Dodaj do ulubionych

Turcja z Reader's Digest

28.03.11, 18:22
Witam,
moja mama dostała od nich ofertę na wycieczkę objazdową 8 dni do Turcji z biurem Premio Travel ( wylot z Poznania) opcja ze śniadaniem, obiadokolację musiałaby sobie dokupić. Nocleg w hotelach 4 i 5* ( Paraiso Verde, Richmond, Grand Ring Resort) oraz w cenie zwiedzanie min. Pammukale i Kapadocja.
Był ktoś na takiej wycieczce lub podobnej i może poradzić czy warto? Czy mając opcję HB za napoje będzie musiała płacić dodatkowo?

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i sugestie

Daty miała do wyboru, ale pod uwagę brany jest początek października
Edytor zaawansowany
  • Gość: sisi IP: *.c192.msk.pl 28.03.11, 19:23
    Przejrzyj wątek "Turcja na zaproszenie Bon-prix" Tam jest wszystko.
  • Gość: ana IP: *.ups.com 12.05.11, 10:37
    Ja również otrzymałam taką samą propozycje wyjazdu i biorąc pod uwagę cenę faktycznie propozycja jest całkiem niezłe. Zastanawiam się jednak czy to nie jakieś oszystwo, proszę o komentarze w tej sprawie co na ten temat myślicie.
    Jak dla mnie październik super pora na wyjazd.
  • simon_r 19.05.11, 20:01
    Nie ma tam żadnych oszustw. Wycieczka generalnie ludziom się podoba. Byłem z Premio Travel dwa razy - na pobycie i na rzeczonej objazdówce. Co prawda trochę sobie obie wycieczki zmodyfikowałem, za co na forum obrywam, ale generalnie można polecić.
    Tutaj poczytasz relację
    --
    ------------
    Grecja Turcja i inne relacje z podróży
  • Gość: Małgorzata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.11, 08:59
    Witam, ja właśnie zarezerwowałam termin na październik i uważam ze to jest dobry czas i myślę że oferta jest dobra , sprawdziłam ,że w tym czasie jechać indywidualnie to koszt za 2 osoby to 6800 nie licząc kosztów podróży , więc uważam że warto.
  • irkaa1 23.07.11, 13:55
    Witam,moja siostra dostala taki prezent-wyjazd wrrzesien lub pazdziernik.
    Niestety nie moze skorzystac.Jezeli ktos chcialby wyjechac z osoba towarzyszaca ktora takiego bonu nie ma-siostra chetnie go odstapi za niewielka sume.
    Kontakt:barbaraska@gmail.com
  • 64keram 24.07.11, 02:37
    Witam,jestem zainteresowany.Odezwę się na kontakt-maila .
    --
    strange
  • kammor5 30.08.11, 08:39
    witam my lecimy do Turcji w dniu 29 paz z Katowic czy jest ktos kto wylatuje w tym terminie:)
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.11, 01:08
    witam! Też prawdopodobnie wylecimy 29.10. z Katowic do Antalyi. Sprawdzam czy to nie jakieś oszustwo i odnoszę wrażenie że wszystko ok. jutro wykupię wycieczkę jeżeli mąż się nie rozmyśli.Do zobaczenia.
  • Gość: Patrycja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.11, 11:29
    Ja lece z Katowic z mama w tym terminie do Turcji z Readers Digest :)
  • Gość: Maciej IP: 195.33.34.* 11.10.11, 21:19
    Witam
    Tez mam wykupina ta wycieczke.
    Wylot 29.10 z Katowic.
  • Gość: KASIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.11, 01:09
    Witam proszę powiedzieć jaki jest całkowity koszt tej wycieczki ja mam zaproszenie na luty.marzec lub kwiecień:)
  • Gość: Ala IP: *.aster.pl 22.05.12, 23:35
    Bylam na wyceczce zorganizowanej przez Premio Travel w tym roku. Po zapoznaniu się z ofertą biura, oraz opiniami bylych uczestników wydawalo mi sie, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. To że druga osoba za "darmo" przyjęlam z przymrużeniem oka, gdyż calość kosztów (ok. 2,500zl za dwie osoby) wyrażnie wskazywal na to, że koszt jest porównywalny a nawet wyższy w stosunku do innych ofert. Skusilo mnie określenie, że wspólorganizatorem jest biuro tureckie i że część wycieczek fakultatywnych jest w cenie. Otóż w cenie sa wycieczki fakultatywne, ale przeważnie do....FABRYKI ZLOTA, (1-SZA) DO FABRYKI DYWANÓW (2-GA) I FABRYKI SKÓR (3-CIA). JEŚLI CHCECIE ZOBZCZYĆ COŚ TAM WIĘCEJ TO MUSICIE ZAPLACIĆ WIĘCEJ I JAK ZSUMUJECIE TE KOSZTY TO WYJDZIE GRUBO PONAD 3 TYSIĄCE ZLOTYCH. W TEJ CENIE ZNAJDZIECIE OFERTy ALL INCLUSIVE W TuRCJI CZY TEŻ W EGIPCIE BEZ OBOWIĄZKU SPĘDZENIA OK 3 GODZIN W KAŻDEJ Z WYMIENIONYCH FABRYK BĘĄC NAGABYWANYM (autentycznie nagabywanym, czy też nieelegancko napastowanym do kupna kolczyków czy skóry za kilka tys Euro. Tak nota bebe - prawie te same skóry można kupić na miejscowych bazarach (po zabawnym targowaniu) za 150 - 200 Euro. ZArówno ja jak i wielu innych uczestników 'darmowych" wycieczek fakultatwnych bardzo dyskutowalo na temat celowości tego uczestnictwa i straty tak wielu cennych godzin na te wątpliwe interesy.
    Następnym razem a już napewno nie z Premio travel bardziej przeanalizuję koszty i przyjrzę się ofercie.
  • Gość: Roma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 14:32
    Nie ma Pani racji. W cenie było np. zwiedzanie Efezu, Pamukkale, spływ rzeką Daylan (zostawiłam sobie nawet bilety na pamiątkę, bo bardzo ładne - a ceny wcale nie takie małe). Wycieczka była fantastycznie zorganizowana, hotele super, a że zorganizowano, TYLKO W JEDNYM DNIU!!!, wycieczki do sklepu fabrycznego wyrobów skórzanych, nota bene z kapitalnym pokazem mody, i do sklepu z wyrobami jubilerskimi, to chyba normalne - wycieczka dotowana przez Ministerstwo Turystyki i Rekreacji w Turcji, więc też chcą by ich wyroby promować i sprzedać. Zresztą nikt nie zmuszał do kupowania. Ludzi narzekających na te odwiedziny uważam za malkontentów i zawistników - widzą ładne, eleganckie rzeczy, na które niestety ich nie stać. Mało tego widzą, że co poniektórzy kupują i trafia ich szlag, że sami nie mogą sobie kupić. Generalnie wycieczka z PREMIO TRAVEL była jedną z lepszych objazdówek na których byłam.
  • Gość: Ala IP: *.aster.pl 22.05.12, 23:43
    Bylam na wyceczce zorganizowanej przez Premio Travel w tym roku. Po zapoznaniu się z ofertą biura, oraz opiniami bylych uczestników wydawalo mi sie, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. To że druga osoba za "darmo" przyjęlam z przymrużeniem oka, gdyż calość kosztów (ok. 2,500zl za dwie osoby) wyrażnie wskazywal na to, że koszt jest porównywalny a nawet wyższy w stosunku do innych ofert. Skusilo mnie określenie, że wspólorganizatorem jest biuro tureckie i że część wycieczek fakultatywnych jest w cenie. Otóż w cenie sa wycieczki fakultatywne, ale przeważnie do....FABRYKI ZLOTA, (1-SZA) DO FABRYKI DYWANÓW (2-GA) I FABRYKI SKÓR (3-CIA). JEŚLI CHCECIE ZOBZCZYĆ COŚ TAM WIĘCEJ TO MUSICIE ZAPLACIĆ WIĘCEJ I JAK ZSUMUJECIE TE KOSZTY TO WYJDZIE GRUBO PONAD 3 TYSIĄCE ZLOTYCH. W TEJ CENIE ZNAJDZIECIE OFERTy ALL INCLUSIVE W TuRCJI CZY TEŻ W EGIPCIE BEZ OBOWIĄZKU SPĘDZENIA OK 3 GODZIN W KAŻDEJ Z WYMIENIONYCH FABRYK BĘĄC NAGABYWANYM (autentycznie nagabywanym, czy też nieelegancko napastowanym do kupna kolczyków czy skóry za kilka tys Euro. Tak nota bebe - prawie te same skóry można kupić na miejscowych bazarach (po zabawnym targowaniu) za 150 - 200 Euro. ZArówno ja jak i wielu innych uczestników 'darmowych" wycieczek fakultatwnych bardzo dyskutowalo na temat celowości tego uczestnictwa i straty tak wielu cennych godzin na te wątpliwe interesy.
    Następnym razem a już napewno nie z PremioTravel bardziej przeanalizuję koszty i przyjrzę się ofercie. O swoich uwagach oczywiście powiadomilam tour operatora, ale ........mają cyba ważniejsze sprawy tj zapewne zabiegi i wylapywanie nowych naiwnych :((
  • Gość: edyta IP: *.cdma.centertel.pl 18.05.11, 12:30
    moja ciocia takze oddala mi tą wycieczke i nie wiem co z nia zrobic, poniewaz doczytalam sie wielu niezgodnosci i dziwnych oplat, ktore bede musiala poniesc. jesli ma Pani/Pan ochotę, prosze sie ze mna skontaktowac. to moje gg 31029431. dziekuje
  • jazzmen11 26.05.11, 10:46
    witam też szukam informacji na temat tej wycieczki ponieważ dostałem ją.
  • Gość: asia19 IP: *.xdsl.centertel.pl 05.07.11, 14:48
    Moja babcia również otrzymała taką ofertę i właśnie zastanawiam się czy to nie jest zwykła farsa, może okazać się że potem trzeba będzie za to płacić ogromne pieniądze ;/
  • Gość: free IP: *.xdsl.centertel.pl 05.07.11, 15:43
    Nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch....
  • Gość: sosenka4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.11, 23:15
    Ja też mam zaproszenie od Reader's Digest na wycieczkę do Turcji. Sprawdzałam w biurze podróży Premio Trawel, potwieredzili że to jest fakt, a nie zadna podpucha. Więc wpłaciłam zaliczkę i mam potwierdzenie rezerwacji na 5 listopada 2011roku z Katowic. Jesli ktoś ma ten sam termin, to bardzo proszę o kontakt. Chciałabym poznac kogoś, kto wybiera się w tym samym czasie. A może ktoś ma jakieś wiadomości na temat wycieczki kto już z niej wrócił. Czekam na wiadomość.
  • Gość: karmelek.1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.11, 21:56
    Do sosenka4: ja też lecę do Turcji 05.11.2011. Chętnie poznałabym kogoś wcześniej. Właśnie szukam na forum przydatnych informacji.
  • Gość: sosenka4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.11, 16:10
    Witam, chetnie się skontaktuję przed wylotem, podaję mojego e-maila:sosenka4@vp.pl. Proszę o wiadomość.
  • simon_r 05.07.11, 17:50
    Nie jest farsa. Oferta jest dobra i prawdziwa i sprawdzona.
    Sam korzystałem dwukrotnie z wyjazdu z Premio Travel.... trochę co prawda modyfikowałem sobie te wyjazdy ale to już insza inszość :)
    Tutaj sobie możesz poczytać o naszej wycieczce z Premio Travel
    --
    ------------
  • Gość: beti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.11, 13:30
    wraz z mężem również wpłaciliśmy zaliczke na 5 listopada z Katowic. Cieszymy sie ,że tą drogą poznaliśmy kogoś kto również w tym terminie jedzie. Mamy na dzieję , że wypoczynek ten będzie udany i że nie jest to jakaś ,, podpucha '' Do zobaczenia na miejscu .
  • Gość: sosenka4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.11, 18:53
    Ja też wybieram się 5 listopada z Katowic, prosze o kontakt, jak sie rozpoznamy w Katowicach? Pozdrawiam.
  • Gość: teresa0911 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.11, 19:05
    Moze ktos chce odstapic bon TUR-RD-06-2011 ?
  • ewetka112 11.08.11, 19:24
    witam równiez otzrymalam ta oferte i niestety nie moge z niej skorzystac wiec jestem chetna ja odstapic za uzgodniona kwote ewetka112@gmail.com
  • Gość: podróżnik IP: *.t-mont.net.pl 21.08.11, 17:58
    Witam,
    nie mogę skorystać z wyjzdu. jeśli jest ktoś chętny to mogę odstąpić za uzgodnioną kwotę albo wystawię na allegro. e-mail: hheniek11@wp.pl
  • Gość: pinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 18:56
    witam, mam jedną ofertę, jest jeszcze ktoś zainteresowany oddaniem swojej? proszę pisać pin-kaa@wp.pl
  • Gość: pinka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.12, 00:27
    jestem zdecydowana odstąpić wycieczkę z przyczyn chorobowych za jakos kwote termin wycieczki to Luty, Marzec, Kwiecień ,pozdrawiam.
  • Gość: gg IP: *.elk.mm.pl 09.09.11, 22:33
    jeśli masz ochotę na wyjazd to mogę odstąpić

napisz grejsg@wp.pl
  • Gość: marta IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.10.11, 12:59
    chetnie odsprzedam ten kupon na te wycieczke....nie mohge jechac poniewaz mam radioterapie a pieniazki min sie przydadza pozdrawiam marta foczunia1208@wp.pl
  • Gość: teresa0911 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.12, 00:20
    jestem skłona odstąpić ta wycieczę za jakąś tam kwotę z przyczyn zdrowotnych nie mogę polecieć pozdrawiam
  • Gość: Rafal IP: *.grojec.vectranet.pl 08.07.11, 10:19
    Tutaj wyliczenie tej "gratisowej" przyjemności :
    mgblog.pl/2011/03/%E2%80%9Egratis%E2%80%9D-znaczy-%E2%80%9Enie-stac-cie-na-to%E2%80%9D/
  • Gość: gg IP: *.elk.mm.pl 09.09.11, 22:27
    Witam ,
    również otrzymałam taką wycieczkę i jadę z córką /płaci całość,bo inaczej ja musiałabym dopłacać do jedynki/ 17.09 z Warszawy.Pierwszy raz otrzymałam taka ofertę i dlatego nie wiem jak będzie.Skorzystałam z opinii klientów Bon Prix i przeważnie są zadowoleni .Wszyscy wyrażają super zdanie na temat tego biura podróży.Oczywiście są również niezadowoleni ale nigdzie nie ma tak ,by wszystkim podobało się to samo.Szkoda ,że nasza strona jest taka skromna w opiniach,bo ludzie z Bon Prix są bardziej aktywni.Pytałam również w biurach konkurencyjnych i usłyszałam,że to dobry wybór-mam na myśli ceny.Jeśli chodzi o napoje ,myślę,że będziemy płacić tylko za to co kupimy poza śniadaniem,kolacją itp.Obiadokolacji nie wykupowałyśmy,bo zastanowimy się na miejscu .Szkoda,że nie skontaktowałyśmy się prędzej.
    pozdrawiam
  • simon_r 16.09.11, 13:57
    Obiadokolacje kupcie jeśli jedziecie na objazdówkę. Wykupywanie na miejscu jest droższe a w większości miejsc będziecie pośrodku niczego czyli hotel a dokoła szuwary...
    Co innego jeśli jedziecie na pobyt. Zarówno Crystale w Belek i Kemer jak i Grand Ring w Beldibi są położone w okolicy cywilizacji więc da się zjeść poza hotelem i zrobic jakieś zakupy.
    --
    ------------
  • Gość: gość IP: *.180.53.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.09.11, 21:51
    Ja jutro wylatuje do Turcji z Reader's Digest z Katowic :P
    Jak wrócę to podzielę się wrażeniami..
  • Gość: madzia IP: *.doplaty.gov.pl 19.09.11, 11:35

Równiez wybieram się na 8 dni do Turcji z Reader's Digest. Wylatuje z koleżanką z Poznania 28-09-2011, może ktoś z Was również wybiera się w tym terminie??
  • Gość: gg IP: *.elk.mm.pl 28.09.11, 20:11
    wróciłam i mogę powiedzieć,że było super
    wycieczki są ciekawe ,można jeszcze ich kilka dokupić- zależy co kto woli;zwiedzać czy poleżeć na plaży
    jeśli ktoś lubi późno jeść /19-21/to warto wykupić obiadokolacje,można również wykupić tzw lunch -więcej to mniejsza cena a wszystko do uzgodnienia na miejscu
    hotele ;1 super !!!!!! 2 -niższy standard ale czysty ,3- bardzo dobry
    bardzo dużo zależy od polskiego opiekuna -moją grupę miała perfekcyjna Pani Małgosia dzięki której doskonale poznaliśmy historię,geografię,Islam,obyczaje i wszystko co tureckie,
    OPOWIADAŁA PRZEPIĘKNIE
    prawdopodobnież inne grupy nie miały tego szczęścia
    ..i pamiętajcie jak zdecydujecie się na dodatkowe atrakcje typu masaże,drogie zakupy uważajcie na usługodawców i jeśli nie znacie perfect angielskiego lub rosyjskiego to nie wchodźcie w interes
    gdyby ktoś reflektował na taki wyjazd ,to mogę odstąpić takie zaproszenie
  • Gość: niki IP: *.gizycko.mm.pl 06.12.11, 15:00
    Witam chciałabym się dowiedzieć jak było na tej wycieczce ponieważ mam termin na 17 marca i nie wiem czy mam lecieć a pieniążki już w czwartek muszę zapłacić tak zw. zaliczkę proszę o informację na meila stokrotka8000@interia.pl Bardzo byłabym wdzięczna.
  • Gość: sosenka4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 11:32
    do gg. Jesli masz takie zaproszenie i z niego nie skorzystasz to prosze o kontakt. Chetnie odkupie je od Ciebie. Pozdrawiam sosenka4.
  • Gość: kamiś IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.11, 15:47
    witam, mam do odstąpienia zaproszenie :) zainteresowane osoby proszę o kontakt na gg9818857 lub pod numerem telefonu 535 332 600, sam niestety nie dam rady jechać a szkoda żeby wycieczka się zmarnowała.

pozdrawiam
  • Gość: gg IP: *.torun.mm.pl 08.10.11, 23:08
    przepraszam,że tak późno odzywam się,źle ustawiłam pocztę na odpowiedzi/nie dostałam "cynku"/
    jeżeli jeszcze masz ochotę na wycieczkę to napisz na grejsg@wp.pl
  • Gość: sosenka4 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.12, 00:30
    ma zaproszenie na Luty ,Mrzec lub Kwiecień ,odstapie za jakas tam kwote z przyczyn chorobowych nie moge polecieć pozdrawiam.
  • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.11, 19:09
    Witam, ja wylatuję z Warszawy 16.10 i już na początku wykupiłam obiadokolacje żeby potem , nie szukać gdzie mam co zjeść . Może ktoś leci w tym terminie ?
  • Gość: Tad IP: *.adsl.inetia.pl 09.10.11, 16:05
    Byłem na wycieczce w teminie 14-21 września. Było bardzo fajnie i wszystkim polecam ten wyjazd. Do śniadania napoje były gratis natomiast do kolacji trzeba było sobie dokupic.
  • karmelek.1 09.10.11, 19:04
    Lecę z koleżanką do Turcji 05.11.11. Znalazłam tutaj wiele przydatnych informacji dotyczących wyjazdu. Mam jeszcze pytanie odnośnie obiadokolacji, które są zalecane do wykupienia: czy jeśli nie zdecydujemy się na nie to czy istnieje możliwość zakupu indywidualnie posiłków w hotelowych restauracjach? Czy może zamiast późnych kolacji w hotelu można coś zjeść w czasie wycieczek?
  • Gość: gg IP: *.torun.mm.pl 09.10.11, 19:43
    oczywiście,że można kupić będąc na wycieczkach
    można również wykupić lunche-ja tak zrobiłam i nie żałuję wystarczyło mi to jedzenie i nie miałam żadnego apetytu na późną kolację,ponieważ o takich porach nie jadam
    wszystkiego dowiesz się podczas pierwszego zebrania
    powodzenia i ruszaj w drogę, bo warto
    możesz również zabrać ze sobą jakąś małą przekąskę typu kabanosik i nie pożałujesz
  • karmelek.1 09.10.11, 21:44
    Dziękuję za informację :) Cieszę się, że nie zapłaciłam z góry za obiadokolacje.
  • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.11, 10:33
    Ja wykupiłam od razu obiadokolację, żeby potem nie latać i szukać czegoś do zjedzenia . Wylatuję w tą sobotę .Życzę miłego wypoczynku wszystkim zdecydowanym.
  • Gość: gość IP: *.ip.mgk.pl 10.10.11, 20:34
    Czy ktoś może opisać taki wyjazd i jak wychodzi cenowo?
    Ja mam propozycje na luty i nie wiem czy się opłaca.
  • Gość: gg IP: *.torun.mm.pl 10.10.11, 21:41
    Mogę odstąpić jedno zaproszenie , warto skorzystać i szkoda by przepadło.
    Zainteresowanych proszę o szybki kontakt /w środę wieczorem wyjeżdżam na 4 dni /
    grejsg@wp.pl
  • Gość: gg IP: *.torun.mm.pl 10.10.11, 21:35
    ...........i jeszcze troszkę informacji ;warto mieć troszkę więcej kieszonkowych,bo jak będziesz w towarzystwie na plaży czy też w innym miejscu ,to musisz zafundować sobie jakiegoś drinka czy piwo,bo nie będziesz patrzeć jak inni bawią się.Przecież jedziesz wypocząć a nie umartwiać się .To wszystko tam ma jednak swoją cenę,szczególnie w hotelach.Nie ma to jak all inclusive,jednakże tam nie ma takiej opcji,bo to wycieczka.Mimo wszystko opłaca się jechać,bo zanim wyjechałam sprawdziłam w konkurencjach i okazało się,że we wrześniu za tą cenę miałabym jeden hotel 5* i all inclusive ale siedziałabym w hotelu a tu mam pobyt w 3*hotelach i trzy wycieczki. Wycieczki można jeszcze dokupić z czego nie skorzystałam,bo chciałam koniecznie pobyć na plaży.Ponadto jeszcze tam będę więc zwiedzę to czego jeszcze nie widziałam.Odnośnie jedzenia ;naprawdę to co zjadłam na śniadanie wystarczyło a upal sprawił ,że nie chciało się jeść.Zresztą tak jak mówiłam-kupiłam z córką lunche na wycieczki,czasami coś małego w barze ,miałyśmy również kabanoski itp.Takich osób było wiecej.W niektórych hotelach są nawet czajniki więc piłyśmy herbaty do oporu.
  • agnieszka33.1 12.10.11, 21:38
    witam,ja również otrzymałam propozycje tej wycieczki,ale z niej nie skorzystam,chętnie ją komuś odstąpię,cena do uzgodnienia. termin jest luty,marzec,kwiecień 2012.
  • Gość: k IP: *.centertel.pl 13.10.11, 12:30
    witam mam zaproszenie na sezon 2012 luty-kwiecień odstąpie ,oferty na pret_77@o2.pl
  • Gość: a... IP: *.play-internet.pl 13.10.11, 20:59
    równiez mam zaproszenie na tę wycieczkę 2012,odstąpię gdyz ja nie dam rady jechać.agnieszka3355@interia.eu
  • Gość: agnieszka33.1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.11, 13:35
    Chętnie skorzystam , prosze podac cenę na meila bibliotekagim1@onet.pl lub tel. 694397252 czekam na wiadomość.
  • Gość: agnieszka33.1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.12, 00:37
    chetnie odstąpię wycieczke z przyczyn chorobowych nie moge jechać terminy to Luty Marzec , Kwiecień cena do uzgodnienia podaj sama ile oferujesz pozdrawiam.
  • Gość: Zdzisiek IP: *.gdynia.mm.pl 21.10.11, 23:09
    Ja również otrzymałem takie zaproszenie jednoosobowe i chętnie kupie od kogoś takie żeby polecieć we dwoje. Niestety nie mam pojęcia ile może takie zaproszenie kosztować wiec jeśli ktoś chciałby odstąpić takie zaproszenie na 2012 rok luty, marzec, kwiecień to proszę o kontakt na adres dzikuda@wp.pl a niewykluczone że się dogadamy. Pozdrawiam
  • Gość: Goska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 18:44
    na jedno zaproszenie mogą jechać dwie osoby tylko druga musi za siebie zapłacić , zaproszenia nie łączą się .
  • Gość: Zdzisiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.12, 01:06
    odstąpie zaproszenie na Luty,Marzec,Kwiecień myślę że się do gadamy moje gg 11082797 to do kontaktu i melia tez podaję odezwij sie pozdrawiam serdecznie.
  • najlepszy-teresa 18.01.12, 19:03
    jest ktoś chetny odstapię wycieczkę Do Turcji terminy to Luty ,Marzec ,Kwiecień nie mogę z polecieć czasem tak bywa ale szkoda aby przepadła proszę o kontakt na gg 11082797 pozdrawiam .
  • Gość: Krystyna IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.11, 15:24
    Wróciłam dzisiaj rano z Turcji, z wycieczki z Premio Travel - zwiedzanie Kapadocji Nie wiem jaką Ty masz trasę , ale radzę wykupić obiadokolacje , nasze hotele były poza miastami i byłby problem z jedzeniem "na mieście". Za wykupienie obiadokolacji zapłaciłam 125 dolarów, mozesz chyba zrobic to w Polsce. Jeśli masz jakies pytania napisz krysniedz@poczta.onet.pl
    Pozdrawiam
  • Gość: Karol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.11, 11:39
    Witam.Wpisz w przeglądarkę hasło:oszustwa Rider`s Digest.Jest to firma znana w Polsce z wyłudzania pieniędzy.Ja osobiście dostałem od nich niezamawianą przezemnie książkę za którą żądają zapłaty 79,50 zł.Już rok czasu mnie "molestują"o forsę,której nie zapłaciłem i nie mam najmniejszego zamiaru płacić.Straszą mnie komornikiem,sądem i bóg wie czyn jeszcze.Dzisiaj doznałem szoku.Otóż otrzymałem od nich(RD)gratisową wycieczkę do Turcji-jako NAJLEPSZY klient.Nie mam zamiaru mieć z nimi nic do czynienia.Przeczytaj sobie opinie o tej firmie i zdecyduj sama.Ja ze swej strony proponuję omijać ich bardzoooooooo szerokim łukiem.Pozdrawiam
  • Gość: Elżbieta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.11, 19:19
    Witam1
    Jeśli Ktoś z Czytelników ma do odstąpienia wycieczkę do Turcji z Reader s Digest to bardzo chętnie pojechałabym na taką wycieczkę, ale potrzebne jest zaproszenie z tej Firmy.
    Chętnych odstąpienia wycieczki proszę o kontakt: 504 046 476
    Czekam z niecierpliwością na tel
    Elżbieta
  • Gość: olo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.11, 15:22
    a czy mozna połaczyc te zaproszenia?
    mam dwa na 2012 i czy jest mozliwosc aby skorzystac z dwóch ofert/czeków a obie osoby zamieszkały w jednym pokoju nie robiac dopłat?
    wiecie moze coś na ten temat?
  • Gość: Bujda na resorach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.10.11, 15:28
    "Gratis" dla naiwnych
    mgblog.pl/2011/03/%E2%80%9Egratis%E2%80%9D-znaczy-%E2%80%9Enie-stac-cie-na-to%E2%80%9D/
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 12:58
    witam,
    dysponuję jednym zaproszeniem na tę wycieczkę. Chętnie odsprzedam za nieduże pieniądze. Piszcie na sierpen@op.pl
  • Gość: Goska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 18:45
    Zaproszeń nie można łączyć .Druga osoba musi załacić.
  • Gość: wycieczkowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.12, 12:04
    Teoretycznie zaproszeń nie można łączyć, ale wystarczy, że pojadą dwie pary i na miejscu wymieniają się pokojami. nikt nie ma prawa sprawdzać z kim śpisz.
  • Gość: Jolanta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.11, 12:06
    Pan Elzbieto,czy nadal jest Pani zainteresowana wycięczką z Reade'rs Digest do Turcji-mam do odstapienia 1 zaproszenie na 3 marca 2012 r.Proszę o kontakt mailowy
  • Gość: jana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.11, 19:49
    witam ja też dostałam zwykła ściema
  • madziks63 18.10.11, 11:08
    Witam
    Lecę do Turcji 22 .10.z Warszawy, czy ktoś leci w tym terminie?
  • neve44 20.10.11, 08:50
    witam mam do sprzedania wycieczke z Reader's Digest do Turcji.
  • Gość: Ifa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.10.11, 10:26
    za ile możesz odsprzedać? byłam może zainteresowana gdyby rozsądna cena
  • ireeka 20.10.11, 17:57
    witam
    też odsprzedać - cena do uzgodnienia (luty,marzec,kwiecień) piszcie na Irenapriv@gmail.com
  • Gość: never44 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.11, 11:18
    Witam,

zaproponuj cenę, na pewno się dogadamy

asik190@o2.pl

czekam na odpowiedź
  • Gość: BIK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.10.11, 15:30
    ja oddam za darmo, ew. koszt znaczka pocztowego jeśli trzeba będzie przesłać tą otrzymaną z RD ofertę, moge też zrobic skan i wysłac na maila
  • Gość: Ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.11, 19:23
    Witam!
    Bardzo chętnie wezmę od Ciebie ta wycieczkę. Zrób skan i przesl8ij mi na maila, jesli możesz.
    Mój adres mailowy to: elaziela6@wp.pl
    Dziękuję z góry.
    EZ
  • Gość: Zdzisiek IP: *.gdynia.mm.pl 21.10.11, 23:20
    Jeśli to jeszcze aktualne to bardzo chętnie przejmę od Ciebie to zaproszenie. Podaj jak mogę się z Tobą skontaktować Oto mój adres dzikuda@wp.pl i telefon 606409281
  • Gość: m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.11, 16:37
    m
  • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 19:03
    Właśnie wróciłam z Turcji ,oto parę wskazówek osobom zainteresowanym . Nie wszystkie wycieczki są za darmo , za nie które trzeba zapłacić { lub nie koniecznie to nie jest przymus , można leżeć na plaży } Tylko po co tam jechać jeżeli nie można zwiedzać . Nie robić zakupów w sklepie ze słodyczami { do którego zawiozą bo maja to w programie } bo jest tam strasznie drogo ,można potem kupić sobie coś na bazarku . Lepiej wykupić od razu obiadokolacje żeby potem nie płacić drożej lub kombinować gdzie tu zjeść , na samym śniadanku daleko się nie zajedzie . napoje do śniadania są w cenie , lecz do kolacji trzeba dopłacać . Obiad kosztuje 10 euro i napoje kosztują dodatkowo . Ja wykupiłam dwie wycieczki dodatkowo i w pakiecie miałam dodatkowo dwa obiady . Wydałam około 5000 i żadnych wielkich zakupów nie robiłam , niech nikt nie myśli ,że będą wozić , karmić i kwaterować w luksusowych hotelach za darmo . ja byłam i nie żałuje , jak będzie możliwość to pojadę jeszcze raz .
  • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 19:06
    Chciałam , trochę poprawić , co napisałam , wydałam 5000 razem z kosztami wycieczki , a żeby skorzystać z dodatkowych atrakcji trzeba mieć ze sobą jakieś 500 euro .
  • karmelek.1 25.10.11, 22:23
    Wybieram się na początku listopada. Możesz podać cenę i miejsce jednej z wycieczek fakultatywnych? Jeszcze jedno pytanie - jaka jest teraz pogoda w Turcji?
  • Gość: Małgorzata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.11, 09:36
    W Turcji jest ciepło ja się nawet kąpałam w morzu a inni opalali się, Nie warto kupować pojedynczych wycieczek , ponieważ jeżeli wykupujesz pakiet ,to masz jeszcze do tego gratis dwa obiady , a sam obiad kosztuje 10 euro . Za dwie wycieczki za dwie osoby zapłaciłam 125 euro . Ale tez nie wiem dokąd ty jedziesz. ? Ubrania tez trzeba brać ciepłe , ponieważ jeżeli pojedziecie do Pamukkale , to są góry i tam jest zimno . Warto też spróbować ich lodów , są dziwne ,ale smaczne .
  • karmelek.1 26.10.11, 18:38
    Jadę: Antalaya-Belek-Kemer-Pamukkale. Dzięki za informację o wycieczkach, dotychczas dowiedziałam się, że są w cenie od 85Euro, ale nic o tym, że można kupić pakiet dla dwóch osób.
  • Gość: marko IP: *.maxnet.biz 05.11.11, 12:59
    odsprzedam wycieczkę za 250 zł
    tel.785106211
  • Gość: fabian IP: 95.108.117.* 05.12.11, 11:14
    200 zł na luty marzec kwiecien
  • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 11:27
    odsprzedam i ja 200zł do neg
    Irenapriv@gmail.com
  • Gość: Ela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.11, 12:26
    Byłam na wycieczce w Turcji we wrześniu z polecenia Readers Digest. Wraz z mężem jesteśmy zadowoleni , hotele super, Jasin nasz opiekun super, Premio Travel super. Pozdrawiam całą ekipę biorącą udział od 14 września do 21.Czas spędzony z Wami był cudowny.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.11, 23:24
    Moj mąż "wygrał" wycieczkę i fajnie :-).
    Wyciecka w terminie od 28 września do 5 pażdziernika.
    W środe wylot w środe przylot.
    Jako że bardzo balam sie tej mojej pierwszej tak dalekiej wycieczki samolotowej więc szukalam w kompie różnych takich tam i wdepnełam na tę stronę,którą nota bene wpisałam do ulubionych i co rusz do tekstu wracalam.Wiedzialam tez ze jesli szczęsliwie przylecę to cos tam Wam napisze;-).
    Podróż samolotem oki,linie lotnicze tureckie,osluga mila kanapki tez dobre.Wylądowaliśmy w Antalii o czasie ,tam przejal nas pilot i zawióżł do Belek,ale dopiero po trzech dniach jak juz wyjeżdzalam to zorientowlam sie że to nie byl ten proponowany hotel,ale nie czepiam się bo ten w którym bylismy bardzo fajny, żarelko wysmienite ,basen tez i pokoje oki.
    Zaraz po "wyspaniu sie "o 9 zebranie w sprawie programu i ewentualnych wycieczek fakultatywnych.Kupiliśmy tylko jedną, tę na przejazd kolejką na 2300m.n.p.m.koszt od dwoch osób 90 euro z jedzonkiem.
    W pierwszym dniu pojechalismy na bezplatna wycieczke po okolicy Belek,mi się podobalo,krajobraz,roslinność domostwa i jakies tam zakupy,po przyjeżdzie jeszcze zdązylismy na basen i nad morze wykapać się.
    W drugi dzień nie kupiliśmy żadnej wycieczki więc bylo byczenie się w hotelu,basen morze.I tu pierwsza uwaga szkoda że nie ma w tego typu pobytach możliwości (nie znam angielskiego)ale nazywa się to [olinclisiw].Bo na napoje i przysmaki musieliśmy wydac na terenie hotelu troche pieniedzy.Pewnie że można bylo pojśc do marketu i kupić ale jednak wolalabym na miejscu.

AAAA i przepraszam nie do końca pisze stylistycznie i nie zawsze udaje mi sie używać "alta.
    CDN

• Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.11, 23:33
    Dzien trzeci,wczesne wstawanie bo wyjazd do Pammukale i Hierapolis,oczywiscie wczesniej pakowanie:-(.8.15 wyjazd.Najpierw fabryka dywanow,fajnie ale dlaczego tak długo?przeciez nic nie chcialam kupić a ogladaliśmy tych dywanow tysiące.I dalej w trasę.Przyjechalismu pod"Pamukale i z autobusu z "wywalonym językiem " za Panią naszą polska przewodnik pod tablicę żebysmy zobaczyli gdzie co jest i ona potem da nam czas wolny.Spod tablicy informacyjnej(ja to tak nazywam)do Basenu Kleopatry i
    informacja a teraz macie Państwo 1,5 godziny czasu wolnego iii tu pierwszy dość poważny minus.Jak można dac tylko 1,5 godziny czasu abysmy zobaczyli cale Pammukale i Hierapolis?Doszlsmy z meżem tez z wywalonym jęzorem do Strozytnego miasta o teatrze nie bylo mowy.Owszem można bylo pojechać autobusikiem ale tylko za "ichniejsze" pieniądze ktorych nie mieliśmy,.W harmonogramie calej wycieczki bylo Pammukale 1 dzień a w drugim Hierapolis i to mialo sens natomiast to co z nami zrobili w te 1,5
    godziny to pomyłka,Pani Agnieszka dala nam czas wolny a sama poszla spotkac się z kolezanką:-(.
    Ludzie też narzekali że nie wiedzieli ,że w basenie termalnym aby się kąpać trzeba zapłacić lirami ,też nie mieli więc z kapieli nici.
    Ledwo zdązyliśmy na zbiórkę do autobusu.Zawieżli nas do Hotelu też nie tego co to byl zapisany w ofercie .Jakość hotelu taka sobie, jedzenie byle jakie,ale jedna noc no to nic się nie stalo.
    Rano znowu do autobusu i w droge do Kemer na kolejne 3 noclegi.Po drodzę tylko z okien autobusu jeszcze raz spojrzenie na Pammukale i fajne do niego chyba takie centralne wejście.
    I znowu fabryka chyba tym razem biżuteria.Znowu zachęta do kupowania ,duzo czasu straconego.
    Po drodze oczywiście piekne widoki ,krajobraz cudowny.
    Dotarliśmy do Hotelu nie w samym Kemer tylko gdzieś obok.Tu niestety dostał nam sie fatalny pokoj w pawilonie po drugiej stronie drogi od hotelu nad morzem .W łazience prysznic niekompletny, bateria popsuta na korytarzu brak światła.Lóżka pojedyncze 2 choć lubię małżeńskie.
    Jako że moj mąż zna angielki więc poszedł do recepcji i pokoj nam zamieniono na zdecydowanie lepszy w głownym budynku.
    Rano wycieczka do Antalii.I znowu brak czasu na zobaczenie choćby dokladnie starego miasta,znowu tylko 1,5 godziny czasu:-(.
    Niewiele widzialam.Ale oczywiście wycieczke do jedynej i najlepsze fabryki slodyczy musieliśmy zaliczyć ,aaa i jeszcze jakos w międzyczasie fabryka futer.EEEch.
    Ceny zawrotne.
    Do hotelu wrocicliśmy dość szybko bo przecież inna grupa śpieszyla się na jakies tam pokazy masazu czy coś takiego.O tyle skorzystliśmy że jeszcze poplywaliśmy sobie do wieczora.
    Rano na zaplacona wycieczke w gory kolejka na 2300 m.n.p.m.Fajnie,krajobrazy przepiękne,ale bym zpomniala,jeszcze poprzedniego dnia w autokarze Pani Agnieszka opowiadala o tym jak to nalezy sie dzielić z bliżnimi iiii poszły w ruch koperty dla kierowcy,dla niej,dla tureckiegi pilota.Nawet powiedziala jakie są stawki(1 euro za dzień)No nie wiem może ja jestem nienormalna -fakt nigdy nie byłam w Turcji i może nie znam zwyczajów,ale mnie to wkurzylo.Nie dość że niewiele się nami opiekowala,że na
    wiele rzeczy bylo za malo czasu że przecież pobiera chyba z biura normalna pensje to jeszcze domaga się napiwku.Nie komentowałam tego,nie rozmawialam o tym z "wycieczkowiczami"więc nie wiem co o tym sądzili inni.
    No a po wycieczce z Antalii jezcze zdążyliśmy się wykąpać i poplywać.A potem pakowanie i do Polski.
    I co o tym sądzicie?Marudzę?Mam rację?

• Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 08:35
    Ja byłam na wycieczce i naszym pilotem tez była pani Agnieszka i mam bardzo odmienne zdanie na jej temat . Bardzo mała osoba , dużo wiadomości , czas wolny dawała tyle ile ludzie chcieli , a co do wycieczek {dywany, złoto, słodycze } to maja to wpisane w harmonogram i muszą tam zawieść . A co do napiwków to robi się to też w Polsce , widocznie taki zwyczaj.Ogólnie jestem zadowolona .
  • Gość: jaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.11, 09:36
    Odsprzedam wycieczkę Turcja, luty,marzec,kwiecien do wyboru !
    Irenapriv@gmsil.com
  • Gość: Ewcia IP: *.002.c91.petrotel.pl 15.12.11, 07:44
    Wycieczki do sklepów i fabryk są obowiązkowe bo płaca za to pilotom wycieczek.:)
  • Gość: Aneta IP: *.152.151.54.dsl.dynamic.t-mobile.pl 01.11.11, 22:39
    Kochana, nie marudzisz ! Sama napisałabym toczka w toczkę to samo, nawet pomyślałabym, że byłyśmy w tej samej grupie, tylko imię pilotki inne, więc jednak nie...
    Pojechałam jako osoba towarzysząca osobie „z gratisem”, płacąca pełną cenę. Wyszło ok. 2800 zł. Nie wiem dlaczego mówi się o wycieczce 8-dniowej, jeśli wylatywaliśmy z Warszawy późnym wieczorem i w Antalyi byliśmy o 23.30.
    Powtarzam : ten wyjazd był absolutnie ukierunkowany na sprzedaż. To właśnie po to towarzyszył nam cały czas „przedstawiciel ministerstwa kultury”. Jak dla mnie – wyglądał na 100% ubeka.
    Codziennie byliśmy wiezieni do jakiegoś luksusowego sklepu i judzeni, aby kupować skóry, futra, biżuterię, dywany. Stosowano przemyślne zabiegi marketingowe i psychologiczne, by zachęcić nas do zakupów. Poczęstunek, prezentację mody, zachęty polskojęzycznych sprzedawców…Biada temu, kto okazał minimalne zainteresowanie, miał spore kłopoty z wyplątaniem się z transakcji. Oczywiście były osoby, które kupowały, ale mam wątpliwości, czy zakupy były korzystne cenowo. Dla mnie to było irytujące urwanie czasu który można było poświęcić na wypoczynek. Myślę, że biuro podróży ma wielkie prowizje od tej sprzedaży.
    Też mam poczucie niedosytu po Pamukkale, na to miejsce przydał by się cały dzień, no ale trzeba było się spieszyć do sklepów....
    Inne sprawy – w porządku. Dobrej klasy hotele, wygodny autokar, sympatyczna pani pilot. Zdyscyplinowana grupa, której ani na chwilę nie opuszczał dobry humor. Ale to już nie jest zasługa Reader`s Digesta….
  • Gość: sosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.11, 20:45
    Jutro lecę z koleżanka do Turcji na wycieczkę z Reader's Digest. Mam nadzieję że będzie to udany wyjazd. Napisze po powrocie. Pozdrawiam.
  • Gość: Turysta IP: *.183.246.251.dsl.dynamic.t-mobile.pl 07.11.11, 12:34
    Potwierdzam że nasi ,,Opiekunowie" -u nas pani Gosia robiła wszystko aby zadowolić swoich Tureckich pracodawców i to kosztem rodaków , oto kilka przykładów :
    -wycieczka na spływ i pokaz robienia sałatki z użyciem sosu z granatów ,sumaka i oliwy - super promocja aby naiwny rodak kupił w/w przyprawy drogo za euro w ,,sklepiku" na spływie
    - postoje w miejscach do których miejscowy turek nie kupuje a tylko wycieczki z Premio.
    -opowieści w trakcie podróży ukierunkowane pod kątem następnego postoju np. deser jogurtowy z miodem i makiem.
    - organizowanie wycieczek do sklepów w których starano się nas nieźle nabić w butelkę , złotnik ,sklep ze skórami ,dywany ,sklep ze słodkościami proszę poczytać w przewodnikach innych firm turystycznych a łatwo zauważycie że takich sklepów jest w Turcji bardzo dużo i nie musiano nas wozić autobusami wszystkich do tych samych sklepów wystarczyło dać czas wolny w większym mieście a zakupy sprawiłyby przyjemność , ale widocznie musiała zarobić mafia z Premio ,wszak wiadomo że przyjemność to nie tylko widoki z okna autokaru ale też zadowolenie z udanych zakupów
    -brak szczerości odnośnie cen przy dokupywaniu dodatkowych pakietów fakultatywnych ,te same wycieczki w wykonaniu miejscowych organizatorów o wiele tańsze, ogólnie Premio za pomocą naszych polskich opiekunów umiejętnie troszczy się aby wydawać euro w miejscach i w sposób przez nich wskazany.
    Ogólnie Turcja była piękna , warta aby powrócić ale nie z PREMIO Travel
  • Gość: jaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.11, 12:50

sprzedam wycieczke do Turcji - luty,marzec, kwiecień Irenapriv@gmail.com
  • Gość: sosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.11, 22:09
    Witam.Byłam na wycieczce objazdowej w Turcji od 5-12 listopada. Jestem bardzo zadowolona z tej wycieczki.Organizacja wyjazdu była super, w Katowicach czekał na grupę p.Irfan , odprawa paszportowa poszła sprawnie. W Antalyi też było bardzo sprawnie, każdy wiedział do którego autobusu ma się kierować. Jestem bardzo zadowolona z tego wyjazdu, wycieczek fakultatywnych jeśli ktoś nie chciał to nie kupował, wyrobów skórzanych i dywanów też. Nikt nikogo nie zmuszał do żadnych zakupów. Wiadomo było jaki był program wycieczki i albo się z nim zgadzał i decydował o wyjeździe, albo rezygnował. To był osobisty wybór i nie ma co narzekać, jesli komuś nie odpowiadało to trzeba było zostać w domu. Mielismy super zgrana grupę nr 14 i miłą panią Renatkę. Wspominam ten wyjazd bardzo mile i jesli będzie okazja, pojadę jeszcze raz.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.11, 23:32
    Bzdura,totalna.Ciekawe czy wycieczki do sklepów nie ograniczały zobaczenia czegoś co naprawdę warto bylo z programu zobaczyć.Poza tym program też nie był do konca taki jak miał być.Natomiast co do organizacji wyjazdu autokarami do i z Antalii to też mam taka opinię że był sprawny.
  • Gość: sosenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.11, 12:49
    Drogi gościu, zgadzam się z tobą że te wycieczki po dywanach i skórach ograniczyły nasz czas. Można było więcej czasu spędzić w Pamukale, czy zwiedzić inne obiekty. Wizyta w fabryce dywanów była w programie, natomiast skóry i biżuteria miała być podczas spaceru po Antalyi, a była extra wyprawa. I to jest mankament tej wycieczki, że nie można było nic zmienić. Te wyjazdy były nastawione głównie na zakupy i utarg tureckigo handlu, ale mimo wszystko nie żałuję tego wyjazdu bo miałam okazję poznać kawałek innego świata. Pozdrawiam wszystkich wycieczkowiczów.
  • ewelina.kryczka 02.12.11, 18:50
    Odsprzedam wycieczkę Turcja, luty,marzec,kwiecien do wyboru !
    ewelina.kryczka@gazeta.pl
  • Gość: kosjaro IP: *.dynamic.chello.pl 18.04.12, 18:43
    Witam,
    Odsprzedam zaproszenie Readers Digest na darnową wycieczkę fo Turcji wrzesień, pażdzienik, listopad 2012r. Nazwa oferty to: RD-03-2012-LIKIA Kontakt kosjaro@poczta.onet.pl
  • Gość: anias IP: *.dolsatbelchatow.pl 20.04.12, 08:27
    Witam,
    Odsprzedam zaproszenie Readers Digest na darnową wycieczkę fo Turcji wrzesień, pażdzienik, listopad 2012r. Nazwa oferty to: RD-03-2012-LIKIA Kontakt anna.szczypinska@poczta.onet.pl
  • Gość: kosjaro IP: *.enea.pl 30.04.12, 11:42
    Odsprzedam zaproszenie Readers Digest na darnową wycieczkę do Turcji wrzesień, pażdzienik, listopad 2012r. Nazwa oferty to: RD-03-2012-LIKIA
    tel 509 990 480 kosjaro@poczta.onet.pl
  • bzwbkfabio 10.12.11, 14:20
    Również posiadam taka wycieczkę na luty marzec badz kwiecień napisz fabian-3@o2.pl cena do negocjacji
  • Gość: Dominika IP: *.algo.radman.pl 26.11.12, 20:16
    Witam! Dzisiaj dostałam propozycję wycieczki do Turcji na miesiąc luty,marzec,kwiecień 2012. I nie mam pojęcia co robić.Jak miałabym się zdecydować to wybrałabym termin 23 luty 2012. Czytałam kilka opini i chyba nie jest to jakiś żart.Bardzo proszę o jakieś info na temat kosztów. Mam zamiar zamówić tą wycieczkę i zabrać ze sobą męża. Dzięki wielkie za informacje ;)
  • bzwbkfabio 04.12.11, 21:39
    witam ja również dostałem propozycje takiej wycieczki lecz chce ja odsprzedać prosze o kontakt fabian-3@o2.pl
  • Gość: bb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 21:00
    Dostałam takie zaproszenie do Turcji. Jade 21 kwietnia z Warszawy, czy może ktos juz zarezerwował ten termin??
  • Gość: grazyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.11, 19:26
    Ja jadę ale 10 marca 2012 z W-wy bon otrzymałam z apteki DOZ
  • Gość: gg IP: *.torun.mm.pl 10.12.11, 21:34
    witam, mam do odstąpienia zaproszenie ważne do końca kwietnia 2012 ,ja już byłam i jestem bardzo zadowolona,gdyby była inna trasa pojechałabym bez wahania,bo Turcja jest zróżnicowana geograficznie i przez to piękna ,
    zainteresowanych proszę o kontakt ; grejsg@wp.pl,
    myślę o symbolicznej cenie , bo naprawdę szkoda by przepadło
    pozdrawiam

• Gość: aga IP: *.play-internet.pl 14.12.11, 19:05
    Witam.Ja też bardzo chętnie odsprzedam taką samą wycieczkę ponieważ nie dam rady z niej skorzystać.Zainteresowanych proszę o kontakt.agnieszka3355@o2.pl
  • ac-00 04.01.12, 13:55
    Wybrzeże Ligijskie - 8 dni wycieczka dla 1 osoby gratis, druga odpłatnie w terminie luty,marzec kwiecień 2012 odstąpię adres: achk@gazeta.pl
  • Gość: Iwona IP: *.182.133.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.03.12, 11:49
    Witam,

Ja wybieram się 28.04.
  • Gość: Beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.12, 12:41
    Ja mam zamówioną wycieczkę objazdową do Turcji od 21-28.04.2012r organizowaną przez biuro podróży Premio Travel, wylot z Warszawy
  • ina-4 09.04.12, 13:14
    Witam,

Wylatuje do Turcji z Okęcia 28.04.12. czy jest ktoś kto także sam leci w tym terminie?
  • Gość: sarenka IP: *.180.229.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.05.12, 18:49
    Witam, odstąpię bon na wycieczkę objazdową Turcja-Wybrzeże Likijskie w terminie od września do listopada 2012.
    kontakt : grazyna180665@interia.pl
    zapraszam
  • Gość: Iwcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 10:46
    Hej moja babcia też dostała zaproszenie na wycieczkę objazdową 8-dniową do Turcji, trzeba pokryć pewne opłaty za wszystko wychodzi do 950 zł ( w tym jest 7 noclegów, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie, opłaty lotniskowe). Jestem w stanie odstąpić tą wycieczkę, ponieważ mam małe dziecko a ta wycieczka jest raczej skierowana do "singli", bo druga osoba płaci normalnie w zależności od terminu wyjazdu ( od lutego do kwietnia). Cena odstąpienia zaproszenia ok 200 zł, do negocjacji. Mój e-mail: g.iwona@poczta.onet.pl.
  • Gość: slepajula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.12, 19:11
    witam ja również dostałem propozycje takiej wycieczki terminy od lutego do kwietnia lecz chcę ją odsprzedać proszę o kontakt slepajula@gazeta.pl
  • ellacaramella 08.02.12, 19:37
    Witam, również posiadam kupon na wycieczkę na Wybrzeże Likijskie, Turcja z Premio Travel w terminach Luty-koniec kwietnia 2012. Niestety nie mogę jechać ponieważ mam już zaplanowaną wycieczkę w tym roku, a ciut grosza na drobne wydatki by się przydało - zapraszam więc na maila ellla@me.com z propozycjami. Odbiór najlepiej osobisty w Wawie. Pozdrawiam.

Ps. Z ulotki wygląda na to, że całkowity koszt to 520zł za osobę, ok. 2300-3000zł za dwie (bo trzeba miejsce w pokoju dwuosobowym wykupić)
  • Gość: Ela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.12, 13:05
    Ja wybieram się pod koniec marca wylot z Gdańska. Mam opcje HB wyżywienie, ale myślę, ze napoje są płatne dodatkowo. Zastanawiam się jaka tam może być pogoda w tym czasie, jakie ubrania zabrać? Może ktoś jedzie lub był w podobnym czasie, jakieś uwagi, sugestie/
    pozdrawiam
    Ela
  • Gość: kamila IP: *.play-internet.pl 25.02.12, 20:56
    Czy ktos sie nie orientuje może jak długo taka oferta jest ważna? Na tym, co było w liście nie ma takiej informacji, przynajmniej ja nie moge znaleźć. No chyba, ze te "wyloty z lotnisk i terminy wyjazdów w 2012 roku" są jedynymi możliwymi? To by miało znaczyć, że moge skorzystać z tej oferty jedynie w tych podanych 3 miesiącach? Bo troche mnie to nie urządza.
  • Gość: wycieczkowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.12, 12:27
    Niestety, do wyboru są tylko te terminy z tabelki, żadne inne.
  • Gość: Wera IP: *.tktelekom.pl 17.04.12, 12:20
    Moja babcia tez dostała ta wycieczkę, ma 75 lat i od 10 lat wysyła cały czas i łudzi się że wygra cokolwiek, już nieraz dostawała listy z treścią że czeka na nią wygrana, oczywiście są haczyki musi zamówić co najmniej 2 książki, a podobne książki można kupić w Empiku za połowę ceny!......ta firma moim i rodziców zdaniem to naciągacze, mojej mamie tez to wysyłali nawet nie wiedziała skąd mają jej adres... Jeżeli jest ktoś kto wygrał jakąkolwiek kwotę to proszę się przyznać bo jakoś w to nie wierzę...
  • Gość: Grace IP: *.ip.gronet.pl 24.04.12, 17:50
    Właśnie wróciłam z tej wycieczki...było super, przepiękna pogoda, bardzo dobre jedzenie, bardzo duzo zwiedzilam jestem bardzo zadowolona..:)
  • Gość: sarenka IP: *.180.247.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.05.12, 23:54
    odstąpię bon na wyieczkę Turcja -Wybrzeże Likijski bo mam już wykupione wczasy a szkoda bo w ubiegłym roku też byłam na podobnej wycieczce w Turcji z tym biurem i było super.
    jestem zszokowana że ktoś dostaje coś za darmo (zaproszenie-bon) i żąda za to potem kasę , jak można być takim egoistą , no ale dzisiaj są ludzie nastawieni typowo m .........
    bon jest ważny od 09-11/2012
    tel.kontaktowy 696019049
    zapraszam
  • Gość: ara IP: *.play-internet.pl 22.05.12, 16:48
    Moi rodzice byli w październiku 2011 na takim wyjezdzie i byli bardzo zadowoleni. Za dwie osoby wyszło im w sumie okolo 5 tys. Biorąc pod uwage ze wykupili dodatkowe wycieczki i obiadokolacje oraz jakies drobiazgi zakupili pamiatki prezenty itp. to chyba nie drogo. A ich wspomnienia nieocenione. Hotele wg ich opinii luksusowe, jedzenie super i pod dostatkiem.
  • Gość: A&B IP: *.aster.pl 23.05.12, 00:50
    Tak, i tutaj jest prawdziwa cena za 8-mio dniowy pobyt w Turcji z PT.
    Nareszcie prawda w eterze.....
    Jeśli rodzice byli zadowoleni - OK. Ja tam za tą cenę jestem znaleźć coś ciekawszego i bez pakietu darmowych pobytów w 3 fabrykach. Znam ciekawsze formy wypoczynku.
  • Gość: BAJKA IP: *.aster.pl 23.05.12, 00:30
    Droga Pani - jeśli umie Pani liczyć - to szybko policzy Pani, że nie ma nic za darmo.
    Prosta kalkulacja i porównanie z innymi ofertami wykaże, że to "za darmo" jest droższe od all inclusive w Egipcie czy nawet Turcji, ale z innym biurem niż PT.
  • Gość: Ala IP: *.aster.pl 23.05.12, 00:23
    Bylam na wyceczce zorganizowanej przez Premio Travel w tym roku. Po zapoznaniu się z ofertą biura, oraz opiniami bylych uczestników wydawalo mi sie, że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. To że druga osoba za "darmo" przyjęlam z przymrużeniem oka, gdyż calość kosztów (ok. 2,500zl za dwie osoby) wyrażnie wskazywal na to, że koszt jest porównywalny a nawet wyższy w stosunku do innych ofert. Skusilo mnie określenie, że wspólorganizatorem jest biuro tureckie i że część wycieczek fakultatywnych jest w cenie. Otóż w cenie sa wycieczki fakultatywne, ale przeważnie do....FABRYKI ZLOTA, (1-SZA) DO FABRYKI DYWANÓW (2-GA) I FABRYKI SKÓR (3-CIA). JEŚLI CHCECIE ZOBZCZYĆ COŚ TAM WIĘCEJ TO MUSICIE ZAPLACIĆ WIĘCEJ I JAK ZSUMUJECIE TE KOSZTY TO WYJDZIE GRUBO PONAD 3 TYSIĄCE ZLOTYCH. W TEJ CENIE ZNAJDZIECIE OFERTy ALL INCLUSIVE W TuRCJI CZY TEŻ W EGIPCIE BEZ OBOWIĄZKU SPĘDZENIA OK 3 GODZIN W KAŻDEJ Z WYMIENIONYCH FABRYK BĘĄC NAGABYWANYM (autentycznie nagabywanym, czy też nieelegancko napastowanym do kupna kolczyków czy skóry za kilka tys Euro. Tak nota bebe - prawie te same skóry można kupić na miejscowych bazarach (po krótkim targowaniu) za 150 - 200 Euro. ZArówno ja jak i wielu innych uczestników 'darmowych" wycieczek fakultatwnych bardzo dyskutowalo na temat celowości tego uczestnictwa i straty tak wielu cennych godzin na te wątpliwe interesy.
    Przy następnym wyjeździe ale już napewno nie z Premio travel bardziej przeanalizuję koszty i przyjrzę się ofercie. Uczestnikami tych wycieczek są przeważnie ludzie >50 lat. Od początku "opiekunowie" tj rezydenci podejmują próby "zagospodarowania" czasu uczestników i ukierunkowania ich aktywności . Jeśli Babcia lubi zakupy ...to napewno będzie miala szansę wydać kilka tysięcy Euro....
  • Gość: turystka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.12, 16:22
    mam do odstąpienia za małą opłatą bon na wycieczkę z Premio Travel na jesień 2012. Terminy od września do listopada. Byliśmy już 2 razy, trzeci raz na tą samą wycieczkę nie pojedziemy.
    Oczekuję propozycji.
  • letopis 10.07.12, 12:13
    Ciekawe, czy się ktoś skusi na odkupienie takiego bonu. Jest to przecież bon na kosztowny wyjazd,nie jakiś gratis. Nie dajmy sie oszukiwac!
  • letopis 10.07.12, 11:33
    Mam uczulenie na wszystkie gratisy i zawsze sprawdzam, co się za tym kryje.
    Policzyłem ile bym zapłacił jadąc sam- nie lubie spać w jednym pokoju z obcymi osobami, moga chrapać, kaszleć, brzydko pachnieć itd.
    Więc licze te gratisy
    Lot za darmo, ale opłaty lotniskowe 490 zł.Tyle wynosi koszt przelotu czarterem w innych wycieczkach, więc gratisu tu nie ma.
    Ubezpieczenie 49 zł
    Dopłata do pokoju 185 zł razy 8, czyli 1500 zł.Poza sezonem, kiedy sporo pokoi jest pustych!
    Samym śniadaniem nikt nie wyżyje, trzeba kupić obiado-kolacje. Dalsze 378 zl.
    A jak zlamię nogę i nie pojadę? Trzeba się ubezpieczyć od ryzyka rezygnacji, dalsze 90 zł.

Razem wypadło za 8 dniową wycieczkę poza sezonem turystycznym 2 500 zlotych.
    Za taką cenę mogę sobie wybrać każde inne biuro, wycieczke w wersji all inclusive, i jeszcze mi troche zostanie na drobne przyjemności.
    Nie pojadę i nie polecam. Po co za ciężkie pieniądze ma mi ktoś mówić ,że mi coś podarował. Taniej podaruję sobie wycieczkę sam.
  • justit 04.12.12, 19:23
    Mam do odsprzedania zaproszenie na okres luty-kwiecień 2013, cena do uzgodnienia. Mail justi1327@wp.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka