Dodaj do ulubionych

Turecki serial

IP: 109.197.46.* 29.01.14, 19:20
Zapraszam wszystkich do oglądania Tureckiego serialu Med Cezir z polskimi napisami (dostępne są również inne języki. :)

www.viki.com/tv/20955c-ebb-and-tide
Pozdrawiam wszystkich!
Edytor zaawansowany
  • pariss1 29.01.14, 19:58
    Super!!! A może przetłumaczysz kilka ostatnich odcinków Karadayi? Czekam już długo na tłumaczenie 53 odcinka i nie ma :( tak mało mi zostało a tu klapa. Na fb znalazłam tylko opis odcinków a ja bym chciała oglądnąć a nie czytać.
    Ile przetłumaczyłaś odcinków tego serialu? Bo jak znowu zacznę oglądać i nie skończę to się zdenerwuję ;)

Pozdrawiam
    pariss
  • mohoito 29.01.14, 20:32
    W Medcezir przetłumaczyłam na razie 4 odcinki, ale niedługo skończę 5-ty. Staram się to robić szybko. ;)
    53 Karaday? A na viki.com jest tylko 36. :( Jeśli znajdziesz ten odcinek na viki to przetłumaczę bo mają bardzo przystępne funkcje. ;)

Pozdrawiam.
  • pariss1 30.01.14, 08:33
    Na viki jest druga seria Karadayi pod linkiem www.viki.com/tv/21218c-karadayi-take-2
    Ja skończyłam tam na 16 odcinku i od 17-tego nic nie ma od kilku tygodni. Może być po angielsku, jak Tobie łatwiej. Pewnie zaraz Karadayi się kończy i się wkurzam ze nie mogę oglądnąć a tyle czasu poświęciłam na te wszystkie odcinki.
    Też oglądasz Karadayi?

• mohoito 31.01.14, 19:04
    Nie, nie oglądam, ale przetłumaczyć mogłabym, gdyby nie błąd, co mi wyskakuje :/ Może dlatego oni też nie tłumaczą na angielski bo coś nie gra. Napiszę do nich, może się uda odblokować.
    Pozdrawiam.
  • Gość: karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.14, 12:55
    kiedy można się spodziewać całego odcinka 5 przetłumaczonego?? :) bo już się nie mogę doczekać :) wciągający serial :)
  • pariss1 01.02.14, 14:37
    Dzięki mohoito :) Może się Tobie uda.

Tureckie seriale są bardzo wciągające niestety i najgorsze, że trwają aż 2 godziny.
  • mohoito 07.02.14, 17:14
    Gość portalu: karolina napisał(a):

> kiedy można się spodziewać całego odcinka 5 przetłumaczonego?? :) bo już się ni
    > e mogę doczekać :) wciągający serial :)

Odcinek 5 gotowy od wczoraj ;) Przygotowuję już 6.

Pozdrawiam
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.14, 17:35
    super:D dzięki wielkie :) fajnie, że komuś się chce takie rzeczy robic :)
  • Gość: Noki IP: 109.197.46.* 25.02.14, 23:36
    6 ODCINEK UKOŃCZONY!!
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.14, 20:05
    hej, kiedy będzie odcinek 5 cały wytłumaczony?
  • mohoito 06.02.14, 14:12
    Ahh!! Już tłumaczę! Nie było mnie przez ostatnie dni, ale już jestem. Dziś albo jutro będzie gotowy. :)
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.14, 23:10
    co się stało, że serial nie działa??
  • mohoito 16.03.14, 14:30
    Niestety.. dopatrzono się łamania praw autorskich i musieli usunąć filmy :( Również na YouTube i innych miejscach, gdzie się znajdował. Moderatorzy tłumaczeń Medcezir wysłali do Viki prośbę o licencję do serialu, ale jeszcze nic nie wiadomo.
    Na razie jedyną możliwością jest oglądanie serialu na stronie starTV.
    www.startv.com.tr/dizi/medcezir - Niestety tylko w języku tureckim :( .
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.14, 14:38
    kurde, a ja tak się już przyzwyczaiłam do tego serialu :( bez sensu :(( a tureckiego nie znam:( oby się udało jakoś rozwiązać ten problem z prawami autorskimi :(
  • mohoito 17.03.14, 01:31
    Na razie.. można oglądać po angielsku na stronie:
    www.youtube.com/watch?v=MlosuXo5liY
    Aczkolwiek trzeba mieć skonfigurowane proxy na turecki. Konfigurujemy tak jak tu pokazano:

www.proxynova.com/proxy-articles/enable-proxy-in-mozilla-firefox/
    i ustawiamy na najlepsze tureckie proxy IP

www.proxynova.com/proxy-server-list/country-tr/

a później sobie odznaczamy zmiany i żyjemy na PL.
    Wiem, że może to skomplikowane, ale dla serialu można wiele..
  • mohoito 28.03.14, 15:05
    Jak pewno wiecie na Viki dlej serial nie działa. Pozostaje tylko polubienie strony:
    www.facebook.com/MedCezirEng - bardzo dużo ludzi pracuje tam nad tłumaczeniem. Znajdziecie więcej informacji i miejsc z których można oglądać.. na razie po angielsku.

[Możecie tak przy okazji polubić moją stronkę jeśli się wan spodoba z malowidłami :D
    www.facebook.com/sofikart ]
  • mohoito 28.03.14, 21:43
    UWAGA UWAGA!
    VIKI działa! Znów można oglądać serial!
    Odcinek 8 prawie skończony! :D
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.14, 19:42
    Super wiadomość :D fajnie że już działa :)
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.14, 18:46
    ponownie zablokowali możliwość oglądania na VIKI?
  • mohoito 08.05.14, 23:19
    Gość portalu: asd napisał(a):

> ponownie zablokowali możliwość oglądania na VIKI?

Oni coś nie mogą się zdecydować.. Tym razem nie wiem o co chodzi, jak na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji. Dam znać.
  • Gość: asd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.14, 00:26
    to jak będziesz coś wiedzieć to daj znać, mam nadzieje ze będzie od nowa włączona możliwość oglądania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka