Dodaj do ulubionych

Tac Premier- Alanya -Może jakieś wskazówki?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.11, 10:48
Witam serdecznie! Interesuje mnie hotel TAC PREMIER. Był może ktoś ? Może jakieś wsazówki? Dać "coś" do paszportu aby pokoik był lepszy? Z góry dzięki. Lecimy 20 lipca i może z Was ktoś się wybiera w tym terminie? ;)
Edytor zaawansowany
  • kurczak48 29.03.11, 18:09
    Będę tam wcześniej , ja jeszcze nic nikomu nie dawałem , nie wiem kto ci takich głupot nagadał żeby coś dawać wcześniej , na to zawsze jest czas ;) .
    Kolega w zeszłym roku w Egipcie dał w paszporcie 10$ i miał gorszy bungalow jak ja .
  • Gość: Erik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.11, 18:20
    20 lipca to środek sezonu i do tego centrum Alanii.Nie polecam dawać łapówek, bo dużego wyboru pokoi na pewno nie będzie.
  • Gość: Gość Ewa IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.11, 22:53
    O hotelu Tac Premier był w zeszłym roku (i w tym także) cały ogromny wątek - trzeba tylko poszukać: wpisać w wyszukiwarkę na tym forum. Było dużo informacji. Ja sama byłam ze znajomymi w tym hotelu dwa lata temu i byliśmy bardzo zadowoleni. Właściwie same plusy.
  • Gość: Gość Ewa IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.11, 23:03
    O, właśnie wyszukałam ci na forum ten wątek:

forum.gazeta.pl/forum/w,660,93088023,,Hotel_Premier_Tac_w_Alanyi_Ktos_byl_Jakie_opinie.html
  • Gość: Aga123 IP: *.gl.digi.pl 15.04.11, 10:57
    Witam, byłam rok temu w Tac Premier od połowy czerwca na 2 tygodnie z mężem i 3 letnim dzieckiem. Hotel ma + i - Z wyglądu jest bardzo ładny, robi wrażenie, a pokoje-zależy na jaki się trafi. W czercu było full ludzi, wszystkie pokoje zajęte. My mieliśmy pokój w miarę fajny, ale rozmawialiśmy z ludźmi, którzy dostali beznadziejne. Najlepsze są w budynku głównym, ale niestety dam dostają turyści nie z Polski. Jedzenie bardzo dobre, duża ilość- nie do pzrejedzenia, bardzo urozmaicone; obsługa też miła. Ale w kolejce musisz odstać nieraz i pół godziny. Brodzik dla dzieci beznadziejny. 3 dni zamkniety + jakieś uszczerbione kafelki. Nie widziałam też żeby czyścili baseny (rok temu jak byłam na Zakhyntos, to codziennie były czyszczone). Atutem jest położenie hotelu, samo centrum. Natomiast mało przestrzeni między hotelowymi budkami. Minusem były też animacje, a raczej ich brak. COś tam niby było ale w sumie to porażka.

Jeśli chcecie jeszcze jakieś informacje, to możecie pytać.
  • Gość: gośc IP: *.dynamic.chello.pl 01.10.11, 08:55
    Byłam w hotelu Tac Premier w czerwcu 2011, nie dawałam żadnych pieniędzy do paszportu i dostalismy piekny pokój w budynku głównym, więc Ci co piszą, że trzeba dac bo inaczej Polacy nie dostaną, wypisuja bzdury. Po prostu kwaterują tam gdzie jest wolny pokój. Jak nie odpowiada to zawsze mozna poprosić o zamianę, bo ruch jest ciągle i ludzie wyjeżdżają.Basen był codziennie czyszczony raniutko, skoro świt, więc jak ktoś spi albo nie ma okna na basen to tego nie widzi, ale najłatwiej napisać, że nie czyszczony bo się nie widziało. My z męzem o godzinie 5.30 rano piliśmy juz kawę na balkonie i widziałam jak pan basenowy czyścił basen, czyścił lezaki, mył posadzkę a potem leżaki ustawiał
  • Gość: Beata IP: *.dynamic.mm.pl 31.05.11, 18:12
    Byłam w tym hotelu w zeszłym roku. Ładny pokój zależy od szczęscia. Mimo wszystko mogę polecić ten hotel bez wahania. w tym roku, ponownie do niego jadę w lipcu. Myślę, że i tym razem będą to udane wakacje.
  • kurczak48 31.05.11, 20:27
    Ja lecę jutro tzn. 01.06 , jak wrócę to coś w tym wątku napiszę .
  • Gość: Atka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.11, 10:58
    Daj znać ;) Jak co to wyślij kilka fotek ;) <beaciorka1@buziaczek.pl> Dzięki ;)
  • Gość: Atka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.11, 10:58
    Którego lecisz i skąd ? ;)
  • kurczak48 03.10.11, 07:14
    Może trochę późno ale ;) , hotel polecam , a co do pokoi , to jeżeli komuś się nie podoba , zawsze można zmienić bez dodatkowej zapłaty i nie ma z tym najmniejszych problemów (ja właśnie zmieniałem na inny "ładny" ) , ale jeżeli za zamianę pokoju ktoś chce parę dolarów komuś wcisnąć w rękę to za to się na pewno nikt nie obrazi ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka