Dodaj do ulubionych

nauczycielki z gim nr 4

IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 16.02.03, 22:38
witam ponowinie!!!
chciala bym sie podzielic z czytelnikam moimi opiniami na temat nauczycielek
w gim nr 4 <dawna sp nr 7 > w tej szkole pracuje jw sumie jakies 80
nauczycieli!!! w tym garstka normalnych i z powolaniem!!!!
zdecydowanie najlepsza nauczycielka jest p. Anna Mroczkowska oraz p. Szarlota
Burzawa oraz p.Asia Żeromska te trzy panie mile wspominam a reszta ......
no wiec tak p.Kaminska zdecydowanie powinna isc na emeryture powinna zostac
p.Kaczorowska ktora jest bardzo mila osoba!!! o p.witeckiej to juz brak slow
niech to kobieta w koncu zajdzie w ta ciaze i odejdzie z pracy !!!
p.gotowicka strasznie wredna kobieta!!! basia idz do domu !!!!
nastepnie jest p.wolinska od informatyki nastepna baba ktora sie nie nadaje
do pracy nauczyciela!!!p.stepien jest rowniez nie obiektywna nie lubi uczniow
ktorzy dobrze wygladaj <modnie>.o p. paprockiej to juz szkoda pisac te stare
pruchno juz z 5 lat temu powinno isc na emeryture paaa paprotka nara!!!!1
p. manka milewska to pani niech sie nauczy polskiego te jej slynne chechi to
juz doprowadzaja do szalu!!! a jest jeszcze wspaniale pruchno od historii
p.zalewska och ta pani t9o jest poprostu buuuuuu do domu opowiadac to umie
ale nic po za tym!!!a i oczywiscie dwie panie od angielskiego ja naprawde ich
nie rozumiem p.gosia fiolkowska to moze isc uczyc dzieci w przedszkolu a nie
w gimnazjum jak klasa sie zle zachowywala to ta pani plakala a p.olzacka
nastepna anoreksja ania idz sie leczyc ty wytrzeszczu oczu!!!paaaaa!!!!!
nastepnie p.dyrektor krzysztof arnold denst czlowieku nie plodz juz dzieci do
kasy ci nie starczy wez idz z tej szkoly bo sie nie nadajesz geju ups
wymsknelo mi sie !!!! jest jeszcze pan od w-f p.wisniewski ktorego kiedys
uczniowie przylapali jak sie kochal na sali z nauczycielka p. malecka !!!!!!!
no i tak wyglada grono pedagogiczne w gimnazjum nr 4 w plocku !!!!!!!!!
rodzice nie posylajcie tam dzieci nie warto naprawde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam wszystkie panie nauczycielki
Obserwuj wątek
    • donnam Re: nauczycielki z gim nr 4 24.03.03, 01:47
      Gość portalu: uczennica napisał(a):

> witam ponowinie!!!
      > chciala bym sie podzielic z czytelnikam moimi opiniami na temat nauczycielek
      > w gim nr 4 <dawna sp nr 7 > w tej szkole pracuje jw sumie jakies 80
      > nauczycieli!!! w tym garstka normalnych i z powolaniem!!!!
      > zdecydowanie najlepsza nauczycielka jest p. Anna Mroczkowska oraz p.
      Szarlota
      > Burzawa oraz p.Asia Żeromska te trzy panie mile wspominam a reszta .... tak
      Zeromska sie nie opieprza,ale czasem niezle dowali slowem,lub z piachy jak
      trzeba.to niesamowite,ale chowala ja Pszczela =jak sama mowi!!!!!!!!!!!!!!..
      > no wiec tak p.Kaminska zdecydowanie powinna isc na emeryture powinna zostac
      > p.Kaczorowska ktora jest bardzo mila osoba!!! o p.witeckiej to juz brak slow
      > niech to kobieta w koncu zajdzie w ta ciaze i odejdzie z pracy !!!
      > p.gotowicka strasznie wredna kobieta!!! basia idz do domu !!!!
      > nastepnie jest p.wolinska od informatyki nastepna baba ktora sie nie nadaje
      > do pracy nauczyciela!!!p.stepien jest rowniez nie obiektywna nie lubi
      uczniow
      > ktorzy dobrze wygladaj <modnie>.o p. paprockiej to juz szkoda pisac te st
      > are
      > pruchno juz z 5 lat temu powinno isc na emeryture paaa paprotka nara!!!!1
      > p. manka milewska to pani niech sie nauczy polskiego te jej slynne chechi to
      > juz doprowadzaja do szalu!!! a jest jeszcze wspaniale pruchno od historii
      > p.zalewska och ta pani t9o jest poprostu buuuuuu do domu opowiadac to umie
      > ale nic po za tym!!!a i oczywiscie dwie panie od angielskiego ja naprawde
      ich
      > nie rozumiem p.gosia fiolkowska to moze isc uczyc dzieci w przedszkolu a nie
      > w gimnazjum jak klasa sie zle zachowywala to ta pani plakala a p.olzacka
      > nastepna anoreksja ania idz sie leczyc ty wytrzeszczu oczu!!!paaaaa!!!!!
      > nastepnie p.dyrektor krzysztof arnold denst czlowieku nie plodz juz dzieci
      do
      > kasy ci nie starczy wez idz z tej szkoly bo sie nie nadajesz geju ups
      > wymsknelo mi sie !!!! jest jeszcze pan od w-f p.wisniewski ktorego kiedys
      > uczniowie przylapali jak sie kochal na sali z nauczycielka p. malecka !!!!!!!
      > no i tak wyglada grono pedagogiczne w gimnazjum nr 4 w plocku !!!!!!!!!
      > rodzice nie posylajcie tam dzieci nie warto naprawde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      > pozdrawiam wszystkie panie nauczycielki
      • Gość: Zbulwersowana Re: nauczycielki z gim nr 4 IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 21:02
        Ty bezczelna dziewucho!!!!! Inaczej nie można Cię nazwać, choć sama wstydzę
        się nawet używać takich słów. Zdecydowałam się odpisać na ten Twój stek bzdur
        i pomówień bo uważam, że pozwoliłaś sobie na zbyt wiele. Jak możesz oceniać
        ludzi po ich wyglądzie – sama pewnie patrząc w lustro odwracasz głowę na swój
        widok. Zastanowiłaś się choć przez chwilę jak Ty będziesz wyglądać w wielu 40 –
        50 lat, ile będziesz miała dzieci, albo jakich zwrotów będziesz używać? Z
        pewnością NIE! A już na pewno nikogo to nie będzie obchodzić!!! Z Twojego
        listu wynika, że chodząc do szkoły zwracałaś uwagę tylko na wygląd i strój
        nauczycieli pracujących tam również i dla Ciebie. Nic więcej Cię tam nie
        zainteresowało, sądząc po stylu Twojej wypowiedzi, czy po błędach jakie
        robisz. Gdybyś zainteresowała się wiedzą (a nie innym kazała się uczyć), to
        byś wiedziała, że nazwiska kogokolwiek (również i Twoje) piszę się z dużej
        litery.
        Widocznie jesteś tak prosta i nieskomplikowana, że nie zauważyłaś, jak
        wspaniali ludzie uczą w tej szkole – również Ci których bezczelnie poniżyłaś i
        pomówiłaś. Postęp informatyczny posunął się tak daleko, że nie będzie
        problemów z określeniem impulsu telefonicznego, z którego korzystasz – bo Ci
        ludzie powinni podać Cię do sądu o zniesławienie. W Gimnazjum nr 4 w Płocku
        uczy się moja córka. Nie odnosi wybitnych sukcesów w nauce, ale nigdy ani ona,
        ani ja nie posunęłaby się do obrażania w tak idiotyczny sposób ludzi. Czy
        jesteś aż takim „głąbem” żeby w tak wyżywać się za swoje niedoskonałości.
        Przejrzyj na oczy, to wtedy zobaczysz ten ogrom pracy, trudu i wysiłku, jaki
        Ci ludzie wkładają w edukację młodzieży, do której niestety i Ty się
        zaliczasz. Jeżeli masz taką odwagę pisać o innych to ja Ci proponuję, żebyś im
        to w oczy powiedziała. Wiem, że tego nie zrobisz bo jesteś tchórzem, do
        tego „śmierdzącym”.
        Kochani nauczyciele – zdaję sobie sprawę jak wielką przykrość musiał sprawić
        Wam ten list – ten stek bzdur. Jesteście wspaniali – mówię to jako matka, jak
        również postronny obserwator Waszej pracy. Trzymam za Was kciuki – szukajcie
        prawdy nawet przed sądem – bo tam jest miejsce dla tak bezczelnych istot, do
        których należy i TA uczennica.
        Za poważaniem
        Maria B.
        • Gość: uczeń Re: nauczycielki z gim nr 4 IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.03, 22:39
          Korzystałem z opieki i pracy wielu nauczycieli Gimnazjum nr4 i muszę
          powiedzieć, że to są naprawdę cudowni i ofiarni ludzie, którzy, nota bene,
          mają również serce dla adresatow podobnych listów. Zacznij zmiany od siebie i
          nie wydawaj pochopnych opinii. Jestem z wami drodzy Pedagodzy i przepraszam za
          adresata niesprawiedliwej oceny. Wdzęczny za trud wychowawczy uczeń.
        • Gość: uczennica Re: nauczycielki z gim nr 4 IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 19:53
          widze ze zupelnie nie wie pani co pisze,no ale to nie moja sprawa.
          tchorzem napewno nie jestem bo i p.witeckiej i p.fiolkowskiej powiedziala
          prosto w twarz co o nich mysle ,a jezeli pani uwaza ze te nauczycielki sa takie
          wspaniale to albo pani jest jedna z nich i tam uczy i chce sie podlizac
          dyrektorowi,albo zadna z nich nie uczy pani corki, a prostaczka to jest pani .
          pozdrawiam buhahah
    • Gość: aga Re: nauczycielki z gim nr 4 IP: *.rasserver.net 30.03.03, 20:02
      Nie naleze do grona studentow ani absolwwentow gimnazium numer 4, ale nie moge
      spokojnie pominac tak pouczajacego listu naszej kochanej "Uczennicy."
      Ukonczylam Jagiellonke lat temu kilkanascie i wciaz mam w pamieci zachowany
      obraz mojej kochanej Szkoly i jest on jakkolwiek rozny od tego ktory ma autorka
      owego "bulwersujacego" listu. I w latach mojej edukacji, byli lubiani lub
      mniej lubiani nauczyciele, ale byli oni zdecydowanie wiecej szanowani i
      doceniani. Moze czasy byly inne, moze mlodziez miala wieksze ambicje i wartosci
      zyciowe-tego nie wiem , jakkolwiek my mielismy wiecej dumy a mniej chamstwa w
      sobie. No coz, moze poprostu , jestesm u ludzmi bardziej wartosciowymi i
      madrzejszymi. W mojej opini Ta dziewczynka to nikt inny, jak To bazwartosciowe
      plockie menelstwo, ktorego wszyscy maja tak dosyc. Jest to zapewne bezosobowa i
      bezimmienna istota do ktorej nie mozna dopasowac zadnej twarzy. Swoje zyciowe
      niepowodzenia i swoja bezradnosc zwala na ludzi ktorzy cos znacza i maja wiecej
      do powiedzwnia. Nie warto wiec drodzy Belfrowie przejmowac sie opinia kogos,
      kto tak naprawde nie istnieje i nic nie znaczy. Trzeba Wam i nam wierzyc, ze
      taki jednostki to wyjatek, a Wasza praca i poswiecenie, to przyszlosci naszego
      Kraju i krok w infinity.
      Z wyrazami szacunku i goracymi pozdrowieniam i zza oceanu-Aga
        • Gość: pan.kowalski Re: nauczycielki z gim nr 4 IP: *.tel147.petrotel.pl 10.05.03, 11:29
          wiec ja tak czytam i czytam i dochodze do wionsku ze ta pani ,,zbulwersowana,,
          niejaka maria B stasznie sie podnieca !!! a w tym wieku to chyba jest nie
          wskazane bo zawału mozna dostać i musze swierdzic ze ta pani ma straszne
          kompleksy ,, starosć nie radosc ,, a najgorsze jest to ze uwarza sie za nie
          wiadomo co !! i dlaczego pani mario a pisze do pani z małej litery a to dlatego
          ze mi sie tak podoba lub ewentualnie brak szacunku do pani a bo po co bo dla
          mnie pani jest przysłowiowym ,, zerem ,, bo nie wiem pani w czym rzecz polega w
          tym gim a sie udzela wiec z przykroscią musze pania poinformować że wypadało
          by czesciej wybac w szkole oraz wiedziec co tak naprawde sie tam dzieje i
          jeszcze jedno tak na marginesie ładnie sie to tak podlizywac pani by sie
          wstydziła ale cóz fajnie to tak w dupe wchodzic no tak taka pani
          inteligenta a asie na tym forum tak osmiesza i niech pani mnie nie straszy
          sądem policja bo to smiechu warte !!!!!!!! ( jesli uraziło panią moje
          słownictwo to naprawde przepraszam ha ha pisze ten text w stresie i chwilowej
          niepoczytalnosci ha ha ha ) pozdrawiam i p.s twój mis koralowy cie pozdrawia
          słonce oraz bardzo kocha i nie pozwoli abyś była na tym forum sama )
    • malena_ca Wspaniala kadra nauczycielska! 26.04.04, 02:45
      Az mnie zamurowalo! Okolo 2/3 wymienionych nauczycieli znam osobiscie... Owa
      szkole skonczylam dwanascie lat temu i wspominam ja z ogromna nostalgia i lezka
      w oku. A przede wszystkich nauczycieli, na ktorych tak narzekasz droga
      Uczennico. To bylo swietne grono pedagogiczne i nie wierze, ze az tak sie
      zmienili. Zawsze dowcipni, tolerancyjni, jednoczesnie wymagajacy i dobrzy
      nauczyciele. A moja klasa nie nalezala do latwych... Mam nadzieje, ze docenisz
      ich trud za kilka lat, kiedy emocje opadna i minie twoj buntowniczy,
      nabuzowany hormonami wiek.
      Pozdrawiam wszystkich absolwentow Szkoly Podstawowej nr 7 im. ZWM!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka