Dodaj do ulubionych

Iberotel Serra Palace

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.07, 15:35
Bardzo proszę o opinie i uwagi o tym hotelu; chyba po sąsiedzku z Iberotel
Palm Garden ale mniej popularny wśród Polaków - brak aktualnych opinii i uwag
dot. pobytu. Będę wdzięczny - pozdrawiam.
Obserwuj wątek
            • Gość: wojgor Re: Iberotel Serra Palace IP: *.autocom.pl 25.06.07, 20:16
              Droga Aniu! Lecimy 11.07.2007 r. (za 2,5 tygodnia) z Wezyrem czyli samoloty
              Freebird (Turcja). 2 osoby dorosłe i córka 10 lat. Pobyt wykupiliśmy za
              pośrednictwem wakcaje.pl - 2 tygodnie. Wylot z Krakowa. Trochę jeździliśmy po
              świecie ale Turcja 1 raz. Wszystkie opinie dot. hotelu (nie wiem czy zgodzisz
              się ze mną)dośc dawne. Chyba bardziej popularny Iberostar Palece Garden wśród
              naszych rodaków ? Jesteśmy dobrej myśli i raczej wybieramy wycieczki
              fakultawywne za pośrednictwem naszego touroperatora - oby niezbyt agresywne
              jeżeli chodzi o pogodę. Jeżeli trafisz na jakiś ślad dot. naszego kierunku
              napisz - proszę ! Moje dziewczyny - raczej aktywne podejście - ja, raczej
              drinki, Efes-Pilsner i blisko basenu. Pozdrawiam serdecznie z Krakowa. Napisz !
              • Gość: Ania Re: Iberotel Serra Palace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.07, 09:34
                Oj, zazdroszczę Ci troszeczkę że to już niedługo:) Nasz wylot jest 15 sierpnia
                z Poznania. Z wycieczek fakultatywnych przyjdzie nam pewnie zrezygnować gdyż
                lecimy z 15-miesięczną córką, a temperatura w sierpniu jest dość wysoka (w
                lipcu pewnie też). Do Turcji lecimy drugi raz. Podobało nam się, klimacik i
                atmosfera sprzyjają wypoczynkowi:)Byliśmy w Pammukale, fajnie ale strasznie
                gorąco, nie można było wytrzymać. Co do hotelu, myślę że Palace Garden ma
                bogatsza ofertę dla dzieci i dlatego jest częściej wybierany. My sami
                początkowo myśleliśmy o nim ale w ofercie zostały już tylko pokoje o niższym
                standarcie więc zdecydowaliśmy się na Serra Palace. Jest tam ALL TOP więc myślę
                ze będzie ok. My lecimy niestety tylko na tydzień...
                Pozdrawiam:)
                    • Gość: wojgor Re: Iberotel Serra Palace IP: *.autocom.pl 26.06.07, 19:45
                      Suuuper, pozdrowienia dla całej Twojej Rodziny.
                      P.S. Jeśli można spytać: z jakim biurem lecisz; czy masz już upatrzone jakieś
                      wycieczki fakultatywne, czy dysponujesz jakimiś opiniami o tym hotelu -
                      będziemy wdzięczni za szczegóły (oczywiście w miarę posiadanego czasu bo jutro
                      fruuuu !)
                          • Gość: wojgor Re: Iberotel Serra Palace IP: *.autocom.pl 26.06.07, 21:26
                            Ja też z Krakowa ale 11.07.2007 r. - wylot 23.50 - więc nie bałamućcie po
                            drodze bo my jeszcze z powrotem musimy zdążyć. Myślisz, że bezcłówka na
                            Balicach będzie czynna ? - srodze zawiodłem się w zeszłym roku (wylot też w
                            nocy do Tunezji, co prawda z soboty na niedzielę). Donoś skwapliwie o
                            temperaturach - jeśli możesz. Cofam pytanie o fakultety, ja raczej pifko i raki
                            w ciągu dnia, a tylko wieczorem "taniec brzucha". Ukłony, nie daj się
                            krzyżakom.
                            • Gość: Ania Re: Iberotel Serra Palace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 22:12
                              Witajcie, już straciłam nadzieję na bliższe informacje na temat tego
                              hotelu....Czy naprawdę jest tam tak mało Polaków?
                              Proszę, napiszcie jak Wam się hotel podobał, czy faktycznie jest komfortowy i
                              zasługuje na swoje 5*? Jakie pokoje? My mamy wykupione z widokiem na morze,
                              były troszkę droższe ale mam nadzieję ze warto. Jakie jedzenie? Czy znajdzie
                              się coś dla naszej małej córeczki? A plaża, baseny? Okolica? Czy są ciekawe
                              animacje? I co z disco na swieżym powietrzu? Napiszcie jaką mieliście pogodę?
                              Na ile stopni mamy się przygotować? Acha, jeszcze ile trwa transfer z lotniska
                              do hotelu.... Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
                              Mam nadzieję że wasz pobyt był udany i jesteście zadowoleni i wypoczęci:)
                              Pozdrawiam cieplutko
                              • Gość: wojgor Re: Iberotel Serra Palace IP: *.autocom.pl 30.07.07, 22:45
                                Droga Aniu, pozdrawiamy Cię serdecznie i śpieszymy donieść jak niżej:
                                1) Polaków rzeczywiście mało i miło co drugi dzień powiedzieć sobie "dzień
                                dobry" z rodakami gdy ich spotkasz. Prym wiodą w kolejności: Niemcy, Francuzi,
                                Belgowie, Anglicy, Turcy, Polacy, Rosjanie. Szczególnie mała ilość gości zza
                                wschodniej granicy jest miłą niespodzianką. W czasie naszego 2-tyg. pobytu
                                stwierdziliśmy pobyt jeszcze dwu miłych rodzin z Polski.
                                2) Nasze wrażenia odnośnie hotelu są bardzo pozytywne i to także po
                                skonfrontowaniu opinii naszych znajomych przebywających w innych miejscach
                                Riwiery Tur. Może nie jest to pełne 5* ale mocne 4 - 4 i pół w naszym odczuciu
                                na pewno. Na prawdę trudno coś złego wyszukać i Wam przekazać (może ostrożnie z
                                posiłkami na początku - po 10 dniach ma się przesyt jedzenia). W naszym
                                subiektywnym odczuciu OK. Oczywiście jeżeli ktoś jest nastawiony na nocne
                                balety i szał zakupów to może się zawieść - większość imprez kończy się ok.
                                24.00 a przed hotelem kilka sklepików. Ale my właśnie poszukiwaliśmy czegoś
                                takiego - spokojnego i kameralnego a gdy mieliśmy ochotę na zakupy to robiliśmy
                                wypad głównie do Side (busik hotelowy 3 euro lub taxi 20 euro) i tam można było
                                nasycić się handlem, hałasem i upałem. Byliśmy zakwaterowani w bungalowie mniej
                                więcej w śrokowej częsci obiektu i bardzo jesteśmy z tego zadowoleni. W naszym
                                odczuciu najlepsze usytuowanie w bungalowach to parter lub I piętro (II p.
                                trochę za wysoko się spindrać). Budynek główny wydaje się trochę mniej
                                kameralny - bespośredni wgląd na restaurację poniżej ale może to subiektywna
                                nasza opinia ? Widok na morze z pewnością będzie dużym atutem - my widzieliśmy
                                z naszego balkonu piękny i zadbany ogród + basen (parter).
                                3) Jedzenie ekstra - nie przesadzać z ilością choć to wszystko tak wspaniale
                                wygląda i smakuje - desry i ciasta przwyborne.
                                4) Dla małych dzieci fajny brodzik i klub dziecięcy (fajne zabawy łącznie z
                                malowaniem koszulek i wspaniałe minidisco wieczorem)- niestety brak animatorów
                                w jęz. polskim. Nasza 10-letnia pociecha radziła sobie po angielsku.
                                5) Plaża OK choć większość czasu przyznam spędzaliśmy nad basenami. Niemcy
                                szaleją z rezerwacją leżaczków i zaczynają 6 - 6.30 - ale nie dajcie się
                                zwariować i ok. 8.00 rzućcie ręczniczki na upatrzone legowiska.
                                6) W bezpośredniej okolicy nie ma nic - kura, koń (koza), krowa i droga na
                                Ostrołękę. Ale "call me a taxi, please" i droga na Orient stoi otworem.
                                7) Najlepsze disco na świerzym powietrzu to w naszej ocenie beach party z
                                potężnym ogniskiem.
                                8) Pozostając na terenie hotelu klimat OK ale wyjeżdzając gdzieś dalej dobija
                                wilgotność powietrza. Zabierzcie spory zapas filtrów UV zwłaszcza jeśli
                                jesteście wrażliwi na słoneczko jak ja. My zużyliśmy chyba 5 flaszek i każda
                                kolejna (z wyższym blokerem) to ok. 30 bagsów.
                                9) Transfer z lotniska w Antali ok. 1,5 godziny - będziecie jednymi z
                                pierwszych u celu. Towarzystwo do Alani jeszcze się sporo tłucze autokarem -
                                duży plus położenia.
                                W razie jakichkolwiek pytań - proszę pisz śmiało. Jednocześnie zapraszam na
                                równoległy wątek na portalu wakacje.pl gdzie postujemy z women, która też
                                wybiera się do tego hotelu z córka 11 lat i mężem. Jeżeli podasz swój mail to
                                możźe jakieś zdjęcia ? choć przyznam fotografia nie jset moją mocną stroną.
                                Pozdrawiam i życzę niezapomnianych wrażeń. Wojtek
                                • Gość: ania Re: Iberotel Serra Palace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.07, 23:15
                                  Bardzo serdecznie dziękuję za super szybką i wyczerpującą odpowiedź:))) bardzo
                                  mnie cieszy że hotel Wam się podobał i miło spędziliście czas urlopu:)))
                                  Przesyt jedzenia pewnie nas nie spotka gdyż jedziemy tylko na tydzień i pewnie
                                  niezdążymy się znudzić turecką kuchnią.
                                  Na wycieczki również się nie nastawiamy ze względu na nasze dziecko (córka ma
                                  16 m-cy) więc czeka nas "lenistwo" typowo hotelowe.
                                  Czy w pobliżu jest sklep ze skórzaną odzieżą? Można coś ciekawego kupić?
                                  Fotki z hotelu sprawiłyby mi wielką radość:) mój adres anka006@gazeta.pl
                                  Pozdrawiam:)
                                  • Gość: wojgor Re: Iberotel Serra Palace IP: *.autocom.pl 30.07.07, 23:39
                                    Przed hotelem minimarkecik - kilka sklepików w tym jeden z także ze skórzaną
                                    odzieżą. Nie byliśmy tym specjalnie zainteresowani (ograniczyłem się do zakupu
                                    w tym sklepie portfela i portmonetki na upominki dla rodzinki) ale odniosłem
                                    wrażenie, że ciężko z nimi się targuje - rozpuszczeni chyba przez Niemców,
                                    którzy w ogóle nie znają się na zabawie w handel pod tą szerokością
                                    geograficzną. Z przyjemnością sklepikarze włączali się do targowania ale
                                    ustępować specjalnie nie chcieli. Dopiero moje pozorowane wyjście ze sklepu
                                    spowodowało obniżkę o 20% (ale sukces !). Jeżeli chodzi o zakupy które masz nam
                                    myśli proponuje raczej wypad do Side (tam zatrzęsienie różnych sklepów i nieźle
                                    opijesz się herbaty od sprzedawców zanim coś wybierzesz). Niestety jako facet
                                    zainteresowany raczej fajkami wodnymi, raki i piwem niewiele mogę Ci doradzić a
                                    żonusia już poszła spać, usilnie dopytując się do kogo ja tak piszę i piszę.
                                    Postaram się coś wrzucić do Twojej skrzyneczki pocztowej tylko nie krytykuj
                                    nadmiernie mojego antytalentu do uwieczniania wrażeń w fotograficznym fleszu.
                                    Jestem przekonany biorąc pod uwagę Wasze nastawienie na spokojne i miłe
                                    leniuchowanie w komforcie (abstrahując od upału) z 16-miesiączną pocieszką, że
                                    wybraliście dobre miejsce. Ukłony z Krakowa
                                    • Gość: ania Re: Iberotel Serra Palace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.07, 00:09
                                      mniam,mniam...raki, piwko....fajki wodne posiadamy w ilości sztuk 3 (w tym
                                      jedna z Turcji utargowana ze 150 na 30 lirów) Mój mąż uparł się na skórzaną
                                      kurtkę na motor a ja tak przy okazji:)))
                                      A tak apropos, jakie trunki podają w hotelu? W plastikowych kubkach czy w
                                      szklanych?
                                      Z góry dziekuję za zdjątka, pozdrowienia również dla żony:)))
                                      • Gość: wojgor Re: Iberotel Serra Palace IP: *.autocom.pl 31.07.07, 00:57
                                        W ciągu dnia w barach przy basenie i plaży raczej plastik (ale twardy) chyba że
                                        stanowczo zaoponujesz. Zaletą jest, że nie topią się w wodzie i jest
                                        bezpiecznie. Wieczorem już raczej tylko szkło. Drinki ekstra płatne tylko
                                        szkło. Karta drinków ekstra u barmanów. Drinki w all wszystkie mieszanki
                                        kolorów i parasolek z ich wódką, ginem, brendy, raki itd. (butelki takie same
                                        ale smak i moc różne). Wina cały dzień we właściwych gatunkom kiliszkach.
                                        Uprzedź szanownego małżonka żeby przynosząc Ci drineczki wdziewał koszulkę -
                                        toć się chłop nagoni a po drodze słoneczko przyświeca. Dobranocka i niech Was
                                        strzeże "oko proroka". Spokojnej podróży z pocieszką.
    • Gość: Ania Re: Iberotel Serra Palace IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.07, 00:49
      Witam po wakacjach:) No i cóż...Hotel bardzo fajny, może nie na 5*
      ale tak jak pisałeś na dobre 4ipół. Bardzo nam się podobało a nasza
      córeczka nie chciała wychodzić ani z basenu ani z minidisco:). Po
      wylądowaniu mieliśmy problem z odebraniem wózka naszego dziecka gdyz
      każdy podawał nam sprzeczne informacje gdzie można wózek odebrać.
      Trwało to na tyle długo że minibus z innymi turystami odjechał. Ale
      czekał juz następny specjalnie dla nas tak więc mieliśmy prywatny
      transfer:) W drodze powrotnej (a zabierali nas z hotelu o 3 rano)
      przyjechał mini van i znowu jechaliśmy sami na lotnisko:) Także
      miłym zaskoczeniem był kosz owoców i butelka wina do pokoju:)Jeżeli
      chodzi o ceny to niestety nie tylko w hotelowych sklepikach
      sprzedawcy są rozpieszczeni prze Niemców ale także w skepach w Side
      było ciężko się targować...i ceny dużo wyższe niż kilka lat
      wcześniej. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com