Dodaj do ulubionych

Grand Pearl Beach Side. Info.

19.05.14, 19:04
Witam,
lecimy tam z dziećmi 4.06 z Wawy. Jak wygląda sprawa z ręcznikami i materacami przy basenie i na plaży, oraz w jakich godzinach czynne są zjeżdżalnie? Pozostałe opinie też będą przydatne, szczególnie z tego roku, bo czytając wcześniejsze odechciewa się wyjazdu. Pozdrawiam.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość1 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.14, 21:41
    Byłam w tym hotelu w zeszłym roku i były to naprawdę super wakacje. Daliśmy w paszport 20$ i dostaliśmy super pokój blisko recepcji (takim sposobem internet mieliśmy w pokoju). Jedzenie było bardzo dobre i duży wybór. Nie podpowiem nic o ręcznikach bo miałam swoje, a zjeżdżalnie nie pamiętam w jakich godzinach były czynne - jak wracałam z plaży po godz. 16 to moje dzieci zawsze z 20-30min. szalały na ślizgawkach. Jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.
    Tu jest moja opinia dot. tego hotelu www.holidaycheck.pl/hr/4e661280-9570-3a0f-b74b-6ca238a3cfb9/-/review/c06d1fca-bcbf-3b95-96b9-144a4545e319?reviewsOrder=0
  • Gość: gosc 2 IP: *.toya.net.pl 21.05.14, 16:28
    na początku czerwca powinno być ok:) nie powinno być dużo ludzi (oby nie było)pokoje poproś od strony basenu z lewej od recepcji ja taki miałem bez dawania 20 dolarów:) i był ok . jedzenie dla mnie było słabe ale to kwestia gustu (7y raz w turcji) jeśli nie będzie ruskich to będą fajne wakacje jeśli będą to potrafią zepsuć wyjazd mojej opinii nie będę Ci wklejał po roku mi przeszło:) godz otwarcia zjezdzalni nie pamiętam na plaże jeździ melex jest za zjeżdżalniami i tam jest ścieszka nad morze plaza fajna:)
  • Gość: gosc 2 IP: *.toya.net.pl 21.05.14, 17:42
    co do ręczników to nie było problemu może raz na 2 tyg brakło a tak to były przy krytym basenie trzeba zejść na dół koło spa:)
  • daniel.jed 27.06.14, 23:25
    Wróciliśmy. Plaża i baseny super. Pokoje też ok. Jedzenia dużo, ale bez fajerwerków. Minus to brak kebaba przy basenach. Jedynie pizza (dobra), hamy i nagetsy. Picie do 24? (Ultra), do 2 piwo. Ręczników nie musicie zabierać. Fajne dwa bazary. W jednakowej odległości (10min) po prawo i lewo. Ten po prawej z trzy razy większy. Połowa hotelu to ruskie buraki (dosłownie). Reszta to My, i Niemcy. Wqrwiało mnie niechlujstwo w hotelu. Brudne stoliki, szklanki, popękane płytki. Internet to porażka. Za szybą za lobby gdzie też były stoliki, brak. Rezydentki Sun&Fun super (wiedza i dyspozycyjność). Pozdro dla dużej ekipy z Wawy i Ciechocinka z Łodzi. No i Osmana i Aliego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka