Dodaj do ulubionych

Szukam solidnych fachowców do remontu

13.06.16, 10:42
Kogo możecie polecić? Jakie ceny?
Do zrobienia łazienka, kuchnia, gładź w pokoju i przedpokoju, deska barlinecka.
Edytor zaawansowany
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 18.06.16, 19:50
    Odradzam roberta L. To dupa.
  • Gość: ruziabud IP: *.play-internet.pl 01.07.16, 12:43
    czesc. jezeli nie znalazła Pani fachowca to zapraszam do kontaktu. fachowiec ma ponad 20 letnie doświadczenie, jest bez nałogów, punktualny, a wykonane przez niego prace są na najwyższym poziomie. służy poradą w wyborze dobrych a niedrogich materiałów, jest elastyczny co do ceny. 503540884 pozdrawiam
  • Gość: lala IP: *.196.c72.petrotel.pl 06.07.16, 16:56
    Polecam p. Artura tel. 694 675 029 solidna firma, na efekty można popatrzeć na remonty-plock.pl
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 08.07.16, 14:19
    Robert i Roman - firma bez rejestracji na Radziwiu. Spier doli li mi cały dom i szambo. Tyle kasy zmarnowali,że szlag mnie trafia.UWAGA.ODRADZAM.
  • 11.07.16, 11:21
    Polecam Tomasza Sitkiewicza 502378520. Solidny, doradzi. Niejednokrotnie robił u mnie i moich znajomych kompleksowo całe mieszkania.
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 11.07.16, 11:50
    Robert szef i brat Jarek (wcześniej pomyłkowo podałem Roman) firma niezarejestrowana i nie płacąca podatków - z Radziwia. Filozofy.Drodzy a g.... umieją.Sperdzielili mi dom i studnię. Znajomemu popsuli mieszkanie..ODRADZAM!!!!
  • Gość: Giorgio IP: *.plock.mm.pl 13.07.16, 09:37
    Potwierdzam co pisze wóda. Te patałachy robili u mnie łazienkę. Szkoda gadać i szkoda najmniejszej nawet złotówki na nich. Co ciekawe dopiero przy rozliczeniu stają się chamscy i nie dają rachunku. Bo firmy nie ma.
  • Gość: beata IP: *.plock.mm.pl 24.07.16, 10:42
    Cwaniactwo rosnie w siłę,byle nie narobić się a zarobić.Taki jest rynek usług budowlanych w Płocku.Oczywiście są wyjatki,solidni i umiarkowanie tani.Ale partactwo przeważa.Głównie z Radziwia.
  • Gość: magda_lena 900 IP: *.opera-mini.net 21.08.16, 18:24
    Partacze i brakoroby z Radziwia. Macie rację pisząc o tych patałachach.
  • Gość: Irena z gazowni IP: *.play-internet.pl 15.11.16, 19:09
    Skandal i świństwo.Ci panowie powinni remontować tylko kible! Super..lili mi kuchnię i uciekli.
    Won!
  • Gość: marek56 IP: *.dynamic.mm.pl 29.11.16, 18:27
    Zdecydowanie ODRADZAM Michała J. ze Skarpy. Skorzystałem z usług tego pana po poleceniu przez znajomego. Niestety zapsuł mi mieszkanie - ściany po gładziach są bardzo nierówne, zabudowy z płyt gipsowych już po 2 tygodniach od remontu pękały na łączeniach (na suficie, ścianach) i do tego bardzo niechlujnie pomalowane ściany. Te i inne niedoróbki spowodowały, że straciłem mnóstwo pieniędzy, nerwów i czeka mnie kolejny generalny remont na poprawki.
  • Gość: Guma11.1994@O2.pl IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.12.16, 09:38
    Gorąca Polecam Pana Jerzego Bardzo solidny fachowiec mi robił remont mieszkania jestem bardzo zadowolony. 604591580
  • Gość: Zły klient.. IP: *.dynamic.mm.pl 05.12.16, 14:03
    Jak ktoś tu na pisał _ze nie poleca ''Ze skarpy ''_Ja również się pod tym podpisze ,
    Zawiodłem się na Panu Andrzeju z ul.Na Skarpie tel.668 954 ....-wykonał pierwszą cześć zadania a drugie juz nie dotarł _Podejrzewa problem z alkoholem ?
  • Gość: Raf27 IP: *.dynamic.mm.pl 23.12.16, 21:19
    Ja też zdecydowanie odradzam Michała J. ze skarpy (tel. 531 0*****, nie wiem czy aktualny) - płyty KG pękają po paru tygodniach od remontu, ściany bardzo nierówne i pomalowane niechlujnie - PORAŻKA.
  • Gość: Wacława IP: *.opera-mini.net 31.05.17, 06:59
    I znowu Robert z Radziwia robi na Podolszycach.Chodzi w kombinezonie czerwonym z napisem bodajże Microlife...Patałach ciągle znajduje naiwnych.
    UWAGA.ODRADZAM.
  • Gość: dekarz IP: *.dynamic.mm.pl 17.06.17, 15:48
    solidnych fachowców w Płocku ni ma
  • Gość: PIT IP: 188.166.56.* 29.06.17, 10:02
    Ciekawe,dlaczego taki partacz z Radziwia /Robert/ nie płaci podatków i oszukuje państwo.Nie dość że pier do li robotę to nie daje rachunku
  • Gość: Rozczarowany . IP: *.dynamic.mm.pl 01.07.17, 08:38
    Z własnego doświadczenia ,mogę powiedzięc ze chyba najlepsi fachowcy są poza Płocka _ja źle wspominam niby fachowców żywce Wycherley z programu ''Usterka ''_z rejonów Skarpa i Kolegialna ..oj źle .Problemy alkoholowe ,złą jakoś wykonania i brak napraw tzw. gwarancyjnych .
  • Gość: wóda&koks IP: *.dynamic.mm.pl 10.08.17, 08:25
    Ja jestem dobrym fachowcem i znam Roberta M.z Radziwia fachofca na schwał!!!
    Mogie z nim robić albo bez niego.
    Ale warunek.Codziennie flaszka i salceson.

• Gość: wóda&koks IP: *.dynamic.mm.pl 21.10.17, 15:48
    Gdzie jest fachowiec Robert M.z Radziwia?
    Kto teraz klnie na czym śwait stoi?
    A gdzie jest fachowiec Edward R.? z za Wisły ( z Gostynina?)
  • Gość: Anty wóda & koks IP: *.centertel.pl 23.10.17, 10:12
    Czy u Ciebie juz ostanie stadium syfilisu _który rujnuje mózg _Pewnie złapałeś to ul.Wiatraki gdzie często chodzisz _Ćpunie ....?
  • Gość: wóda@koks IP: 46.101.136.* 23.10.17, 18:24
    Ty pierdoło.Twoja żonka leje ciebie co dzień trzepaczką po łbie i tyle z tego seksu masz.Nie obrażaj poważnych ludzi bo ci gołębie osrają balkon.I niejaki fachofiec Robert nie pomoże gdyż gdzieś się ukrył przez urzędem skarbowym.
    A ty płacisz solidnie podatki mądralo? Czy oszukujesz? To się okaże!
  • Gość: lech IP: 77.111.246.* 12.01.18, 14:21
    Odradzam Roberta z Radziwia.Robił mi łazienkę,kabinę prysznicową z jakimś kolegą.Krzywe płytki na podłodze,krzywe na ścianie,podłączenie kabiny do kanalizacji cieknące.Ale kasę wziął sporą.Niech go cholera weźmie. Odradzam!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.