Dodaj do ulubionych

Turcja- Bodrum

02.02.18, 13:23
Jakie są temperatury przełom czerwca i lipca na Bodrum - czy jest bardzo gorąco?? Porównywalne jak w Grecji ?? nie byłam w Turcji wiec pytam.
Obserwuj wątek
      • dodekanezowiec Re: Turcja- Bodrum 04.02.18, 13:34
        Oj grekanie- wiem co piszę bo "mój rewir" :) Dla mnie czy Marmaris czy Bodrum w lecie nie robiło większej różnicy z Alanya czy :) Twoim Cyprem. Oczywiście może trochę zależeć od konkretnego miejsca- wyeksponowanie na zachód może pozwolić załapać się na meltemi ale generalnie na miejscu kogoś kto był w Grecji nastawialbym się na większy upał. Choć byłem w centrum Bodrum A nie Turgutreis.
    • metintour Re: Turcja- Bodrum 09.02.18, 10:12
      Pracuję w biurze podróży w Bodrum. Na przełomie czerwca i lipca w Bodrum jest zazwyczaj 30 stopni. Najgorętszy jest zawsze sierpień. Ale jest zawsze przyjemny wiatr od morza. Najlepiej w upalne miesiące wybrać się na błękitny rejs statkiem, wyspę Kos czy Dalyan.

Tu facebookowe forum o wakacjach i Turcji w ogóle Wakacje w Turcji facebook forum

i wycieczki lokalne z Bodrum wycieczki fakultatywne Turcja Bodrum
    • badobado Re: Turcja- Bodrum 27.11.19, 16:23
      Witam
      Po wielu próbach znalezienie informacji na temat promów z Bodrum Turcja w kierunku Antalya, Alanya, lub Tasucu koło Silifke spełzły na niczym.
      Pytanie czy są takie połączenia promowe pomiędzy tymi miastami.
      Do Bodrum przyjeżdżam w czerwcu 2020 roku z Bułgarii z Burgas wraz z żoną na jednym motocyklu.
      Chcę dojechać do tych miast ponieważ wybieram się na Cypr i muszę przepłynąć promem na stronę Turecką.
      Do Bodrum dojadę motorkiem z Burgas i pomyślałem ze dalej mogę popłynąć promem.
      Na pewno na Cypr jest prom z Tasucu ponieważ już kiedyś nim płynąłem z Cypru ze strony Tureckiej.
      Chcę oszczędzić sobie drogi i poszukuję drogi promowej z Bodrum do Tasucu.
      Jest chyba prom z Antalya do Girne na Cyprze ale tego nie wiem na pewno.
      Jeżeli możecie mi pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
      Reasumując szukam promów od Bodrum w kierunku Tasucu dla mnie oraz żony i motocykla.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka