Dodaj do ulubionych

Hotel Turunc Resort z Rainbow

16.05.19, 17:51
Chcę prosić o opinie o tym hotelu osoby, które były na wczasach w tym hotelu w latach ubiegłych, bo sam hotel nie jest nowy, ale na stronie Rainbow nie ma o nim żadnych komentarzy, a więc wnioskuję, że musi być nowy w ofercie. Proszę o pomoc w zweryfikowaniu fajnych atrakcyjnych zdjęć i jak się one mają do rzeczywistości zastanej na miejscu. Pozdrawiam. Mościak.
Edytor zaawansowany
  • vie.tka 16.05.19, 18:35
    Przyglądałam się kiedyś temu hotelowi, któryś z największych polskich touroperatorów miał ten hotel w swojej ofercie i z tego co pamiętam to oceny były bardzo dobre, prawie max. Rainbow z tego co widzę ma ten hotel dopiero od niedawna. Poszperaj w sieci to pewnie znajdziesz. Poszukaj też real photo w google grafice, ja tak zawsze robię przed wyborem hotelu. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.