Dodaj do ulubionych

Turcja dla rodziny 2 + 3 dzieci, pokoje rodzinne ?

IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.11, 10:43
Witam, jak w temacie szukam wakacji dla 2 osób dorosłych z trójką dzieci (2, 4, 9 lat).
Które hotele mają taką ofertę ?
Zależy mi na dodatkowych atrakcjach dla dzieci typu zjeżdzalnie, mini club. Do Turcji chcemy wrócić, ostatnie nasze tureckie wakacje to incekum beach, które wspominamy z uśmiechem na twarzy :)

Jak ktoś był z trójką dzieci w fajnym hotelu, piszcie, region dowolny.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Elcia IP: *.rdpoland.eu 07.07.11, 12:43
    Polecam Iberotel Palm Garden, rewelacyjny hotel dla rodzin z wieloma atrakcjami dla dzieci (2 brodziki, super zjeżdżalnie, plac zabaw, specjalne menu dla dzieci, mini club. Byliśmy w tym hotelu z trójką dzieciaków (nasza dwójka + synek brata) z TUI, super też była cena dla dzieci (1199 zł dla każdego dziecka za 2 tygodnie z all inclusive). Hotel jest przy długiej, szerokiej plaży, wokół dużo zieleni i palm, do tego doskonałe wyżywienie, mieliśmy świetne wakacje, z pewnością wrócimy do tego hotelu.
  • Gość: radośc IP: *.mofnet.gov.pl 08.07.11, 09:02
    otwierdzam, też byłem w tym hotelu w maju b.r. idelane miejsce dla rodzin z dziećmi.
    jedyne do czego mozna się przyczepić to fakt, iż klub bandigo dla dzieci jest obsługiwany wyłacznie przez niemców (jedna rosjanka). w przypadku hotelu w którym jest 30 % polaków TUI mogłoby się lepiej postarać. podobno w okresie letnim jest osba z polski. tego jednak nie sprawdzałem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka