• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

pogoda kwiecień/maj; pytania :) Dodaj do ulubionych

• 16.03.11, 10:59
    Witam,
    chciałabym się dowiedzieć od doświadczonych, jakiej pogody mozna się realnie spodziewać na przełomie kwietnia i maja. W wyszukiwarce są tylko posty dotyczące jesieni, a co z wiosną?
    Wg opisu klimatu należy sie spodziewać 26st w dzień i 19 w nocy. Myślę że kąpiel w morzu odpada, ale czy jest szansa aby dzieci kąpały się w basenach?
    Bardzo proszę o opinie
    Pozdrawiam
    Beata
    Zaawansowany formularz
    • 16.03.11, 11:06
      Witaj,
      w tym okresie jest już bardzo ciepło, to co znalazłaś w internecie jest blisko prawdy. W morzu jak i w basenie myślę że będzie się można kąpać, tak naprawdę zależy to od kiedy woda do basenu zostanie napuszczona i czy zdąży się nagrzać :)
      Co do morza, to turyści kąpią się w nim już teraz, a na przełomie kwietnia/maja to już spokojnie :)

Pozdrawiam

-------------------------------------------------------------------
      www.alanyaonline.pl - Poznaj Turcję od najlepszej strony!
      • 16.03.11, 14:27
        byłam w tym terminie w Turcji, pogoda w dzień 25 - 27 stopni, morze 20 stopni i mało osób się kąpało, podobnie w basenach, była zimna i moje dziecko nawet w piance nie chciało się kąpać.
        1--
        Maja Pysznotka
        Nina
        • Gość: beata IP: *.11.static.dcenter.pl 16.03.11, 16:08
          A w jakim rejonie byłaś?
          pozdrawiam
          Beata
          • 17.03.11, 17:24
            byłam w hotelu Alba niedaleko Side
            --
            Maja Pysznotka
            Nina
    • Gość: gosc IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.03.11, 08:56
      hej, bylam na week majowy i w dzien dochodzilo do 27, w nocy z 18-19 jakos tak, nie bylo mowy o kapieli w morzu, w basenie niektorzy sie kapali, to jest super czas dla tych co chca pozwiedzac, a nie marza raczej o kapieli byłam w Krizantemie w Alanyi
      • Gość: Doriss IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.11, 09:59
        Ja tam lece 01 maja....i co będzie to będzie:)
    • 19.03.11, 12:06
      Byłam w Side od 12 maja, spokojnie można było się kąpać w morzu i basenie (byłam z 3-letnim dzieckiem- dużo czasu spędzało w wodzie).
    • 20.03.11, 20:37
      My byliśmy w ubiegłym roku 30.04.2010-14.05 - z 10-cio miesięcznymi bliźniakami. W okolicach Alani - temperatury w dzień bardzo ciepło - jak u nas w lipcu. Wiczory trochę chłodne - potrzebny długi rękaw. Woda w morzu 17-18 stopni jak u nas w lipcu czyli zimna. W basenie z rana dość chłodna. około południa w brodziku było już git i dzieciaki sie pluskały bez problemu.

W tym roku lecimy 24 kwietnia i jak będzie jak rok temu to bedziemy bardzo zadowoleni

• Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.11, 10:12
        My jedziemy pierwszy raz do Turcji, wyjeżdżamy 04 maja, mam nadzieję, że będzie ciepło bo ja nastawiam się na opalanie :), chociaż przyznam, że strasznie się boję o pogodę i już przeżywam.
        Jedziemy z dwójką małych brzdąców :) 10 miesięcy i 2,5 roku
        • Gość: vandik IP: *.awakom.net 09.04.11, 15:52
          spokojnie,pogoda będzie gwarantowana,opalanie super bez poparzen.Byłam w ub.roku 05,05 i w tym roku również wyjeżdzam 04 maja i jestem spokojna o pogode.Życzę udanego pogodnego wypoczynku i pięknej opalenizny.
      • Gość: kb IP: *.dynamic.chello.pl 07.04.11, 22:08
        soja gdzie lecicie??jaka miejscowosc ja 23 kwietnia do konakli:))
        • 10.04.11, 09:30
          My lecimy w okolice Kemer - w okolicach Konakli byliśmy rok temu od 30 kwietnia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.