Dodaj do ulubionych

Od 9.09.09! Hotel Mirador

IP: *.astral.lodz.pl 02.09.09, 00:57
Wpisujcie się kto leci do hotelu Mirador,ja z mężem 9.09-16.09 z
Łodzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: emila Re: Od 9.09.09! Hotel Mirador IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.09, 20:56
      Witam, ja lecę z chłopakiem 23.09 !Z Poznania, miło byloby gdyby
      znalazły się osoby chętne np do wspólnego wypożyczenia samochodu lub
      spędzenia czasu ;-) jeśli ktoś byłby zainteresowany to można śmiało
      pisać na emiladol@interia.pl , bo nie zawsze jestem tutaj na
      bieżąco. Pozdrawiam ;-)
                  • ani-ala Re: byłam,widziałam,pytajcie 19.09.09, 23:45
                    Położenie hotelu doskonałe,w pierwszej strefie ,nad samym
                    morzem,kompleks składa się z 2 budynków,1- bliżej morza,w którym
                    jest recepcja i restauracja,i 2bud.z tyłu,tez V piętr. z
                    pokojami.Najwięcej Niemców,troche Rosjan,Czechów,Węgrów,podobno
                    nawet Hiszpanie.Z Polski było ok 26 osób.Animacje w wiekszosci w jęz
                    niemieckim,ale po kilka słów w innych językach,w tym polskim,tez im
                    sie udało wyartykułować.My osobiscie na ich: Guten morgen
                    odpowiadalismy głośno :dzień dobry.W hotelu płaci się za wszystko w
                    euro,w takiej walucie są wystawione ceny ale w dolarach tez mozna.Ja
                    osobiscie wymieniłam od razu po przyjeżdzie 50€(dostałam 100lirów),a
                    w sklepiku przy basenie płacąc za loda z ceną 1.5 € przeliczono lira
                    na euro.Radze wziąść walutę w mniejszych nominałach.
                    Nie działa wkładanie do paszportu jakichkolwiek pieniędzy,tak
                    własnie zrobiłam,a i tak dostałam pokój od ulicy.Dopiero rezydentka
                    następnego dnia załatwiła mi zamianę na taki z bocznym widokiem na
                    morze,bo taki chyba przysłyguje wszystkim z Grecosa(notabene nie
                    było ludzi z innych biur).Jedno małżeństwo z dzieckiem od razu
                    dostali pokój z widokiem na morze.Inni przenosili sie na następny
                    dzień.Jeśli zna się język niem lub angielski to mozna sobie samemu
                    załatwić.
                    Pokoje czyste,otwierane na kartę czipową i wtedy załączany jest
                    prąd,klimatyzacja indyw,gdy otwiera się balkon to się wyłącza.W
                    pokojach minibary,a w nich po 2 buteleczki wody
                    mineralnej,codziennie świeże.Za darmo!!!W lobby hotelowym do
                    dypozycji internet 1 godz /2€,jak się ma swego laptopa to
                    podłaczenie gratis.
                    Nie zauważyłam żeby obsługa oczekiwała na kazdym kroku na
                    napiwki,wszędzie są wystawione skrzyneczki z prośbą o napiwek,kto
                    chce ten daje...Pokojowym na poduszce zostawiałam co drugi dzien 1-
                    2€.Kelnerzy przy barach rozpoznają gości,którzy dają napiwki bo
                    niektórzy drinki dostają w szklanych nacz,a niektórzy w plastiku,ale
                    myslę,że jak się poprosi to tez się mozna załapac na
                    szkło,szczególnie wieczorami ,gdy jest więcej chętnych.
                    Gwoli ścisłości wszyscy goście w hotelu mają wersję AL więc nie ma
                    problemu z jakims kryciem sie kto wchodzi,a kto nie o jakiej porze
                    do restaur czy z zamówieniem do baru.Restauracja
                    duża,klimatyzowana,z pięknym widokiem na morze,jedzenie
                    urozmaicone,smaczne,jak się źle trafi z godz to trzeba trochę
                    poczekac w kolejce do ciepłych dań,ale do szczegół.Do obiadu wino w
                    kieliszkach,piwo,cola,woda,różne rozwodnione soki z
                    dystrybutorów,kawa,herbata,czekolada.Owoce,ciasta,pyszności,mniammnia
                    m .W barach przy basenach te same zimne napoje,Ice Tea,wódka z
                    colą,gin z tonikiem,piwo Tuborg i inne alkohole płatne.
                    Rezydentka Grecosa Agata-super,bardzo komunikatywna i miła
                    dziewczyna.Złego słowa na jej temat nie powiem.Z wycieczek nie
                    korzystałam ,oprócz jednej po Alanyi.
                    Ogólnie musze powiedzieć,że pobyt był bardzo udany.Jednego czego mi
                    brakowało to dyskoteki na terenie hotelu.Codziennie odbywało się
                    minidysco dla dzieci w amfiteatrze na terenie,wybory miss ,występ
                    tureckiego zespołu,gra rzutki,mecze piłki wodnej i siatkówki,aerobik
                    w wodzie i przy basenie.Ogólnie super i polecam ten hotel.Jak co to
                    jeszcze odpowiem.
                  • ani-ala Re: byłam,widziałam,pytajcie 20.09.09, 00:16
                    Gość portalu: rossa napisał(a):

ile biora boje
                    > hotelowe , jaka obsługa jest

Do rossa:jak dasz 100€ to na pewno nie pogardzą.Po przyjeździe i
                    zameldowaniu czy chcesz czy nie chcesz,boy złapie Twój bagaż i
                    pojedzie windą żeby pokazać jak się otwiera pokój,włącza prąd i
                    klimę dlatego można mu wtedy cos dać.Dobrze mieć drobne nominały
                    €,dać wtedy 2€.Ja nie miałam drobnych i dałam 10 ,a i tak ani razu
                    mi nie powiedział nigdy dzień dobry,ani nawet się nie uśmiechnął.Ale
                    co tam.
                    Kelnerzy w restauracji są zawsze uśmiechnięci i mili.Ogólnie
                    uważam ,że obsługa jest bardzo rozpieszczona przez Niemców,ale mnie
                    osobiscie to nie przeszkadzało.Była taka sytuacja,kiedy przed
                    wyjazdem zwracałam ręczniki(które wolno wynieść na leżaki,bo tych z
                    pokoju-nie)pobierana była za nie kaucja w recepcji 10€,z wypisanym
                    kwitkiem schodziło się do salonu masażu gdzie wydawali żółto-szare
                    ręczniki,przy zwracaniu ich obsuga salonu "udawała greka" i dłuugo
                    nie mogli znaleźć tego kwitka.Później znów w recepcji gdy przyszłam
                    po kasę,z usmiechem wzięli go i "danke",a ja z usmiechem
                    czekam.Najlepiej radzę wziąść ręczniki na plażę swoje.
                    Jeszcze jedna rada,gdy chce się ,żeby wymienili ręczniki w pokoju na
                    nowe to te do wymiany należy rzucić na podłogę przy wejściu.Jak się
                    suszą na balkonie to nie wiedzą czy już do wymiany.
                • ani-ala Re: Od 9.09.09! Hotel Mirador 20.09.09, 22:36
                  Mozna wykupic sobie sejf w pokoju,jest on na stałe zamontowany w
                  szafie tylko płaci się za kluczyk,nie znam cen ale mysle ,że jesli
                  masz dużo kasy i obawiasz sie kradziezy to warto.Ja miałam dobrą
                  kamerę,ap fotogr i paszporty i chowałam w walizce zamykanej na
                  kłódeczkę (troszke solidniejszą niz ta fabryczne sprzedawana z
                  walizką).Ciuchy wisiały w szafie lub były rozłoż. na krzesłach.Niby
                  hotel nie odpowiada za rzeczy zagubione,ale nie słyszałam ,żeby
                  mówiło się o jakichś kradzieżach.Miałam ze soba małą torebeczkę w
                  której nosiłam część pieniędzy i karte kredytową,brałam to nawet ze
                  soba na plażę i basen w większej plażowej.Zdarzyło się ,że
                  zapomniałam i zostawiłam na wierzchu i nic się nie stało.Bardziej
                  bałabym się o kradzież gdy idzie sie na zakupy i rynek.
                  Nawet wódka kupiona na bezcłowej została nietknieta ,a była tylko w
                  reklamówce i przez pokojową postawiona na stoliczku.Widziałam jak
                  wiele osób idąc na posiłek w trakcie dnia zostawiało torby na
                  leżakach.Ale strzeżonego itd...sejf zawsze można wykupić,napewno nie
                  sa to duze pieniądze.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka