Dodaj do ulubionych

Osiedle Kochanowskiego: hałaśliwa młodzież

IP: *.localdomain / 80.51.234.* 07.02.06, 07:17
dlaczego w Polsce jest tak, że musi dojść do tragedii żeby policja się
ruszyła. A później dochodzenia, sprawdzania, głupie tłumaczenia dlaczego nie
potraktował zgłoszenia poważnie. O co w tym kraju chodzi????????????/
Edytor zaawansowany
  • Gość: ktos IP: *.zep.com.pl 07.02.06, 07:58
    U mnie na osiedlu niedaleko tez tak bylo dopoki jednego z tych gowniarzy nie
    wsadzili do pierdla. Teraz reszta z tych gnoi sie troche uspokoila. Chociaz
    przydaloby sie jeszcze jakby co jakis czas dostali pare gumowych pal po łbach.
  • Gość: ziomek IP: *.c157.petrotel.pl 07.02.06, 08:00
    "Policja nie jest od uciszania młodzieży i takimi problemami zajmować się nie
    będzie".- Więc ja mam pytanie. Od czego jest policja? Bo od chałasującej i
    dewastującej klatki młodzieży nie jest, od źle zaparkowanych pojazdów nie jest,
    od psów biegających bez kagańca i smyczy - nie jest, od złodziei samochodowych
    nie jest (bo jak złapie to wypuszcza). Więc od czego jest policja? Płock to nie
    Los Angeles, czy inne amerykańskie miasto zbrodni.
  • Gość: ziomek 2 IP: *.plock.mm.pl 07.02.06, 17:47
    No właśnie, może rzecznik_kmp wyjaśniłby forumowiczom dlaczego policja nie
    będzie zajmowała się wandalami?????????
  • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 14:09
    w blou na Łukasiewicza 12 na korytarzach gromadzą się tzw. blokersi, mają po
    20 i więcej lat, nic nie robią pożytecznego tylko hałasują, głupio się
    rechoczą, zakłucają spokój, jarają trawę, biegają po piętrach, kopią w windy, i
    nie ma na nich mocnych, a to tylko darmozjady. Najlepsze w tym wwszysykim jest
    to, iż blok ma domofon i struża, masakra do kwadratu, wkurzają nas na maxa i
    jak policja czegoś z tym nie zrobi to nagłośnimy sprawę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • dlugopisem 07.02.06, 15:45
    jeszcze rok temu mieszkałem w wieżowcu to wiem co to znaczy i współczuję

ale zauważyłem kilka ciekawostek

1.Miejscowi blokersi, jeśli się ich dobrze "wytresuje" są pożyteczni.
    Przedewszystkim odstraszają innych blokersów i bandytów, tych obcych, a swoi nas nie napadną.

2.Gdy sąsiad kupił sobie nowego psa, ten nasrał na klatce schodowej i nie posprzątał. No niestety, ale nikt już tam nie stał....

3.Bądzmy szczerzy, że postęp idzie, a te blokowiska są już nieco archaiczne, dlatego stają się powoli, bardzo powoli miejscem dla biedniejszych grup społecznych, bo kiedyś tam mieszkali różni. Bogaci i biedni, ale teraz bogaci uciekają do droższych mieszkań i bloków, włączając w to apartamenty i domy.

4.oro zarabiamy więcej niż 10lat temu, jeżdzimy większymi samochodami, mamy większe telewizory, najnowszy sprzęt RTV to może czas pomyśleć o jakimś godniejszych warunkach mieszkalnych. Ludzie, zamiast rozpraszać się to zacznijcie budować. Przynajmniej gospodarka ruszy.

5.Taki stan rzeczy musi minąć, bo takcy ludzie to po prostu margines i życie ustawi do pionu albo zdegraduje takich ludzi.
  • monika-i 07.02.06, 16:11
    Dlaczego?
    Bo jak policja zainterweniuje to kolezanki redaktora Wozniaka p.Gasik i
    Orlowska pewnie napisza artykul tej tresci :
    Czy najzwyklejsze stanie na korytarzu , smiech mlodziezy albo "gra w piłkę może
    być demoralizująca i traktowana na równi z zażywaniem narkotyków? Najwyraźniej
    tak - wynika z zachowania sędziego z Płocka. - To całkowity absurd - twierdzi
    Zbigniew Hołda, profesor prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego ".Tak jak zrobily to
    06.01.05.Pamietajmy ze kij ma zawsze dwa konce.
  • Gość: do moniki-i IP: *.plock.mm.pl 07.02.06, 16:31
    monika-i idź się wyp...... tym kijem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.