Dodaj do ulubionych

Jaki hotel dla rodziny 2+1 w Turcji ? ( 4-5 *)

20.07.14, 14:10
CO poleciacie - dosyc sporo ofert a opinie o hotelach dosc odlegle w czasie na stronach - wybieram sie moze pod koniec tych wakacji lub za rok - interesuje mnie jaki hotel polecicie - cena 2500-3500 za 7 dni za osobe ( lece z dzieckiem 2 lata ) wylacznie ALL INC -Pozdrawiam i dziekuje za odp.

Ps. nie sugerujcie abym czytal forum bo czytam ale jestem ciekaw bezposrednich opini od Was
wystarczy napisac nazwe hotelu a ja sobie juz sprawdze go na necie - kwestia aby ktos POLECIL i to w miare na "swiezo" a nie z roku 2010 2012
Edytor zaawansowany
  • dario7800 20.07.14, 19:33
    To sprawdź Incekum Beach, Amelia Beach, Venosa Beach. Hotele z dobrymi opiniami i polskimi animacjami.
  • Gość: Asia IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.14, 20:44
    Dwuletnie dziecko to raczej nie korzysta jeszcze z animacji.
    Hoteli 4 i 5 * dla rodzin z małym dzieckiem są w Turcji setki, ja mogłabym polecić Champion Holiday Village lub Club Asteria (Riwiera Turecka), bardzo fajny jest też Ephesia Holiday Beach Club w Kusadasi (Turcja Egejska). To hotele, w których jest bardzo dobra infrastruktura dla maluchów (brodziki, zjeżdżalnie, place zabaw ) i bardzo dobra oferta all inclusive. W Ephesia jest dodatkowo mały lunapark z karuzelami dla dzieci.
  • Gość: Steinar81 IP: *.230.36.155.obroncow.pirx.pl 21.07.14, 09:27
    Decyzja padla ze wyjazd za rok na dluzszy urlop cos pomiedzy 11-14 dni - wiec dziecko 3 letnie juz :) co do hoteli to Ephesia bardzo fajna - zreszta kazdy z wymienionych jest godny wyjazdu - ciekawe na jaka znizke last minute mozna liczyc lub na first minut od regularnej ceny :) poprzednie lata przed urodzenie cory odwiedzialem Egipt kilkukrotnie i ceny ladnie spadaly im blizej wyjazdu . MOZE jeszcze jakies propozycje ?
  • Gość: MONIKA IP: 194.181.8.* 22.07.14, 09:06
    Absolutnie godny polecenia OTIUM ECO CLUB SIDE! Byłam w tym roku i jestem zachwycona!!!!! Byliśmy z 4 latkiem.
  • Gość: polak IP: *.static.icpnet.pl 23.07.14, 11:43
    ECO to był mój pierwszy hotel w Turcji i też byłem zachwycony. Jednak później odwiedziłem inny hotel (Gypsophilia) i już ten ECO tak świetny się nie wydawał.
    Minusy ECO:
    - tłok w budynkach głównych - w bungalowach jest lepiej
    - hotel nie jest przy samej plaży - trzeba z 20 minut dojść w upale i ze sprzętem i małym dzieckiem to nie jest fajne
    - na plaże jeździ darmowy busik ale w nim jest tłok, dla mnie to nie jest frajda jak muszę wybierać pomiędzy basenem a morzem, wole mieć dwa kroki do plaży leżąc na leżaku przy basenie
    - ECO znajduje się tuż przy brudnej śmierdzącej rzece - siłą rzeczy wylęgarnia komarów i innych moskitów które ostro gryzą, moje dziecko było ostro pokąsane
    - małe baseny co przy wyjeździe w szczycie sezonu jest koszmarem
  • m.zaras 21.10.14, 14:58
    też tam byłam z 5 i 2 latkiem i do dzis pytaja kiedy tam wrócimy. Było bardzo fajnie. Maluchy były bardzo zadowolone. Byliśmy w sierpniu 2014 było gorąco ale dzieciom to nie przeszkadzało a ja lubie wygrzać pupe.
  • Gość: Anna IP: 178.174.169.* 23.07.14, 15:21
    Bylam teraz w Side ....Prime family club.Piekny hotel i duzo zabaw dla dzieci.
  • Gość: Seb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.14, 14:14
    Witam.....

Wszystkie te hotele które wymieniliście wcale nie są fajnie. Są średnie...

POLECAM na 101 % TURAN PRINCE WORLD w Side...

Byłem w tamtym roku i naprawdę polecam. Jedyna wadą - Słabo działająca KLIMA...

Po za tym wszystko NAPRAWDĘ SUPER. Dużo basenów , wolne leżaki, atrakcje dla dzieci typu baseny , brodziki, malutkie zjeżdżalnie dla dzieci w basenach, Baseny czyste, płytkie...

Jedzenie EXTRA. Dużo wszystkiego i rozmaicie - codziennie coś innego...

NAPRAWDE POLCEAM TEN HOTEL DLA RODZIN Z DZIEĆMI....

Jak ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem !!!1

malickisebastian@gmail.com

• Gość: Marek IP: *.dynamic.chello.pl 26.07.14, 15:07
    Seb napisał(a):

> Witam.....
    >
    > Wszystkie te hotele które wymieniliście wcale nie są fajnie. Są średnie...
    >
    > POLECAM na 101 % TURAN PRINCE WORLD w Side...
    >
    >
    > Byłem w tamtym roku i naprawdę polecam. Jedyna wadą - Słabo działająca KLIMA...
    > .............

śmieszne, słabo działająca kima w Turcji to bardzo duża wada, więc ten hotel z pewnością nie jest super.
    Wcześniej wymienione hotele to bardzo dobre rodzinne hotele (najsłabszy OTIUM ECO CLUB), ze średniej półki cenowej. Jest wiele dużo lepszych hoteli, ale w cenie też odpowiednio wyższej np. hotele z sieci Delphin czy Magic Life, są też hotele jeszcze bardziej komfortowe, ale autor wątku nie określił jaki budżet przeznacza na wakacje.
  • Gość: Steinar81 IP: *.230.36.155.obroncow.pirx.pl 26.07.14, 15:13
    co do kwoty jaka moge przeznaczyc na wyjazd 9-11 dni ( nie mniej nie wiecej ) to 3500 zl za osobe no chyba ze z NEckermanna to moge dac 4000 zl za osobe bo dziecko do 12 roku zycia u nich jest gratis a w innych biurach pol ceny ( 3 latek )
  • dario7800 26.07.14, 15:21
    W Sun Fun za dziecko też nie doliczają. Taki budżet powinien wystarczyć na 10 dni w Amelia Beach.
  • Gość: Steinar81 IP: *.230.36.155.obroncow.pirx.pl 28.07.14, 10:41
    sprawdzilem na ich stronie i za 3 latka doliczaja okolo 30 % wiec na 10 dni wyszlo mi 1300 zl - to juz wole Neckermana
  • Gość: Ala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.14, 11:12
    Jeżeli zamierzasz jechać w przyszłym roku to przejrzyj ofertę TUI gdy się pojawią katalogi na nowy sezon (na początku listopada). Oni mają w ofercie bardzo dobre hotele rodzinne w atrakcyjnych cenach, ale akurat w TUI opłaca się najbardziej kupować w first minute, bo mają wtedy najlepsze promocje, potem oferta nie jest już taka fajna, najlepsze oferty są wykupione, a ceny nie są już takie konkurencyjne. Ja od kilku lat latam z nimi (mamy dwoje dzieci) i zawsze udaje nam się znaleźć bardzo fajny dobry hotel z sensownej cenie. W tym roku byliśmy w Süral Resort w Side, za każde dziecko płaciliśmy po 899 zł (za 2 tygodniowy pobyt z all), a to jest bardzo dobry 5* hotel. Teraz ten hotel jest dużo droższy niż był w grudniu kiedy go rezerwowaliśmy z 30% zniżką + dodatkową zniżką 3% za rezerwację.

Ja oprócz tych wcześniej wymienionych hoteli mogę polecić bardzo dobry i tani Felicia Village. Delphin Deluxe Resort lub trochę droższy, ale rewelacyjny Turquoise Resort.
  • Gość: A IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.14, 20:34
    Ja w Sun&Fun za ponad 5latka płaciłam 749zł za 12dni/All.incl. w Incekum BR w miesiącu lipcu.
    I naprawdę z konkurencji niekoniecznie musi być lepiej (w moim hotelu inni Polacy byli z TUI, które w kontakcie/obsłudze sporo gorzej wypadło niż S&F, a cenowo było sporo droższe).
  • Gość: Ala IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.14, 07:25
    Ja 899 zł za 2 tyg. płaciłam nie za małe dzieci, moje są w wieku 11 i (ukończone w maju) 14, więc uważam, że jest to cena bardzo atrakcyjna. W niewielu biurach dzieci powyżej 14 lat mają jeszcze takie duże zniżki.
  • expertour 21.10.14, 20:46
    A mi Neckermann niemiecki za dziecko 6 lat nie policzył nic w przedsprzedaży pół roku przed wylotem, było to w 2011 eoku.
  • colin1974 23.10.14, 20:50
    Ja się waham pomiędzy Incekum Beach Resort , Gypsophila Holiday Village i Bodrum Imperial nie wiem ,który wybrać cena zbliżona za 2+2 wszystkie mają dobre opinie ......
  • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.14, 07:38
    Z tych hoteli znam Incekum i Gypsophilę i moim zdaniem lepsza jest Gypsophila, Imperial Bodrum nie znam
  • Gość: colin IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.14, 19:04
    Zrobiliśmy wstępną rezerwację na Club Gypsophila Holiday Village
  • kubekfr 01.12.14, 22:14
    witam,

Wlasnie zarezerowowalem delphin deluxe resort o sieci delphin slyszalem same dobre opinie deluxe resort byl stosunkowo najtanszy z delphinow (oferta Tui firt minute super) sprawdzalem inne buira i tui bylo najtaniej.

Mam pytanie do ludzi co byli w tym hotelu , lecimy w dwie pary z malymi dziecmi, ktore pokoje bede najlepsze zeby lapala zasieg niania takze a my bedziemy mogli sobie siedziec na zewnatrz przy barze a dzieci sokojnie moga spac , Mam Nianie ktora dziala na zasadzie krotkich fal wiec zasieg calkiem spory. Bylismy w pegasos club i sprawdzila sie idealnie
  • Gość: gosia IP: *.85-237-187.tkchopin.pl 11.12.14, 19:15
    Mam pytanie i jak bylo w tym Pegasusie. Chcemy jechac ale strasza ze tam polaków żle traktują. Byliśmy rok temu w Turunc i na razie nie mozemy znaleźć godnego zastępcę.
  • werkaem 11.12.14, 20:30
    kubekfr napisał(a):

witam,
    >
    > Wlasnie zarezerowowalem delphin deluxe resort o sieci delphin slyszalem same do
    > bre opinie deluxe resort byl stosunkowo najtanszy z delphinow ...

> ....Bylismy w
    > pegasos club i sprawdzila sie idealnie

Każdy hotel z sieci Delphin (nawet "najsłabszy" Botanik) jest kilka poziomów wyżej od Pegasos Club. Osobiście znam tylko Delhin Palace - GENIALNY hotel, ale moi znajomi byli już 3 razy w Delphin Deluxe, bo po pierwszym tam pobycie nie znaleźli hotelu w podobnej cenie, który by dorównywał Delphin Deluxe (Deplhin Palace czy Delphin Imperial to jednak wyższa półka cenowa).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.