Dodaj do ulubionych

Utopia World Czerwiec2015r.

IP: 5.172.252.* 05.11.14, 16:38
Witam! Wczasy zakupione wybor padl na hotel UTOPIA WORLD w Alany od 14 czerwca , na 12 dni.Wylot z Katowic .Prosze o wpisy czy ktos sie rowniez wybiera do tego hotelu na wakacje.Mam nadzieję ze wrocimy zadowoleni.
.
Edytor zaawansowany
  • ewe08 05.11.14, 23:48
    My lecimy
    Zastanawiamy się jeszcze nad terminem czy 6.06 czy 13 .06
  • Gość: Kaya_76 IP: *.compnet.pl 06.11.14, 08:45
    To super! Tam Polakow jest mało.A z jakigo biura lecicie i na ile?
  • ewe08 09.11.14, 00:13
    Wezyr, na 12 dni
  • Gość: Kaya_76 IP: *.compnet.pl 09.11.14, 09:33
    My tez z Wezyra chcieliśmy tez jechac 13.06.14 bo są fajne godziny wylotów ale pani nam powiedziała ze napewno sie zmienia wiec jedziemy od 14-niedziela do piątku 26 pasuje nam ten termin bardziej bo sobota niedziela na odpoczynek przed praca.Ale spotkamy sie czy wybierzecie 6 czy 13 czerwca.??
  • Gość: asia19800 IP: *.play-internet.pl 21.11.14, 13:42
    Witam :)
    Też zastanawiamy się z mężem nad Utopią albo Simena sun club.
    W terminie koniec maja początek czerwca.
    Może ktoś też się wybiera? Miło byłoby mieć fajne towarzystwo z PL :)
    Pozdrawiam
    Asia (Gdynia)
  • Gość: Marta IP: *.dynamic.chello.pl 21.11.14, 20:17
    Zbierajcie siły bo w hotelu ponad 90 % gości to ruskie .....
  • muchospatatos 21.11.14, 22:16
    W Utopii nie byłem ale w przywolanej przez Asie Simenie Sun Club kolo Kemer byłem kilka lat temu i tam wlasnie dominowali Rosjanie i inne republiki (tak około 80-90%) i byli naprawdę ok...wszak płacili niemalo (około 1500-2000USD za osobe) wiec nie byli to tacy jakich się obawiamy tzn natarczywi i wiecznie pijani....a hotel Simena rewelacja...cudowny ogrod, piekna plaza, fajne baseny i ekstra jedzenie oraz dobre animacje....
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 23.11.14, 00:43
    Zazdroszczę wam mieliśmy jechać do Utopi w 2015 ale nieoczekiwanie na świat ma przyjść "DZIEDZIC" ;) i żegnaj Utopio :( ale i :) W związku z tym życzę Państwu wspaniałych wakacji nie wątpię że takie będą wszak Utopia to jeden z najlepszych hoteli w Turkey :)
  • Gość: Kaya__76 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.11.14, 16:30
    To gratulacje jak dziedzic sie urodzi podrosnie troszke mozna pojechac spokojnie a hotel napewno bedzie istnial Mam nadzieje ze wrocimy zadowleni z wakacji w tym hotelu.
  • Gość: ajdo IP: *.bialystok.vectranet.pl 03.06.15, 13:02
    My lecimy sporoa grupa 12 czerwca na 10 dni rodziny z zdzircmi jakby co kontakt na ajdo@wp.pl
  • Gość: M&A IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.14, 16:41
    Cześć,

Zastanawiamy się nad tym hotelem w tym samym terminie z wylotem z Katowic.
    Lecicie na wakacje z dziećmi?
  • Gość: Kaya_76 IP: *.compnet.pl 26.11.14, 09:23
    Hej Tak jedziemy z coreczka 6 latek .Pozdrawiam.
  • Gość: endriu IP: *.tktelekom.pl 03.12.14, 16:05
    witam. Ja lece z Poznania 21.06.2015

• magusia27 09.12.14, 09:18
    Witam, ja również po długich poszukiwaniach odpowiedniego hotelu zdecydowałam się na Utopię :) 15-23 lipca :) już nie mogę się doczekać, może ktoś leci w podobnym terminie do tego hotelu ? czytałam na forum że mnóstwo tam sąsiadów za wschodu, ale mam nadzieję, że i nas Polaków nie zabraknie
  • nineczka.o 09.12.14, 20:15
    Lecę też do tego hotelu ale nie w tym terminie.2-16 sierpień 2015r.Szukam info o tym hotelu,ma pozytywne opinie,trochę boję się o biuro ,lecę z Wezyra?
  • Gość: Iwona76 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.15, 20:00
    Byłam juz 2 razy z Wezyrem, wszystko jest w porządku nie ma czego się bać. Też długo zastanawiałam się nad wyborem tego hotelu, ale przekonały mnie opinie podróżnych i fora. Chciałam pojechać do wspaniałego miejsca, które nie będzie tylko pięknym hotelem położonym w słabym miejscu, a niestety dużo jest takich hoteli w Turcji. Utopia robi wrażenie-mam nadzieję, że w rzeczywistości też tak wygląda jak na zdjęciach. A ilość Rosjan jest wszędzie taka sama tz. mega duża!!! Jadę z kuzynką i dziećmi w terminie 8-19.08. z Gdańska. Dzieciaki w wieku 18,12,8,5 lat. Mam nadzieję, że do zobaczenia.
  • doris2111 26.01.15, 21:06
    Witam, jedziemy w tym samym terminie z Katowic, pierwszy raz z Wezyrem i pierwszy raz do Turcji. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Tylko transfer mnie przeraża. Jedziemy z 12 i 6-latką. Pozdrawiam.
  • Gość: michael IP: *.interblock.pl 26.01.15, 22:34
    jakas paranoja to juz malolat nie wytrzyma 2h30 w autokarze, bez jaj w dupach sie poprzewracalo.
  • doris2111 27.01.15, 21:52
    Uprzejmie dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.... Pozdrawiam
  • Gość: matadorek39 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.15, 15:13
    Hej nineczka , lecimy z warszawy 02.08 do 09.08 też z Wezyrem pięć par z dziećmi, tak więc do zobaczenia w Turcji :)
  • marek.baron 07.06.15, 17:30
    Witam, lecimy w podobnym terminie czyli 29.07-12.08.2015. Z Wezyrem byliśmy już w Turcji i wspominamy organizacją jako naprawdę wzorową. Fakt, że było to kilka lat temu. Do zobaczenia.
  • Gość: Karolina IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 15.07.15, 10:14
    Witam, a skąd Państwo lecą? My też do Utopii 29.07.-09.08. z Krakowa 2+2 dziewczynki 3,5 i 12,5. Pozdrawiamy
  • Gość: Marek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.15, 00:42
    Lecimy z Poznania. Dziewczynki 6 i 9 lat. Pozdrawiamy i do zobaczenia.
  • bzyniolila1977 23.07.15, 08:40
    Nio to fajnie jest nas coraz więcej ;-)
  • Gość: Marek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.15, 18:53
    A wy skąd, kiedy i w jakim składzie?
  • Gość: gosc IP: *.146.53.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.07.15, 22:32
    Jedziemy 25 lip z Warszawy z 10 latka:)
    Kto jeszcze?
  • Gość: gość IP: 195.248.254.* 24.07.15, 08:51
    Jak myślicie czy w związku z zamieszkami w Turcji jest teraz bezpiecznie tam lecieć?
  • Gość: bzynia1977 IP: 195.248.254.* 24.07.15, 08:48
    Lecimy z Katowic, skład mama,tata dwóch synów 3 i 8 lat
  • Gość: justek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.15, 23:21
    My też lecimy lecimy w terminie 2 sierpień. Więc do zobaczenia na miejscu. Skąd wylatujecie? My z Poznania.
  • jmyszak 26.07.15, 23:51
    Witaj my też lecimy w tym terminie z Poznania. Do zobaczenia na miejscu.
  • beamicha 05.01.15, 12:22
    Witam, my lecimy z dziećmi i znajomymi 18-30 lipiec, pokój w willi z tego co czytałam trafny wybór - ale się zobaczy. Nasze dziewczyny to 11 i 7 lat więc pewnie znajdzie się dla nich towarzystwo :) z Polski. Do zobaczenia
  • krisb1977 07.01.15, 11:39
    My lecimy z Gdańska 15-25 lipiec z 7 letnia córką. Widzę, że towarzystwo będzie zarówno dla niej jak i dla nas. Podobno Ruskich w tym roku będzie mniej więc może teraz My będziemy imprezować.
  • Gość: Ancik IP: *.dhcp-docsis.net.tomkow.pl 05.03.15, 10:31
    Witaj, magusia, ja z rodziną wybieram się do Utopii 18 lipca :) Mam nadzieję, że spędzimy tam 14 niezapomnianych dni :)
  • karola40 10.12.14, 19:28
    Wybieramy się do hotelu Utopia Word w czerwcu: 10-24.06.(z Wezyrem). Będziemy z córką 13-letnią. Będzie to nasz drugi pobyt w tym fantastycznym hotelu. Jeśli ktoś ma pytania dot. hotelu to chętnie odpowiem :-)
  • Gość: Daga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.14, 22:00
    Witam,ja również wybieram sie na wakacje do tego hotelu od 07 czerwca 2015 na 10 dni z 10
    letnią córką,mam pytanie czy są prowadzone jakieś animacje dla dzieci i jakieś atrakcje dla dzieci?
    Pozdrawiam
    Daga

• karola40 11.12.14, 18:45
    W hotelu jest klub z bardzo fajnie prowadzonymi zajęciami i codzienne mini disco, ale raczej dla małych dzieci. Oczywiście jest w ciągu dnia dużo animacji dla wszystkich typu: aqua aerobik, taniec, yoga, gry w piłkę wodną, rzutki, mecze w koszykówkę i siatkówkę itp. W nich biorą udział wszyscy, bardzo często są to starsze dzieci i nastolatkowie. Po za tym hotel ma salę z olbrzymią ilością fliperów i bilardem (to jest dodatkowo płatne). Jest też aqua park i zjeżdżalnie, a także park linowy (chyba od niedawna). Nad morzem jest wiele atrakcji (też płatnych) typu przejażdżek na pontonach, szybkich łodziach i itp. Wieczorem są prowadzone na bardzo przyzwoitym poziomie animacje w amfiteatrze dla wszystkich. Moje dziecko się nie nudziło (miała wtedy 10 lat), ale każde dziecko jest inne.
  • da01 21.12.14, 10:14
    Proszę o informację, czy w hotelu są alternatywne przejścia alejkami bez schodów . Chcielibyśmy jechać tam z 2 - letnim dzieckiem i wszędzie będziemy zmuszeni chodzić z wózkiem. Bierzemy ten hotel pod uwagę gdyż posiada wiele atrakcji dla naszego 6 letniego syna a dla nas piękne widoki.
  • karola40 22.12.14, 09:30
    Można poruszać się alejkami i nie korzystać ze schodów (te dają skrót przemieszczania się). Widziałam, że niektórzy turyści z małymi dziećmi, nie chcąc się w ogóle męczyć, korzystali z busa hotelowego, który jeździ na plażę i po drodze zatrzymuje się, aby wysadzić turystów przy aqua parku ;-) Wszędzie można dojść z wózkiem, jednak należy pamiętać, że jest to hotel położony na wzgórzu na ogromnym terenie z dużą różnicą wysokości (daje się to odczuć). Atrakcji dla dzieci nie brakuje.
  • Gość: sdyba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.14, 23:20
    Witam
    Właśnie zarezerwowałem wczasy w Utopii w lipcu 2015. Już nie mogę się doczekać:) Będzie pokój w willi i dlatego mam prośbę o opinie na temat bungalowów. Jaki jest ich standard, wyposażenie i położenie. Do końca roku mam czas na ewentualną zmianę, choć w sumie wolałbym przy nich zostać. Zawsze to trochę spokoju i cienia, a te parę metrów spacerku to tylko dla zdrowia. Za budynkiem głównym przemawiają znowu widoki.
    Dziękuje za wszystkie porady
    Sławek
    sdyba@o2.pl
  • karola40 12.12.14, 21:30
    Bungalowy umiejscowione są niżej. W lasku piniowym, ale niektóre również mają widok na morze. Z nich jest bliżej do aqua parku. I jest ciszej zwłaszcza wieczorami, gdy w amfiteatrze odbywają się pokazy i animacje. Nie wiem jak w rzeczywistości wyglądają w środku, bo poprzednim razem mieszkaliśmy w budynku głównym, ale ze zdjęć wnioskuję, że jest równie fajnie. Widoki z pokoju w budynku głównym były piękne (ale pokoje umiejscowione są od czterech stron, w tym od strony gdzie podjeżdżają autokary). Jeśli komuś nie przeszkadza codzienna lekka wspinaczka do góry, chociażby do restauracji, to będzie zadowolony z bungalowów, jeśli zaś nie lubi żadnego najmniejszego wysiłku fizycznego to raczej powinien wybrać budynek główny. My tym razem wybieraliśmy pokój w bungalowie (jest tam kameralniej, a "wspinaczki" nam nie przeszkadzają). Według mnie różnica w cenie za pokoje wynika z widoku z pokoju oraz szybkości i łatwości pojawienia się w restauracji :-)
  • Gość: sdyba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.14, 22:23
    Dzięki za odpowiedź. Już cieszę się na wyjazd:) Pozdrawiam
  • Gość: anna IP: *.play-internet.pl 16.12.14, 19:46
    Witam,

czy byli Państwo z biura Wezyr? Mam pewne obawy co do organizatora wyjazdu, hotel mi odpowiada. Czy wszystko po przyjeździe było ok?
  • karola40 16.12.14, 21:53
    Byłam w Utopii w 2012r. z Wezyrem i wszystko było ok. Prawda jest taka, że hotel jest wspaniały i rezydent nie był nam specjalnie potrzebny. Byliśmy z nimi m.in. na wycieczce 2 dniowej w Kapadocji - była bardzo ciekawie prowadzona, ale nocleg w paskudnym hotelu. Zarówno wtedy jak i teraz sytuacja Wezyra nie jest jednoznaczna. Ma kiepskie wyniki, ale jest w grupie OTI. W 2012r. na Riwierze Tureckiej było wszędzie widać autokary Wezyra i biura Odeon (to biuro również jest w grupie OTI). Widać było, że te biura opanowały Riwierę, ale zupełnie inaczej jest już w okolicach Bodrum. W Utopii też ich doskonale znają, stąd jak sądzę mają już wypracowane zniżki. A jak będzie w tym roku? Mam nadzieję, że przetrwają i będzie równie dobrze - my również się z nimi wybieramy.
  • Gość: endrju IP: *.play-internet.pl 30.12.14, 14:19
    Mam pytanie czy lepiej wybrać pokój typu willa czy w budynku głównym mam zamiar spędzić tam wakacje z trójką dzieci proszę o szybką odpowiedź
  • karola40 30.12.14, 21:40
    Pokoje w budynku głównym są w większości (tak ok. 90%) z balkonami, wyposażone jak na oficjalnej stronie hotelu tj. łóżko podwójne i 1 pojedyncze, toaletka, stoliczek, fotel, tv balkon z 2 krzesłami i suszarką na pranie. Wielkość pokoju to ok. 30 m2. Widoki przepiękne. Pokoje w willach są takie jak na stronie hotelu, ciut większe i mają troszkę inny układ. Mają balkon i usadowione są w lesie piniowym. Z willi dalej jest do restauracji, amfiteatru, ale bliżej do aquaparku. Z kolei jest ciszej zwłaszcza w nocy i bardziej kameralnie. Lasek daje cień i można złapać oddech w gorące dni. Schody do budynku głównego prowadzą po wielu stopniach ale nie jest to znowu aż tak uciążliwe. W aquaparku są również dostępne jedzenie, drinki i napoje. Wille są rozłożone przy dwóch alejkach idących półkolem dookoła budynku głównego. Jedne są bardziej wysunięte do linii brzegowej inne bardziej ukryte w lasku piniowym. Standard pokoi jest podobny. Wille są tańsze bo są z dala od wszelkich animacji, są bardziej kameralne. Pod budynek główny podjeżdżają przez całą noc autokary i trwają imprezy do późnych godzin nocnych. Tak czy inaczej na recepcji przydzielą Państwu pokój abyście czuli się komfortowo. A to czy willa czy budynek główny - zależy kto co lubi. Standard pokoi bardzo podobny.
  • Gość: dominik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.01.15, 12:16
    Witam
    Wczoraj kupiliśmy wczasy w Utopi ,lecimy 10 czerwca z Katowic na 11 dni. , czterech dorosłych i czwórka dzieci 4 , 5, 7, 11 lat .
    pozdrawiam i może do zobaczenia
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.chello.pl 08.02.15, 09:41
    Witam,
    My również kupiliśmy wycieczkę w tym terminie i lecimy z Katowic. Bardzo fajnie bo mamy dzieci w podobnym wieku. Do zobaczenia.
  • sonia-3 08.02.15, 20:47
    Jestem zauroczona tym hotelem i choć w tym roku jedziemy nad polskie morze, to w przyszłym roku, chętnie pojedziemy do Utopi. Tylko, czy ten hotel będzie w ofercie polskich biur podróży?. Czy ktoś wie, czy w ubiegłych latach, można było wyjechać do tego hotelu z Polski?. Zazdroszczę Wam tak po cichu. Napiszcie wrażenia po przyjeździe.
    --
    Żmija, często się w nogę wpija. Wtedy, trzeba koniecznie wypić dużo wódki, żeby ograniczyć skutki.
    W ogóle wypić dużo wódki nie jest źle- czy żmija ugryzła, czy nie.
  • sandra00 09.02.15, 10:02
    Ten hotel w Polskiej ofercie jest od wielu lat !
  • sonia-3 09.02.15, 11:24
    To super!!. W przyszłym roku, nie ma bata, muszę tam pojechać. Czekam na Wasze wrażenia. Ja byłam w Turcji bardzo niedaleko tego hotelu, w Kestel w Club Paradiso, 5 lat temu. Oj też było cudownie, ale tego hotelu to już nie widzę od lat w polskich biurach, a szkoda. Teraz czas na Utopię. Wszystkim życzę miłych wakacji i niezapomnianych wrażeń, w co nie wątpię.
    --
    Żmija, często się w nogę wpija. Wtedy, trzeba koniecznie wypić dużo wódki, żeby ograniczyć skutki.
  • Gość: Alex IP: *.leon.com.pl 10.12.14, 22:06
    Lecimy do Utopii 14-24 czerwiec z 7 letnią córką z Katowic.
    Wiem że w hotelu jest prawie wszystko i często nie ma się ochoty na nic więcej ale może ktoś wie, ile km jest do najbliższej "cywilizacji"?
  • karola40 11.12.14, 18:56
    Do Alanyi jedzie się trasą nadmorską dolmuszem ok. 20 min., a wcześniej też są mniejsze miejscowości np. Mahmutlar (tam dwa razy w tygodniu jest tam taki "tradycyjny" bazar - rynek). Koszt przejazdów dolmuszami nie jest wysoki. Dolmusze ruszają spod Utopii i do niej wracają. Taxi jest drogie.
  • justok1 13.12.14, 17:16
    My też w lipcu - 16-24 :) Wylot z Wwy. Magusia, będziecie w budynku głównym czy willach? Lecimy pierwszy raz, koleżanka była w zeszłym roku i wróciła zachwycona. Mam nadzieję, że my też :))
  • magusia27 13.12.14, 21:37
    wybraliśmy wille - ze względu na bliskość aquaparku i spokój, lubimy dużo chodzić odległość od restauracji nie będzie problemem; nie ukrywam że cena też zrobiła swoje :) mam nadzieję że będziemy zadowoleni; lecimy z wezyrem - dwójka dzieci 8 i 11 lat ; a Wy gdzie będziecie ? lecicie z dziećmi ?
  • justok1 14.12.14, 09:58
    W budynku głównym, z 13latką :) W lipcu już prawie 14 :)
  • Gość: endrju IP: *.play-internet.pl 30.12.14, 14:23
    A gdzie była w willi czy w budynku głównym?Które miejsce lepsze?
  • da01 23.12.14, 19:32
    My lecimy 10 czerwca z Wrocławia na 2 tygodnie. Mamy nadzieję na towarzystwo rówieśników dla naszego 6-letniego syna oraz 2-letniej córeczki. da01@gazeta.pl
  • Gość: anna IP: *.play-internet.pl 08.01.15, 20:45
    My lecimy z Gdańska 24 czerwca na 10 dni, z 7 letnim synem, czy ktoś też leci?
  • aga03.05 11.01.15, 15:32
    witam
    mamy zamiar wybrać się do utopii od 24.06, ale przeraża nas ta góra. dzieciaki 10 i 12 lat. czy w recepcji jest możliwość wyboru pokoju czy przydzielają z automatu. lecimy w dwie rodziny i chcielibyśmy być blisko.
  • aga03.05 11.01.15, 15:56
    jeszcze jedno pytanie , czy przy takiej ilości osób w restauracjach nie ma problemu z miejscami, sztućcami itd.
  • mav.777 27.05.15, 13:47
    Witam
    My lecimy z Warszawy 27 czerwca córka 6 lat i syn 8 lat.
    Pozdrowienia
  • Gość: Goaia IP: *.a197.priv.bahnhof.se 30.05.15, 20:15
    Witam :) My rowniez lecimy 24 z Gdańska. Będzie nas sporo :) W tym trojka dzieci 13latkow i jeden chłopczyk 8 letni :) pozdrawiam :) Do zobaczenia
  • Gość: maga2121 IP: *.kghm.pl 05.05.15, 14:08
    my będziemy od 3-go czerwca z 6-latkiem :) też lecimy z Wrocławia na 2 tyg. :)
  • tomaszbanas 11.01.15, 16:55
    Witam, my lecimy 06.08.2015 z poznania na 11 dni.
  • Gość: Ola IP: *.dukatad.pl 12.01.15, 13:51
    Witam,wybieram się z chlopakiem wylot również z Katowic 14.06 na 10 dni.Będziemy pierwszy raz w tym hotelu.Wybraliśmy właśnie ten hotel ponieważ bardzo zachwalała go nasza zaufana Pani w biurze podróży oraz moja koleżanka z pracy widziała ten hotel z zew. i stwierdziła że super i w ogóle "inna bajka".Myśle,że będzie ok:)pozdrawiam.
  • Gość: Ala IP: *.bredband.comhem.se 15.03.15, 19:59
    Byłam w Utopi 2 razy mogę polecić są plusy i minusy,widoki super ogólnie warto
  • aga03.05 14.01.15, 11:07
    witaj kaya . my lecimy od 01.07 do domków, szkoda , że się nie spotkamy. proszę zrób rekonesans, który numer jest najkorzystniejszy (żeby zbyt się nie zmęczyć hi, hi). lecimy pierwszy raz z Wezyra a 5 raz Turcja, ale zawsze wybierałam krótszy transfer .
  • maka.0710 23.01.15, 09:12
    My lecimy 03 czerwca z 5 letnią córką wybraliśmy pokój w hotelu.Mam pytanie może banalne ale czy ktoś się orientuje czy jest tam basen z podgrzewaną wodą?
  • Gość: heniu IP: *.capgemini.de 23.01.15, 10:12
    po co woda podgrzewana w czerwcu.?
  • sandra00 30.01.15, 13:17
    W ostatnich sezonach w Turcji nawet w czerwcu różnie bywa z pogodą więc woda podgrzewana mogłaby się przydać , Utopia nie ma basenów podgrzewanych jeżeli chodzi o te na górze to jak świeci słońce woda się nagrzewa nawet przy niższej temperaturze powietrza gorzej z aquaparkiem tam nawet podczas upału woda jest zimna . Polecam ten hotel w 100 % byłam w środku sezonu kolejek zero , jeżeli chodzi o pokój to tylko w budynku głównym , jeżeli chodzi o gości to faktycznie sami Rosjanie ( fajny Folklor !!!) ale ,,,,,,, rok temu byłam w innym hotelu na riwierze i tez mieli być a tu niespodzianka większość polaków !!! Trzeba się przygotować na trochę długi transfer .
  • Gość: Monia IP: *.rzeszow.mm.pl 02.05.15, 22:06
    My tez lecimy 1.07 z Krakowa
  • Gość: palinka IP: *.centertel.pl 20.02.15, 08:03
    Rowniez lecimy od 14 czerwca z dwojka szalonych malolatow ;p 1 i 6 lat :)
  • zibasia80 01.03.15, 09:33
    Zastanawiam się nad tym hotelem w tym roku na czerwiec - widzę że większość z Was wybiera się z Wezyrem - ale znalazłam go także w ofercie Sun Fun i teraz się zastanawiam czy z nimi nie lepiej? Co zdecydowało o tym, że braliście z Wezyra?
    Z góry dzięki za odp.
  • nineczka.o 01.03.15, 13:07
    Zdecydowaliśmy się iż cena była niższa.Dla 3 osób dorosłych w budynku głównym zapłaciłam 12.600 z Wezyra, a Sun Fun był droższy 1500 zł.Termin 2 sierpień lecimy na 2 tygodnie.
  • na-zawsze-mama 01.03.15, 14:02
    a my wybraliśmy SUN, bo lepsze planowe godziny lotu i powrotu a i cena dla 2+1 była tańsza o 900 zł w budynku głównym w lipcu
  • sonia-3 01.03.15, 17:30
    Tylko, nie wiem czy dobrze patrzę, ale Wezyr ma zniżki na dzieci ciut starsze niż 11 lat, bo chyba do 13 r.ż, a Sun do 11 r.z. I tego nie rozumiem, dlaczego w jednym biurze jest tak, a w innym inaczej. Czy to zależy od tego, jakie warunki wynegocjowało sobie dane biuro?

--
  • sandra00 02.03.15, 09:10
    Oczywiście cena jest ważna ponieważ warunki pobytu takie same ( nieraz różni się np.mini clubem lub restauracją darmową albo wycieczką gratis ) , ja byłam z biurem Grecos które wtedy w ofercie miało tylko budynek główny i tańszy niż Wezyr , podczas naszego pobytu znalazło się parę osób które będą z Wezyra miały wykupiony budynek główny ale niby z powodu braku miejsc mieszkały w domkach . Natomiast z SUNFUN byłam w Egipcie hotel miały w ofercie 4 biura Sun Fun był najtańszy ( lecieliśmy z różnych biur samolotem i niektórzy z innych biur mieli zmieniony hotel- z Sun Fun wszystko na czas rezydentka super więc można polecić z Wezyra korzystałam raz ale pobyt bardzo krótki więc nie mogę się wypowiedzieć chociaż wszystko zgodne z ofertą !
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.15, 21:18
    wita m czy leci ktos 17.06 z Wezyrem ? caly czas mam obawy , lecialam z San Fan do Tunezji i troche wpadek bylo poczawszy od godzin wylotu (poslizg 10 godzin ) powrot tez z przebojami o pokoju juz nie wspomne trzeba o wszystko walczyc
  • Gość: Marzena IP: 176.118.138.* 03.03.15, 08:46
    Ja lecę z Wezyrem 03.06.15 - 13.06.15 i też mam obawy pierwszy raz z tym biurem jedziemy i też czytałam że loty maja opóźnione więc zobaczymy jak to będzie. Długo miałam obawy co do tego biura ale w rezultacie dałam się przekonać pani w biurze, przekonywała mnie że firma się specjalizuje w Turcji itp... zaufałam zobaczymy jak będzie.
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.15, 17:21
    oni wszyscy tak nas zapewniaja a potem wychodzi jak zwykle .Bardziej obawiam sie o hotel podobno zlote czasy ma juz za soba , a My Polacy zawsze mamy najgorsze pokoje , zreszta nie ma sie co dziwic skoro biura kupuja najtansza oferte .My mamy wykupiony pokoj w budynku glownym podobno troche lepszy standard ale zobaczymy , czekam na jakies nowe wpisy do czerwca jeszcze troche czasu najwyzej jeszcze sie zmieni i mam nadzieje ze ktos jeszcze poleci 17.06 .Pozdrowienia
  • komanczop5 05.03.15, 17:04
    My też lecimy do Simeny Sun 17 06 2015 z Wrocławia .
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.15, 17:25
    fajnie tylko mnie chodzilo o Utopie czy ktos leci 17.06 z Katowic?
  • Gość: maga2121 IP: *.kghm.pl 05.05.15, 14:12
    my też, z Wrocławia 03.06.2015 :) i też pierwszy raz z Wezyrem ...
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.15, 22:46
    Z Wezyrem lece pierwszy raz , latalam z roznymi biurami ale San Fan to totalna porazka .Lecialam z nimi do Tunezji Wylot 10 godzin opozniony .Powrot jeszcze gorszy .Samolot podobno zepsol sie jeszcze w Polsce ale wiezli nas na lotnisko jak by bylo wszystko ok w polowie drogi powrot z powrotem do hotelu Zadnego kontaktu z nasza rezydentka . ZArzadalismy informacji od kierownika hotelu Arab jak sie nam nie podoba to mamy sobie radzic sami , no i co my mozemy wtedy zrobic? a no nic dobrze ze bylismy duza grupa bylo przynajmniej razniej ale wiez mi jak wyladowalismy w Katowicach to dziekowalismy Bogu strachu zesmy sie najedli i pokoje ktore byly dla nas przygotowane to naprawde totalny syf a hotel nie byl byle jaki bo to El Muradi wiec warto sie zastanowic a zreszta Wezyr specjalizuje sie w Turcji i moze warto wziasc to pod uwage
  • sandra00 09.03.15, 09:08
    Nie byłam nigdy w Tunezji , kiedyś niezorientowana w temacie słyszałam że jak do tego kraj to tylko hotele sieci EL MURANDI , a już czytam w tym roku któreś forum na którym pisze że to straszny syf - dobrze wiedzieć - no cóź w Utopii będzie Ci się na pewno podobać !
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.15, 20:42
    jak ja lecialam do tunezji 3 lata temu ten hotel mial jeszcze dobre opinie . Z czystym sumieniem moge polecic hotel Blu Ocenic na KOsie tylko dla doroslych a czy TY bylas w Utopi ?
  • sandra00 11.03.15, 07:57
    Byłam w Utopii i w bardzo wielu hotelach w Turcji !
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.15, 17:51
    TO FAJNIE MOZE MI ODPOWIESY NA KILKA PYTAN? CZY MAMY WPLYW NA WYBOR POKOI? JA MAM W HOTELU PDOBNO LEPSZE . GDZIES TAM JEST TARG JAK TAM DOJECHAC? JAK Z REZYDENTEM CZY JEST DOBRY KONTAKT CZY TYLKO W SPRAWIE WYCIECZEK ?
  • sonia-3 15.03.15, 20:16
    A ja mam pytanie do tych osób, które miały pokój w willi. Czy byliście zadowoleni?. Czy standard pokoi jest podobny do tych w głównym budynku, czy niższy? Pytam oczywiście o pokoje standardowe. Czy jedyny minus, pokoi w willach, to odległość od budynku głównego i tym samym od restauracji?.

--
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.15, 21:28
    no i leci ktos 17.06 z Katowic bo jakos nikt sie nie odzywa nie chcialabym leciec tam sama
  • sandra00 16.03.15, 08:47
    Ja miałam standardowy pokój w hotelu wykupiony w biurze , biuro wtedy miało tylko pokoje w hotelach , znajomi byli z innego biura dostali pokój w willi ( ponieważ brakło w hotelu ) ale na drugi dzień im zmienili ( ten w wilii różnił się dużo standardem od hotelowego mimo że też był niby standard ) . Co do targu to ja ogólnie jak już robię jakieś zakupy to w centrum Alanyi jak wysiada się z dolmusza tam też jest targ , bliżej Utopii może jakiś przyjeżdża albo jest też w jakieś dni w Mahmutlar . Co do rezydenta ja byłam w Utopii z Grecosa , ale korzystałam już z wielu biur najczęściej z Itaki bo już 10 razy , nigdy rezydent nie był mi potrzebny owszem kupuje u nich wycieczki ale na tym koniec , jeżeli miałabym polecić rezydenta z jakiegokolwiek biura to z SUN&FUN w Egipcie .
  • Gość: Monika IP: *.adsl.inetia.pl 19.05.15, 18:16
    Witam,

My rowniez wykupilismy wczasy w hotelu Utopia. Wylot z Wroclawia 17 czerwca na 10 dni. Trzy osoby dorosle + dwie dziewczynki w wieku 2 i 7 lat. To nasz czwarty pobyt w Turcji i zawsze hotele super.
  • Gość: gosc 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.15, 20:47
    Hej i co lecicie do Turcji? bo robi sie nie ciekawie
  • maka.0710 01.06.15, 21:48
    A co masz na myśli? Czy coś mnie ominęło lecimy 3 czerwca
  • Gość: Kaya_76 IP: *.compnet.pl 07.06.15, 12:59
    Hej Monika My juz odliczamy wylot 14 czerwiec Katowice ja maź i córeczka Wiki ??lat 6 na 12 dniWiec sie spotkamy w hotelu.Wizy kupione przez internet bilety wydrukujemy w piątek biuro na prześle mam nadzieje ze godziny wylotu sie nie zmienia i Wezyr stanie na wysokości zadania pierwszy raz lecimy z nimi.
  • maka.0710 07.06.15, 16:59
    My juz tu jesteśmy do 13.06 jest bosko tez jesteśmy z tym biurem wszystko ok pozdrawiamy z Utopi
  • Gość: Kaya_76 IP: *.compnet.pl 07.06.15, 17:32
    To super ze jesteście zadowoleni z hotelu i Wezyra jako biuro miłej zabawy??to mogę spokojnie odliczać do wyjazdu dzięki za infoz??
  • maka.0710 07.06.15, 18:39
    W 100% my pojechaliśmy nastawieni na wypoczynek jesteśmy z 6 letnią córką wiec atrakcji jest dużo jedyny minus miała być polska animacja ale jak na razie nie widać pani rezydent nic o tym nie wie za to rosyjskie co chwile ale da się wytrzymać miłego wypoczynku
  • mamacorek1 07.06.15, 22:29
    My lecimy 25 lipca z 9 latka. Powiedz a jak baseny tzn. Zjezdzalnie i sztuczna rzeka? Czy jest wifi w pokojach? Ile trwa transfer do hotelu ? Czy w kids clubie jest Polka?

Milego wypoczynku.
  • maka.0710 08.06.15, 07:47
    Transfer ok 3 h my po drodze mieliśmy 5 hoteli jest jedna 15 min przerwa za to odprawa na lotnisku trwała ok 50 min tyle było ludzi nikt nie chciał ode mnie wizy ps koleżanka miała otwarty bagaż nic nie zginęło nie zmieniła kodu w zamku a i lepiej opłaca wziąść euro niż dolary tu każdy liczy jak chce
  • mamacorek1 07.06.15, 22:33
    A czy barek jest uzupelniany w napoje w ramach all? Czy faktycznie w pokoju jest czajnik i kawa?
  • da01 08.06.15, 13:21
    Animacje od Wezyra są od 15 czerwca. Moje dzieci liczą na ciekawą zabawę w mini klubie.
  • Gość: ajdo IP: *.205.60.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.06.15, 06:08
    My lecimy grpa kilkanascie osob z.malymi dziecmi 12 czerwiec pozdrawiam
  • maka.0710 08.06.15, 07:34
    Zjeżdżalni jest 6 plus rzeka plus brodziki dwa dla dzieci ze zjeżdżalniami głębokie baseny prawie wszystkie 152 dziecięce różnie do 80 my mieszkamy w hotelu barek uzupełniamy codziennie w napoje typu cola fanta woda niegazowana soczki dla dzieci kawa herbata czajnik plus cukier Kids klub jeszcze nie było czasu córka wciąż chce na zjeżdżalnie ręczniki można wymieniać codziennie i te łazienkowe i te basenowe ja czasem basenowy wymieniam dwa razy dziennie nikt nie robi problemu do tego w spa do dyspozycji 3 sauny basen i jakuzi musze przyznać ze jest naprawdę czysto jedzenia do oporu i drinki tez w razie pytań chętnie odpowiem w chwili wolnej w pokoju jest WiFi nie wiem czy pani rezydent powie wiec podpowiadam login utopia hasło world pozdrawiam
  • mamacorek1 08.06.15, 09:38
    Dzieki za informacje. A skad sie bierze reczniki plazowe i gdzie wymienia?
    Czy faktycznie roznice poziomow sa uciazliwe? My tez mamy byc w hotelu a wiec do basenow kawalek.
    Cieszcie sie sloncem bo w kraju pochmurno:(
  • paulat83 09.07.15, 19:47
    Witam. Super informacje od Ciebie! :-)
    A możesz mi jeszcze kilka rzeczy powiedzieć?
    Czy mieszkaliście w hotelu czy w domkach? Jak w domkach to czy tam też są czajniki? ( chodzi mi o robienie mleka modyfikowanego dla dziecka)
    Jeszcze który domek jest w "najlepszym " miejscu ułożony, żeby mieć w miarę wszędzie blisko.

Dzięki :-)
  • bzyniolila1977 17.07.15, 08:39
    Witam,
    czy Ktoś będzie w Utopii w terminie 30.07-13.08.15 ? My jedziemy 4 os. rodzinką: mama, tata, synowie 3 lat i 8 lat. Wylatujemy z Katowic. Fajnie by było poznać się wcześniej chociażby na ten czas wirtualnie aby nie tracić czasu na szukanie znajomych już na miejscu.
  • madziara199 17.07.15, 08:54
    Część my mamy lecieć 29.07 do 12.08 z corka 6 lat i synkiem 9 miesięcy. Ale do 23.07 jeszcze podejmujemy decyzje gdyż możemy odkupić wczasy od znajomego ale on miał lot z gdańska a my z poznania i właśnie myslismy czy brac czy nie. Także dam znać. Hotel Bardzo mi się podoba. Przeraża mnie transfer. Ale jakos w razie co damy radę....23.07 dam znać czy lecimy. Fajnie się zgadac bo zawsze raźniej :-) pozdrawiam Magda
  • bzyniolila1977 17.07.15, 12:03
    no to czekam na info czy lecicie, jak tak to jeszcze się zgadamy ;-) podobno ten długi transfer będzie zrekompensowany udanym pobytem - miejmy nadzieję!!!
  • Gość: Karolina IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 17.07.15, 13:56
    Witam, my lecimy z Krk 29.07.-09.08. Mama, tata i dwie córeczki ;-) 12,5 i 3,5. Do zobaczenia przy basenach! :-D
  • Gość: ola IP: 80.53.135.* 08.06.15, 08:26
    Witam,odnośnie godz wylotu: 15.05 narazie zostaje? czy jest jakaś nowsza wersja?pozdrawiam.
  • aga03.05 09.06.15, 12:21
    Witam
    Proszę o info czy w domkach jest wf. bo nie mogę tego nigdzie znaleźć. lecimy od 01.07 z wawy. I jak ze standardem w domkach. pozdr
  • Gość: Ewa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 26.06.15, 20:35
    Hej my tez lecimy 01.07 w dwie rodziny z dziecmi bedziemy mieszkac w willach
  • madziara199 16.07.15, 11:43
    Witam chcemy lecieć na wakacje od 29.08 na dwa tyg z corka 6lat i synkiem 9miesiecy pokoje w bungalach prosze napiszcie czy można jakos zmienić pokoje z bungalow na hotel i czy damy radę z takim malym dzieckiem odnaleźć się w tym hotelu. Wakacje jeszcze nie wykupione ale jak czytam opinie są super. Przerażają mnie schody i transfer z lotniska jak my damy radę z takim malym dzieckiem w tym autobusie. Prosze niech ktos odpisze
  • Gość: Monika IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.15, 17:14
    Witaj Kaya76😃
    Dziekuje za Twoj wpis. My prakrycznie tez mamy jak to sie mowi wszystko dopiete na ostatni guzik. Zostalo tylko pakowanie i wyczekiwanie na 17 czerwca. Lecimy w piatke ja z mezem, corki starsza Lena i mlodsza Maja oraz nasz kolega. Do zobaczenia w Uropi😃. Pozdrawiam Monika
  • metintour 14.06.15, 14:30
    Jeśli będziecie w Utopii i potrzebujecie jakichkolwiek informacji to możecie śmiało pisać do nas. Jesteśmy na miejscu w Alanyi i pomagamy wszystkim Polakom spędzić miło i bezpiecznie wakacje.

www.metintour.pl
  • Gość: dre IP: *.246.40.164-rev.hti.pl 20.06.15, 18:37
    Co tam słychać w Utopi? Jakieś najnowsze doniesienia od przyjeżdzających z tego hotelu poproszę :)
  • madziara199 16.07.15, 20:00
    Witam chcemy lecieć na wakacje od 29.08 na dwa tyg z corka 6lat i synkiem 9miesiecy pokoje w bungalach prosze napiszcie czy można jakos zmienić pokoje z bungalow na hotel i czy damy radę z takim malym dzieckiem odnaleźć się w tym hotelu. Wakacje jeszcze nie wykupione ale jak czytam opinie są super. Przerażają mnie schody i transfer z lotniska jak my damy radę z takim malym dzieckiem w tym autobusie. Prosze niech ktos odpisze
  • Gość: maciej1975 IP: *.dynamic.chello.pl 28.06.15, 11:38
    Lecimy do Utopii 5 lipca 2015 z Poznania. Czy ktoś w tym terminie wybiera się do tego hotelu. Rodzina 4 osobowa (2 nastolatków 13 i lat). Proszę też o opinie ludzi którzy wrócili w czerwcu i byli zakwaterowani w willach. Powiedzcie też czy warto dać "coś" w paszport zeby dostać lepszy pokój;-) Tak było w Tunezji i zawsze działało
  • Gość: gosc IP: *.158.218.190.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.06.15, 13:06
    My nigdy nie dawalismy w lape. Jak pokoj nam sie nie podobal to szlismy do recepcji i go wymienialismy. Mam potw ze to nic nie daje. Rok temu para dala 20 dol i musiala wymieniac pokoj, bo dostali z widokiem na zaplecze. Nasz pokoj ok. W tym roku przyjechalsmy do hotelu z jeszcze jedna rodzina. Oni dali 20 dol. My nic. I otrzymalismy pokoje obok siebie. A wiec my nie dajemy. Wole te kase, ktora nic nie gwarantuje wydac na wycieczki:). A do utopii jedziemy 25 lipca.
  • madziara199 16.07.15, 20:01
  • Gość: Jagoda IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.15, 21:53
    A po co 3 tskie same posty?
  • madziara199 17.07.15, 08:57
    Jagoda net mi nie działał i nie widzialam przypietych postów. Dlatego trzy razy to samo. Pozdrawiam
  • Gość: lukasz IP: *.bialystok.vectranet.pl 16.07.15, 23:02
    Bylismy 12 -21 czerwiec. Transfer faktycznie.uciazliwy ale dacie rade.My bylismy z.2.latkiem 5 latkiem. Mysle ze domki sa lepszym rozwiazaniem poniewaz jest blizej do aqua parku,ktory jest przyjemnie zacieniony. Nie ma problemu z dotarciem do budynku glownego no sa.windy. Ja osobisicie moehlem juz na miejscu wybrac pokoj w budynku badz domek wybrlem domek. Dawanie.kasy w paszport w UTOPI nie.DZIALA.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka