Dodaj do ulubionych

mydło w hotelu

06.03.11, 12:50
Czy w tureckich hotelach jest uzupełniane mydło, czy też lepiej miec własne?
Edytor zaawansowany
  • amw77 06.03.11, 13:11
    ło matko...............nic dodać nic ująć:(

-- Pozdrawiam, amw77
  • Gość: Daga IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.11, 13:31
    Najlepiej weź własne. I papier toaletowy, bo wiesz Turcja to trzeci świat - tam nic nie ma.

Załamują mnie takie pytania...

Autorko czy jak jedziesz do polskiego hotelu to bierzesz mydło ze sobą ?!
  • Gość: jaxja IP: *.toya.net.pl 06.03.11, 14:40
    Zanim zadałam to pytanie to się zastanawiałam czy warto - czy otrzymam merytoryczną odpowiedź, czy też pojawią się posty ludzi ziejących jadem - jak te powyższe. Dla Waszej wiadomosci - nocowałam w hotelu w srodkowej Turcji i mydło nie było uzupełniane.
    W dalszym ciągu liczę na konkretne odpowiedzi i brak komentarzy tego typu.
  • Gość: Heniek IP: 201.238.226.* 06.03.11, 15:35
    Mydła są.Bynajmniej w 4* i 5* gwiazdkowych hotelach w których bywałem.Co innego wielkość kostki.Takie typowe hotelowe.Na dobę starczą.Jeśli używasz to uzupełniają.Ja i tak nie używam takiego mydła tylko w płynie, którym można umyć włosy.Po co targać dwie butelki.
  • Gość: vvv IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.11, 19:19
    Gość portalu: jaxja napisał(a):
    > Dla Waszej wiadomosci - nocowałam w hotelu w srodkowej Turcji i mydło nie
    > było uzupełniane.

Jeżeli nawet wszyscy odpowiedzą, że mydło jest to przecież masz swoje doświadczenia, których przecież nie należy ignorować chociażby dlatego że są Twoje a nie zasłyszane.
  • pavvka 07.03.11, 10:14
    Gość portalu: jaxja napisał(a):

> Zanim zadałam to pytanie to się zastanawiałam czy warto - czy otrzymam merytory
    > czną odpowiedź, czy też pojawią się posty ludzi ziejących jadem - jak te powyż
    > sze.

Bo problem jest śmieszny. W Turcji też są sklepy, i jeśli się okaże, że nie uzupełniają, to idziesz i kupujesz.
    --
    I am not a vegetarian because I love animals; I am a vegetarian because I hate plants. - A. Whitney Brown
  • Gość: asd IP: *.play-internet.pl 06.03.11, 15:50
    ja zawsze jak gdzies wyjezdzam biore swoje, bo wole swoje (nie bywam w hotelach 5* i 4* jak poprzednicy)
  • Gość: koziol IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.11, 16:59
    nie wszedzie jest mydlo ,byłem w bułgarii w 3 * i nie było
  • Gość: gość IP: *.wroclaw.mm.pl 06.03.11, 17:31
    gdzie bym nie jechała i nie ważne do ilu gwiazdek zawsze biorę swoje mydło i szampon.
  • voyager747 06.03.11, 17:44
    to zależy od hotelu, byliśmy w 4 * w Turcji i tam nie było szamponu, a w sklepiku hotelowym byle jaki kosztował 12 euro :)
    Zwykle są w saszetkach takich jednorazowych, w dobrych hotelach w takich małych buteleczkach, w super hotelach np. Neutrogena itp.
    --
    www.panoramio.com/user/279993

kolumber.pl/u/voyager747
  • Gość: Daga IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.11, 18:08
    W każdym hotelu w którym byłam (Bulgaria,Tunezja,Turcja) od 3 do 5* zawsze było mydło uzupełniane.
  • Gość: stinky.soap IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.11, 18:18
    Mydła nie ma na polach namiotowych i na kempingach.
  • Gość: gtw IP: *.171.15.158.static.crowley.pl 06.03.11, 21:31
    gratis

kupisz trzy walizki, dostaniesz trzy mydełka, ja się uśmiechniesz to takie z łagodnym ph, nie drażniące odbytu...
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.11, 22:47
    takie wątki mi nie przeszkadzają, ktoś się pyta i dostaje odpowiedź, ale tych list wylotowych i tego pytania się czy ktoś jeszcze jedzie to nie cierpię.
  • Gość: Heniek IP: 201.238.226.* 06.03.11, 22:56
    Podzielone zdania na temat mydła:) Po co takie pytania?ograniczasz wagę bagażu?18 czy 20 kg bagażu chyba każdemu wystarcza wiec po prostu wystarczy zabrać swoje ulubione.Można też kupić na miejscu.Na wszelki wypadek napisze, że najlepiej kupować w hipermarketach np. Migros.
  • Gość: vvv IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.11, 19:07
    czy ta rada dotyczy zakupów w ogóle czy tylko mydła?
  • Gość: Heniek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.11, 19:28
    W hipermarketach ceny są ustalone.Nie trzeba się martwić ile przepłacamy.W końcu nie każdy lubi się targować.Migrosy są dość czesto spotykane.Oprócz tego BIM,Carrefour.Pewnie sklepikach hotelowych tez można kupić tylko tam najniższa cena do 1euro.Nie polecam zakupów w takich miejscach.Chyba, że widokówki.W hipermarketach,dyskontach można kupić to co u nas w Biedronce,Tesco.Jest chałwa,słodycze,pistacje,alkohol,kosmetyki,chemia.
    Preparaty do opalania i po opalaniu najlepiej zabrać ze sobą.Drogie są w hipermarketach nie mówiąc o sklepikach hotelowych.Poza tym nie w każdym miejscu jest blisko do hipermarketu.
    Nie ma np.w Okurcalar,Incekum,Avsallar,Oludeniz.Są za to w Marmaris,Bodrum,Kemer,Side (Manavgat),Alanii.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka