• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Nowa galeria Mosty ..

• Witka Ludu ..

Mam małe pytanko ponieważ jestem tubylcem z okolic wielkiej płyty jestem
    ciekaw co bedzie w niedługo otwartej galerii "Mosty" ... ale wogole nie moge
    znalesc ich strony w otchłaniach neta ... niby jest domena galeria-mosty.pl
    ale wyglada raczej na jakąs samoróbe pod sprzedaż ..

Dzięki za odpowiedz ludu z najbardziej postkomunistycznego miasta w Polsce :D
    Edytor zaawansowany
    • Gość: jack IP: *.021.c79.petrotel.pl 10.03.09, 19:15
      jaka galeria taka i strona-czyli wielkie nic
      • Gość: ... IP: *.002.c74.petrotel.pl 10.03.09, 19:26
        jack wez pobuszuj po stronie biedronki.....
        • Gość: Greg IP: *.gprs.plus.pl 10.03.09, 22:44
          Przedstawiciel z galerii mosty roznosił oferty na wynajem lokali w
          Taygerze. Więc samo to mówi co to będzie za galeria. I jeszcze
          otwarcie ma nastąpić 25 kwietnia. Pani co to pieprzyła myślała że
          już Prima Aprilis.
          • Gość: Igal IP: 89.108.247.* 11.03.09, 10:20
            Greg, optymistycznie to nie zabrzmiało. Wydaje mi się jednak, że G. Mosty jest
            dobrą inwestycją. Podolszyce mają swoje centrum rozrywki, centrum i zachód
            Płocka jeszcze nie. Co do sensu budowy trzeciej nie zabieram zdania, aczkolwiek
            na rynku wygra ten, kto będzie miał najatrakcyjniejszą ofertę. Kolejna sprawa,
            to potencjalni najemcy, którzy jeszcze nie podpisali umów, są w znacznie lepszej
            sytuacji niż Ci, którzy pchali się drzwiami i oknami, teraz płacą gigantyczne
            czynsze, przy niskich obrotach. Póki co, to czego brakowało w Płocku, kino,
            kręgielnia, widać ma się dobrze.
    • Gość: młody IP: *.gprs.plus.pl 14.03.09, 18:01
      Mnie najbardziej cieszy myśl o KFC.
      • Gość: kulfon IP: 193.59.95.* 18.03.09, 13:20
        mnie też:)
      • Gość: A.L. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.09, 15:28
        > Mnie najbardziej cieszy myśl o KFC.

Zapewne cieszy również sprzedawców Herbalife ;-)
        • Gość: blackrubikon IP: *.adsl.inetia.pl 18.03.09, 19:32
          sklepy galerii mosty:
          większość to kopia wisły- CCC, pabia, monari, kozar, umbro, sieci telefoniczne,
          puma, adidas, diverse, kawiarnie, orsay
          nowości: markety alma , zoologiczny kakadu, h&M , reserved na 2 poziomach,
          sferis , vision expres, paris optic
          więcej nie pamiętam ... zadnego KFC narazie nie ma, ale są wolne boksy to jak
          ktoś chętny to do dzieła :)
          • Gość: bezrobotny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.09, 21:06
            Pan Prezydent Lech Kaczyński oswiadczył wczoraj na Spotkaniu w
            Piotrkowie chyba,że w Orlenie pracownicy zarabiaja po 8 tyś.więc
            kolejna Galeria wychodzi na przeciw zarobkom jak najbardziej!
            • Gość: maciek IP: *.084.c78.petrotel.pl 24.03.09, 22:58
              To znaczy ze niebędzie KFC to niemozliwe tylko nie to ?
              • Gość: ewcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 12:06
                KFC bedzie na pewno już rektutują pracowników
            • Gość: orlenowiec IP: 193.59.95.* 04.04.09, 12:00
              jesli to prawda to niech pan prezydent zajrzy do kieszeni swoich
              najbliższych.Ja nie jestem jego rodziną.Czyżby sądził po
              opowieściach byłego prezesa a obecnie pracownika swojej kancelarii.
          • Gość: andzelika IP: 89.108.253.* 26.03.09, 10:56
            Z tego co wiem to firma AmRest zamierza otworzyć i Burger Kinga i KFC i Pizza
            Hut. Tak wiec każdy wybierze coś dla siebie. :). A może ktoś wie kiedy otwarcie
            owej galerii?
          • Gość: andzelika IP: 89.108.253.* 26.03.09, 10:57
            Z tego co wiem to firma AmRest zamierza otworzyć i Burger Kinga i KFC i
            PizzaHut. Tak wiec każdy wybierze coś dla siebie. :). A może ktoś wie kiedy
            otwarcie owej galerii?
            • 26.03.09, 12:40
              zrodla zblizone do inwestora mowia o 25 kwietnia (dodatkowo poslizg
              dwutygodniowy max), ale zarowno jeden jak i drugi termin z punktu widzenia
              zwyklego czlowieka, ktory obserwuje postepy na budowie - sa nieralne!

--
              Pozdrawiam,
              serwisowo.info - wyraź
              opinię o serwisie sprzętu i nie tylko...
              • Gość: Stefan IP: *.gprs.plus.pl 28.03.09, 13:09
                W ubiegłym tygodniu Mosty chciały przekazać dużej firmie obuwniczej
                lokal, jednak firma odmówiła. Z drobnego powodu- braku dachu. Może
                Mosty chcą na siłę przekazać lokale, żeby firmy nie mogły ich olać z
                powodu opóźnień. Bo w obecnej sytuacji część by chciała takiego
                rozwiązania.
                • Gość: blackrubikon IP: *.adsl.inetia.pl 30.03.09, 16:43
                  KFC i BK otrzymali rezerwacje na 2 poziomie, dodatkowy pojawi się lodziarnia ,
                  kawiarnia , pijalnia czekolady. Kiedy otwarcie - może wcale :)) 13-27 marca
                  wszystkie lokale miały być przekazane ajentom - żaden nie jest gotowy, dodatkowy
                  kolejni wykonawcy wstrzymują prace bo inwestor nie przelewa pieniędzy
                  • Gość: q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 22:35
                    ciekawe jak to sie wszystko potoczy :)
    • Gość: Maciek IP: *.113.c88.petrotel.pl 03.04.09, 23:48
      To znaczy że jest zagrożenie że galeri mosty mogą wogule nieotworzyc
      (szok)
      • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.09, 00:05
        Nie ma zagrożenia a ty dalej szykuj torby żeby móc spakować swoje manatki z
        taygera pieprzony zazdrośniku
    • 04.04.09, 07:53
      Z rozmow kwalifikacyjnych, ktore przeprowadzaja najemcy wynika, ze Mosty maja
      sie otworzyc pod koniec maja. Jak to sie potoczy - zobaczymy.

--
      Pozdrawiam,
      serwisowo.info - wyraź
      opinię o serwisie sprzętu i nie tylko...
      • Gość: tydtfyhdfdyutyi IP: *.centertel.pl 05.04.09, 12:26
        mam pytanko jakie oferty pracy oferuje galeria mosty i gdzie trzeba
        składać podania? na stronie giełda płocka nie ma żadnych konkretnych
        • Gość: syla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.09, 21:27
          gdzie mozna znalesc oferty pracy w galerii mosty szukam w tej otchlani ale nie
          moge niczego znalesc:((
    • Gość: ona IP: *.076.c73.petrotel.pl 05.04.09, 17:58
      Ja uwielbiam Galerię Wisła taka Nasza i nazwa i atmosfera:) nie zbyt
      wielka ,przyjemna i dobra energia:)))))Właściwie to najbardziej NEW
      YORKER i Nanu i wiele innych:)))
    • Gość: one two three IP: *.caelumdevelopment.eu 06.04.09, 14:10
      • Gość: budowlaniec IP: *.centertel.pl 10.04.09, 07:35
        Na razie wiadomość nieoficjalna, ale z pewnego źrodła. Czyli
        otwarcie nie wiadomo kiedy, jesli w ogóle.
        • Gość: blackrubikon IP: *.adsl.inetia.pl 10.04.09, 23:42
          ale rewelacja :) o braku kasy i wstrzymanych pracach pisałem już 2 tygodnie temu
          • Gość: Maciek IP: *.128.c71.petrotel.pl 16.04.09, 15:07
            No mówiłem pisałem przed tem że mostów mogą wogule nieotworzyc jest
            zagrożenie ze wogule nie otworzą co za debile dwie galerie się
            budują i moga byc wogule nieotwarte to wychodzi na to ze w mieście
            będzie tylko wisła bo z Mazovi też będzie niewypał słyszałem ze
            inwestor Mazovi wstrzymał budowę bo niema kasy bankrut niema
            piniędzy dla pracowników zaporzyczył się kasą z vektry a teraz niema
            z czego odac i budowa ustała także niebędzie mazovi ani mostów tylko
            wisła co za debile tak to jest jak ktoś się porywa z motyką na
            słońce.
            • Gość: JasnyPierun IP: *.033.c85.petrotel.pl 16.04.09, 18:41
              Tak jak i galeria wisa miała się zawalić i się waliło i paliło. Przestańcie
              głupoty opowiadać jak nie macie pojęcia o czym piszecie. Prace idą w
              zaskakującym tępię, wystarczy się przejść i chwile popatrzeć.90 % najemców ma
              juz umowy dzierżawy a strategiczne sieci juz od dawna. Mosty będą i odniosą
              sukces, jako jedyna Galeria w ty wsi naszy :)
              • Gość: blackrubikon IP: *.adsl.inetia.pl 16.04.09, 22:54
                dawno chyba nie przechodziłeś tamtędy. Przy bramie nie ma prawie busów , firmy
                po przerwie świątecznej nie przyjechały - czekają na ciągle odwlekane rozmowy o
                finansowaniu inwestycji
              • Gość: Płotczanin IP: *.128.c71.petrotel.pl 16.04.09, 23:46
                Co ty za głupoty wypisujesz człowieku jak jest już 90 procent
                najemców jest juz wynajetę prawie wszystkie pomieszczenia są juz
                wynajęte w galerii i co nagle to wszystko odwołają albo budynek co z
                nim zrobią jest juz prawie wybudowany a oni nagle mówią o
                zaprzestaniu finansowania inwestycjii i co by z tym zrobili z tym
                budynkiem zostawią taki rozwalony i tak będzie stał i to jeszce w
                centrum miasta i co by tam innego zrobili 90 procent sklepów
                wynajetę budynek prawie gotowy a onie nagle mówią czy budowac czy
                nie może mi ktos wytłumaczy oco tu
                chodzi??????????????????????????????????
                • Gość: Rynio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.04.09, 09:04
                  A ja wam mówię - do końca roku na pewno się to nie otworzy:

- Własciciel MEINL został aresztowany w Austrii i wyszedł za kaucją
                  100 mln EUR !. Dostałzarzut prania pieniędzy przez swoją Polską
                  spółkę,
                  - Prokuratura bada sprawę - do tego czasu wszelkie inwestycje
                  zostały wstrzymane,
                  - Co za tym idzie - nie mają finansowania na skończenie inwestycji,
                  - Większość Najemców unika przejęcia lokalu,
                  - Cinema City stara się wymiksować z umowy (Almie już się udało)
                  - H&M pewnie też się lada moment wykręci......i co zostanie ......?

Wcześniej czy później Manhattan to sprzeda, ktoś to kupi.......i coś
                  się otworzy ale przy dzisiajeszej koniunktórze chętnych na sprzedaż
                  jest wiecej i są ciekawsze oferty na rynku niż niedokończone MOSTY.
                  Będziemy zdani na Wisełkę bo w Mazovii też chyba niewiele się dzieje.
                  • Gość: czytam IP: 94.254.130.* 17.04.09, 09:46
                    czytam i czytam i oczom nie wieerzę, rano przechodziłem obok budowy i tam praca
                    wre?? wsztrzymania robót nie widać, o czym piszecie ?????
                    obiekt skończony w 90% i mieliby to zostawić??
                    • Gość: JasnyPierun IP: 81.15.147.* 17.04.09, 17:31
                      To że nie widać ekipy budowlanej spowodowane było przerwą świąteczną. A ja wam
                      mówie, że Alma powstanie i H&M też i odniosą sukces. Zarządzający galerią mosty
                      mają pod sobą centrum handlowe Echo w całym kraju i np. Copernicusa w Toruniu, a
                      to że niby przymkneli jakiegoś prezeska nie będzie rzutowało na rozwój budowy.
                      Dziś jadąc do pracy do Galerii Wisła osobiście widziałem budowlańców na terenie
                      budowy więc po co pisać sensacje że galeria nie powstanie. Powstanie i w maju
                      będzie otwarte, kino około grudnia. Pozdrawiam forumowiczów
                      • Gość: rynio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.09, 00:16
                        he he he ....naiwniaki
                        • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 22.04.09, 20:28
                          agromex development (inwestor) nie płaci żadnych faktur-firma krzak, Manhattan
                          development ma z kolei na własność ziemie - kroi się niezły przekręt - roboty
                          stanęły na dobre
                          • Gość: Maciek IP: *.156.c92.petrotel.pl 23.04.09, 02:09
                            DO gośc skąd masz taką informacje galeria się otworzy daj już spokój
                            kolejny farmazon
                          • Gość: Maciek IP: *.156.c92.petrotel.pl 23.04.09, 02:10
                            Naiwniaki heheheheheheheheh
    • Gość: Maciek IP: *.020.c94.petrotel.pl 20.04.09, 18:42
      Już niemoge sie doczekac kiedy będzie otwarta galeria mosty i kiedy
      pujde tam na otwarcje kiedy to będzie otwarte może ktos mi
      powiedziec ?
      • Gość: znajoma IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.09, 21:35
        H&M na pewno będzie, ponieważ znajomy mojego ojca z branży robi w G.Mosty
        elektrykę :] teraz
        • Gość: kati IP: *.092.c91.petrotel.pl 20.04.09, 21:41
          To może wie ktoś gdzie sie znajdują jakies ogloszenia o prace w
          galeri ??
    • 23.04.09, 10:08
      Galerii Mosty nie będzie w najbliższym czasie. Jest to w najlepszym przypadku
      kwestia co najmniej kilku miesięcy. To zresztą też nie jest nic pewnego.

Ludzie dobrze tu piszą. Budowa stanęła, kasy chwilowo (a może nie tylko) brak.

Nie chciałem o tym tu pisać, bo nie mam w zwyczaju pisać o sobie, a jak
      popełniłem raz ten błąd to wykorzystywano przeciwko mnie tę informację kilkakrotnie.
      Mimo wszystko uznałem, że nie ma sensu, żeby trwała ta dezinformacja. Informację
      mam od jednej z firm, którą "moja" firma obsługuje, a która ma zawartą umowę na
      dzierżawę lokalu.

Jeśli ktoś więc spodziewa się galerii, albo zamierza szukać tam pracy, to musi
      poczekać raczej do jesieni. To zresztą też nie jest pewne.

Jeśli ktoś mi nie wierzy to trudno. Czas to zweryfikuje.

--
      iloveplock.blox.pl -
      Bojkot telewizji trwa przecież od lat
      • Gość: rado IP: *.033.c67.petrotel.pl 23.04.09, 12:25
        nie lubie jak ktos wprowadza ludzi w balad a nie ma zielonego pojecia o
        terminie otwarcia. pracuje w firmie ktora bedzie miala tam stoisko i galeria
        mosty miala byc otwarta 24 kwietnia termin orac sie wydluzyl i realny termin
        otwarcia to koniec maja jego koncowka albo na pewno od poczatku czerwca!!!!!
        wiem ze sklepikazre z taygera wypisuja tu rozne rzeczy zeby tylko nei bylo
        galerii ale niestety tzreba spojrzec przed siebie i przyznac racje ze koniec z
        tym smiesznym taygerkiem!!:)
        • 23.04.09, 12:46
          > nie lubie jak ktos wprowadza ludzi w balad a nie ma zielonego pojecia o
          > terminie otwarcia. pracuje w firmie ktora bedzie miala tam stoisko i galeria
          > mosty miala byc otwarta 24 kwietnia termin orac sie wydluzyl i realny termin
          > otwarcia to koniec maja jego koncowka albo na pewno od poczatku czerwca!!!!!

Z niecierpliwością czekam na koniec maja albo nawet ten początek czerwca jak
          będziesz musiał to odszczekać.
          Choć jak znam życie już wtedy się nie pojawisz.

Nie wiesz chyba jednej kluczowej rzeczy. O tym czy i kiedy termin zakończenia
          inwestycji ma nastąpić nie wie nawet sam główny wykonawca. W tej chwili kluczowe
          ekipy budowlane zostały odesłane do domu. Zostali tylko nieliczni. Jak znam
          życie zostali tylko dlatego, że są czasami roboty budowlane, które muszą mieć
          ciągłość i których nie da się przerwać.

Nie zmienia to faktu, że budowa stoi i może dopiero w najbliższych tygodniach
          będzie wiadomo kiedy i czy zostanie wznowiona.
          A nawet jakby została wznowiona już dziś, to najbliższy realny i najbardziej
          optymistyczny termin to druga połowa lata.

Wiedzą to już co lepiej zorientowani dzierżawcy. Najwyraźniej Twój pracodawca
          tego nie wie, albo Cię jeszcze nie poinformował.

--
          iloveplock.blox.pl
          • Gość: rado IP: *.033.c67.petrotel.pl 23.04.09, 18:57
            troszke kolego poleciales heheh jak to wykonawca nie wie kiedy ukonczy
            budoweD::D jak bys nie wiedzial to wykonawca wyznacza termin budowy dziwne ze
            ten nie wie kiedy skonczy:D a prace wymagajace ciaglosci to tez przesadziles
            widac ze nigdy nie pracowales na budowe bo zrobienei elewacji tzw. finiszki nie
            wymaga ciaglosci. zgadzam sie tylko z jednym ze galeria w pelni nie bedzie
            skonczona bo kino cinema city oddane ma byc na koniec roku dlatego ten pusty
            plac budowy od strony pks a dlatego jest atk pzono oddane bo wjercone sa pale
            nosne poniewaz grunt jest zbyt piasczysty i budynek nie wytzrymalby. poza tym w
            budynku podloczany jest prad instalacja cal i w tym momencie roboty
            wykonczeniowe stoja bo jak nie bedzie wszystkich instalacji to nie wchodzi
            wykonczeniowka:)bylem przed budynkeim w poniedzialek i firma zakaladala szyby w
            glownym wejsciu od ulicy tysiaclecia
            • Gość: gosc IP: *.033.c67.petrotel.pl 23.04.09, 19:10
              spekulacje ucięte ludzie!!pracodawcy daja ogloszenia do pracy wiec chyba nikt by
              nie zatrudniał jak by nie wiedział kiedy będzie otwarte heehe

STREET Obuwie Sp. z o.o., Sp. komandytowa
              Jesteśmy nowoczesną, międzynarodową siecią sklepów obuwniczych. Na terenie
              Niemiec, Węgier, Czech i Polski mamy ponad 300 sklepów. To czyni nas jedną z
              wiodących firm na rynku obuwniczym.
              Dla wzmocnienia naszego zespołu w nowym sklepie STREET
              SUPER BUTY w Galerii Mosty w Płocku szukamy kandydata na stanowisko:
              KIEROWNIK SKLEPU
            • 23.04.09, 19:31
              Zrozum kolego, że inwestor nie płaci.
              Wobec tego ludzie rozeszli się do domów. Od dawna już słychać, że podwykonawcy
              latają z gołą dupą, bo mają po kilka miesięcy nie zapłacone faktury.
              Teraz interes się zamknął w ogóle. Nic kluczowego nie dzieje się na budowie.
              Napisałem o tej ciągłości robót, bo podobno kogoś tam widać, więc sobie trochę
              gdybałem.
              Jednak reszta to są rzetelne informacje.

To czy się coś zmieni zależy od tego, czy inwestor znajdzie i zapłaci kasę. A
              czy znajdzie i czy zapłaci i kiedy, to wiesz...
              Dlatego piszę, że nikt, włącznie z wykonawcą nie wie jaki może być termin
              zakończenia pracy, bo nie wie nawet kiedy znowu bałagan ruszy.

Termin majowy, a nawet czerwcowy jest zupełnie nierealny.

Napiszę jeszcze raz - wierzyć mi nie musisz. Czas to zweryfikuje.

--
              iloveplock.blox.pl
              • Gość: kotlet IP: *.centertel.pl 23.04.09, 20:50
                miki_z_afryki ma racje budowa stoi a nawet leży!! strategiczni najemcy dostali
                informacje tylko że budowa jest wstrzymana , nieoficjalny termin wznowienia prac
                to koniec sierpnia , a w takim wypadku otwarcie mostów nastąpi najwcześniej w
                październiku . firmy prowadzą rekrutacje dlatego tylko , że cała machina ruszyła
                juz dużo wcześniej , zanim afera wyszła na jaw , inwestor nie podaje powodu
                zamkniecia budowy(oficjalnie)żadnemu najemcy , nawet tym największym .wszystkie
                rekrutacje są wstrzymane do wyjaśnienia sprawy ,także narazie nie liczcie na to
                że sie do was ktoś odezwie , chyba że stanowisko kierownicze (szkoloenie trwa ok
                3 mieś)
                pozdr.
                • Gość: rynio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.09, 22:50
                  Obawiam się, że Miki ma rację. Też co nieco wiem. Powtórzę jeszcze
                  raz:
                  - Meinl został aresztowany w Austrii i oskarżony o pranie pieniędzy
                  przez swoją Polską spółkę. Wyszedł na kaucją 100 MLN EUR !!!. To
                  jakaś mega kasa trudna do wyobrażenia. Nie wyznacza się takiej
                  kaucji za jakiś duperel. Ten gość nie ukradł batonika ! To musiały
                  być mega przekręty na wielką skalę !!!
                  - Alma wymiksowała się z umowy. To zupełnie inaczej pozycjonuje
                  centrum!.
                  - Cinema City i H&M zaraz pewnie zrobi to samo (to tylko luźna
                  dywagacja ale już takie ploty chodzą - wcale mnie nie dziwią !)
                  - Nadal nie wynajęli wszystkich lokali,
                  - Najemcy unikają przejęcia lokali
                  - Nie mają Kasy. Nie płącą podwykonawcom - budowa de facto stoi

Szykuje się mega niewypał :/

Niedowiarki przekonają się sami. Kiedyś na pewno coś się otworzy ale
                  daję głowę, że nie wcześniej jak na wiosnę przyszłego roku i
                  niekoniecznie będzie to taki sam projekt jak miał być.

Ogłoszenia o pracy Najemcy dali wcześniej - ponieśli już nawet
                  jakieś koszty w związku z tym. To wcale nie nzaczy, że wszystko się
                  otworzy jak należy.

No to teraz czekajmy i zobaczymy kto ma rację. Ja im wcale źle nie
                  życze !. To tylko fakty i tyle :/
    • Gość: Maciek IP: *.158.c87.petrotel.pl 24.04.09, 00:26
      Widze sami eksperci na forum z tego co wiem otwarcie jest realne
      szłyszałem że koniec śierpnia początek września ale to może byc
      plotka gdzieś tak słyszałem faktycznie roboty ustały może byc
      opóznienie w otwarciu takgże niewiem kiedy galerie otworzą ale jest
      to realne że otworzą ale mniejsza z tym. A teraz co do wycofania się
      firm to przecież firmy nie płacą inwestorowi za opóżnienia tylko
      odwrotnie a żadna firma się nie wycofa jak ma zapewnione lokum w tak
      dużym centrum handlowym w centrum miasta ludzie troszke pomyślcie a
      takie firmy jak Alma czy Cinema City jeszcze przecierz oni dopiero
      wchodzą na Płocki rynek troszkę logiki ludzie !!!!!!!!!
      • Gość: kotlet IP: *.centertel.pl 24.04.09, 09:15
        może nie jestem expertem , ale informacje mam z pierwszej reki , pracuje w
        firmir która jest jednym z największych najemców w mostach, i wiem co nieco ,
        narazie jest zamieszanie i oficjalnie nikt nic nie mówi , inwestor miał podać
        inf oficjalną w poniedziałek , ale tego nie zrobił , wszystkie procedury
        związanez otwarciem ( development , rekrutacje )zastały wstrzymane nie sądze
        aby otwacie było wcześniej niż w październiku , ale moge sie mylić , cudów
        raczej nie bedzie
        pozdr
        • Gość: madzia IP: *.185.c74.petrotel.pl 24.04.09, 11:11
          dziwne ze prace wstrzymane jak dzis tj. 24.04.2009 przechodizlam o 8 rano kolo
          mostow i non stop kursowaly betoniarki a betonem wiec chyba tak tylko sobie
          beton wylewaja bo jak mowicie na budowie nie ma ludzi:D:D
          • Gość: pracownik budowy IP: *.185.c74.petrotel.pl 24.04.09, 12:47
            pracuje na budowie galerii mosty i budowa idzie nie jak piszecie jest
            wstzrymana. konczona jest elewacja budynku i trwaja prace w srodku z
            instalacjami no i wyhlewki posadzki i takie tam. liczba ludzi jest zmiejszona no
            bo w tym momencie trzeba czekac z wykonczeniowka jak wszystko skoncza
            zinstalacja natomiast otwarcie nie wiem kiedy moz epoczatek czerwca jak sie uda
            a kino to nie wiadomo z reszat z budowa kina narazie nic sie nie dzieje zrobione
            szalunki zazbroine kolumnyh i nic
            • Gość: kotlet IP: *.centertel.pl 25.04.09, 11:27
              oczywiście że prace które zostały zaczęte muszą być skończone , bo inaczej
              podwykonawcy nie mogą sie domagać zapłaty , ale oficjalnie budowa centrum jest
              wstrzymana .
              • Gość: jaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 09:42
                Gdyby galeria miała nie być otwarta to przyszli pracownicy nie otrzymaliby umów
                przedwstępnych, że zostaną zatrudnieni. Ja dostałam umowę i wiem, że do końca
                czerwca galeria ruszy, bo tak mam w umowie ;) Z reszt
                • Gość: j IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.09, 09:43
                  Z resztą o wiśle też mówiono, że zostanie zamknięta po świętach bożego
                  narodzenia, a jakoś jej nie zamknęli...
                • 27.04.09, 10:00
                  > Gdyby galeria miała nie być otwarta to przyszli pracownicy nie otrzymaliby umów
                  > przedwstępnych, że zostaną zatrudnieni. Ja dostałam umowę i wiem, że do końca
                  > czerwca galeria ruszy, bo tak mam w umowie ;)

Czy naprawdę nie dociera do części z Was jasny przekaz, że inwestor nie płaci
                  kasy od kilku miesięcy i budowa stanęła? Teraz trwają z nim rozmowy. Jaki będzie
                  ich finał nie wiadomo. Zresztą nawet jak finał rozmów będzie pozytywny, to nie
                  przesądza to, że znajdzie się kasa.
                  Nawet zarządca oficjalnie przyznał, że nie wie jaki będzie termin otwarcia.
                  Więc tym bardziej nie wiedzą tego dzierżawcy.

Na razie wszyscy żyją nadzieją, bo ona umiera ostatnia, ale nikt nie poręczy za
                  żadną konkretną datę. Czy tak ciężko to zrozumieć?

Ja znam firmę, która zatrudniła już część personelu spodziewając się otwarcia 25
                  kwietnia. Podejrzewam, że takich firm może być więcej, bo nie mieli oni dostępu
                  do informacji jak sprawa wygląda.

Dlatego, z całym szacunkiem, ale sam fakt, że masz umowę przedwstępną nie
                  spowoduje otwarcia galerii.
                  Lepiej zacznij dowiadywać się u pracodawcy co będzie jeśli galeria nie ruszy w
                  najbliższych miesiącach, żebyś nie został(a) z ręką w nocniku.

--
                  iloveplock.blox.pl -
                  Przeżeramy nasz dobrobyt
                  • Gość: XXX IP: *.214.c77.petrotel.pl 27.04.09, 13:52
                    Dziwna sprawa najemcy lokalów nie wiedza ze budowa jest wstzrymana a miki z
                    afryki wie :D:D: a po drugie inwestro sie wycofał z budowy troszke to dziwne bo
                    juz musział tyle kasy wyłożyć bo budynek prawie skończony to teraz zostawi sobie
                    to tak????
                    • 27.04.09, 14:55
                      > Dziwna sprawa najemcy lokalów nie wiedza ze budowa jest wstzrymana a miki z
                      > afryki wie :D:D: a po drugie inwestro sie wycofał z budowy troszke to dziwne bo
                      > juz musział tyle kasy wyłożyć bo budynek prawie skończony to teraz zostawi sobi
                      > e
                      > to tak????

O tym piszę nie tylko ja tylko jak widać co najmniej kilka osób.
                      Czy mi wierzysz czy nie lata mi koło czterech liter. Tym bardziej, że zajmie to
                      raptem kilka tygodni, żeby to wszystko zweryfikować. ;)

Co do konkretów, to inwestor nie wycofał się z budowy, tylko nie płaci
                      pieniędzy. Z jakich powodów nie płaci tego nie wiem, ani nie wie
                      najprawdopodobniej nikt poza nim samym.
                      Mamy jednak do czynienia z kryzysem na świecie i problemy finansowe mają nawet
                      największe i do niedawna najbardziej renomowane instytucje, a co dopiero jeden z
                      dziesiątek tysięcy (w skali świata) deweloperów.

A jeśli wydaje Ci się, że fakt, że ktoś zaczyna budowę galerii wartej
                      kilkadziesiąt milionów euro oznacza, że ma na to odłożoną rezerwę na koncie, to
                      znaczy, że jesteś lekko niezorientowany w rzeczywistości.

Dlatego proponuję Ci nie wychylać się ze swoją niewiedzą tylko grzecznie
                      obserwować temat i sprawdzać co z tego wyniknie.

--
                      iloveplock.blox.pl -
                      Przeżeramy nasz dobrobyt
                • Gość: kotlet IP: *.centertel.pl 27.04.09, 14:09
                  to że dostałeś umowe przedwstępną o niczym nie świadczy , ja pracuje u jednego z
                  głównych najemców i mam umowe już 4 mieś ! uwierz mi że w czerwcu galeria
                  napewno sie nie otworzy!!! najwcześniejszy termin to pażdziernik i każdy kto
                  pisze że galeria normalnie sie buduje i otworzy sie w maju czy czerwcu poprostu
                  jest niedoinformowany . nie przekazano jeszcze żadnego lokalu najemcom ,a po
                  przekazaniu czas wykończenia lokali i adaptacji to od 1.5 do 2 mieś , nie było
                  jeszcze odbioru budowlanego ani ppoż , wszystkie sprawy formalne stoją w miejscu
                  , gdyż podwykonawcy nie otrzymali piniedzy i nie przekazują budowy ( słusznie),
                  jeżeli sie dogadają i zaczną prace na nowo , to za ok 3-4 mieś jest szansa na
                  otwarcie
    • Gość: Ja IP: *.223.c73.petrotel.pl 27.04.09, 15:00
      Ja też miałam umowę o pracę w jednym ze skleów w Mostach. Byłam na szkoleniu i w czasie szkolenia wszyscy dostali wypowiedzenie, bo termin otwarcia miał być 25 kwietnia, a podobno został przesunięty na 29 sierpnia. Teraz jestem na lodzie, bez pracy i bez konkretnych informacji co dalej. Z tego co czytam to jak w czeskim filmie z ta galerią - nikt nic nie wie. Oby otwarci było jak najszybciej, bo ludzie dostali nadzieję na pracę, a tu pracy nie ma i nie wiadmo kiedy będzie. A żyć z czegoś trzeba. Więc jeśli ktoś ma prawdziwe informację, to poproszę o wpis.
      • 27.04.09, 15:16
        > Więc jeśli ktoś ma prawdziwe informację, to poproszę
        > o wpis.

Niestety nikt nie poda Ci żadnego realnego terminu, bo nikt takowego nie zna.
        Wszystkie daty, które krążą są jedynie pobożnymi życzeniami.

Trzeba czekać. Może w najbliższych tygodniach coś się wyjaśni.

--
        iloveplock.blox.pl -
        Przeżeramy nasz dobrobyt
        • Gość: sss IP: 78.154.66.* 29.04.09, 09:45
          wczoraj tj.28.04.2009 na plocmanie ukazał sie artykul na temat galerii mosty.
          niestety niket w nim nie pisze o wstzymaniu budowy. przyznaje ze nie ma jeszcze
          oficjalnego terminu otwarcia lae redakcja pisze ze juz sa przekazywane lokale
          najemcom. zainteresowanych zapraszam do lektury z gazet a nie czytania tych
          plotek na forum:)
          • 29.04.09, 10:38
            To wrzuć linka do tego artykułu jak już tak odsyłasz do lektury gazet.
            Myślę, że nie tylko ja chętnie przeczytam co tam jest napisane i ewentualnie się
            do tego odniosę. :)

--
            iloveplock.blox.pl -
            Przeżeramy nasz dobrobyt
            • Gość: kotlet IP: *.centertel.pl 30.04.09, 08:46
              wg informacji jaką wczoraj otrzymałem mosty mają otworzyc sie pod koniec
              sierpnia , ale termin jest płynny i nikt go nie zagwarantuje .
              to wszystko jest wróżeniem z fusów , i tak naprawde nikt nie wie kiedy to
              nastąpi , moim zzdaniem najbardziej realny termin to paźdiernik ,choć chciałbym
              sie mylić:((,
              pozdr
              • Gość: bogdan IP: *.071.c83.petrotel.pl 30.04.09, 10:46
                jestem kierownikem sklepu którego stoisko bedzie rowniez w mostach i mam
                informacje caly czas nadal nie zmienne od zarządzających galeria ze otwarcie
                bedzie w czerwcu dokładnej daty niestety jeszcze nie ma
                • Gość: kotlet IP: *.centertel.pl 30.04.09, 11:41
                  no to masz błedne informacje , nie ma takiej możliwości zeby w czerwcu otworzyli
                  galerie , technicznie jest to nie do zrobienia w tym układzie ,musieli by już
                  oddać lokale najemcom , a do tego to jeszcze kawałek czasu...
    • Gość: :) IP: *.223.c73.petrotel.pl 30.04.09, 14:29
      Termin oddania galerii na czerwca niest niemożliwy. Nawet jeżeli galreia będzie wykończona, to adaptacja sklepu zajmuje około misiąca. Przynajmniej mam takie doświadczenia z innych galerii. Najprawdopodobnijeszy termin otwarcia to koniec sierpnia. Przynajmniej takimi podano, ale znając polskie realia, to trzeba jeszcze jakiś miesiąc doliczyć, więc na jesieni spodziewajcie się zakupów w galerii.
      Obym się mylił, ale takie sa realia.
      • Gość: XXX IP: *.003.c71.petrotel.pl 12.05.09, 10:20
        z galerią eksperci?? coś juz wiecie czy nadal nic?? buduje sie czy prace
        wstrzymane??
        • Gość: blackrubikon IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.09, 17:20
          dzisiaj z 15 osób na budowie :))
          większość firm wywiozła materiały z budowy i wyjechała 30 kwietnia
          • 14.05.09, 15:39
            Spokojnie, powoli sie buduje. Na jesieni otworza :)
            --
            palmiarnia.info - Palmy mrozoodporne w Polsce. Gatunki, porady, forum ogrodnicze. Hoduj palmy w swoim ogrodzie!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.