Dodaj do ulubionych

Wizy nadal płatne

17.05.18, 10:03
Kilka lat temu Erdogan obiecywał rychłe zniesienie wiz dla Polaków, tymczasem Turasy wciąż wymagają płatnej wizy. Poza obywatelami Polski płatna wiza jest tylko w Europie dla obywateli Norwegii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Wszystkie inne kraje europejskie - wszyscy nasi sąsiedzi, nawet Ukraina czy Białoruś są zwolnieni z obowiązku wizowego. Dziwna i niezrozumiała ta turecka poltyka wobec nas.
Edytor zaawansowany
  • dodekanezowiec 17.05.18, 10:13
    A tam gdzie nie ma wiz to podatek turystyczny np. Baleary Grecja czy Włochy. Zawsze w plecy... Niby mało ale wszystko kosztuje.
  • Gość: Jerry IP: *.toya.net.pl 17.05.18, 11:46
    Macali się z Kopacz, macali z Adrianem i słowa nie dotrzymali. Nie załatwił nawet Prezes. Szkoda.
  • Gość: Hania IP: *.centertel.pl 17.05.18, 15:06
    Godzinę temu wydrukowałam wizy na wyjazd w najbliższą środę. Były trzy podejścia, coś z systemem, ale się udało. Radzę by nie kupować wizy na ostatnią minutę. Myślałam, że może to mój pech, ale w biurze podróży koleżanka powiedziała mi, że niestety bywa, ona też tydzień temu w nocy robiła klientom wizy, bo za dnia były problemy. A na marginesie...mamy własnego Erdogana więc wiemy jak to jest z obiecywaniem cudów własnemu narodowi, a co dopiero innym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.