Dodaj do ulubionych

Kahya Resort Aqua & Spa

05.01.12, 00:19
Witam,

w ofercie kilku biur podróży (w tym GTI, Neckermannn i in.) jest oferta do TEGO hotelu.
Problem w tym, że ten hotel... nie istnieje (jeszcze). Mam na niego ochotę, bo oferta za tę klasę jest atrakcyjna (moja rezerwacja w GTI w okresie 2 tygodni na przełomie czerwca i lipca to około 11000 PLN za dwuosobowy pokój rodzinny dla czterech osób, w tym tzw Ultra All). Mam jednak wątpliwość, czy po przyjeździe na miejsce nie dostanę w ręką kielni i pędzla i nie będę zaproszony do wykańczania swojego pokoju ;-).

Czy jest może ktoś, kto był ostatnio w pobliżu tego budującego się hotelu i napisze jak to wygląda na miejscu? Hotel mieści się miejscowości Payallar, 2 km od centrum Konakli (TU)

A może jest ktoś, kto podejmuje podobne ryzyko co ja?

Czy ktoś mieszkał w Payallar?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Paweł S.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Tomasz IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.12, 14:09
    Witaj Pawle. Oglądałem zdjęcia hotelu z dnia 30.11.2011r. Z tego co na nich widać to raczej nie ma co rezykować. Na dowód wklejam link do strony. Pozdrawiam www.kahyahotels.com/en-kahyaresort/19/photo-gallery
  • Gość: zabka IP: *.piekary.net 09.01.12, 11:21
    Witam, ja również zastanawiam się nad wyborem tego hotelu . Pani w biurze podróży polecała go bardzo argumentując że nowo wybudowane hotele w pierwszym sezonie muszą przyciągnąć klientów nie tylko ceną ale i wysokim poziomem usług żeby wyrobić sobie markę .Myślę że jednak się zdecydujemy i równieżpodejmiemy to ,,ryzyko''
  • paolo.s 09.01.12, 15:56
    Ja dzwoniłem w tej sprawie do dwóch biur: Neckermanna i GTI. Tam zapewniali, iż Hotel ma być gotów na przełomie kwietnia/maja. W obydwóch podawali te same argumenty - że w pierwszym sezonie zazwyczaj cena musi być nieco wyższa. W Neckermannie pracownik podawał mi przykład hotelu, który był właśnie tuż po otwarciu w zeszłym sezonie i dostał wyróżnienie za jakość portalach opinii o hotelach (ale jego nazwa mi wyleciała z głowy). Tak, czy inaczej wpłaciliśmy zaliczkę w GTI. Czas na dopłatę mam do czerwca, wtedy się okaże jak sprawy stoją. A oferta wydaje się dość atrakcyjna, jednak nie na tyle, by stać się podejrzaną.
  • Gość: a. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 17:36
    Ja właśnie wróciłam z wakacji w tym hotelu, właściwie znalazłam się tam przypadkiem, ale mimo, że wydawałoby się, że wszystko jest ładne, zadbane i nowe, tak na prawdę to test wytrzymałości. Wydarzył się wypadek, że w jakimś pokoju spadł sufit, na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie wiem z jakich powodów kilka razy nie było prądu. A jeśli chodzi o serwis sprzątający, to nie dostaliśmy płynów, mydła itp. przez kilka dni. Widok ze wschodnich okien z pewnością zapierał dech, same szklarnie i kawałek morza. Przy czym hotel znajdował się między dwoma meczetami, więc część gości mogła spodziewać się pobudki o 4 rano. Jedzenie nie było zachwycające. A obsługa przeważnie zajmowała się gośćmi innych narodowości, ale do tego chyba trzeba się przyzwyczaić, wszędzie gorzej traktują właśnie Polaków.
  • Gość: marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.12, 11:46
    ja również mam ten problem ale zaryzykowałem i wspulmie całą paczką z dziećmi jesteśmy tam od 20.06. Myślę że będzie super zabawa
  • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.12, 21:30
    Mam większe obawy,ponieważ szykuję się na ten hotel 2-ego maja...Na stronie hotelu są nowe fotki z budowy z dnia 24 stycznia.
  • Gość: Radek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.02.12, 14:15
    ja też zaryzykowałem z GTI na 2 czerwca mamy wykupione wczasy :-)myśle że warto , hotel che sie pokazac a potem ceny pojda w górę:-)
  • paolo.s 01.02.12, 22:32
    Kilka dni temu (po opublikowaniu fotek z 24 stycznia) napisałem za pośrednictwem strony www hotelu wyrażając swoje nadzieje, że hotel jednak stanie. Po kilku godzinach odpisał mi manager"
    "Hello,

Thanks to your interesting, yes everything going good, and we think everything finish in 1of April

Kemal Kahya
    Manager
    Bu e-posta, Turkcell BlackBerry ile gönderilmiştir.
    "

Obaczymy. My się wybieramy w terminie 27.06 - 11.07

Pozdrawiam

Paweł S
  • Gość: Radek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.12, 12:57
    No to zapowiadają się fajne wczasy :-) myśle że nie mogą dać ciała bo opinia by już poszla w świat
  • Gość: anka IP: *.gorzow.mm.pl 09.02.12, 11:39
    My właśnie wrócilismy z biura podróży i wykupiliśmy ten hotel na sierpień:) Może ktoś będzie w tym czasie z dziećmi? 11.08-21.08.2012. Pozdrawiam.
  • paolo.s 09.02.12, 13:51
    Baaa! W sierpniu to już będzie na bogato, z wodą w basenie i innymi szykanami ;-)))
  • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.12, 16:58
    Ciekawe czy wybudują 2 część basenu...? Bo na zdjęciach jest jedna... Jak myślicie;)?
  • Gość: Radek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.02.12, 20:01
    wydaje mi się że muszą wszystko wykończyć, pierwsze opinie w internecie będą najważniejsze na jego dalszą przyszłość:-)
  • Gość: artiko IP: *.icpnet.pl 08.03.12, 23:25
    Jutro też idziemy wykupić ten hotel na 1 tydzień z Grecos 8000PLN pokój familijny 4 cosoby. Pozdrawiam
  • paolo.s 09.02.12, 22:06
    Bardziej ciekawe, czy wybudują PIERWSZĄ część... ;-)))
    Pozdrawiam wszystkich mających nadzieję (jako i ja!)
  • Gość: Magi IP: *.146.91.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.02.12, 20:17
    Wykuplismy wczasy w czerwcu w 3 rodziny z dziećmi I tez liczymy na pomyślnie zakonczenie budowy
  • Gość: Magi IP: *.146.91.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.02.12, 20:21
    Wykupilismy na czerwiec wczasy w 3 rodzinki z dzieciakami i tez liczymy na maly cud i szybkie zakonczenie budowy.
  • Gość: MARCIN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.12, 12:02
    Jednego możemy być pewni że będzie niezła pogoda .przynajmiej dzieciaki nam nie zmarzną
  • Gość: magi IP: *.silesiamultimedia.com.pl 19.02.12, 09:35

nowe zdjecia na stronie hotelu
    www.kahyahotels.com/en-kahyaresort/56/preparing-for-the-first-customers
  • paolo.s 20.02.12, 15:24
    Rzeczywiście nieźle się posuwa sprawa. Pewien człowiek z Neckermanna w prywatnej rozmowie (nic u niego nie kupowałem) przekonywał mnie, że Turcy potrafią niesamowicie szybko budować przed sezonem. Byle tylko budowniczych z Narodowego tam nie wpuścili :-))))
    Albo wykonawców polskich autostrad... :-)
    Pozdrawia.
  • guni-a79 27.02.12, 15:56
    A czy ktoś się wybiera d tego hotelu na przełomie czerwca i lipca? ja lece 29 czerwca:) Rodzina 2+ 2 dzieci 10 i 9 lat, pozdrawiam
  • paolo.s 27.02.12, 17:48
    My wylatujemy 27 czerwca - pobyt dwutygodniowy. Skład 2 + 2 (syn -16 lat, córka - 11). Z jakim biurem lecicie, jeśli to nie sekret?
  • guni-a79 27.02.12, 20:21
    My lecimy z Berlina :)Moja córka ma 10 lat,także towarzystwo bedzie miała:)
  • paolo.s 27.02.12, 21:55
    Dzieci zajmujące się same sobą w czasie urlopu to skarb zaiste ;-)))
    Na razie śledźmy postępy budowy (oby...)

Pozdrawiam.
  • smarciarz 20.04.12, 13:56
    guni-a79 napisała:

> A czy ktoś się wybiera d tego hotelu na przełomie czerwca i lipca? ja lece 29 c
    > zerwca:) Rodzina 2+ 2 dzieci 10 i 9 lat, pozdrawiam

Ja planuje , ale co z tego wyjdzie zobaczymy. Póki co mam ofertę od 20/06/2012. Jesli mogę zapytać na tydzień czy dwa i ile kosztowała ta wycieczka?

Pozdrawiam
    Klaudia
  • Gość: ana IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.13, 08:27
    my też wybieramy się w tym okresie 2+1 (5lat)
  • Gość: Kasieńka IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.12, 12:00
    Na stronie pojawiły się nowe 2 zdjęcia pokoju hotelowego. Zapowiada się całkiem przyjemnie :). Mamy tylko nadzieje, że nie zrobili jednego pokoju, żeby muc zrobic zdjęcie i zamydlic nam oczy ;-)
  • paolo.s 05.03.12, 15:21
    Baa! Nawet flasza wina czeka na stoliku :-)))
    (Zdjęcia są w zakładce ROOMS->STANDARD)
    Pozdrawiam.
    P.

P.S. Mam nadzieję, że pierwsi z nas (piloci - oblatywacze ;-)) zdadzą relację niezwłocznie po powrocie!
  • aldip2online 06.03.12, 19:00
    Witam.
    Mam ofertę na 27-06 na dwa tygodnie w pokoju Family Side Sea View za 13280.
    Z k-c 4 osoby (dzieci 14 i 16 lat)
    To chyba nie jest najtańsza oferta ?
    Jeszcze do końca nie wiem czy już ją wykupić.
    Na projekcie wygląda to ciekawie,no może poza autostradą za oknem:)
    Pozdrawiam
    Wojtek
  • paolo.s 06.03.12, 21:01
    My w tym samym terminie ze "stolycy" zapłaciliśmy troszkę taniej (kupiliśmy dwa lub trzy miesiące temu), ale nie bardzo. Biuro GTI - chyba ma najtańsze oferty do tego hotelu. Myślę, że mimo wszystko to bardzo dobry stosunek oferty do ceny (inna sprawa jak będzie wyglądała rzeczywistość, ale to nie do przewidzenia). Jak sądzę wynika to z promocyjnego pierwszego sezonu.

Pzdrwm

P.
  • aldip2online 13.03.12, 21:30
    Witam w klubie:)
    Melduję się 4 lipca z dwójką dzieci i żoną też:)
    Tym wcześniejszym szczęśliwcom zapowiadam już inspekcję "BHP":)
    Mam nadzieję,że poprawicie wszystkie niedoróbki do mojego przyjazdu.:)
    Ja zestaw majsterkowicza zostawiam w domu.:)
    Inicjatorom wypoczynku w Kahya Resort Aqua & Spa życzę udanych wakacji bez niespodzianek.
    Do zobaczenia na miejscu.
  • paolo.s 14.03.12, 08:15
    aldip2online napisał:

> Melduję się 4 lipca z dwójką dzieci i żoną też:)

No to niewątpliwie się spotkamy :-)

> Ja zestaw majsterkowicza zostawiam w domu.:)

Ale małą, przenośną kuchenkę gazową albo koherek... ;-)

> Do zobaczenia na miejscu.

See U
  • Gość: Krzysiek IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.12, 20:23
    Witam,
    też melduję się 4 lipca i mam nadzieję na udany urlop, jeżeli coś będzie nie tak proponuję "reklamacje" w barze.

Do zobaczenia w Kahya

Pozdrawiam
    Krzysiek
  • paolo.s 04.06.12, 22:31
    Ja jadę 27 czerwca, więc do Waszego przyjazdu będę już REZYDENTEM baru ;-)
  • Gość: Krzysiek IP: *.dynamic.mm.pl 05.06.12, 17:20
    W takim razie przez tydzień barek jest Twój, ale później obiecuję konkurencję :-)

Pozdrawiam
  • Gość: Su2 IP: *.250.37.118.static.ttnet.com.tr 15.05.12, 16:44
    Witam
    Właśnie jesteśmy z żoną w tym hotelu. Jest bardzo fajnie choć nie wszystko jest jeszcze gotowe.
    Obsługa bardzo miła, świetne jedzenie, kilka barów w tym jeden 24h w ramach all.
    W pokojach czysto i przyjemnie. Jedyny minus to w tańszych pokojach widok na szklarnie i boczny na morze. Blisko ruchliwej drogi choć ma to jeden plus bo przystanek do Alanyi jest tuż przy hotelowej plaży.
    Dla zainteresowanych kilka fotek na www.kahya.nd.pl
  • Gość: Agent IP: *.play-internet.pl 17.03.12, 11:44
    Witam,
    w połowie kwietnia w tym hotelu nocować będą przedstawiciele biur podróży w Polsce w tym ja.
    Nie ma co dywagować bo sprawa jest prosta.
    Wszędzie budują się nowe hotele, zasada jest taka:
    Hotel nowowybudowany może zostać oddany do użytku tylko wtedy gdy ma gotową infrastrukturę hotelową (np. baseny, restauracje, kawiarnie, fitness nie mówiąc o pokojach, lobby itp). Musi też przejść atesty i uzystać zgodę od miejscowych służb jak policja, straż pożarna.
    Takie hotele są przez pewien czas w fazie tzw. rozruchu.
    Oznacza to że personel całego hotelu nabywa umiejętności obsługi podróżnych (nie jest to zazwyczaj uciążliwe ale może być zauważalne), albo gdzieś w hotelu będą trwały drobne prace wykończeniowe.
    Hotel aby przyjął się na rynku oferuje w 1 sezonie atrakcyjną cenę.
    Można kupować.
  • paolo.s 17.03.12, 19:36
    Świetnie! czyli w połowie kwietnia możemy liczyć na relację z pierwszej ręki, nieprawdaż :-)
  • paolo.s 20.03.12, 22:15
    Nowe zdjęcia:TUTAJ
    Pracują jak mróweczki... :-)
    Pozdrawiam
    P.
  • aldip2online 01.04.12, 20:46
    youtu.be/Pce2ODvn02M
  • aldip2online 02.04.12, 09:41
    To był żart prima aprilisowy.
    Jeżeli ktoś się nabrał to przepraszam:)

........chociaż kto wiem
    nowych zdjęć z hotelu brak..............

• paolo.s 02.04.12, 18:37
    No, to jeśli tam już dotarli nasi fachowcy, to ani chybi trzeba namiot brać ze sobą... ;-)))
  • aldip2online 02.04.12, 18:51
    super namiot już mamy:)
    to ja biorę spiwór i wanienkę jakuzzi sobie sami zrobimy:)
  • aldip2online 05.04.12, 17:22
    Agent pisał coś połowie kwietnia.
    Nowych zdjęć nie widać:(
  • aldip2online 09.04.12, 15:39
    już są TUTAJ
  • Gość: Kasieńka IP: *.dynamic.chello.pl 10.04.12, 12:22
    w takim razie czekamy na opinie pierwszych wczasowiczów :))
  • paolo.s 11.04.12, 07:59
    Jeszcze trochę pracy przed nimi, jak widać. Ale jest szansa, że nie będziemy opisywani przez lata jako wzorcowa grupa naiwnych, którym sprzedano wczasy w Hotelu-W-Budowie :-)))
    Pozdrawiam
  • Gość: Wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.12, 21:49
    Kiedy wracają pierwsi wczasowicze do Polski?, bo lecę z rodzinką od 2 maja i nie mam pewności czy dobrą decyzję podjęłam rezerwując ten hotel.
  • Gość: Kasieńka IP: *.dynamic.chello.pl 13.04.12, 17:25
    Hm liczymy na to, że jak tylko ktoś wróci to podzieli się wrażeniami :)
    My lecimy 2 czerwca, więc mam nadzieje, że do tego czasu będziemy miec pełną informacje na temat hotelu :)
  • paolo.s 13.04.12, 19:58
    Jasne, przecież WIKI napisze :-)))
  • Gość: Wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.12, 23:05
    ha ha, nie żartujcie sobie,że ja mam być pierwszą osobą oceniającą hotel!!!
  • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.12, 14:09
    No co Wy? Przecież Agent chyba tam już jest...??? Pisał, że w połowie kwietnia tam nocuje...;)

• paolo.s 15.04.12, 14:56
    Agent tam BYŁ
    Najadł się, napił i teraz sprzedaje wycieczki do K.R.A&S ;-)))
  • Gość: aartikoo IP: *.icpnet.pl 16.04.12, 23:04
    Witajcie! Dziwne fotki są na stronie tego hotelu!!! W basenie nikogo nie ma i także na zjeżdżalniach!! O co chodzi??? Ja tam melduję się 25.08.2012 i mam nadzieje że ktoś da więcej info!!!!! Pozdrawiam
  • Gość: Wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.12, 22:13
    Z tego co się orientuje to baseny w hotelu nie są podgrzewane a temperatura w kwietniu nie jest na tyle wysoka, żeby można było się kąpać. Myślę, że trzeba poczekać do maja.
  • Gość: artiko IP: *.icpnet.pl 17.04.12, 22:52
    No może masz rację hotel wygląda na super zobaczymy jak będzie! Nie widać także plaży!!!!
    Pozdrawiam!
  • farbenka 03.07.12, 12:26
    Gość portalu: aartikoo napisał(a):

> Witajcie! Dziwne fotki są na stronie tego hotelu!!! W basenie nikogo nie ma i t
    > akże na zjeżdżalniach!! O co chodzi??? Ja tam melduję się 25.08.2012 i mam nadz
    > ieje że ktoś da więcej info!!!!! Pozdrawiam

z Pozniania?
  • maniek477 19.04.12, 10:10
    Witam.Ja prawdopodobnie polecę do tego hotelu 03.05.2012 z Drezna, ale z niemieckiego biura GTI,też mam obawy ale myślę że jeżeli niemieckie biuro ma taką ofertę to będzie wszystko ok.
    Nie miałem nigdy problemów z niemieckimi biurami.
  • paolo.s 19.04.12, 13:51
    No to będzie recenzja ;-)))
    Hewenajstrip!
    Baw się dobrze, znaczy się ;-)))
    Pozdrawiam
    Paweł
  • aldip2online 20.04.12, 08:45
    Ciekawe co na to nasz rezydent "Agent" jeszcze się bawi w hotelu,czy pomaga budowlańcom.
    Miała być opinia "na żywo i co"?:(
  • Gość: marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 13:24
    agencie odezwij się bo sobie pomyślimy że nie chcesz podzielić się z nami tym co tam zobaczyłeś bo poprostu nie ma czym.i wtedy zacznie się jazda.......pozdro dla wszystkich zainteresowanych
  • alicja3140 20.04.12, 16:33
    No to już hotel działa:-)
    www.kahyahotels.com/en-kahyaresort/19/photo-gallery
  • Gość: aartikoo IP: *.icpnet.pl 20.04.12, 22:27
    Te zdjęcia już są od 2 tyg. na stronie Hotelu. Pozdrawiam. A może już ktoś wrócił z pobytu w Hotelu??????????
  • aldip2online 21.04.12, 09:06
    Tajemniczy "agent" juz chyba wrócił:)
    Są też pierwsze wpisy w książce gosci.
  • paolo.s 21.04.12, 12:48
    I sporo "realnych" zdjęć w poszczególnych zakładkach na www hotelu. Wcześniej ich jakoś nie widziałem.
    Ciekawe jak wyjdzie "rozpoznanie walką" ;-)
  • Gość: aartikoo IP: *.icpnet.pl 21.04.12, 21:13
    A zwłaszcza bardzo realne to 3 no nie ??? Brak wody tylko folia albo fotomontaż!!!!
  • aldip2online 28.04.12, 09:46
    Cisza:(
  • Gość: Ola IP: *.rybnik.vectranet.pl 28.04.12, 16:18
    Wczoraj zarezerwowałam - od 29.08.-05.09.
    Biuro potwierdziło że wszystko jest w porządku-opinia osoby która właśnie wróciła.
    Hotel działa, baseny są, aquapark też.
  • Gość: damkuc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.12, 15:25
    Jak tam przygotowania Olu do wyjazdu?, ja też mam termin od 29.08. do 05.09. to pewnie się spotkamy
  • Gość: Wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.12, 22:49
    Ja już się powoli pakuje, bo do drugiego maja zostało mało czasu, ale obiecuję, że jak wrócę za dwa tygodnie odezwę się i opowiem wam więcej o hotelu.
  • paolo.s 29.04.12, 11:42
    @aldip2online
    CISZA też bywa piękna :-)

W zeszłym tygodniu pisałem do hotelu w sprawie kortu tenisowego (który, jak pamiętam miał być) i funkconalności strefy spa.
    Odpowiedź:
    "Hello ,

Thanks to your interesting, Sorry but Tenis courts not ready .And Spa is ready. İf you want , you can make rezervation before the Holiday"

Pozdrawiam i zazdroszczę tym z Was, którzy jeż niedługo....
  • aldip2online 29.04.12, 12:59
    to bedziemy mieli się o co wykłócać.
    tennis court must be ready.
    bez tenisa nie ma wakacji
    a co do ciszy:
    Bliżej i bliżej, i bliżej, i bliżej
    Masz do niej,
    Ciszej i ciszej, i ciszej, i ciszej
    Co dnia

Kończ, po co ten ciągły hałas,
    Sam zdwoić go wciąż się starasz,
    Tak Cię uczyli od lat,
    Tylko krzykiem zdobywa się świat,
    A to nie tak, nie tak!

Sza, cicho sza, czas na ciszę,
    Tę, którą w swym sercu słyszysz,
    Kiedyś śpiewało, jak z nut,
    Teraz gładkie i zimne jak, lód,
    Smutny to cud, o smutny cud!
  • Gość: Wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.12, 21:59
    Ciekawe co jeszcze nie działa, mam nadzieję, że chociaz baseny będą czynne i zjeżdżalnie, bo nasze pociechy najbardziej się na to cieszą!!!
  • paolo.s 30.04.12, 08:16
    Wiki tak przetrze szlaki, że już kilometr od hotelu droga będzie biało-czerwonymi wtążkami udekorowana, a w basenie zamiast wody będzie szampan ;-))))

Dobrego wypoczynku, Wiki
  • Gość: Wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.12, 22:33
    Dzięki, udekoruje wszystko, niech wiedzą, że przyjechali goście z Polski. Pozdrawiam.
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.12, 22:25
    Ja też lecę 2 maja i obiecuje napisać ze szczegółami jak jest ;-) I nie za 2 tyg a już 10 :-P
  • aldip2online 03.05.12, 18:25
    i jak?:)
  • Gość: maniek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.12, 16:53
    jest naprawdę ok, basen, zjeżdzalnie, fajne pokoje, dobre jedzenie, okolica mało ciekawa
  • metintour 06.05.12, 18:00
    Hotele Kahya to hotele wysokiej klasy. Rzeczywiście hotel jest na ukończeniu za to jak Państwo przyjadą będzie świeżutka pościel i obsługa niezmęczona sezonem. Ceny będą na początku baaardzo dobre bo to przecież najlepsza reklama dla co dop[iero powstającego hotelu. Prosze się nie obawiac i smiało kupowac oferte w biurze.

Pozdrawiam
    Dorota

Metin Tour
    www.metintour.pl
    biuro wycieczek fakultatywnych w Turcji
  • aldip2online 06.05.12, 18:20
    Prosimy o trochę prywatnych fotek.
    Info o tym co jest jeszcze jest na ukończeniu ,oraz jakieś inne uwagi:
    jaka jest np.animacja
    co z kortem i czy wszystko jest takie jak w opisie.
    Będziemy wdzięczni z wszystkie informacje.
    Pozdrawiam
    Wojtek
  • metintour 06.05.12, 18:59
    Proszę się nie martwić hotel stoi i wygląda bardzo ładnie. Prywatnych fotek nie mam ale to co jest na oficjalnej stronie www.kahyahotels.com/en-kahyaresort/19/photo-gallery
    nie odbiega od rzeczywistości, ptzynajmniej z zewnątrz, w środku bowiem nie byłam. W centrum Alanyi jest druga Kahya, też w sprzedaży polskich biur podróży i nasi klienci bardzo sobie chwalą ten hotel. W samej Alanyi Kahya i Sultan Sipahi to 2 najlepsze hotele.

www.metintour.pl
  • Gość: ada IP: *.ip.netia.com.pl 07.05.12, 08:08
    podajcie @, wrzuce fotki na priv
  • metintour 07.05.12, 08:21
    to link do zdjęć. Nie mam zdjęć prywatnych po prostu przejeżdżam koło nowej Kahyi jadąc do pracy. Dlatego nie martwcie się hotel naprawde stoi i bedzie miał sie dobrze. Zreszta jak starsza Kahya w centrum Alanyi - to nadal jeden z najlepszych hoteli tu w samej Alanyi.
    Pozdrawiamy zyczymy udanego urlopu

www.metintour.pl
  • aldip2online 07.05.12, 09:48
    adfinal@onet.eu
  • metintour 07.05.12, 11:21
    czy mam coś wysłać na ten e-mail?
  • aldip2online 07.05.12, 17:31
    tak jeżeli możesz będę wdzięczny:)
  • metintour 07.05.12, 18:39
    jaki mail? i co potrzebujecie?
  • aldip2online 07.05.12, 18:48
    Ja również proszę o fotki:)

a e'mail to:
    adfinal@onet.eu

Z góry dziękuję.:)
  • metintour 07.05.12, 19:07
    tak jak pisałam wcześniej fotrk prywatnych nie mam, ja tu pracuje, podsyłam link do zdjęć ze strony hotelu. A hotel w rzecyzwistości stoi i wygląda pięknie, nie martwcie się

www.metintour.pl
  • paolo.s 07.05.12, 15:37
    @ada
    Jeśli możesz proszę o fotki na strus.pawel@gmail.com
    Dzięki z góry!
  • Gość: Ancer IP: 213.241.122.* 07.05.12, 20:40
    To i ja jakbym mógł prosić fotki. Lecę z rodzinką 13 czerwca i już nie możemy się dooczekać...

euro-ekol@wp.pl
  • Gość: Ancer IP: 213.241.122.* 07.05.12, 20:49
    euro-ekol@wp.pl

będę wdzięczny za fotki...

Pozdrawiam
  • Gość: Mayek IP: *.180.5.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.05.12, 18:40
    Moge prosić o fotki mayek@poczta.fm
    Dzieki
  • Gość: Kamisia IP: *.insport.pl 09.05.12, 21:39
    jak można to na kamisia.k@interia.pl też prosiłabym fotki
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.12, 13:01
    aniacz112@wp.pl prosze o kilka fotek i opinie
  • Gość: anka IP: *.gorzow.mm.pl 08.05.12, 09:06
    Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.... Metintour pisze, że nie ma prywatnych fotek. Link podaje do zdjęć ze strony hotelu.... Poczekajmy cierpliwie na opinie tych co obecnie tam przebywają;) Pozdrawiam.
  • aldip2online 08.05.12, 17:23
    Kochana Aniu tu cytat"Gość: ada 07.05.12, 08:08 Odpowiedz
    podajcie @, wrzuce fotki na priv "

to czyta ten czyta ze zrozumieniem.
    Pytanie i prośba były do Ani:)
  • aldip2online 08.05.12, 17:25
    sorki Ady:)
  • paolo.s 09.05.12, 08:57
    Takie szare kreseczki idące z bóry na dół pokazują kto komu na co odpisuje :-)))
    Metintour się pomylił i myślał że to do niego. Prośby o foty były do Ady
  • aldip2online 11.05.12, 16:36
    Czy wrócił ktoś już Kahya Resort Aqua & Spa?
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.12, 10:02
    Byłam!!! Wróciłam!
    Jak to powiedziało moje dziecko szału nie ma ;-)
    Ale hoteljest wykończony, czysty, zadbany. Najwieksze minusy wg mnie:
    - tuż obok aquapark ubiegnie autostrada - słychać ją dobitnie...
    - zieleń dopiero zasadzona - bardzo mi to przeszkadzało - brak dużych roślin
    - zjeżdżalnie i mini klub dla dzieci otwarte tylko 5 h dziennie... ale może to jeszcze nie sezon
    - wieczorne animacje bez większego polotu.. a dla dzieci to już w ogóle codziennie to samo...

Plusy:
    - jedzenie a szczególnie lunch nad basenem Kurczak jak w KFC
    - obsługa i podejście do dzieci - rewelacja!

Reszta po prostu w normie.

Jak macie jakieś konkretne pytania to proszę zadawać - będę w miarę możliwości odpowiadać
  • Gość: anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.12, 10:18
    No to ja poproszę o odp. na takie pytania:
    - jak okolica? chyba poza hotel nie ma co się ruszać? chodzi mi dokładnie o spacer...czy tam wogóle jest sens wychodzić na zwiedzanie okolicy...żeby, że tak powiem nie doznać rozczarowania...?
    - czy działają korty tenisowe i sala fitness?
    - czy basen jest wystarczający dla ilości ludzi w hotelu?
    - czy działa internet?
    Jak znajdziesz chwilkę ...to ja będę bardzo wdzięczna za odp.
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.12, 11:41
    Okolica - cóż - ruina... Do najbliższego miasteczka kursują busy, nie ma przystanków, wychodzisz na 3 pasmówkę machasz ręką i jedziesz za 1,5 lira od osoby 3 km, do Alanii 12 km za 2,5 lira, ale tam akurat nie byliśmy.
    Kortów w ogóle nie ma i raczej się nie goniło żeby bydowali, sala fitnes działa.
    Basen jest duży - kiedy ja byłam wystarczał spokojnie, ale na pewno nie było pełnego obłożenia. Tak samo zjeżdżalnie.
    Internet kulawy, w pokojach raczej nie działał, w lobby tak.
    Aha! I jeszcze jedna ważna sprawa- w hotelu nie yło ani bankomatu, ani kantoru ani budki telefonicznej - po pieniądze musieliśmy wybrać się do miasteczka...
  • Gość: JULA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 12:33
    WITAM , WYBIERAM SIĘ W PAŹDZIERNIKU , BARDZO PROSZĘ JEŚLI MOŻESZ PRZEŚLIJ KILKA FOTEK mbp_lubliniec@interia.pl
  • aldip2online 13.05.12, 12:27
    czyli brak jakichkolwiek boisk?
    czy jest sens wypożyczać samochód(duże odległości)
    czy korzystałaś z wycieczek oferowanych przez biuro Leny?
    jaka jest plaża?
    czy fachowcy jeszcze coś robią?
    jakich pokoi unikać?
    jakieś cenne uwagi
    Twoja ocena hotelu?
    i jeszcze raz prośba o jakieś zdjęcia:)
    adfinal@onet.eu

dziękujemy za to co już napisałaś
    Wojtek z rodziną
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.12, 18:47
    Tak, na terenie hotelu nie ma żadnych boisk.
    Nie orientowałam się o samochód, nie wiem czy go warto wypożyczyć, byliśmy tylko tydzień i nie nastawialiśmy się na jeżdżenie tylko leżenie;-)
    Byliśmy tylko na jednej wycieczce z GTI - masakra rozpoczęta od sklepu ze złotem... Nie polecam... Pokazy delfinów fajne, ale któtkie i przerywane marketingiem. Ogólnie wszechobecne kupcie, kupcie, kupcie coś!!!
    Fachowcy codziennie propnują ten sam zestaw rozrywek, bulle, rzutki, piłka wodna, siatkówka na plaży i wieczorne show - konkurs tańca, quiz, wieczór turecki, wybory mistera itp.
    Pokoje rodzinne od strony zachodniej ok, od wschodniej - remont ulicy i pobudka o 5 rano - modlitwa z meczetu... Znajomi mieli i masakra...
    Ocena - 3+
    Zdjęcia jeszcze mam nie zgrane...
    Aha - ogólnie infrastruktura żywieniowa ok - bar z przekąskami przy basenie, drinki choć z lokalnych alkoholi też dobre, pod koniec pobytu znano już polish drink czyli mocny drink ;-P
    Dobre było to, że nie trzea daleko biegać po jedzenie, kawę i picie.
    Zjeżdżalnie, rwąca rzeka - bardzo ok!
  • mamaprzedszkolaka3 14.05.12, 20:34
    Dziękujemy za te informacje. Chciałabym jeszcze prosić o informacje o plaży i o tym pokoju rodzinnym - to był jeden duży czy dwa oodzielone drzwiami?
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.12, 23:32
    plaża nieciekawa, może nie brudna, ale... ten piasek po prostu nie jest taki żółciutki i miałki jak nasz... poza tym tuż przy brzegu jest pas kamieni...
    pokój rodzinny to dwa osobne pomieszczenia ale bez drzwi, w pierwszym są dwa pojedyncze łóżka i jest on tzw przechodni, drugi z małżeńskim łóżkim i balkonem w obu telewizor
    i właśnie przypomniał mi się kolejny minus - telewizja tylko niemiecka i turecka - masakra, żadnej normalnej muzyki ;-(
  • paolo.s 16.05.12, 12:56
    Gość portalu: k.h. napisał(a):

> pokój rodzinny to dwa osobne pomieszczenia ale bez drzwi, >

A to rzeczywiście duży minus :-/
    W opisie mojego biura stoi jak byk: "Pokoje rodzinne (FAM 2) składają się z dwóch pomieszczeń połączonych drzwiami, wyposażonych jak pokoje standardowe".
  • Gość: Katharina IP: *.jeleniagora.hypnet.pl 16.05.12, 14:46
    Witam, napisałam do hotelu maila z zapytaniem czy pomiędzy pokojami są drzwi i otrzymałam odpowiedż, że tak. Poza tym na stronie hotelu, w zakładce pokój rodzinny, widać drzwi wyrażnie.
  • paolo.s 16.05.12, 20:15
    Mnie tak samo odpowiedzieli z GTI (baaaardzo mi zależy żeby to były DWA OSOBNE pokoje).
    Rzeczywiście na fotkach są drzwi prawie jak Gnieźnieńskie ;-)))))
    Pozdrawiam
    Paweł
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.12, 01:38
    www.kahyahotels.com/ru-kahyaresort/19/photo-gallery
    Tam nie ma drzwi! Jest tylko futryna.
  • Gość: k.h. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.12, 01:39
    Na ostatnim zdjęciu galerii widać wyrażnie jak wygląda ten pokój...
  • Gość: Katharina IP: *.jeleniagora.hypnet.pl 17.05.12, 11:20
    Drzwi są widoczne w zakładce Rooms - pokoje familijne. W galerii hotelu na stronie głównej ten pokój pokazany jest od drugiej strony, więc drzwi nie widać. Poza odpowiedż z hotelu jest dla mnie jednoznaczna. Może w tym pokoju co Pani była jeszcze tych drzwi nie zdążyli założyć :)) Dla mnie nie ma takiej opcji, aby miało ich nie być. Pozdrawiam
  • paolo.s 17.05.12, 14:28
    Też tak myślę.
    Drzwi są, bo jak by ich nie było, to dzieci zamieszkają na basenie... ;-)))
    Pozdrawiam, już nie długo wakacje.
    Paweł
  • grazka4010 09.06.12, 19:51
    Oczywiscie ze sa drzwi i nad kazdymi klima wlaczana centralnie przez hotel. Dla mnie rewelacja. Brak kanalu polskojezycznego ale mnie to nie przeszkadzalo bo nie pojechalam tam ogladac telewizji. Jedzenie i baseny super!!
  • Gość: Kasieńka IP: *.dynamic.chello.pl 12.06.12, 15:32
    Dlaczego nikt nie dodaje opinie na holidaychecku?

Żeby się nie powtarzac, wklejam linka do mojej opini :

www.holidaycheck.pl/detail-opinie_Kahya+Resort+Rewelacja-ch_hb-id_6107229.html
  • aldip2online 13.05.12, 14:35
    i jeszcze jedno,czy obok nie ma jakiegoś hotelu ,z którego infrastruktury można skorzystać?
  • Gość: Anta IP: *.internetia.net.pl 15.05.12, 12:19
    Witam,
    Mam jeszcze kilka pytań, a mianowicie: Czy jest możliwość wypożyczenia żelazka? Oraz ile trwała podróż z lotniska do hotelu? I jak z pogodą na miejscu?
  • Gość: Gość:Ania IP: *.dynamic.chello.pl 15.05.12, 20:50
    Bardzo cieszą te pozytywne wieści,oglądałam zdjęcia i hotel prezentuje się super.Ja wybieram się w sierpniu i już nie mogę się doczekać.Życzę dobrego wypoczynku, proszę o więcej zdjęć i dalsze informacje mam nadzieję, że będą pozytywne.
  • Gość: Martinez IP: *.vodafone-net.de 18.05.12, 00:41
    Czy wybiera się ktoś może 20.05? Jedziemy na tydzień z żoną...
  • aldip2online 16.05.12, 09:14
    Czy nikt nie ma już aktualnych zdjęć?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka