Dodaj do ulubionych

Paradise Side Beach - prośba o opinie

05.12.11, 19:11
Witam

Czy był moze ktoś w tym hotelu? opinii mało, całkiem niezle ale nie jestem do konca pewna.
Hotel w ofercie Itaki, prosze o pomoc!
Edytor zaawansowany
  • minaur17 05.12.11, 19:56
    A w jakiej to miejscowości?

---
    Zapraszam na wczasy
  • spinnnka 05.12.11, 21:09
    okolice Side, zapomniałam dopisać
  • spinnnka 05.12.11, 21:19
    jak sama nazwa wskazuje :)
  • spinnnka 07.12.11, 08:56
    Cieżko znaleźc aktualne opinie o tym hotelu, ostatnie są z 2009 roku, jedynie na niemieckich stronach jest coś nowszego
  • 47agnieszka 13.04.12, 18:19
    Witam serdecznie!

Mam na imię Agnieszka i pracuję w portalu BajeczneWakacje.pl. Paradise Side Beach znajduje się w Titreyengöl koło Side :) Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że hotel jest naprawdę dobry. Wszyscy klienci, których wysłałam do niego byli BARDZO zadowoleni i wypoczęci :) Sama też byłam w tym hotelu wiem, że w zasadzie nie ma mu czego zarzucić - czyste, codziennie sprzątane pokoje, zadbana zieleń, piękna architektura - idealny do spędzenia spokojnych wakacji. Świetne animacje, zwłaszcza step-aerobic - to bardziej dla Pań :)

Jeśli mogę w czymś pomóc, proszę o telefon :)
    Agnieszka
    603993499
  • Gość: Mart IP: *.play-internet.pl 08.12.11, 11:13
    człowiek zawsze szuka dziury w całym, skoro nie przekonały Cię do tej pory pozytywne opinie to ja nie wiem co podziała ;)
  • bambooooocha 10.12.11, 09:51
    chodzi Ci o ten: www.itaka.pl/wczasy/turcja/side/hotel_paradise_side_beach_3419.php

? Bo jeśli tak to sama byłam w innym, ale kreciłam sie w okolicach Paradise i wygląda rzeczywiście imponująco.
  • cyrkonia11 10.12.11, 21:56
    No wygląda imponująco. przeglądając ofertę tę promocyjną do 4 stycznia, ten hotel ma 28% zniżki mniej.
  • Gość: wenus IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.11, 13:54
    też zarezerwowaliśmy ten hotel na 22 VIII 2012, ma świetne opinie i w porównaniu do innych hoteli jest tani, byliśmy już 14 razy w Turcji i ten hotel nie był dostępny w Polsce, teraz jest okazja , żeby pojechać, napewno lepiej w takim ogrodzie pięknym , niż na małej powierzchni, gdzie jest ścisk i 30 razy dziennie widzi się te same twarze- nawet źle się wypoczywa w tłoku, radzę go wybrac, ale też nie mogę decydować za kogoś kto płaci
  • Gość: mck IP: *.3s.pl 14.12.11, 12:29
    Też się zastanawiam nad tym hotelem w okolicach V2012 - jednak marti mnie, że piszą że ma byc wyremontowany (generalny remont) przed sezonem. Ponieważ planuje wyjazd z początkiem sezonu jest to jedyna rzeczy jaka mnie powstrzymuje...., natomiast jeśli się planuje na VIII to bym jechał bez zastanowienia
  • Gość: wenus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 10:01
    to jest mylące z pokojami, ostatnio byłam w nowym hotelu, a wentylacja była źle zrobiona , śmierdziało szambem, tak że trafić można źle nawet w nowym hotelu, pokoje w paradise mają dobre opinie, żawsze mozna dorzucić parę groszy i zmienią pokój, napewno lepszy stary przed remontem niż nowy i z szambem, poza tym niektórzy ludzie biorą worki foliowe i taśmę, żeby np zatkać śmierdzący wywiew, trochę dezodorantu, 1 € sprzątaczce i pokazać, że ma popsikac pachnidłem , my jedziemy w VIII i juz się cieszymy
  • Gość: Iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 14:43
    niemniej dobrze się zapowiada, dzięki za wypowiedzi, teraz wiem że i Itaka i hotel ten t dobry wybór.
  • spinnnka 29.12.11, 18:16
    decyzja zapadła :) czy była dobra - okaże sie we wrześniu :)
  • Gość: aaalka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.11, 21:30
    Ja dzisiaj wykupiłam wczasy w lipcu.... mam równiez nadzieję, że hotel i okolica okażą się trafnym wyborem. Jak ktoś tam był, to może udzieli nam forumowiczom jakiś porad :-) to taka prośba
  • Gość: Karola IP: *.centertel.pl 31.12.11, 13:23
    My właśnie dziś wykupiliśmy wczasy w Paradise Side Beach. Ciężko znaleźć opinie na temat tego hotelu ale Pani z Itaki zachwalała. Wczasy z końcem lipca - mamy nadzieję, że będzie już po planowanym przed sezonem generalnym remoncie. Jak ktoś coś wie to proszę o ewentualne komentarze i przydatne porady.
  • Gość: Łukasz IP: *.toya.net.pl 02.01.12, 12:51
    witam, też wykupiliśmy tam wakacje. Lecimy 13 czerwca, może ktoś też wykupił w tym terminie?
  • Gość: Bogusia IP: *.toya.net.pl 02.01.12, 16:33
    Zastanawiamy się właśnie w tej chwili nad tym hotelem, wyjazd też w czerwcu. Braliśmy też pod uwagę hotel Selge Beach Resort, ale zraziły nas trochę opinie i zdjęcia wczasowiczów.A decyzję musimy podjąć na już, bo do 4 stycznia jest promocja.I sami nie wiemy:(
  • spinnnka 02.01.12, 18:32
    ja brała jeszcze pod uwage saray regency. Selge Beach odrzuciłam ze względu na opinie.
  • Gość: Bogusia IP: *.toya.net.pl 03.01.12, 15:26
    Dzisiaj zarezerwowaliśmy Hotel Paradise Side Beach na 15 czerwca.
    Może ktoś leci w tym terminie?
  • Gość: Łukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.12, 12:45
    Super. My też zastanawialiśmy się nad Selge i jeszcze Sueno ale w końcu stanęło na Paradise. Podobno po remoncie ma być jeszcze fajniej..zobaczymy. My wylatujemy 13 czerwca więc Bogusia pewnie się zobaczymy :)
  • Gość: Michu ZG IP: 78.10.53.* 03.03.12, 13:23
    my wylatujemy 13.06 z Poznania 2tyg. dzieci 5 i 1,5. Widzę , że ekipa się już zbiera. Do zobaczenia
  • Gość: smull IP: *.toya.net.pl 03.03.12, 19:39
    My 15.06 a dzieci 6lat córka i 1,5 roku syn :)mam nadzieje ze sie odnajdziemy przy barze:):)
  • Gość: Michu ZG IP: 78.10.53.* 11.03.12, 09:02
    No to ładna zgodność. U nas córcia 5 lat a synek 1,5. A przy barze się spotkamy na pewno.
  • Gość: smull IP: *.toya.net.pl 02.03.12, 18:25
    witam. My lecimy 15.06 z Łodzi 2tyg 2+2
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.12, 09:57
    proszę napisz po przyjeździe kilka słów relacji na zywo, żeby nastepni tzn miedzy innymi my wiedzieli więcej- chodzi przede wszystkim o pokoje, np które numery dobre , a które nie , czy 20 € w recepcji poprawi naszą sytuacje bytową? np
    wspaniałego urlopu
    Ania
  • Gość: smull IP: *.toya.net.pl 03.03.12, 12:56
    oczywiście po powrocie będziemy duzo mądrzejsi :)napiszemy co i jak i za ile:) i co itaka Nam zafundowała:)
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 03.03.12, 13:27
    uważamy, ze jest to swietny hotel, inaczej byśmy sie tam nie pchali, problem pokoi dla Polaków, których jest w każdym hotelu garstka jednak jest spory, jeszcze raz super udanego wypoczynku
    Ania
  • Gość: cent IP: *.toya.net.pl 06.03.12, 18:42
    My (ja z mężem) też lecimy z Łodzi 15.06.,to super pewnie spotkamy się już na lotnisku :), czy ktoś jeszcze leci z Łodzi 15 czerwca?
  • Gość: k.1 IP: *.npgo.pl 07.03.12, 16:53
    Co do remontu generalnego hotelu na przełomie 2011/2012 o którym pisze itaka:
    dzwoniłam do hotelu dzisiaj (07.03.2012) i poinformowano mnie, że remontu generalnego nie wykonano ponieważ nie sprzyjała im do tego pogoda. Wykonano jedynie drobne prace naprawcze w poszczególnych pokojach, głównie łazienki, malowanie itp. Wszelkie naprawy mają być wykonane do końca marca 2012.
    pozdrawiam
  • Gość: wojtek wawa IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.12, 08:20
    ja jade 1.08-15.08, na portalu holidaycheck są juz opinie z maja i myślę że są OK!!!! W zeszłym roku byłem w Incekum Beach Resort i mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej! Pozdro Wojtek
  • rajdek1 31.01.12, 18:16
    Wylatujemy z Krakowa 23.05.12 do Paradise Side Beach w dwie rodziny, może ktoś leci w tym terminie ?
  • Gość: gosc IP: *.81.radiotel.com.pl 03.02.12, 19:01
    My wylatujemy z Krakowa w trzy rodziny 06.07.2012
  • Gość: benton IP: 62.29.253.* 11.05.12, 17:08
    Lecimy 23.05 z W-wy z 2-letnią córką
  • Gość: kwiat201 IP: *.centertel.pl 19.02.12, 17:45
    Razem z całą rodziną lecimy do tego hotelu 22.08.2012 r z Krakowa i mamy nadzieję że wszystko będzie tak jak mówiła Pani z ITAKi .
  • Gość: wenus 57 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.12, 13:02
    my tez lecimy 22.08 z Gdańska
    do zobaczenia
    Ania
  • Gość: kwiat201 IP: 91.94.146.* 21.02.12, 18:08
    Do zobaczenia i życzę miłego wypoczynku.
  • Gość: elisa IP: 193.46.186.* 02.03.12, 11:02
    my też 22.08.2012 tam lecimy z Warszawy to do zobaczenia;)
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 02.03.12, 11:12
    to ekstra, nie lubie gdy jesteśmy sami w hotelu , a reszta to np Niemcy, a tak nam sie zdarzyło ze 3 razy,
    do zobaczenia
    Ania
  • Gość: aaaa IP: *.dynamic.chello.pl 11.03.12, 10:57
    Hotel moze i ekstra ale dac 3500 za 2 tygodnie w TURCJI......przeciez za te pieniadze mozna "wyrwac" lasta z niemiec na np dominikane?
  • Gość: cent IP: *.toya.net.pl 11.03.12, 17:53
    no to leć sobie na Dominikanę....
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 12.03.12, 15:04
    święta prawda, kto gdzie chce niech leci, ja wole Turcję od Dominikany
  • Gość: Łukasz IP: 212.191.66.* 29.03.12, 16:21
    My wylatujemy 25 kwietnia 2012 z Katowic do Paradise Side Beach. Leci ktoś jeszcze w tym czasie?

Pozdrawiam :)
  • Gość: MONIKA IP: *.celestynet.pl 30.03.12, 11:02
    Witam, my zastanawiamy się nad wybraniem tego hotelu w terminie 25.05. Wciąż się wachamy. Wiesz może jaka tam szykuje się pogoda w tym terminie. Czy może ktoś ze znajomych był w Turcji w Maju? Czy woda w basenie jest na tyle ciepła żeby dzieci mogły się pokąpac?
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.12, 19:13
    25,05 to ukrop, basenów jest zazwyczaj kilka głębokości , bylismy w maju i mnóstwo dzieci korzysta z basenów, naprawdę jest bardzo, bardzo ciepło, a w płytkich basenikach to woda zupa
    Ania
  • Gość: Janek IP: *.nplay.net.pl 10.04.12, 16:45
    Hej
    Ja byłem w Kemer w Turcji w maju 2011 (przylot 11 maja) - przez pierwszy dzień lało i noc a później na hotelowym termometrze pokazywało dzień w dzień 28-29 st C, więc opalić się można, teraz chcę polecieć 25.04.2012 do paradise side beach, ale jeszcze się waham, bo niepokoją mnie informacje o tym remoncie. Woda w basenie spokojnie nadaje się do kąpieli - przez trzy dni graliśmy w waterpolo :) Pozdrawiam
  • Gość: karolinak1 IP: *.dynamic.chello.pl 01.04.12, 23:41
    Lecę 25.04 z W-wy z mężem i parą przyjaciół. Do zobaczenia :)
  • Gość: Janek IP: *.nplay.net.pl 10.04.12, 16:48
    O - my też lecimy 25.04 z wawy, niepokoją mnie tylko informacje o tym generalnym remoncie którego podobno nie było...
  • Gość: ula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.12, 23:19
    lecimy z Katowic do tego hotelu -5 osób. pozdrawiamy do zobaczenia.
  • Gość: BEATA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.12, 00:56
    WITAM, My lecimy z Gdańska 25.04. Na stronie hotelu podano info,że prace remontowe zakończono 31.03. UFF... Do zobaczenia.
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 21.04.12, 12:14
    ponoc pokoje w częsci 600 są głośne, bo mają klimy obok z innego hotelu, napisz po przylocie jakie pokoje i które numery dobre, przetrzesz nam szlak
    Ania
  • spinnnka 30.04.12, 17:38
    mam nadzieje ze doczekamy sie na relacje pierwszych turystów :)
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.12, 19:10
    szalonego i wspaniałego urlopu, my lecimy dopiero w sierpniu, napiszcie jak naprawdę było, albo odeslijcie nas do swojej opinii na holidaycheck, lub np www wakacje pl
    Ania
  • Gość: KaJot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 21:45
    Wybieram sie do hotelu 10.08 na 2 tygodnie + 2 córki
  • Gość: lechu IP: *.wr.energiapro.pl 05.04.12, 13:15
    leci ktoś od 20.07 ?
  • Gość: MALUTKA10 IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.04.12, 12:57
    MY LECIMY Z WROCŁAWIA 23.05
  • Gość: leon IP: *.petrus.pl 13.04.12, 19:41
    Jest wątek o hotelu, gdzie jadę. Czytam bo myślę sobie, czegoś się dowiem, ale jaki ze mnie stary łoś. Na 30 postów dosłownie jeden post, który coś wnosi. Reszta to : jadę z W-wy z córusią lat 3,9 m-cy i mężusiem(wiek nieznany), inny leci z Katowic w lipcu, a inna z Poznania w sierpniu. Ludzie czemu mają służyć te kretyńskie wpisy, których są pełne fora turystyczne. Idź jeden z drugą do ciotki i się pochwal gdzie jedziesz, jeżeli uważasz że jest czym !
    Ja lecę 25.04.2012 z W-wy z " córusią lat 12 i żoneczką lat 35" i k.. rwa kogo to obchodzi ?! Po co wypełniacie internet takimi bzdurami ?
  • Gość: john IP: *.toya.net.pl 14.04.12, 10:01
    no akurat ty łosiu mnie nie interesujesz ale ludzie chcą wiedzieć czy w tym samym terminie ktos bedzie wtym samaym hotelu jest duży wiec lepiej sie tu spyknąć a nie tam np dwa dni przed wyjazdem:) pozdrów żonusie:)
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 11:45
    wczasowicze chętnie nawiązują kontakty i mini przyjaźnie przed wyjazdem, jeżeli ktos jedzie pierwszy raz to szuka innych którzy tez tam będą , bo nieraz w hotelu jest tak, że jest kilku Polaków i nie wiedzą o sobie i nawet nie maja do kogo zagadać po polsku, są troche wyalienowani, po to jest to forum, żeby pisać co się chce i nawiązywać znajomości, potrzebne Panu wczasy, bo widze , że wszystko Pana drażni, troche więcej szacunku do ludzi i wyrozomiałości by sie przydało i akceptacji innych takich - jakimi są
    Ania
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 11:50
    Jeszcze raz do tego Pana co mu się nic nie podoba- opinie o hotelu znajdzie Pan wczodząc na strony
    holidaycheck, lub oceniacz , sa rózne strony, jeżeli wpisze Pan nazwę hotelu to wyświetlą się takie strony, że będzie mozna poczytać relacje z podróży z całej Europy tu jest inny watek
    pozdrawiam
  • Gość: leon IP: *.petrus.pl 14.04.12, 20:04
    Uwaga na tych turystów bo będą was ganiać po hotelu i nawiązywać znajomości ! Taki John będzie chciał się cyt. spyknąć, natomiast Wenus będzie nawiązywać mini przyjaźnie i zadba o to, abyście Państwo nie byli wyalienowani. John i Wenus weźcie na wakacje jak pisałem wyżej ciotkę ( może być wspólna to będzie taniej ) i będziecie do niej cyt. zagadywać po polsku i spykać się, nie gadniajcie ludzi po hotelu.
  • Gość: john IP: *.toya.net.pl 14.04.12, 20:47
    Oj leoś jesteś mega inteligent taki fajny błyskotliwy gość:)nie wiem po co ty do turcji jedziesz i jeszcze opinii szukasz na zaśmieconym forum:) ale nic jedz mów przy barze po niemiecku i nie przyznawaj sie ześ ty Polak tylko nie zakładaj białych skarpetek do sandałek bo wpadniesz:)
  • Gość: leon IP: *.petrus.pl 14.04.12, 20:53
    Ale mi Johny dowaliłeś, podarłem paszport i będę się spykał i nawiązywał mini przyjaźnie w Ciechocinku. Dzięki takim jak Ty i Wenus mamy wszyscy mnóstwo info o hotelu. Spadam bo moja nauka idzie w las.
  • Gość: john & leoś IP: *.toya.net.pl 14.04.12, 22:44
    to narazie spikaj sie z kim chcesz na forum o ciechocinku moze tam znajdziesz to czgo szukasz:)generalnie nie udzielam sie bo tez nie byłem w tym hotelu ale jaki jest sens obrażania ludzi którzy tu pisza to nie mam pojęcia a ty to zrobiłeś. bez sensu leoś.
  • Gość: leon IP: *.petrus.pl 14.04.12, 20:48
    Droga Wenus - wątek jak chyba widzisz jest - Paradise Side Beach - prośba o opinie ... i tyle. Poczytaj kobieto chociaż to pewnie trudne - ze zrozumieniem. Chwilkę dłuższą pomyśl, popytaj znajomych z wakacyjnych mini przyjaźni i dopiero wtedy pisz !!!
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 15.04.12, 18:53
    naprawdę takiego nie chciałabym spotkać ani przy barze, ani nigdzie, włączyłam się do wątku po jakimś czasie, gdy była wymiana różnych poglądów na wiele spraw ,-- a teraz właśnie!- jaki my wątek prowadzimy,???? na tej zasadzie wskakuje się w temat nie na temat, a że ludzie piszą kiedy będą - dzięki temu jak pojedziemy później to sie dowiemy, żadnej - oprócz śmieciowej dyskusji Pan nie prowadzi, jest Pan takim typowym zawadiaką i malkontentem któremu nigdy się nic nie podoba , współczuje otoczeniu- z typu tych rozrób ulicznych- typowy kibol, ciekawe co napiszą następni- gdy poczytają to - a będą chciec opinie!
  • Gość: leon IP: *.petrus.pl 02.05.12, 22:41
    Byłem i wróciłem. Hotel b. duży - basen jeden, płytki i relatywnie mały także John miła wiadomość dla Ciebie jeżeli uda Ci się tam wejść (w sezonie w mojej ocenie marne szanse) to będziesz musiał się cyt. spykać cały czas. Druga wiadomość także dobra ale dla Wenus, BP Itaka podpisało umowę na 120 pokoi w sezonie w tym hotelu, jeżeli doliczyć do tego umowę Eximu to w hotelu będzie kilku Turków obsługi, kilkunastu Niemców i około 600 Polaków. Wenus nawiąże tyle cyt. mini przyjaźni, że się w pale nie mieści. Proponuję zacząć ostro już na lotnisku bo w dwa tygodnie to mało.
  • Gość: cent IP: *.toya.net.pl 03.05.12, 20:29
    Jak będziesz miał chwilkę to napisz ogólnie jak było i daj jakieś cenne wskazówki co do wyjazdu,co warto zwiedzić, jakie są fajne wycieczki. Pozdrawiam.
  • Gość: anna IP: *.acn.waw.pl 03.05.12, 23:58
    leonie - exim nie ma w ofercie tego hotelu:)
  • Gość: Katpon IP: *.ip.netia.com.pl 08.05.12, 16:56
    Witam,

Zakupiłam razem z chłopakiem pobyt w tym hotelu na 11.05 , może też ktoś leci w tym terminie?? Na stronie hotelu jest podana informacja, że remont zakończył się pod koniec marca:)

Pzdr
  • Gość: rafaelb IP: 82.139.146.* 09.05.12, 08:58
    My lecimy 16.05
    Jaką walutę lepiej wziąć Euro czy $ i ile ?
  • Gość: john IP: *.toya.net.pl 13.05.12, 09:31
    najlepiej zabrać i dolary i euro a na wize funty (wychodzi najtaniej:) a ile to zależy co chcesz robić? zwiedzac czy nie kupować złoto skóry ciuchy ??a jesli zwiedzac to na własna ręke czy od rezydenta?

targuj sie w euro płać dolarami:)
  • Gość: martina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.12, 14:19
    a jak z leżakami początek lipca. jade z córką 10 lat
  • Gość: Karola IP: *.centertel.pl 03.01.13, 16:41
    My, chcąc mieć miejsce blisko basenu i blisko baru rezerwowaliśmy leżaki kładąc na nich ręczniki już wcześnie rano niestety :( bo przychodząc po śniadaniu wszysko było już zajęte. Niektórzy byli na tyle beznadziejni, że rezerwowali, a przychodzili po południu i tak stały zablokowane te leżaki pól dnia. Ale poza tym to wszystko ok ;)
  • Gość: ak IP: 193.111.166.* 18.12.12, 13:19
    Powiedzcie jak to jest z tym wejściem do wody. Jedni piszą, że jest łagodne, inni, że właśnie takie bardziej strome. Czy dziecko 1,2 m wzrostu będzie miało szanse kąpać się w morzu, czy od razu go woda zakryje.

z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
  • Gość: KARO IP: *.centertel.pl 18.12.12, 13:52
    Witam, myślę, że spokojnie będzie mogło skorzystać z kąpieli w morzu. Mogę podesłać parę zdjęć na priv z widokiem na morze i plażę. My bardzo gorąco polecamy ten hotel. Byliśmy 2 os. dorosłe i dzieci 9 lat i 6 miesięcy w zeszłym roku w lipcu.
  • Gość: ak IP: 193.111.166.* 19.12.12, 09:14
    Wielkie dzięki za szybki odzew. Widziałem już wiele zdjęć z tego hotelu, ale chętnie zobaczę coś "świeżego". Jeśli mogę prosić o kilka fotek na ak_kk@wp.pl, będę wielce zobowiazany. pozdrawiam
  • Gość: eva IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.12, 16:27
    Ja mam 157 cm wzrostu i niestety nie popływałam w morzu. Dodam, że pływam tylko tam gdzie "czuję" dno. "Pas", w którym mogłabym pływać to ok.1m.
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 06.05.12, 19:22
    to najlepsza wiadomość, jesli byłeś tzn że Cie nie spotkam, ale..... może okazałbys sie niezłym kompanem, tak w ogóle nie jestem basenowcem, lubie morze, napisz tak serio juz bez złośliwości, jak pokoje, słyszałam, ze niektóre są takie sobie, może podasz jaki miałeś numer- o ile był niezły pokój i na pietrze - na parterach lubia koty wylegiwac sie na ręcznikach na balkonie- wolałabym tego uniknąć, juz bylibysmy na maksa w wątku gdybys raczył napisac jak było naprawdę, tak naprawdę to czuje sie wyróżniona, że piszesz do mnie i poświecasz czas "burakom", z pewnoscia wyluzowany napiszsz sensowną opinię, bo tu wszyscy na nią czekamy, tylko bez ściemy i żartów
    Ania
  • letsgodance 12.05.12, 18:58
    Z pewnością pomoże ci analiza cen tego hotelu:
    travelscanner.pl/skanuj/paradise+side+beach
    spinnnka napisała:

> Witam
    >
    > Czy był moze ktoś w tym hotelu? opinii mało, całkiem niezle ale nie jestem do k
    > onca pewna.
    > Hotel w ofercie Itaki, prosze o pomoc!
  • Gość: Mario IP: *.225.226.21.static.ttnet.com.tr 16.05.12, 15:13
    Właśnie czekam w lobby hotelu Paradise Side Beach na powrót do Polski.
    Polecam ten hotel dla każdego.
    Wraz z rodziną spędziłem w nim fajne 2 tygodnie majowych wakacji.
    Hotel nie przeszedł gruntownego remontu ale pokoje zostały pomalowane i odświeżone.
    Jedzonko I klasa, na kolację przez 2 tygodnie było zawsze coś innego.
    Animatorzy dla dzieci też bardzo fajni jest ich 3 w tym 1 dziewczyna.
    Plaża piaszczysta i długa, z leżakami nigdy nie ma problemów ( nawet w pierwszym rzędzie od morza). Przy basenie podobna sytuacja.
    Naprawdę polecam ten Hotel. Widać że przez długi czas przyjerzdzali tutaj sami obywatele Niemiec co nauczyło obsługę profesjonalnego podejscia do wczasowicza.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimiś szczegółami prosze o emaila postaram sie odpowiedzieć :)
  • Gość: gość IP: *.centertel.pl 16.05.12, 19:03
    Bardzo proszę o napisanie jak naprawdę wygląda dzień wyjazdu? Czyli kiedy i o której opuszcza się pokój i czy można jeszcze korzystać z jedzenia i picia po opuszczeniu pokoju? Proszę jeżeli jest to możliwe o przesłanie odpowiedzi na adres kwiatpawel@o2.pl
  • Gość: Mario IP: *.centertel.pl 17.05.12, 19:03
    Wymeldować się należy do godz 12.00. Można przedłużyć sobie pokój ale taką informacje można uzyskać w ostatni dzień pobytu w recepcji. Koszta są różne w zależności od czasu przedłużenia. Ja miałem wyjazd z hotelu o 17.00 i nie przedłużałem doby hotelowej. Bagaże można bezpiecznie pozostawić w pokoju przy recepcji.
    Po wykwaterowaniu cały czas do momentu opuszczenia hotelu obowiązuje nas opcja allinclusive. Można jeść i pić do bólu :)
  • lidzia433 16.05.12, 19:04
    Dobrze ,że ktoś wreszcie dodał aktualną opinię. Pytanie:
    1. Czy na wejściu do hotelu dawałeś kasę do paszportu. Jeśli tak to ile.
    2. Czy długo czekałeś po wymeldowaniu na powrót na lotnisko.
    3. Jak jest sama miejscowość.
    4. Czy korzystałeś z jakichś wycieczek. Co ewentualnie polecasz.
    5. Czy faktycznie jest tam pizzeria.
    6. Co sądzisz o butach do wody.
    Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Lidia.
    email: alice1974@o2.pl
  • spinnnka 17.05.12, 08:11
    > 2. Czy długo czekałeś po wymeldowaniu na powrót na lotnisko.

Przeciez to nie zalezy od hotelu tylko od godziny wylotu. Wiadomo ze wyloty do poszczegolnych miast sa o roznych godzinach a nawet w innych dniach.

Ja mam pytanko dot. wody - czy woda do picia dostepna jest w dystrybutorach czy goscie otrzymuja butelkowana np. do pokoju?
  • Gość: Mario IP: *.centertel.pl 17.05.12, 19:28
    Woda do picia jest dostępna w plastikowych butelkach 1 litra i 0,5 litra. Woda jest w pokojach w lodówkach i uzupełniana jest na bieżaco. Podczas mojego pobytu całe zgrzewki leżały pod schodami wejściowymi do pokoi i można było się w niej kąpać :). Dodatkowo woda jest w barach, restauracjach, na plaży po prostu wszędzie ( ale jest też i w dystrybutorach ) . Piwo. i inne napoje można nalewać sobie samemu lub podchodzą kelnerzy i pytają sie co sobie życzysz do picia. Polecam do obiadu i kolacji wino różowe bardzo dobre ale jest jeszcze czerwone i białe. Z drinków bardzo dobry jest likier czekoladowy, vermouth bianco, oraz dżin z tonickiem.
  • Gość: Mario IP: *.centertel.pl 17.05.12, 19:19
    1. Z ta kasą to jest różnie. Raczej doradzał bym najpierw udać sie do pokoju a ewentualnie pozniej prosić o zmianę. Generalnie wszystkie domki są blisko siebie. Domki blisko plaży mają wadę że np słychać w nich do pózna wieczorne minidisco i pozniej show które trwa do około 23.
    Te troche dalej są spokojniejsze. Ja np nie dałem kasy a na 2 dorosłych i 1 dziecko dostałem pokój z salonem, jadalnia 2 sypialniami i 2 łazienkami.
    2. To zależy dokąd się leci ale godz. wylotu potrafia sie zmienić nawet 1 dzień przed wylotem. Tak np. miała grupa warszawska.
    3. Hotel położony jest na obrzeżach Side i Manavgatu. Do samego Side i Manavgatu można dojechać busami z pod hotelu które kursują co 5 lub 10 min . Koszt za 1 osobe dorosła do Side to 1,5 lira czyli około 3 zł w jedna strone. Polecam zwiedzanie Side. Taxi chyba kosztuje 11 euro ale za to może nią jechać około 5-6 osób. Jak mniejsza grupa to lepiej busem.
    4. Z wycieczek fakultatywnych nie korzystałem. Rezydent Pan Michał na pierwszym spotkaniu przedstawi ofertę Itaki.
    5. Pizzeria jest i robi naprawdę bardzo dobrą pizzę. Ale z jedzenia jest wiele innych atrakcji wiec pizza jest tak bardzo przyziemnym daniem.
    6. Na plaży jest piasek i dopiero przed samą wodą zaczynają się kamienie. Jak ktoś ma bardzo delikatne stopki można zabrać buty ale ja przez cały pobyt nie widziałem tam nikogo kto by z tego korzystał.
  • spinnnka 18.05.12, 13:46
    wiele przydatnych informacji :)
    teraz pozostaje tylko czekac na urlop!
  • Gość: Do Najmlodszych! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.05.12, 21:25
    Mam na imię Antek mam prawie dwa lata i właśnie z rodzicami wrociłem z wakacji w tym hotelu. Baaaaaardzo mi się podobało i mozecie powiedziec swoim rodzicom, ze to swietne miejsce. Dlaczego?
    1. Bo jest tam ładnie (sadu z drzewami pomarańczowymi jaki byl obok nasego domku, jeszcze nigdy nie widziałem),
    2. Bo jest miło (usmiechnięci pracownicy od rana mnie zaczepiali i witali: panie sprzątające pokój, panowie ogrodnicy, panowie kelnerzy i ci wszyscy roześmiani animatorzy)
    3. Bo jest czysto i mama nie martwiła się co chwila, ze musze umyc rece.
    4. Bo jest super basen dla dzieci i jeszcze brodzik ze zjezdalnia a i tak najlepiej bylo z tata w glebokim basenie, bo plywalismy. Aha, woda byla ciepla.
    5 Bo jest swietne morze, do ktorego wrzucilem wszystkie kamyki z plazy, wiec nie trzeba sie juz martwic, ze przy brzegu lezalo ich kilka. A piasek! Idealny do babek i zamkow;
    6. Bo jest pyszne jedzenie (fryteeeeeczki, mięsko, makaron i wafelki do lodow, nalesniki, jaja i parówy - mozna przezyc nawet 2 tygodnie) i siedzi sie wygodnie w krzeselkach dla dzieci
    7. Bo jest codziennie mini disco przez 45 minut na scenie i mozna tanczyc, spiewac i buszowac po scenie a na zakonczenie zimne ognie - bajka!
    8. Bo jest mnostwo ciekawych urzadzen - dystrybutor z woda, furtka do mini clubu, ktora sie otwiera na przycisk wysoko przymocowany, ze tata musial mnie podnosic, prysznice na kazdym kroku (uwielbiam prysznice!), a w recepcji Internet i tam wujek wyciagal laptop i dawla mi na chwile mysz. A zapomnialbym o bramie, ktora sympatyczny pan ochroniarz otwieral pilotem i zamykal a ja stalem zachwycony.

Moglbym jeszcze cos ale ide juz spac... papa
  • Gość: Weroni IP: 62.29.253.* 21.05.12, 16:43
    Witaj Antku,

dziękuję za piękną relację.
    Jako osoba również niespełna 2-letnia, chciałabym wiedzieć, czy po trudach dnia związanych z ciągłym chlapaniem się w basenie, wieczorem rodzice będą mieli szansę włączyć mi jakąś bajkę, tj. czy telewizory w pokojach wyposażone są w funkcję odtwarzania plików multimedialnych z nośników USB.
  • Gość: Do Najmłodszych IP: *.polskieradio.pl 24.05.12, 06:19
    Telewzor w naszym pokoju był taki płaski, jak monitor od komputera taty w pracy ale trochę większy (nie za duży). Jednak ja nie oglądam bajek , bo mnie nudzą, więc nie włączaliśmy go wcale (raz tylko sprawdziliśmy czy pan z Itaki miał mówił prawdę, ze są 2 polskie kanały - był jeden - TV Puls). Ja nie lubię telewizorów, bo mama na dobranoc czyta mi ksiazki, wiec nie potrafie odpowiedziec czy USB mozna wlaczyc :(
  • Gość: Weroni IP: 62.29.253.* 01.06.12, 11:56
    jest USB w tv, można odtwarzać filmy (avi i mp4 - sprawdzone), ale i tak nie chciałam ich oglądać ;)
    Może komuś ta informacja się przyda.
  • Gość: Holt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.12, 13:34
    to jeszcze ja się podłączę z pytaniem:

1. jak jest ze znajomością języków przez obsługę hotelową? Czy ze swoim dobrym angielskim/średnim rosysjkim jakoś tam się dogadam, czy zapoznawać się z szybkim kursem niemieckiego?

2. czy można przechadzać się aleko plażą, w sensie - czy nie jest grodzona?

3. czy do Side można też dotrzeć piechotą wzdłuż morza?
  • Gość: bbb IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.05.12, 10:58
    1. Elementarna znajomosc niemieckiego baaaaardzo ułatwi zycie, bo hotel jest głównie dla niemieckiego klienta. W recepcji jednak po angielsku się można dogadać pomagajac sobie rekami. Barmani - tu jezyk miedzynarodowy i bywa smiesznie "kaffee mit sugar" (wymowa zaslyszana). Animatorzy - niemiecki i troche angielski. Serwis sprzatajacy - turecki i niemiecki Kelnerzy - niemiecki, troche angielski ale tu problemu nie ma.
    Poza tym zapowiadajac program na dany dzien przez glosniki przy basenie mowia po angielsku, niemiecku i polsku. Chetnie tez sie uczą polskich zwrotow: "milej zabawy" (K....ami jeszcze nie rzucają).

2. Plaze w Turcji sa publiczne i niezagrodzone jak w Egipcie. Jest ladna promenada tuz przy plazy. Z hotelu mozna przejsc do centrum (glownie to jest centrum handlowe - czytaj sklepiki pod zbiorczą nazwą Aldi - nie mylić ze znaną niektorym siecią) Mozna wrocic inna droga i godzina spaceru jak znalazl.

3 Side jest w druga strone niz promenada (ta konczy sie przy hotelu Paradise) nie szlismy plaza do Side ale wygladalo to na mozliwe do zrobienia - jednak nie gwarantuje sukcesu. Busik tuz za brama hotelu (spokojna uliczka) co 5/10 minut i jedzie ok. kwadransa.
  • Gość: Simon IP: *.totalizator.com.pl 23.05.12, 09:14
    Pytanie do mario.
    Czy mogę prosić o kilka słów więcej na temat pokoju, czy mimo braku remontu generalnego jest OK? Jak wyglądają łazienki? Czy w okolicy jest jakiś sklep, apteka?
  • Gość: bbb IP: *.polskieradio.pl 24.05.12, 06:22
    Skoro Mario zwleka... Pokoje czyste, kanapa i fotele czyste bez plam, lozeczko dla dziecko Chicco jak nowe, lazienka bez zazutu, nie bylo sie do czego przyczepic, choć to nie Bristol :)
  • Gość: bs IP: *.toya.net.pl 27.05.12, 21:50
    Witam, mam pytanko czy sejf jest w pokoju? Jeśli tak to czy jest płatny i ile? Dziękuję za odpowiedź.
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 30.05.12, 21:49
    Witam,
    podbijam wątek..Czy i jakie są sklepiki w hotelu i okolicy?Czy można kupić tam pamiątki tj.koraliki, chusty i tuniki? Czy jest barek w okolicy gdzie kupię takie drobiazgi?
    Dziękuję :)
  • anibeko 30.05.12, 22:02
    ja sie dołącze do pytań?
    Czy sklep zaopatrzony jest w obiadki i deserki w słoiczkach dla dzieci?
    Czy na miejscu da się kupić bez problemu pieluszki (normalne i do basenu)?
    Wybieram się pod koniec czerwca z 8 miesięcznym dzieciaczkiem:)
  • Gość: toja IP: *.225.226.21.static.ttnet.com.tr 01.06.12, 09:27
    Pisze z hotelu Paradise. Czy sa rzeczy dla niemowlat, tego nie wiem, bo nie jestem, ze tak powiem w temacie. Natomiast hotel jest bardzo przyjazny dzieciom, to widac na kazdym kroku. Ludzie jakos sobie radza, a nie sadze, zeby wszystko targali z domu. 5 min drogi deptakim z hotelu jest duzy pasaz z mydlem i powidlem. Jest wszystko, czego dusza zapragnie. Apteka, optyk, pamiatki, owoce, slodycze, nieprzebrane gory lachow, toreb, okularow, olejkow do opalania, sprzetu na plaze, zabawek. To samo, tylko w mniejszym wymiarze jest w sklepach hotelowych, wcale nie drozszych, a mozna sie targowac. No i 2 sklepy jubilerskie z bajkowymi wyrobami!!!
    Jesli komus jednak by bylo malo, to spod hotelu co 10 min odjezdza elegancki maly autobus, ktory w pare minut za 1 eurasa zawiezie do Side. A tam tylko trzymac sie za portfel!
  • Gość: bs IP: *.toya.net.pl 01.06.12, 22:54
    Witam, mam pytanko czy sejf jest w pokoju? Jeśli tak to czy jest płatny i ile? Dziękuję za odpowiedź.
  • Gość: toja IP: *.225.226.21.static.ttnet.com.tr 02.06.12, 08:44
    Sejf jest w pokoju. Placi sie 1 eu za dobe.
  • Gość: benton IP: 62.29.253.* 01.06.12, 11:31
    W sklepie w hotelu z pewnością są pieluszki do basenu, wydaje mi się, że normalne też - te na pewno są do kupienia w "centrum" Titreyengol - dojście promenadą nadmorską - trzeba iść w lewo od hotelu - idzie się spokojnym krokiem nie więcej niż 10 minut.
    Ceny pieluszek do wody są jednak istotnie wyższe niż w PL, warto postarać się upchnąć ich więcej w bagażu.
    Co do obiadków, to nie zwróciłem uwagi, czy są w sklepie hotelowym. W restauracji natomiast jest dział dziecięcy, w którym dostępne są wszelkiego rodzaju kaszki ryżowe, mleczne, zbożowe itd (ich producent to Milupa), jest też podgrzewacz i jakieś inne maluszkowe akcesoria do przygotowywania posiłków.
  • Gość: benton IP: 62.29.253.* 01.06.12, 11:25
    w każdym pokoju jest sejf. Do skorzystania z niego należy z recepcji odebrać specjalny klucz magnetyczny - płatny 1 euro za dzień.
  • Gość: anibeko IP: *.compnet.com.pl 10.06.12, 20:48
    Bardzo dziękuję za informację, jakoś sobie poroadzimy, a pieluchy do wody jakoś upchamy w nasz bagaż:)))

A czy ktoś kto leci z ITAKI wie, jak wygląda transport wózka i fotelika samochodowego?? Za friko czy pobierają jakąś opłatę (lot liniami Servise Travel)???
  • Gość: aaaaaaaak IP: *.compnet.com.pl 06.07.12, 23:13
    Właśnie wróciliśmy z PSB. Ogólnie ośrodek bardzo fajny bo zielony i ma się do dyspozycji dużo przestrzeni (jednak nie przy basenie). Mam jednak wrażenie, że ośrodek z roku na rok będzie miał coraz niższe notowania. Remontu generalnego nie było. Pokoje były "odświeżone", jednak łazienki to raczej standard 3*. Niemców było sporo nim skończył się u nas rok szkolny. Potem nastąpił najazd polskich i czeskich rodzin z małymi dziećmi. Efekt- wyścigi wczesno ranne(nocne) do lażaków i tłok w niewielkim basenia. Wieczorem zaś zaczęły robić się kolejki do baru, który obsługiwał zarówno najmłodszych spragnionych kolorowych napojów lodowych, jak i tych chcących popularną (bo mocną) carpiroskę.

Mam wrażenie Hotel zmienia swój target - z klientów niemieckich (wymagających, często o zasobniejszych portwelach) na nas Polaków, którym prowizoryczny remont 20 letniego ośrodka wystarczy. Mam nadzieję, że się mylę, bo hotel ma potencjał i spędziliśmy tak miło 2 tyg.
  • ralfir 06.07.12, 23:39
    te nocne kolejki do leżaków są i na basenie i na plaży ? napisz proszę czy mimo wszystko można się gdzieś "położyć" bo wiesz jadę z żoną i dzieckiem i nie bardzo mam ochotę na uczestnictwo w zabawach typu nocne zajmowanie leżaków, pozdrawiam
  • Gość: aaaaaaaak IP: *.home.aster.pl 18.07.12, 20:53
    Na plaży leżaków było sporo, tylko piaskożwir strasznie gorący i dzieci nie bardzo chciały na niej przebywać. Jeśli chodzi o lażaki przy basenie, to nawet dostaliśmy do pokoju kartkę z info, że będą zabierać ręczniki położone przed godziną 7:). Poza basenem da się znaleźć leżaki. Wszystko zależy z jakim dziecikiem jedziecie- nasz był niechodzący więc było nam jedno gdzie leżymy bo i tak Młody spał i bawił się w pokoju. Problem mieli nasi znajomi z brzdącem, który nie chciał wychodzić z wody. Wtedy leżak blisko basenu to zbawienie:)
  • Gość: benton IP: 62.29.253.* 01.06.12, 11:37
    byliśmy z 2-letnią córką - niczego w pokoju nam nie brakowało, czysto, meble zadbane, sprzątanie codziennie, łazienka spora.
    Co prawda w naszym rodzinnym pokoju słabo działała klimatyzacja, ale w sumie nie było potrzeby z niej korzystać - nie zgłaszaliśmy tego do recepcji.
  • Gość: wenus57 IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.12, 13:25
    cześć,
    chciałabym pokój na pietrze, jakie są numery pokoi , czy na pietrze np z przodu 1 , proszę mi napiszcie numer pokoju kto jaki miał i czy było to pietro i ile pięter jest w każdym domku? i czy są domki jedno i dwupietrowe?
    dziekuję
  • Gość: toja IP: *.225.226.21.static.ttnet.com.tr 06.06.12, 10:36
    Domki sa jedno i dwupietrowe. Trzeba poprosic o pokoj z balkonem na np srodkowym poziomie. Bo pierwszy poziom to parter.
    Bylam w Pamukkale i w Kapadocji, a takze na Alanya boat tour. Wszystko z Itaka. Nie warto dla kilku euro zawracac sobie glowy z miejscowymi biurami i denerwowac sie czy wszystko zagra i co z ubezpieczeniem w razie czego. Itaka podjezdza komfortowym autokarem pod sama recepcje, jest polski przewwodnik, ktory wlasciwie przekazuje informacje non stop ( maja super wiedze, Lucjan Sztaba - Pamukkale!!! i p. Agnieszka - Kapadocja - koniecznie!!! ) Sa bardzo pomocni i w ogole ma sie wrazenie, ze staraja sie dopieszczac. Boat tour Alania specjalnie nie polecam, gdyz trudno te wyprawe nazwac rejsem. Wsiada sie na piracki statek, samego plywania jest z 15 min, a reszta to 3 postoje na kapiel. Jak kto lubi. All na statku zaden, to poprostu byle jakie picie zimne, wino najtansze, takiez pseudopiwo, marny lunch. Potem autokarem wyprawa w gory i tam dopiero jest cos co rzuca na kolana. Super jaskinia ze stalaktytami i stalagmitami. I to jest jedyne wytlumaczenie racji bytu tej wycieczki. Lece na plaze. Pozdrawiam.
  • Gość: bs IP: *.toya.net.pl 10.06.12, 20:35
    Witam, mam pytanko jaki strój obowiązuje w restauracji na posiłkach, tz. można wchodzić ubranym jak się chce czy np. Panów obowiązują długie spodnie? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
  • Gość: toja IP: *.adsl.inetia.pl 11.06.12, 12:01
    Sniadania na skapo plazowo, bo wszyscy zaraz wybieraja sie opalac. Lancz tez, bo prosto z plazy. Natomiast kolacje sa na tyle wystawne, a juz szczegolnie w czwartki, ze facet w krotkich spodniach sam bedzie zle sie czul! Oczywiscie, ze zawsze trafi sie jakis, ktoremu wszystko jedno, rozwali lokcie na stole i oblize noz, o ile w ogole go uzyje. Ale takie egzemplarze trafiaja sie w kazdej spolecznosci.
  • Gość: bs IP: *.toya.net.pl 12.06.12, 17:45
    Dziękuję za info. Pozdrawiam
  • bejbi30 13.06.12, 10:56
    wypada sie ubrac elegancko. po prostu w otoczeniu tak ubranych osob bedziesz sie zle czuc. niektore osoby ubrane wrecz jak na bal:) stroja sie zwlaszcza niemcy:) jak siadasz do obiadu czy kolacji, kelnerzy pytaja co przyniesc do picia. z bolem serca stwierdzam, ze widzialam polakow ktorzy sami sobie wyciagali wino z lodowki i lali do kieliszkow wrrrrrrrrrr
  • Gość: Jolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:58
    Jak jest z opuszczeniem pokoju, my wylatyjemy z Turcji o godzinie 4:20 z piątku na sobotę 20/21 lipca. Makro wyglada w praktyce?
  • Gość: benton IP: 62.29.253.* 01.06.12, 12:30
    W związku z tym, że podczas mojego pobytu zaszła konieczność skorzystania z pomocy lekarskiej dla mojej 2-letniej córki, przedstawię kilka faktów.
    W hotelu, w wyznaczonych godzinach (9:00-10:00, 16:00-17:00) jest lekarz (mówi po angielsku i niemiecku), prawie przez cały dzień jest też pielęgniarka (mówi tylko po niemiecku).
    Ubezpieczenie wykupowane za pośrednictwem Itaki - wg. informacji od rezydenta - nie uprawnia do bezgotówkowej wizyty. Mieliśmy dodatkowe ubezpieczenie kosztów leczenia wykupione w PZU - to również nie gwarantuje bezpłatnej pomocy w tym punkcie. Jak się ma gotówkę, to oczywiście można po powrocie do kraju ubiegać się o zwrot zapłaconej kwoty na podstawie dokumentacji medycznej.
    Itaka rekomenduje kontakt z kliniką Medicus w Side, nr tel do kliniki otrzymuje się w mini poradniku wręczanym podczas transferu do hotelu. Po kontakcie telefonicznym, o uzgodnionej godzinie przyjeżdża pod hotel samochód i zabiera pacjenta do kliniki. Minusem tego rozwiązania jest konieczność gotówkowej zapłaty 25 euro jako wkład własny - jeżeli wizyta będzie droższa, to wtedy "nadwyżkę" pokrywa ubezpieczyciel, ale te 25 euro i tak trzeba zostawić w klinice.
    I teraz uwaga o wzywaniu pomocy z Medicusa - dzwoniąc z recepcji pod podany na mini informatorze nr telefonu - koszt rozmowy to ok 1 euro/min - gdyż ten telefon jest turecką komórką. Rezydent przekazał nam informację, że koszt kilkuminutowej rozmowy powinien wynieść nie więcej niż 1 lirę turecką (ok 2pln). Jak widać - nie jest to rzetelna informacja. Dla zainteresowanych - w książce hotelowej, przy stanowisku itaki - są podane 2 numery telefonów do Medicusa (w przeciwieństwie do mini poradnika). W razie potrzeby nie dzwońcie na nr +905322652448, tylko na ten drugi (zapewne stacjonarny), który jest we wspomnianej książce - no chyba, że chcecie przepłacać :P
    My zadzwoniliśmy na ten z poradnika i niestety nie kryliśmy rozczarowania ze względu na koszty.
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.12, 20:57
    Chciałam jeszcze zapytać o ogólną atmosferę w hotelu,jakie są animacje czy pracownicy organizują jakieś wieczorne przedstawienia? Czy w czasie kiedy byłeś, było pełne obłożenie hotelu jak jest z ewentualna zmianą pokoju?
    Gdzieś czytałam że basen jest mały, imoże nie pomieścić wszystkich w pełnym sezonie (tzw.walka o leżaki)
    Thx
  • Gość: toja IP: *.225.226.21.static.ttnet.com.tr 02.06.12, 08:54
    W pierwszym tygodniu mojego pobytu szacowalam oblozenie na jakies 50%. Teraz turystow dowalilo, mysle, ze hotel jest zapelniony w 85 - 90 %. Wystawione sa nowe stoliki w restauracjach. Przy bufetach tworza sie kilkuosobowe kolejki. Nie jest to meczace, tylko zauwazam roznice z majem, gdzie jednak bylo pustawo. O lezaki trzeba sie postarac, bo pomimo, ze jest ich bardzo duzo ( przy basenie, na trawniku miedzy basenem a plaza i na duzej plazy ), to jednak ludzie je blokuja, czesto juz wieczorem, co bardzo mi sie nie podoba, nie ma czegos takiego jak stale zabukowanie sobie lezaka! Potem spokojnie przychodza na plaze np o 12 w poludnie, jak sie wyspia. A recznik na materacu lezy.
    Woda w morzu teraz ma 24 st, na basenie 29 - 30 i jest troche za ciepla. Nie bylo takiej sytuacji, ze w basenie byl taki tlok, ze nie dalo sie plywac. Taka rzecz ma natomiast miejsce w basenie Kleopatry w Pamukkale, gdzie w tym pieknym miejscu wlasciwie mozna tylko sie moczyc chodzac, bo jest tlum ludzi. Glownie zza wschodniej granicy, niestety.

• Gość: toja IP: *.225.226.21.static.ttnet.com.tr 02.06.12, 09:02
    Animacje sa kiepskie. Dobre tylko dla dzieci, koncza sie o 21. W poprzednim tygodniu wystepowal wylacznie zespol lokalnych animatorow z byle jakimi tancami zespolowymi i piosneczkami. Wczoraj byl profesjonalny prowadzacy, ktory probowal wciagnac publike do zabawy, ale niemieckojezyczna.
    Ja nie mialam problemu z pokojem, poprosilam o ciche miejsce, dostalam apt. dwupokojowy w miejscu, gdzie nie dochodzi dudnienie z dyskoteki i baru przybasenowego. Mam tylko obledne spiewy ptakow co rano! Dalam 20 $ , ale juz za fakt dokonany.
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.12, 15:15
    Dziękuję za cenne informacje.Toja, z Twojego opisu wynika ze byłaś na wycieczce do Pammukale?Z biurem lokalnym czy z Itaką? Kogo możesz polecić?
    Udanego pobytu :)
  • bejbi30 13.06.12, 10:49
    wrocilismy w czwartek, to byly naprawde udane wakacje. hotel swietny, jedzenie bardzo urozmaicone, pokoje duze, mielismy na parterze i bylismy zadowoleni-przynajmniej nie musielismy nosic wozka naszych blizniat z pietra:) chetnie odpowiem na pytania!
  • ejolka12 14.06.12, 10:20
    do bejbi, My jedziemy za 2 tygodnie, napisz prosze jak to jest z tą znajomością języka angielskiego przez obsługe i z meldowaniem w hotelu. Czy dużo było Polaków?
  • bejbi30 14.06.12, 12:43
    witaj! w recepcji zawsze jest 1 osoba znajaca angielski, wiec dogadasz sie bezproblemowo. kelnerzy, barmani-kiepsko z angielskim. animatorzy-znaja. personel sprzatajacy-ni w zab. sklepikarze-dogadasz sie. co do meldowania- rezydent byl tak wielce pomocny, ze zameldowalismy sie sami. poprosilismy o 2 pokoje obok siebie i dostalismy w 1 domku, wiec recepcjonisci bardzo pomocni, obylo sie bez banknotu.
  • Gość: Jerzy IP: 195.205.221.* 14.06.12, 12:59
    W opisach była mowa o planowanym remontem hotelu przed sezonem.
    Jak to wygląda?
  • bejbi30 14.06.12, 16:47
    hmm nie wiem, jak wygladalo to przed... domki sa pomalowane, pokoje rowniez, lazienka tez, odmalowane sa na nowo drzwi. moglam cos pominac, malo czasu spedzalismy w pokoju:)
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.12, 21:16
    Moja relacja...
    wlaśnie wróciłam.Hotel myślę,ze zasługuje na 4 gwiazdki a poziom obsługi jest zadowalający.Jedzenie dość zróżnicowane, każdego dnia inna kolacja tematyczna:kuchnia meksykańska,francuska,włoska,turecka itp.Desery bardzo zróżnicowane i pięknie podane,obsługa kelnerka na dośc dobrym poziomie
    Moje uwagi dotyczą animacji i rozrywki proponowanej przez hotel.Animacje były praktycznie tylko dla dzieci-standardowo w ciągu dnia oraz po kolacji mni disco.W kwestii rozrywki dla dorosłych nie działo się prawie nic.Brak zajęć na basenie tzw.aqua gym czy siatkówki w wodzie.Wieczorami były transmisje meczów i uwaga nie były to mecze w których grała nasza reprezentacja a oczywiście mecze drużyny niemieckiej.Mecze innych drużyn oglądano na tv w barach, a tylko niemcow na telebimach.W pozostałe wieczory była muzyka tzw "z płyt". Jeden wieczór byl poświęcony kulturze tureckiej :)
    Wcześniej bywałam w hotelach gdzie rozrywki szczególnie te wieczorne były bardzo dobrze zorganizowane i każdy mógł znaleźć coś dla siebie,jest to o tyle ważne iż hotel znajduje się na uboczu z dala od miasta i życia nocnego.
    Pozdrowienia :)
  • meridiarules2 21.06.12, 12:36
    bejbi napisz please jak jest z jedzeniem dla małych dzieci (6 miesięcy)

czy przy tym stanowisku dla dzieci da sie zmiksowac warzywka z mieskiem lub jakis owoc? jest blender?

bo nie chce brac 14 słoików z zupa i 14 z deserkiem dla mojego synka

a te kaszki to też bezmleczne są?

z góry wielkie dzięki
  • bejbi30 25.06.12, 10:50
    ja mam 2-latki, wiec jedza juz wszystko to co my. nie wiem, czy jest tam blender, kurcze nie zwrocilam uwagi:( ale weszlam na strone hotelu: www.paradise-side-beach.de/ i w zakladce "facts" znalazlam nastepujaca informacje: Babycorner im Restaurant mit Flaschenwaermer, Sterilisator, Mikrowelle und Mixer, wiec mikser maja na stanie. mozesz wyslac do nich maila i ich zapytac:) sloiczki do kupienia sa w aptece, 10 minut pasazem plazowym. jaki wybor i cena-nie wiem. co do kaszek to maja kilka rodzajow milupy, ale czy sa bezmleczne? nie wiem, nie korzystalam, bo przytaszczylam swoje z polski.
  • Gość: aaalka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 21:14
    Mam pytanie-czy w pokoju jest czajnik elektryczny???? jadę z małym dzieckiem i będę potrzebowała rano i wieczorkiem butlę z mlekiem zrobić ;-) będę wdzięczna za informację-pozdrawiam
  • Gość: jolka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.12, 12:51
    Mam pytanie czy był polski animator dla dzieci, jak dużo w ciągu dnia było animacji dla dzieci i na czym polegały?
  • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 15.06.12, 21:40
    Nie było polskiego animatora ani polskojęzycznego.W większości animatorzy do chłopcy w wieku 20-28 la, były chyba także 1-2 dziewczyny.
    Animacje typowe: rysowanie, nauka piosenek, układy choreograficzne, zabawa na placu zbaw w zależności od wieku dziecka.Z tego co pamiętam to podczas wieczornej dyskoteki dla dzieci odtwarzana była jedna piosenka z "Pana Kleksa" ale z tego co zaobserwowałam animatorzy nie znali tłumaczenia tzn. nie wiedzieli o czym jest ;)
  • bejbi30 18.06.12, 15:22
    w pokoju nie ma czajnika elektrycznego, ale to naprawde zaden probloem! mozna rano i wieczorem podejsc po wrzatek, przyniesc w termosie, sa tez dystrybutory z ciepla i zimna woda, mozna wymieszac te wody i do mleczka bedzie akurat-my tak robilismy.
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.12, 08:20
    Dzięki za informacje, a co z pozostałym "niezbędnym" sprzętem np. żelazko czy suszarka do włosów. Spotkaliście rodaków?
    pozdrawiam serdecznie
  • bejbi30 19.06.12, 10:12
    zelazka nie ma, suszarka jest w lazience. spotkalismy wielu rodakow, Polakow jest w hotelu sporo. pozdrawiam
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 19.06.12, 13:55
    Dzięki Bejbi, jesteś nieoceniona, ostatnie pytanka: jaką braliście walutę na wyjazd i co z wycieczkami fakultatywnymi, gdzie warto pojechać? Itaka ma kilka w ofercie.
    pozdrawiam
  • bejbi30 19.06.12, 15:24
    pytaj pytaj:) my wzielismy euro, nie wymienialismy na miejscu. to byl moj 3 pobyt w turcji, zwiedzilam wczesniej to co chcialam, wiec bylam nastawiona tylko na lezenie do gory wentylem;) a tak serio to bylismy z naszymi 2-letnimi bliznietami, wiec o zwiedzaniu nie bylo mowy, i tak daly nam niezle popalic;) bylismy tylko z dziecmi w delfinarium, wycieczke kupilismy u rezydenta (pokaz byl ok, ale widzialam na gran canarii o nieeeeboooo lepszy). w miasteczku obok (10 minut spacerkiem pasazem wzdluz plazy) jest 1 biuro podrozy, ale nie wiem czy wycieczki sa tansze, po prostu nie interesowalam sie. jesli nie bylas-na pewno warto zobaczyc pammukale czy kapadocje. aha-wybralismy sie tylko z mezem na zakupy "tekstylne", rezydent twierdzil ze warto, do Dickmana. to taka mala hala z podrobkami, zawoza i odwoza gratis-wg mnie nie warto, strata czasu. to samo a nawet wiecej w tym miasteczku obok. pozdrawiam:)
  • gantowa 19.06.12, 15:58
    Hotel fajny, moja znajomy była tam w zeszłym roku z mężem i dzieckiem! Generalnie nie ruszali się poza hotel i plażę, leniuchowali na całego. Nie narzekali na nic!
  • danioklops 20.06.12, 14:39
    Czy ktoś może powiedzieć co oznacza w tym hotelu pokój rodzinny typ A: w-oś, ok. 50m, pokój dzienny i sypialnia? Jak wygląda ta sypialnia, oddzielny pokój? Z oknem? Czy wydzieloną niską ścianką od reszty pokoju ? Chodzi o to czy jak ktoś tam śpi to ma jako taką izolację? Będę wdzięczna za info.
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 21.06.12, 09:15
    Hej,
    Też mamy taki pokój, w Itace mówia nam Pani że to jest jeden pokój przedzielony niską ścianką, tak jak na zdjęciach.
  • bejbi30 21.06.12, 12:21
    wydaje mi sie, ze my taki mielismy, choc placilismy za zwykly 2 osobowy. pokoj dzienny jest duzy, spaly w nim w 2 lozeczkach turystycznych nasze dzieci, sypialnia jest oddzielna, zamykana drzwiami, z oknem. jak chcesz, moge wieczorem podeslac fotki, podaj o adres email. pozdrawiam:)
  • danioklops 21.06.12, 15:49
    Dzięki za odp. Nam pani w biurze też powiedziała ze wydzielona część sypialna, ale wydzieloną to może być i niską ścianką.
    Do bejbi30: dzieci w łzeczkach turystycznych to znaczy ze maluszki , ja też z takimi jadę, możesz mi powiedzieć czy jest brodzik dla dzieci, czy bardzo ciasno? Jak z jedzeniem dla dzieci.? A plaża przyjazna dzieciom?plac zabaw bida czy ok?
    Dzięki
  • bejbi30 25.06.12, 10:37
    co do lozeczek, to mozna wymienic, maja stare aler tez i nowe chico, wystarczy poprosic. jest brodzik dla dzieci, glebokosc 46 cm. jest tez maly basenik ze zjezdzalnia dla dzieci na placu zabaw. ja bylam na prfzelomie maja/czerwca, ciasno w brodizku nie bylo. nie wiem jak to bedzie w sezonie? jedzenie dla dzieci-ja mam 2-latki, wiec jedza jak my, ale sa warzywa gotowane, gotowany indyk, ziemniaczki puree, jedzenie jest bardzo urozmaicone, wiec dla dzieci na pewno cos znajdziesz. plaza przyjazna dzieciom, jest piasek, przy brzegu morza sa kamyczki, ktore nasze pociechy uwielbialy zbierac do wiaderek:) plac zabaw skromny, nie jest zadaszony, bylismy raz-po kilku minutach hustania dzieci w tureckim pelnym sloncu myslalam, ze skonam.
  • bahabak 21.06.12, 12:43
    Witam:)

Wczoraj wieczorem wróciłam z 2 tyg wakacji w tym hotelu.Jeśli ktoś ma jakieś pytania to służę pomocą :) pozdrowionka
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 21.06.12, 13:21
    witaj,
    Od razu wykorzystuję sytuację, mogłabyś napisać jaki miałaś domek, czy daleko od basenu, czy bylo w miarę cicho itp, czy była polska animacja, i jak to jest z ręcznikami plażowymi, nie bardzo chce mi sie to upychać do walizki. pozdrawiam
  • bahabak 21.06.12, 17:04
    My mieliśmy pokój , na piętrze w 2 piętrowym budynku kilka minut drogi od basenu, w alejce gdzie nr pokoi zaczynały się od 300! Lepiej nie mieć pokoju przy samym basenie lub w bliskiej okolicy, bo wieczorem do ok. północy słychać dość głośne animacje i muzykę.Także im dalej basenu, tym ciszej!My tylko trochę słyszeliśmy tą muzykę,ale było ok.Jeśli chodzi o polskie animacje, to niestety takich nie ma.Choć w tym tyg.przyleciało do hotelu dużo Polaków, to może się bardziej postarają. Generalnie animacje są w j.niemieckim, bo w hotelu przeważają Niemcy, czasami mówią też po angielsku no i turecku, a po polsku znają tylko słowka typu :" Jak się masz,jak masz na imię "itp.Jeśli chodzi o ręczniki hotelowe to są bez problemu, dostaje się w recepcji taką karteczkę i ręczniki się odbiera w konkretnych godzinach w okolicy basenu.Potem można je albo zwrócić do godz.17 i wtedy zwracają tą kartke albo sobie trzymać ile się chce.
  • bejbi30 25.06.12, 10:40
    nie bierz recznikow plazowych z domu! te hotelowe sa naprawde ok, mozesz sobie dziennie je zmieniac na nowe. ja wzielam 4 sztuki z domu dla nas i dla dzieci, niepotrzebnie!!!!
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 25.06.12, 14:41
    Dzięki wielkie, już je wyrzuciłam z walizki, pewnie coś w to miejsce doładuję. My wylatujemy jutro w nocy na 15 dni. pozdrawiam serdecznie.
  • bejbi30 25.06.12, 17:09
    ale zazdroszcze:) chetnie pojechalabym jeszcze raz. uwaga na dodatkowe kilogramy-ja przytylam prawie 3 kg w 2 tygodnie!!:) pozdrawiam
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 26.06.12, 10:09
    O kurcze! I po co ja się odchudzałam przed wyjazdem. Buziaki
  • Gość: Agis7771 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.12, 15:10
    Witam,
    czy restauracja jest klimatyzowana, czy na lunch trzeba iśc do restauracji głównej , czy podawany jest przy plaży, dziękuje i pozdrawiam
  • bejbi30 27.06.12, 12:03
    podobno nie klimatyzowana. ja i tak wole jesc na zewnatrz niz sie kisic, wiec jedlismy na powietrzu. lunch nie jest podawany na plazy. bar na plazy jest niewielki, nie wszystki drinki nawet w nim podaja!!
  • ralfir 26.06.12, 17:57
    Cześć, czyli rozumiem że ręczników nie ma sensu brać bo i na plaży i przy basenie można pobrać tak ? druga sprawa, jeśli to nie problem oczywiście to jak tam z alkoholem, jest z czego wybrać ? :)
  • bejbi30 27.06.12, 12:06
    nie, reczniki sa wydawane w 1 miejscu, w wyznaczonych godzinach. dostajesz taka karteczke z recepcji i pobierasz recznik, mozesz sobie potem oddajac stare pobrac nowe. nie ma sensu brac z domu. co do alkoholu jest z czego wybierac. zalezy co kto lubi. dodatkowo karta drinkow jest wystawiona na duzym barze, ale lepsze robia w donarium:)
  • Gość: przemo IP: *.ip.netia.com.pl 27.06.12, 15:47
    Pytanie, czy był w końcu ten remont, czy tylko jakiś lekki tuning ?
    Czy jest klimatyzacja na stołówce ?
  • Gość: jolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.12, 10:37
    Mam pytanko czy w łazience jest mydło w płynie przy umywalce i żel do ciała przy prysznicu?
  • bahabak 30.06.12, 11:29
    W łazience mieliśmy żel pod prysznic, szampon i chyba odżywkę do włosów - wszystko w miniaturowych buteleczkach i malutkie normalne mydełka! Ale to było jednorazowe i potem panie sprzątające nie wymieniały tego na nowe, gdy się zużyły. Także chyba jednak lepiej coś jeszcze sobie wziąć do mycia:)
  • Gość: Jolka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.12, 09:52
    Dzieki!
  • ralfir 01.07.12, 15:15
    Witam, mam jeszcze dwa pytania do osób które wróciły, jaką mieliście ze sobą walutę bo widzę że zdania są podzielone tzn jedni wolą euro jeszcze inni dolary, a drugie pytanie to czy ktoś z Was był w jakimś parku wodnym i czy może go polecić
  • ralfir 01.07.12, 15:26
    nasuneło mi się jeszcze jedno pytanie, w ostatni dzień wylot mamy ok 20 wykwaterowanie z pokoju jest do 10 czy do momentu wyjazdu z hotelu mozna korzystać z opcji all ? może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i może mi cos napisać jak to wygląda w tym hotelu, pozdrawiam i z góry dzięki za info
  • bejbi30 02.07.12, 11:26
    mozna korzystac bez problemu z opcjii all inclusive po wykwaterowaniu. pozdrawiam
  • bahabak 02.07.12, 11:46
    Wykwaterowanie jest zawsze do 12, ale z opcji all inclusive można korzystać do samego końca, bo nikt opasek na ręce nie obcina w momencie wykwaterowania! W niektórych przypadkach można nieodpłatnie przedłużyć pobyt w pokoju do 14, ale trzeba to z dzień wcześniej zgłosić w recepcji i jeśli tylko jest to możliwe (czyli np.ktoś nowy już wcześniej nie będzie się kwaterował w tym pokoju) to nie robią z tym problemów. Ewentualnie istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej, ale to się zupełnie nie opłaca, bo jest b.drogo.Ja pytałam, bo sami mamy dziecko, ale naprawdę jest drogo : przedłużenie do godz 20 - 50 Eur, a do północy 75 Eur. Przy tak późnych wylotach zazwyczaj dają w recepcji klucz do jednego jakiegoś pokoju na np.5 rodzin, żeby można było z niego korzystać !
  • bahabak 02.07.12, 11:50
    My mieliśmy Euro i chyba mimo wszystko lepiej taką wziąć właśnie walutę, bo najczęściej jednak ceny przeliczają z euro na lirę turecką albo w ogóle podają w euro.Co do parku wodnego to nie byliśmy, ale rezydent na spotkaniu na pewno przedstawi różne opcje takiego wyjazdu. Choć w samym hotelu zjeżdżalnie są naprawdę fajne zarówno do korzystania przez dzieci jak i dorosłych:)
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 13.07.12, 12:59
    Hej, wczoraj wróciliśmy po 2 tyg. pobytu w tym hotelu.
    Ogólnie było bardzo fajnie ale kilka rzeczy nas rozczarowało. Przede wszystkim klimatyzacja, owszem jest w pokoju sterowana ręcznie ale tylko w sypialni. Mieliśmy pokój rodzinny typ A 50 m z oddzielną sypialnią, w pokoju dziennym spały nasze dzieci i naprawde przy tak dużej wilgotnosci powietrza nawet w nocy, ciężko było im spać. My spaliśmy przy rozkręcoej klimie na full żeby ten chłód dolatywał do dziennego pokoju, co z kolei powodowało, że u nas było bardzo zimno. W dzień i tak cały czas spędzaliśmy w basenie albo w morzu, ale nawet po powrocie do pokoju po 18 było strasznie parno. Druga sprawa to zajęcia w mini klubie dla dzieci owszem są prowadzone, dwie Panie z Opola, P Ola i P. Asia bardzo oddane dzieciom ale zajęcia odbywają sie akurat w takich godzinach kiedy otwarta jest zjeżdzalnia, wiec naszym dzieciom było ciężko sie zdecydować co wybrać, więc byłam z nimi z klubie tylko 2 razy po pól godzinki na 15 dni pobytu. Pokoje ogólnie zadbane, persnel sprzątający przy prawie codziennych napiwkach "sprzątał na wysoki połysk", wymieniano nam codziennie nie tylko ręczniki, ale i pościel. Z kolei kelnerzy w restauracji nastawieni głównie na Niemców, chociaż teraz było tam b. dużo Polaków to zdarzało sie że próbowali cos mówić po polsku, dzienne i wieczorne animacje także miały "wstęp" tłumaczony przez P Asię animatorkę. Hotel na pewno godny polecenia ale nie zasługuje na 5 gwiazdek. Jeżeli macie jakieś pytania chętnie odpwiem.
  • Gość: Eva IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.12, 18:38
    "Przestudiowałam" już cały wątek i mam takie pytania:
    1. Jak duży jest sejf? Czy zmieści się w nim Netbook?
    2. Czy jest jakaś kawa na śniadanie?
    3.Napiwki- ile, komu? W jaki sposób sprzątającym?
    4. Czy w pokoju są lampki nocne?
    Z góry dziękuję:)
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 18.07.12, 08:37

Hejka,
    oto odpowiedzi:
    1. Jak duży jest sejf? Czy zmieści się w nim Netbook? My mieliśmy sejf wmotowany na półce w szafie rozmiary drzwiczek to jakies 15 x 15 ale nie korzystaliśmy z niego, zostawialiśmy wszystkie wartosciowe rzeczy w pokoju i nic nie zginęlo.
    2. Czy jest jakaś kawa na śniadanie? Kawa jest w pojemniczkach w restauracji głownej obok urządzenie z wrzątkiem lub z automacie, nawet jest latte.
    3.Napiwki- ile, komu? W jaki sposób sprzątającym? Napiwki paniom sprzątającym zostawiałam na stoliku z pokoju dziennym, z reguły 2 euro lub 3-4 dolary w zależości od tego ile mi zostawało drobniaków rano przed wyjściem na śniadanie. Napiwki kierowcom i pilotowi na wycieczkach wkładasz do tip boxu, zresztą mówi o tym pilot przed końcem wycieczki. Kelnerzy są nastawieni na obsługe Niemców, jak podejdziesz do stolików w restauracji głównej to pytaja na ile osób stolik i w sumie na tym ich obsługa sie kończy, na początku naszego 2 tyg pobytu to jeszcze pytali, jakie wino nalać ale potem to jak sami nie poprosiliśmy to omijali nas szerokim łukiem. Jak dałam napiwek po kolacji - to na drugi dzień ten sam kelner jak tylko mnie zobaczył to nie tylko wyszukał wolny stolik, przyniósł herbatę w termosie ale nawet pogadał "po polsku". Najlepszy natomiast był bagażowy podczas naszego kwaterowania w pokojach, za powiezienie wózkiem walizek /bez wnoszenia na 3 piętro/ dostał 5 euro ale chyba spodziewał sie więcej bo do końca naszego pobytu udawał, że nas nie zna. Przyjmują tylko euro lub dolary amerykańskie, ja zostawiłam 2 dolary australijskie paniom sprzątającym to nie wzięly, chyba nie wiedzą że ten dolar ma tą sama a czasami wyższą wartość niż amerykański
    4. Czy w pokoju są lampki nocne? Lampki są przy łóżkach w sypialni i w pokoju dziennym jest lampa stojąca, ale pokoje są ciemne zwłaszcza na niższych kondygacjach, bo winorośl, która pokrywa ściany zarasta również okna. Ale i tak nie spędzasz dużo czasu w pokojach.
    pozdrawiam - w razie wątpliwości pytaj.
  • Gość: kwiat201 IP: *.centertel.pl 18.07.12, 18:44
    Witaj
    Proszę napisz jak często dawałeś napiwki kelnerowi i pani sprzątającej ?
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 08:39
    Witaj,
    Paniom sprzątającym zostawiałam pieniądze zawsze jak chciałam żeby posprzątały pokój, zreszta jest taka czerwono-niebieska zawieszka na drzwi. Nie chciałam tylko wtedy gdy kladliśmy dzieciaczki spać w południe w pokoju wiec woleliśmy żeby nikt wtedy nie wchodził. w drugim tygodniu częściej jeżdziliśmy na wycieczki, nie było nas całymi dniami więc Panie sprzątały codziennie. Na początku naszego pobytu donosiły jeszcze wode w butelce do lodówki w pokoju, zresztą można było brac taką wode z lodówek rozmieszczonych na terenie ośrodka, co się przydawało przy wyjazdach, póżniej tej wody już nie było, pojawiła sie natomiast w małych opakowaniach. Kelnerom zapłaciłam 5 razy po 2 euro, zostawiłam kasę na stoliku po kolacji, w sumie dotyczyło to jednego kelnera bo oni podczas obsługi klientów mają swoje "rewiry".
  • marikas 19.07.12, 08:55
    a ja może z innej beczki :) 1.08 startujemy do tego hotelu - z 2 dzieci - a jakie wycieczki polecacie? :)
    dzięki
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp3wwm3u3r.png[/img][/url]
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3jhve7uhq.png[/img][/url]

zdjęcia
  • Gość: wojtek wawa IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.12, 08:41
    czesc, my tez 1.08 4osoby dorosłe i 3 dzieci w wieku 5,7,8 lat. do zobaczyska, my lecimy z warszawy 15:20 z itaki
  • marikas 22.07.12, 13:48
    --czesc, my tez 1.08 do 15.08 z itaki, z W-wy, z 2dzieci 5lat i 9:-) do zobaczenia:-)
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp3wwm3u3r.png[/img][/url]
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3jhve7uhq.png[/img][/url]

zdjęcia
  • Gość: paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.12, 21:08
    właśnie wróciłem z paradise opinie zamieściłem na holidaychek
  • Gość: Pit IP: 195.116.182.* 20.07.12, 10:35
    Czy do pokojów są karty czy klucze? Czy wychodząc z pokoju wyłącza się w nim prąd i klimatyzacja? Czy ewentualny "włącznik prądu" jest na kartę, czy na jakiś inny wynalazek ? (w poprzednie wakacje mieliśmy "czytnik" magnesu, który był przy kluczach, więc nie dało się go zablokować, żeby "chłodziło" czy ładowała bateria kamery podczas naszej nieobecności.
    Czy w pokojach były jakieś dodatkowe gniazdka do podłączenia laptopa, ładowarki itp

Dzięki za info
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 20.07.12, 14:16
    Hej, w pokojach są normale gniazdka i włączniki, przy samym wyjściu jest włacznik odcinający prad z czerwoną diodą ale wcale nie musisz go wyłaczać wychodząc z pokoju, my zostawialiśmy włączoną klimatyzację i fajnie chłodziło ten większy pokój gdzie niestety klimy nie było. Do pokoju są typowe klucze z metalowym złotym breloczkiem trochę cięzkim ale za to łatwo go znaleźć w torbie plażowej. Zawsze możesz zostawiać klucze w recepcji, zwłaszcza jak pokój znajduje sie blisko główneg budynku i masz recepcję "po drodze" idąc na basen czy plażę.
  • Gość: 25072012wParadise IP: 195.205.221.* 13.07.12, 12:34
    Czy w hotelu jest dostęp do internetu?
    WiFi?
  • Gość: ejolka12 IP: *.ip.netia.com.pl 13.07.12, 13:56
    przyznam, że nie korzystaliśmy ale na przeciwko recepcji jest możliwość skorzystania w lobby.
  • Gość: aaaaaaaaaak IP: *.home.aster.pl 18.07.12, 21:02
    Tak, w barze przy basenie jest. Jednak jak się chce mieć transfer to należy korzystać w innym czasie niż po kolacji.
  • Gość: pinezka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.12, 10:14
    Czy w najbliższej okolicy jest jakiś większy sklep/market?
  • Gość: Spider IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.12, 23:02
    Witam:)
    Czy posiłki odbywają się w turach, jeśli tak na jaką lepiej uczęszczać?
    Czy warto jechać do Side na zakupy (gdzie?) i czy wieczorem Side jest bezpieczne?
    Proszę o numery pokoi lub domków gdzie warto mieszkać (preferuję spokojne miejsce bez jazgotu muzyki) i czy lepiej piętro czy parter?
    Gdzie wymieniać pieniądze?
  • spinnnka 24.07.12, 08:26
    Podłaczę sie pod pytanie o zakupy: z tego co widziałam na mapie hotel lezy pomiędzy Manavgat a Side, czy przy hotelu jest jakaś dłuższa promenada? można wybrac sie na długi spacer? dojdzie sie do Side? Wiem, że dojadę dolmuszem ale potrzebuję troche ruchu i chętnie w jedna stronę zrobiłabym przebieżkę :) Czy w pobliżu hotelu znajdują się jakieś sklepy?

• Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.12, 10:31
    Czy w pokoju znajduje sie lodówka i suszarka do włosów?
  • Gość: lalala IP: *.not.pl 31.07.12, 09:44
    w pokoju jest lodówka, taka nieduża ale spokojnie wystarcza. W łazience oczywiście suszarka też jest :-) życzę udanego urlopu-my wróciliśmy bardzo zadowoleni....
  • Gość: gość IP: *.pzuci.pl 14.08.12, 17:45
    a ja mam pytanie ile mniej więcej trwa transfer z lotniska do hotelu. Jadę z 1,5 roczną córką, która generalnie należey do bardzo żywych dzieci i długo nie usiedzi w jednym miejscu:)
  • rafaello_ 14.08.12, 20:31
    To jest okolo 70 km, Zalezy ile hoteli jest po drodze odwiedzanych , srednio ok 1,5 h.
  • spinnnka 16.08.12, 10:17
    doczytałam sie w opisie hotelu ze posiada on łaznie turecka.
    Czy ktoś korzystał?
  • Gość: Wróciłem0908 IP: 195.205.221.* 17.08.12, 12:14
    Przy hotelu jest SPA, nie pamiętam nazwy, i można tam kupić cały rytuał Hammam za 35 EUR.
    W Side widziałem cenę 25 EUR
    Nie korzystaliśmy
  • Gość: Spider IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.12, 00:24
    Wróciłem wczoraj, było bosko, jak ktoś jedzie niech mnie weźmie z sobą jeszcze raz :)
  • Gość: Karola IP: *.centertel.pl 24.08.12, 09:03
    www.itaka.pl/wczasy/turcja/side/hotel_paradise_side_beach_3419.php?SEARCH_HOTEL%5Bduration%5D=7&SEARCH_HOTEL%5Bwyloty%5D=WAW&SEARCH_HOTEL%5Bpokoje%5D=DBL&SEARCH_HOTEL%5Bwyzywienie%5D=A&SEARCH_HOTEL%5Bmonth%5D=10&SEARCH_HOTEL%5Bdate%5D=2012-10-03
  • Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.12, 06:29
    mam jeszcze jedno pytanko, o trunki : jakie piwo serwuja w ramach All?
    na wczesniejszym pobycie był efez i całkiem smaczne to piwko
  • Gość: eva IP: *.dynamic.chello.pl 25.08.12, 09:59
    Chyba efez ale nie widziałam beczek, więc nie jestem pewna.
  • troms 25.08.12, 10:09
    Dla mnie w sam raz - dobre wrażenie na mnie wywarł. A to, że opinii mało, może być plusem ;)
    --
    tanie linie lotnicze
  • Gość: wojtek wawa IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.12, 08:15
    NIE PYTAJCIE SIĘ JUZ O NIC TYLKO JECHAĆ I ODPOCZYWAĆ! EFES PILSEN I LONG JOHN (WHISKY) W BARZE CODZIENNIE PRZEZ 2 TYGODNIE, 35-37 W CIENIU, JEDZONKO MONOTONNE ALE SMACZNE, POKOJE ZAJEBIŚCIE DUZE, PLAŻA BARDZO DUŻA, BASEN TROSZKE MAŁY ALE MOŻE BYĆ. BYŁEM 1.08-15.08 I BYŁO SUPER. JEDYNA KWESTA DO KTÓREJ MOŻNA SIE PRZYCZEPIĆ TO PRZEDŁUŻENIE POKOJU JAK SIE MA WYLOT W NOCY! MIELISMY 1 POKÓJ NA 3 RODZINY! PANI MAGDA POLKA W RECEPCJI ZAMIAST POMAGAC TO RACZEJ UTRUDNIAŁA ZAŁATWIENIE SPRAWY. DOPIERO JAKIS GOSĆ WYGARNĄŁ KIEROWNIKOWI I ZAŁATWILISMY SPRAWE! POLECAM NAPRAWDE. POWRÓT DO NASZEGO ZAJEBISTEGO KRAJU PO 2 TYG TAM TO TRAUMA!!!!!!!!!!!
  • Gość: Aśka_gość IP: *.dynamic.chello.pl 26.08.12, 13:44
    Spędziłam 2 tygodnie w Paradise w terminie 3-18 Sierpnia z rodziną i przyjaciółmi i moim zdaniem 5 gwiazdek to zawyżony standard hotelu. Zacznę jednak najpierw od dobrych rzeczy. Hotel pięknie położony, w formie kameralnej wioski. Duże klimatyzowane pokoje. Sprzątane codziennie i również codziennie wymieniane ręczniki i pościel. Bardzo dużo zieleni. Spory basen i przepiękna rozległa plaża. Zejście do morza łagodne, piaszczysto-żwirowe, ale nie jest potrzebne obuwie ochronne. Z miejscem na plaży nie było żadnych problemów i przez cały dzień było sporo wolnych leżaków, o każdej porze można było znaleźć miejsca. Z tego, co słyszałam był spory problem z miejscami przy basenie. Rezerwacje wczesnym rankiem i tak naprawdę walka o miejsca. Problem z tym, ze niektórzy rezerwowali sobie leżaki (kładąc na nich ręczniki lub inne swoje rzeczy) na cały dzień, a korzystali z nich przez np. 2 godziny w ciągu dnia. Po wielu skargach hotel próbował ukrócić te zwyczaje, ale z tego, co wiem z marnym skutkiem. Nas na szczęście ten problem nie dotyczył, ponieważ woleliśmy odpoczynek na plaży i kąpiel w morzu.
    Animacje dla dzieci i dorosłych również w j. polskim na wystarczającym poziomie. Można było się pobawić. Moim dzieciom bardzo podobało się w mini klubie, a to duża zasługa pani Oli i pani Asi, bardzo sympatyczne i otwarte dziewczyny. Pozytywnie wyróżniały się na tle pozostałych animatorów, chociaż warto jeszcze wyróżnić 2 tureckie dziewczyny: Tubę i Bety, które w porównaniu do pozostałych tureckich animatorów chodziły uśmiechnięte.
    Problemem była obsługa hotelu. Pomijam fakt, że porozumienie w języku angielskim graniczy z cudem, bo można skorzystać z międzynarodowej mowy ciała, ale nastawienie do klienta jest poniżej oczekiwań. O cokolwiek poprosiło się kelnera, to był problem, bo zawsze się spieszyli i np. o sztućce czy filiżanki trzeba było prosić 2 lub 3 razy. Rzadko który kelner uśmiechał się. Kiedy prosiliśmy o przygotowanie stolika na 6 osób, często słyszeliśmy, że nie ma i nic się nie da zrobić. Dopiero jak sami łączyliśmy stoły, to okazywało, ze coś można zrobić, chociaż często kończyło się to burzliwą dyskusją z menedżerem. Jedynym kelnerem, który zasługuje na wyróżnienie to kelner Sherif. Zawsze uśmiechnięty i pomocny. Jako jeden z nielicznych witał się z dziećmi, co sprawiało im frajdę. Zwracając się do nas korzystał z polskich słów, których się nauczył i to było miłe.
    Kuchnia w miarę ok. chociaż nie zaskakiwała. Mam porównanie z innymi hotelami o standardzie 5-u gwiazdek, gdzie kuchnia była zachwycająca. Tu zdarzyło się kilka razy, że jedzenie nie było świeże np. na śniadanie były naleśniki z nadzieniem z jajka i wędliny i ta wędlina była kompletnie niejadalna, bo po prostu była nieświeża. Jedzenie się nie marnowało, co zresztą potwierdzili pracownicy hotelu. Mój mąż i córka mieli zresztą dolegliwości żołądkowe, które nie były związane ze zmianą flory bakteryjnej i były to typowe objawy zatrucia. Pracownicy też rygorystycznie przestrzegali godzin posiłków i tu stawali się po prostu nieprzyjemni. Któregoś dnia Moi przyjaciele przyszli na śniadanie 15 minut przed końcem i kelner wypraszał ich na późne śniadanie, które zaczynało się w innej części dopiero za 15 minut. Kiedy pomimo to nie wyszli i poprosili o sztućce, to im nie dał i sami musieli sobie przynieść. Byłam też kilka razy świadkiem jak goście hotelu wpadali w ostatniej chwili na posiłek i kiedy nakładali sobie jedzenie, to obsługa dosłownie zabierała im z pod ręki talerze czy tace z wystawionymi potrawami. Obiad kończył się o 14:00 i punkt 14:00 zamykano dystrybutor z napojami, więc jeśli ktoś chciał wychodząc napić się np. coli, to musiał iść np. do baru. Woda w 1,5 l butelkach była przeznaczona tylko do obiadu i kolacji i jeśli poprosiłeś o nią do śniadania, to jedyne, co dostałeś to wskazówka, żeby pójść do dystrybutora. W barze przy basenie też było ciekawie. Nasz przyjaciel zamawiając codziennie tego samego drinka prosił zawsze aby zamiast wódki doadano tekili (obydwa alkohole w ramach All inclusive) i ciekawe jest to, że jeden barman robił to bez problemu, a drugi nie chciał, bo było to poza recepturą. Rozmowa z menedżerem kończyła się kolejną burzliwą dyskusją. Przyjaciel dostawał swojego drinka i potrzebował chwili, żeby się uspokoić. Generalnie można było wielokrotnie odnieść wrażenie, że obsługa hotelu przyszła do pracy a gość hotelowy przyjechał na wakacje i przeszkadza. Pierwszy raz spotkałam się z takimi praktykami w 5-o gwiazdkowym hotelu „Ultra All inclusive”!
    Jeśli chodzi o przedłużenie doby hotelowej w dniu wyjazdu, to my nie mieliśmy problemu, ponieważ nasz przyjaciel czekając na załatwienie tej sprawy przysłuchiwał się rozmowie menedżera recepcji z niemieckim gościem hotelowym, który tez załatwiał przedłużenie korzystania z pokoju. Kiedy tamten skończył nasz przyjaciel zaczął, że przyszedł w podobnej sprawie i poszło sprawnie, bo skoro tamten załatwił, to tu też była możliwość. Jednak inni nasi znajomi mieli problem i do ostatniej chwili nie wiedzieli czy będą mieć pokój. Najpierw załatwiali sprawę z panią Magdą z recepcji, ale ponieważ była nieskuteczna uderzyli do menedżera recepcji i tam się udało. A pani Magda miała do nich pretensje, że załatwiali pokój za jej plecami.
    Tak generalnie to Paradise Side Beach hotel zasługuje najwyżej na 4 gwiazdki. I gdybym jechała do 4-o gwiazkowego hotelu za mniejsze pieniądze i nie miała porównania, to tych parę „drobiazgów” nie doskwierałoby mi. Wiem jednak, że nigdy tam nie wrócę, a szkoda, bo hotel przepiękny.
  • Gość: Bogna IP: *.228.11.126.static.ulc.gov.pl 27.08.12, 12:11
    Witam,
    potwierdzam opinię przedmówczyni, byliśmy w Paradise w terminie 1-15 sierpnia.
    Dowiedzieliśmy się także, że oficjalnie Hotel ma 4+ gwiazdki, Itaka sprzedaje go jako 5, a standard - szczególnie jeśli chodzi o pokoje (brak klimy w salonie, meble jak z PRL) i brak restauracji z klimą (pot kapie do talerza jak temperatura przekracza 30 stopni) to wg mnie 3+.
    Poza tym - super teren, piękna plaża i pogoda gwarantowana - ale to w cenie :-)
    Jedzenie wg mnie było ok, poranna walka o leżaki (trochę nas to śmieszyło), i kiepsko, że zjeżdżalnie były czynne 10-12 i 15-17, dla dzieciaków nie było to fajne ...
    My raczej na pewno tam nie wrócimy ... ale na szczęście w dobrym towarzystwie wypoczęliśmy jak trzeba :-)
  • Gość: leon IP: *.petrus.pl 03.09.12, 22:57
    Zadaj sobie pytenie ! Co to jest 5 * hotel ? Byłaś w hotelu klasy turystycznej w Turcji i tyle !!!
  • Gość: Leon IP: *.petrus.pl 03.09.12, 23:08
    Byłem w tym hotelu na początku sezonu i są moje wpisy, brak mi waszych, jak tak tam mini przyjaźnie i mini znajomości, bardzo mnie ciekawi z kim spyknoł się John ? Pozostałe wpisy to już totalna siara. Ludzie piszcie te bzdury na blogach. DROGI TURYSTO niczego się tutaj nie dowiesz !
  • Gość: Arek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 23:38
    Ja byłem w tym hotelu w lipcu 2012. Hotel na prawdę fajny , duży z piękną plażą. Wyżywienie również bez zarzutów, jedynie co do obsługi w barach mam zastrzeżenia. W hotelu 5 * powinni chyba trochę rozumieć w innych językach przede wszystkim w angielskim i z reszta byli mało sympatyczni tylko kelner w barze na plaży był super. Jeżeli jedziesz z dzieckiem zespół animatorek jest wspaniały tym bardziej , że były dwie dziewczyny w Polski (Ola i Asia były super)
    Byłem w tym hotelu w drugjej połowie lipca i było 38 stopni i wilgotności 89, nasi znajomi powiedzieli , ze już nigdy nie przyjadą do Turcji bo za gorąco ale jak dla mnie było super . Jak masz jakieś pytania to z chęcią odpowiem
    Pozdrawiam
  • Gość: marcing IP: *.dynamic.chello.pl 19.01.13, 20:16
    witam. mam pytanie odnośnie pokoi w hotelu paradise side beach, jadę z dwójką dzieci 3 i 11 lat, czy jeśli chodzi o pokoje to jedne są blisko basenów a te na końcu bardzo daleko od basenó i plaży , i czy ma jakieś znaczenie czy ma się pokój na parterze czy na piętrze? i ewentualnie proszę jakieś wskazówki praktyczne jeżeli chodzi o zameldowanie oraz o kelnerów( chodzi mi o to czy lepiej zaszczepić jakiegoś jednego konkretnego na początku przyjazdu czy raczej załatwić to inaczej? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka