Dodaj do ulubionych

Synagogalna Office Center

16.05.09, 08:26
Są nowe informacje nt tego budynku. Na pewno to co znamy z wizualki nie
powstanie a szkoda bo ten projekt bardzo mi się podobał:

"Wizja budynku nieco zmieniła się od chwili prezentacji pierwszej, bardzo
odważnej koncepcji. Nowa wersja jest - niestety - dużo łagodniejsza. Ale
pomysł nadal zakłada, że będzie to obiekt przeznaczony na biura, z podziemnym
parkingiem i restauracją na poddaszu, której taras będzie wychodził na dachy
starówki."

--
Płockie Inwestycje
Fotogaleria Miasta Płocka
Edytor zaawansowany
  • dj.rasti 17.05.09, 13:28
    Uuuu to szkoda ja również żałuje tych zmian ;/
    --
    >>>www.creators.com.pl<<<
  • stuntman 17.05.09, 16:51
    Projekt nie został aż tak bardzo zmieniony, ugrzeczniono go tylko
    aby wpasowywał się w istniejącą zabudowę.
    ars.plock.pl/news_foto/589.jpg
    ars.plock.pl/news_foto/591.jpg
    ars.plock.pl/news_foto/599.jpg
    ars.plock.pl/news_foto/601.jpg
    ars.plock.pl/news_foto/608.jpg
    Osobiście wolałbym odważną architekturę, to kolejny raz kiedy
    fajnemu projektowi "przycina się pazury".
    --
    In Urbanity I Trust...
    inwestycje.e-plock.pl
  • dj.rasti 19.05.09, 12:42
    Jestem również takiego samego zdania, Płock powinien być otwarty na "odważna"
    architekturę.
    --
    >>>www.creators.com.pl<<<
  • radeqrdemenes 08.03.10, 13:32
    Osobiście podoba mi się pomysł zasdłonięcia i uporządkowania
    podwórek w tej części miasta
  • wislak2401 13.04.10, 00:03
    Teren prawie ogrodzony.

img515.imageshack.us/g/09042010613.jpg/
  • stuntman 19.07.10, 22:29
    Całkiem niezła dziurka w gruncie pod parking podziemny:
    ars.plock.pl/news_foto/885.jpg
    --
    In Urbanity I Trust...
    inwestycje.plock.org.pl
  • adamekk45 19.01.12, 11:43
    plock.gazeta.pl/plock/1,35710,10991305,Synagogalna_Office_Center___calkowita_zmiana_koncepcji.html
  • jederman2478 22.01.12, 00:28
    W Lublinie stoi 3/4 nie wynajęte nowego budynku na zana. I jakoś nikt z tego tragedii nie robi. W dodatku stawiał to prywatny inwestor. Finansowo odczuje to na pewno.
    W Płocku śmierdzi prowincją. To jest skutek zatrudniania swoich ludzi bez kwalifikacji. Mianowani na staowisko ponieważ znają się jeszcze z rad osiedla i innych nieformalnych spotkań. Powiem więcej ludzie Ci nie potrafią zbudować mostu od 3 dekad porządnie, molo zepsute. I nic nie zmienia się zamiast Pana z PIS mam z PO, który marzy albo szkodzi naszemu miastu. Bo co mam mysleć sobie. Fakty przemawiają na jego niekorzyść. Po 2 latach stagnacji i spadku ludności i wzrostu bezrobocia powie, jak ukochany premier Naszego Narodu ,że to winna kryzysu.Potrzebujemy praktycznego zarządcy a nie marzyciela i kłamczucha że zmniejszy zadłużenie miasta. Kapitalizm to specyficzny system powiązań, jeżeli ktoś tego nie rozumie nie powinien pchać się. Już nawet nie chodzi o to że pochodzi z Sierpca. Brakuje mi świeżego myślenia. Panie prezydencie niech Pan odejdzie od swojej ślimaczej polityki rozwoju. Tu trzeba szybkich inwestycji i konkretów inaczej nadwyżka orlenu zostanie przejedzona. Proszę nie popadać w skrajności i jeszcze raz przeanalizować budowę lini tramwajowej wraz z oceną pozyskania funduszy unijnych. Biurowiec w tym miejscu powinien zostać w takim kształcie i w charakterze. Moim skromnym zdaniem błąd tkwi w marketingu. Chciałbym, aby wreszcie osoby które sprawują stanowiska w magistracie odpowiedzialne za marketing i pozyskiwanie funduszy unijnych odpowiadały za własne czyny.
    Jedynym racjonalnym rozwiązaniem (o czym myślę od dłuższego czasu)to wprowadzenie oceny pracy najwyższych urzędników przez mieszkańców. Jeżeli miasto tym się nie zajmie ja chętnie zainicjuje w ramach incjatywy społecznej-lokalnej taką formę oceny pracy magistratu przez internet. Czekam zatem na większą aktywność i racjonalność naszej władzy wykonawczej.Pozdrawiam
  • fifrak85 26.01.12, 11:21
    Tutaj sytuacja jest trudniejsza ponieważ można byłoby zarzucić ARS niegospodarność a nawet działanie na szkodę spółki za to, że wybudowano biurowiec gdzie stoją puste lokale.
    Z drugiej jednak strony tak się zastanawiam się w kontekście PPPT czy postawienie gotowej hali produkcyjnej lub centrum logistycznego nie pomogłoby w znalezieniu inwestorów ?
  • konrad_wp 27.01.12, 19:09
    Wolałbym tam biura lub inne obiekty użyteczności publicznej (galerie sztuki itp). Mieszkania za to powinny sprzedać się na pniu , tak czy siak szkoda że po raz kolejny zapowiedzi nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości.

--
    Płockie Inwestycje
    Fotogaleria Miasta Płocka
  • wotuf 27.05.12, 19:47
    Będą mieszkania w Synagogalnej. Tu wzmianka plock.gazeta.pl/plock/1,35710,11809169,To_pewne__w_sercu_starowki_beda_do_kupienia_mieszkania.html
  • stuntman 27.05.12, 21:50
    Ostro im się termin obsunął skoro otwarcie dopiero za rok. Jeszcze nie tak dawno była mowa o bieżącym roku.
    --
    In Urbanity I Trust...
    inwestycje.plock.org.pl
  • adamekk45 17.08.12, 16:07
    wiadomo coś a tych mieszkaniach? co z tą budową?
  • stuntman 15.01.13, 22:49
    I jak się podoba budynek po przeprojektowaniu?
    plock.gazeta.pl/plock/1,35710,13220185,Synagogalna___juz_nie_biurowiec__a_dom_z_balkonami.html
    Uważam, że wyszło całkiem zgrabnie - taki całkiem udany kompromis.
    Szkoda jedynie planowanych wcześniej wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, będziemy więc mieli zwykły wszędobylski tynk na styropianie. Ważne, żeby bunkier przestał straszyć tuż obok starego rynku.
    --
    In Urbanity I Trust...
    inwestycje.plock.org.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.