Dodaj do ulubionych

Skarpa 16, a mieszkanie na wynajem

12.10.19, 20:29
Przestrzegam przed kawalerką na Skarpie, od Pani Anny S. Dokładny adres to Płock, ul. Na Skarpie 16/81. Takiego mieszkania nie życzę najgorszemu wrogowi.
Mieszkanie znajduję się na ostatnim 4 pietrze, a tuż pod nim mieszka para patologiczna. Kobieta spożywa alkohol, słychać stuk butelek i krzyki. Ciągle kłóci się ze swoim partnerem, także w porach nocnych. Kiedyś po pijaku w wakacje, wyrzucała meble przez okno i słychać było też bijatyki.
Dwukrotnie w czasie wynajmu zawitała do mnie policja w tej sprawie.
Klatki są obskurne, a sam blok bez domofonu. Właścicielka zapewniała mnie o normalnych i cichych sąsiadach. Nie wiem czy jest nieświadoma tego co się dzieje w tym mieszkaniu, czy zwyczajnie kłamie? Żaliła się, że trafia na lokatorów, którzy rezygnują z mieszkania po 2-3 miesiącach najmu. Teraz już wiem dlaczego... Normalnie zachowujący się człowiek, nie wytrzyma tam długo.
Z racji ostatniego piętra, w porach popołudniowych stoi grupka mężczyzn z alkoholem i papierosami. Drzwi nieszczelne na dole szpara przez którą można włożyć palec, przez co dym nikotynowy wchodzi dosłownie we wszystko. Z racji braku domofonu ciągle ktoś puka do drzwi i niepokoi nawet o późnych porach również w weekendy. Jest to bardzo niebezpieczne miejsce na tyle, że wynosząc śmieci po godzinie 20.00 radze ze sobą zabrać profilaktycznie nóż do kieszeni.
Na przeciwko bloki mieszkalne, w których urządzają sobie głośne libacje. Jeden sąsiad namiętnie słucha Boney M oraz Janusza Laskowskiego z jego monoprzebojem "Świat nie wierzy łzom"
Właścicielka na umowie zastrzega sobie czynsz brany do ręki, więc wizytacje macie co miesiąc gwarantowaną. W lato upał jak w piekle. Niestety z kaucji na końcu zostało potrącone, chociaż mieszkanie zostawione było w stanie przed wynajmem. Ot tak, dla zasady, bo masz czelność zrezygnować z tego zajebistego mieszkania Jeśli ktoś lubi muzykę disco polo i zaczepianie na klatce przez żuli, to polecam. Dla mnie to po prostu TRAGEDIA!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka