Dodaj do ulubionych

Hotel Turunc ITAKA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.15, 03:00
witam
słuchajcie w tym roku chciałbym się wybrać do Turcji i zwrócił moją uwagę hotel turunc. może ktoś był ? są dobre opinnie na temat tego hotelu ale chciałbym się zorientować czy może nie wybrać jakiegoś innego w pobliżu czy turunc bd odpowiedni dla dzieci ( głównie chodzi o aquapark )
Obserwuj wątek
      • ronia31 Re: Hotel Turunc ITAKA 30.01.15, 18:54
        Jeśli szukasz opinii to może tutaj www.fostertravel.pl/opinie/hotele/turcja/wybrzeze-egejskie/turunc/turunc/ ogólnie jak się czyta to hotel wydaje się być całkiem ok. Tak sądzę po komentarzach i po zdjęciach z opisami.
        • sandra00 Re: Hotel Turunc ITAKA 05.02.15, 10:56
          aż 6 opinii ! i najlepsze " dla wymagających klientów " a ciekawe jakie mają te wymagania !
          cytat :Polecam ten hotel rodzinom z dziećmi, nastawionym na zwiedzanie, szukającym rozrywek, młodym i aktywnym, nowożeńcom, wymagającym klientom :
          śmiechu warte " polecam rodzinom z dziećmi " a co niby hotel oferuje dla dzieci - lekarza na 14 dni pobytu , brudny brodzik i coś co nazywa się aquapark ,
          " nastawionym na zwiedzanie " owszem bo nie ma Cię w hotelu , w okolicy nie ma co zwiedzać małe miasteczko , jedna droga zostają fakultety ,
          " młodym i aktywnym " a co tam mają robić /
          " nowożeńcom " napewno bo jeżeli to ich pierwsza podróż po ślubie nawet nie zwrócą uwagi na niedogodności ,
          Turcja to przepiękny kraj ( jestem tam co roku ) - wspaniałe hotele - więc szkoda czasu i pieniędzy akurat na ten.
      • Gość: Agata Re: Hotel Turunc ITAKA IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.15, 18:21
        My byliśmy w lipcu z dwójką dzieci, zdecydowanie odradzam, najgorszy nasz pobyt w Turcji.
        Pyszne jedzenie??? To chyba nie byłeś w innych hotelach w Turcji, ciągle to samo do znudzenia i wieczne kolejki po wszystko, jak później przyjdziesz na kolację to zostają najgorsze resztki, drinki w ramach all totalny dramat, brudno (leżaki aż lepkie od brudu, pokoje sprzątane bardzo pobieżnie). Turunc to zatłoczony moloch - tłok w basenie, na plaży i w restauracji, dwa nieduże baseny na taką masę gości to porażka. Okolica widokowo piękna, ale radzę wybrać inny hotel w pobliżu Marmaris.
        • Gość: A. Re: Hotel Turunc ITAKA IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.15, 22:05
          A ja właśnie Turunca wybrałam.
          Z różnych względów.
          Opinie znałam, czytałam...filmy też widziałam.
          I co?? inne oferty również analizowałam, porównywałam i ...wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...
          Postanowiłam zaryzykować. Mąż również...a sporo czasu poświęcił na analizę swoich wytycznych pobytu wakacyjnego.
          Przekonała mnie okolica, zjeżdżalnie (nie widać ich na foto).
          Nie ufam animacjom Itaki - może pozytywnie mnie zaskoczą.
          Okolice basenów o 6tej rano - w wielu hotelach są pozajmowane.
          Transfer długi - fakt.
          Turcję Egejską studiowałam 3 tygodnie i tak naprawdę Itaka wygrała - PineBay bądź Turunc (w tym pierwszym 6latek nie skorzystałby ze zjeżdżalni). Ciekawa ofertę miał Wezyr, ale hotele moim zdaniem słabsze, okolice tym bardziej.
          Ryzyk-fizyk.
          Moje wczasy kosztują niecałe 10700zł za 12 dni pobytu w lipcu. 15tysięcy nie dałabym.
          • Gość: Andrzej Re: Hotel Turunc ITAKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.15, 07:52
            Animacje w Turunc beznadziejne, wieczorne - po prostu żenujące, ludzie wychodzili po kilkunastu minutach, a zjeżdżalnie to są prawie we wszystkich hotelach 4 i 5 gwiazdowych w Turcji, ja jeszcze nie byłem nigdy w hotelu bez zjeżdżalni.
            My w tym roku jedziemy z TUI do Club Kustur Holiday Village (5* hotel z bardzo dobrymi opiniami) na 2 tygodnie (14 dni) od 9 lipca też za 10.700. Ja też nie zapłaciłbym 15 tysięcy za wyjazd do Turcji.
        • kok.10 Re: Hotel Turunc ITAKA 15.01.15, 14:55
          byliśmy w tunezji, egipcie, grecji, byłgarii, hiszpani oraz 2 x w Turcji. nigdzie nie było tak pyszne jedzenie jak w Turunc! pokój mielismy w czesci przy aqua parku - było bardzo czysto...jakos tłumów nie zauwazyłam - baseny, aqua park, morze - kazdy znajdzie cos da siebie...
    • angelika.wrona87 Re: Hotel Turunc ITAKA 11.02.15, 15:36
      my wybieramy się do Turunca 19 czerwca, wylot z Katowic. negatywne opinie pani Sandry, Agaty i jednego pana przewijają się w każdym pytaniu o ten hotel, jednak ich opinia ginie wśród tych zadowolonych, którzy zostawiają wpisy na stronie holidaycheck czy tripadviosor. Jeszcze się taki nie urodził kto by każdemu dogodził, ja w tamtym roku byłam w Alaiye resort and spa. Byłam po prostu zachwycona, nie było jednej rzeczy, która byłaby chociaż średnia. A też ludzie krytykowali. Po rezerwacji Turunc dzwoniłam kilka razy do konsultantów Itaki to byli zszokowani tym co ludzie piszą o tym hotelu.
        • sandra00 Re: Hotel Turunc ITAKA 12.02.15, 09:48
          ... zniżki ??? nawet za darmo !!!
          Ten hotel nie jest sam w sobie drogi ale za drogi na to co oferuje !!! Do prawdziwych Tureckich 4 gwiazdek mu bardzo daleko , a co dopiero do 5 ! Co do opinii i forów to na każdym z nich są pozytywne i negatywne z którymi oczywiście nie trzeba się zgadzać , na forach np.holidaycheck 99 % opinii pochodzi z polski , sprzedaje go tylko Itaka więc trzeba go jakoś wypromować , co niby ma powiedzieć konsultant z Itaki " nie jedż bo tam jest żle " . Niektórzy chcą właśnie jechać do miejscowości Turunc i wtedy pozostaje im tylko ten hotel bo inne ...
          Polecam po pobycie w Turunc wybrać następne wakacje również w Turcji np. Delphin Deluxe , Mukarnas , Utopia , Royal Max Belek i wiele innych w których byłam i będę - zadacie sobie wtedy pytanie czy warto było marnować urlop na Turunc . Zresztą szkoda dyskusji !!!
              • szmeczka Re: Hotel Turunc ITAKA 21.07.15, 16:32
                My byliśmy w Turuncu w zeszłym roku z dwójka dzieci 2,5 i 4,5.
                Na plus - zjeżdżalnie , jedzenie ok, placyk zabaw wszystko blisko siebie, tylko na zjeżdżalnie trzeba było podejść pod gorke . Ale brodzik , basen i placyk zabaw - blisko plaży. Jeżeli ktoś lubi otwarte morze i szeroka plaże to będzie zawiedziony, plazaa waziutka, typowo zatoczkowa- dla mnie na minus , chociaż widoki bardzo ładne. Blisko miasteczko Turunc wiec jest gdzie pospacerować wieczorem.
          • Gość: Wojtek Re: Hotel Turunc ITAKA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.15, 11:00
            Hotel Turunc faktycznie jest opanowany przez Polaków, pojawiają się jeszcze Turcy, Anglicy i chyba Holendrzy, ale w niewielkich ilościach i opinie o tym hotelu zamieszczają głównie Polacy wysyłani tam przez Itakę. Hotel absolutnie nie zasługuje na 5*, przede wszystkim jest duży problem z utrzymaniem czystości. brudne stoliki, leżaki i baseny to właściwie norma w tym hotelu. Pokoje różne, można trafić na lepsze i gorsze w zależności od bloku, w bloku A są najgorsze. Jedzenie OK, ale do 5* sporo brakuje, w porównaniu do innych hoteli 5* małe urozmaicenie potraw, prawie codziennie to samo, a jak pojawi się coś bardziej atrakcyjnego to znika błyskawicznie i już się nie pojawia. Ale najbardziej irytuje wszechobecny tłok - kolejki w restauracji, w barach, tłok przy basenach, leżaki zajmowane nawet o 6 rano, a po śniadaniu nie ma co liczyć na jakiekolwiek miejsce przy dolnym basenie (z animacjami).
            No i wieczorne animacje na żenującym poziomie, najgorsze jakie widziałem w tureckich hotelach.
            Hotel oceniam na słabe 4* i zupełnie nie rozumiem zachwytów, to przeciętny hotel w ładnym miejscu.
            Moim zdaniem o wiele lepszy jest hotel Viverde Loryma w Turunc z wyśmienitym wyżywieniem i przestronnymi pokojami z cudownym widokiem na morze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka