• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

które biuro podróży ma najlepsze ceny dla dzieci Dodaj do ulubionych

• IP: *.net.stream.pl 03.10.11, 20:45
    jak w temacie :)))mamy 10 latka ,9 latkę i 2 latka z którego biura załapiemy zniżki-oczywiście w grę wchodzi tylko Turcja
    Zaawansowany formularz
    • Gość: sandra00 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.11, 07:09
      sama nie mam tak licznej rodziny , znajomi z 2+3 korzystali z Wezyra i chyba Triady, myślę że powinnaś poszukać we wszystkich biurach może się okazać że znajdą taki pokój , niektóre hotele takimi dysponują , przecież w Turcji bardzo często spotyka się standard wypoczynkowy 2+2+babcia !
      • Gość: myszbis IP: *.net.stream.pl 19.10.11, 18:36
        nie chodzi o temat zakwaterowania /można rozdzielić na 2/ ale a ceny zniżkowe odpowiednie do wieku. Ktokolwiek widział ktokolwiek wie :)))))
        • Gość: sandra00 IP: 93.179.216.* 20.10.11, 07:29
          sorry ale jak chcesz to dzielić - nawet jak Ty rozdzielisz się z mężem to i tak zniżka na dziecko jest przyważnie przy dwóch osobach dorosłych , zniżki zależą też od promocji biura i od samego hotelu np. nie jest tak że z danego biura w każdym hotelu dziecko będzie kosztować 1400 złotych , może też się okazać że są zniżki a nie ma już takiego pokoju w hotelu który by je obejmował !
          • Gość: myszbis IP: *.net.stream.pl 20.10.11, 19:53
            serdeczne dz :))) kombinowałam jak koń pod góre
    • 21.10.11, 14:37
      Gość portalu: myszbis napisał(a):

> jak w temacie :)))mamy 10 latka ,9 latkę i 2 latka z którego biura załapiemy zn
      > iżki-oczywiście w grę wchodzi tylko Turcja

Warto poczekać do +/- połowy listopada kiedy większość touroperatorów ma letnią ofertę i wówczas porównać ceny.
      Z większych biur warto zwrócić uwagę na : Gti Travel, Itaka, Sun & Fun, Bee Free, Wezyr Holidays

Biuro Podróży Kraków - www.skladnicawycieczek.pl
      • Gość: Aga IP: *.akson.waw.supermedia.pl 14.11.11, 13:36
        Na razie najtańszy pod tym względem jest TUI - 290 PLN / dziecko. Inne biura (sprawdzałam Rainbow, Ecco, Triadę i Alfę mają ok 1000 PLN.
    • Gość: sandra00 IP: *.wojewodzki-inspektorat-weterynarii.static.3s.pl 14.11.11, 14:33
      pytanie dotyczyło trójki dzieci i zniżek dla trzech - dla jednego łaski nie robią !
    • 16.11.11, 15:01
      W TUI są najlepsze zniżki dla dzieci z katalogu Family, do Turcji 1 dziecko kosztuje 290 zł , 2 i 3 po 895 zł (hotel Lyra Resort), jest to cena za 2 tygodnie z all inclusive w bardzo fajnym hotelu , osoba dorosła w pokoju rodzinnym płaci 3776 zł za 2 tyg, w sumie za 5 osób koszt za 2 tyg. to ok 9600, a jeżeli to najmłodsze dziecko nie skończy 2 lat w momencie powrotu z wakacji to leci jako infant zupełnie za darmo.
      • Gość: Bajka IP: *.4web.pl 16.11.11, 18:07
        cena od osoby dorosłej zależy od terminu w lipcu to ponad 4 ooo
      • Gość: suzan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 23:18
        witam,
        nie wiem jaki termin miałeś(-aś) na myśli pisząc,ze cena za osobę dorosłą to 3776 za 2 tyg. Robiłam wycenę w TUI dla mojej dużej rodzinki 2+3 na lato (wylot początek lipca) - ceny były koszmarne. Wyszło nam prawie 16 000.... Ta kwota 9600 za 2+3 jest nierealna.
        Zmieniliśmy kierunek na Wyspy Kanaryjskie, a tam cena SUPER:-)
        • Gość: ludmilap IP: *.komster.pl 19.11.11, 19:49
          Ja mam już rezerwację w TUI na maj na hotel Eftaila Aqua&Spa 5* All na 2 tyg dla rodzinki 2+3 na kwotę 6200, wydaje mi się, że jak na taką gromadkę to cena dość atrakcyjna.
          • Gość: gość IP: *.215.198.243-internet.zabrze.debacom.pl 19.11.11, 20:07
            kurcze to faktycznie fajna cena:-) na tyle osób.
            moja rodzina 2+2 maj (Sun&Fun), hotel Long Beach Resort = 12000zł
          • Gość: suzan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.11, 22:38
            cena faktycznie SUPER fajna, ale w naszym przypadku maj odpada -w przypadku dwójki starszych dzieci- szkoła ...(lecimy w połowie lipca)... poza tym odpada też hotel typu Eftalia, ze względu na fatalne położenie i okolicę,w której nie ma nic...
          • Gość: Aga IP: *.akson.waw.supermedia.pl 21.11.11, 14:10
            A kiedy dokładnie lecisz? Ja też prawdopodobnie wybiorę ten hotel mimo niektórych opinii :)) Przejrzałam wszystkie opinie na holiday check i zdecydowana większość to jednak pozytywy. My chcemy lecieć 5.05.11.
    • Gość: Bajka IP: *.4web.pl 16.11.11, 18:05
      Tui - hotel Champion Hiliday Village dziecko 290 zł ale nie wiem jakie ceny za 2 i 3 tak licznej rodziny nie posiadam
      • 21.11.11, 09:24
        Nie dziwię się że cena za Eftalię AQua jest tak niska ja nawet tyle bym nie dała , ten hotel niczego sobą nie reprezentuje !!!
        • Gość: lorwet IP: *.komster.pl 21.11.11, 10:04
          Nie za bardzo rozumiem stwierdzenie, że nic sobą nie reprezentuje? Jakieś argumenty??? Ma 4,5 gwiazdki w kategoryzacji np TUI, pozostałych biur podróży nawet 5. Uważam, że jest świetnym miejscem na spędzenie wakacji z małymi dziećmi. Jeśli ktoś poszukuje innego rodzaju wrażeń - proszę bardzo, ale ciekawa jestem czy znalazłabyś coś bardziej atrakcyjnego dla mojej rodzinki. Jeśli tak bardzo proszę, chętnie skorzystam :)
          Dla mnie stosunek ceny do jakości w tym przypadku wypada na zdecydowaną korzyść.
          • Gość: sandra00 IP: *.wojewodzki-inspektorat-weterynarii.static.3s.pl 21.11.11, 13:27
            Widziałaś tę Eftalię z bliska , widziałaś tych ludzi siedzących jeden na drugim i to nawet nie w szczycie sezonu i tą autostradę obok i to ma być przyjazny hotel .
            • Gość: ludmilap IP: *.komster.pl 21.11.11, 15:01
              Nie, nie widziałam jej z bliska, ale zobaczę :) Właśnie mąż zarezerwował tam wakacje, zarówno z Poz, jak i z W-wy nie ma już wolnych miejsc. Tłoczno może być jak najbardziej, ale w sezonie, z początkiem maja wątpię, bywałam już w wielu wielkich hotelach w tym okresie i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie miała miejsca na leżaku dla całej rodzinki.
              Droga jest, to prawda, ale pokoje familijne zlokalizowane są na tyłach hotelu, wiec ja jej oglądać nie będę :))
              Nie zamierzam nikogo przekonywać, proponuję tylko autorce wątka jedno z możliwości dla rodziny z trójką dzieci, bo mając jedno to zupełnie inna sprawa, dla takich rodzin jak my pula hoteli jest znacznie ograniczona a i ceny potrafią być niebotyczne.
              Powtarzam, jak dla mnie stosunek jakości do ceny jest nadal na zdecydowaną korzyść.

Do Agi: ja również sprawdzałam opinie na holidaycheck i rzeczywiście przeważają pozytywne, szczególnie przed sezonem. My lecimy 28.04-12.05

• Gość: Zibi IP: *.ip.netia.com.pl 10.12.11, 09:54
      Skontaktujcie się lecnawakacje.pl super ludzie pracują w tym biurze , dobrze Wam doradza i pomogą wybrać wyjazd. Polecam , nas świetnie obsłużyli :)
      • Gość: turysta IP: *.interpc.pl 10.12.11, 22:45
        "Ja mam już rezerwację w TUI na maj na hotel Eftaila Aqua&Spa 5* All na 2 tyg dla rodzinki 2+3 na kwotę 6200, wydaje mi się, że jak na taką gromadkę to cena dość atrakcyjna"

Jak lecisz za taką cene, to napewno jest atrakcyjna
        Teraz z tego co widze cana za 2+3 2tyg od 05.05 9500zł

Agentka z TUI na dzien 25 listopada ten hotel wyceniła
        27.06.2012 - 11.07.2012 Antalya, Turcja
        Eftalia Aqua Spa (4*) ,Alanya - Konakli
        DZX1 pokój 2 os. - łazienka (wanna lub prysznic), WC, balkon, klimatyzacja, All Inclusive
        FZX1 pokój rodzinny z osobną sypialnią
        Cena: 11 360,00 PLN
        Stwierdziłem że cena zbyt duża, obecnie pewnie powyżej 14000zl :).
        Prawdę mówiąc nie żałuje że się nie zdecydowałem, dla mnie wyjazd 14 dniowy nie jest wart tych piniędzy lub poprostu mnie nie stać na taki wydatek:(.
    • Gość: katia74 IP: *.smgr.pl 11.12.11, 10:11
      W czerwcu 2012 lecimy do Turcji z BP TUI i za synka 7-io letniego płacimy tylko 290 zł...
      • Gość: Turysta IP: *.interpc.pl 11.12.11, 10:39
        Co z wiązku z tym ze za synka placisz 290zł, jakaś mega okazja, a może pozostałą kwote za dziecko dopłaca biuro podróży?
        Możliwe że hotel dopłaca do pobytu :)
        Dwie dorosłe osoby pokrywają koszt Twojego synka i wszystko w temacie .
        • Gość: jakotako IP: *.alfanet24.pl 11.12.11, 20:22
          Dokładnie....nie pojmuję takiego rozumowania -za synka 7 letniego płacę 290 zł wrrrrrr. Liczy się cena ostateczna-co z tego że dzieciak 290 jak osoba dorosła na pewno ponad 4 tyś
    • Gość: turysta IP: 85.11.90.* 12.12.11, 14:01
      Promocja dla dzieci z TUI :)
      Didim Beach Resort &Elegance
      Wylot 21.06 2+2
      Wpisałem dzieci
      2007r i 2008r
      Cena wycieczki: 9862 zł
      1 osoba dorosła: 3871 zł
      2 osoba dorosła: 3871 zł
      1 dziecko: 1060 zł
      2 dziecko: 1060 zł
      promocja dzieci tylko 1000zł

Teraz zmienie jedno dziecko na rocznik 1999
      Cena wycieczki: 9886 zł
      1 osoba dorosła: 2942 z
      2 osoba dorosła: 2942 zł
      1 dziecko: 1060 zł
      2 dziecko: 2942

za 2 dziecko juz zapłace 2940zł, ale cała rodzina i tak pojedzie za tą samą kwote 9886zł :)

Tak właśnie wyglądają promocje dla dzieciaków :)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.