Dodaj do ulubionych

Znęcanie się nad zwierzętami w sklepach

28.09.10, 14:06
W sklepie ZOO Natura w Realu przy Jubilerskiej w Warszawie sprzedawany pies jest całą dobę przetrzymywany w b. ciasnej klatce. Zwierzę męczy się niemiłosiernie. Straż dla Zwierząt odpowiada, że nic nie może zrobić, bo PRAWO NA TO POZWALA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W Polsce prawo pozwala znęcać się nad zwierzętami ? BO TO JEST ZNĘCANIE SIĘ na dtym biednym stworzeniem !
Napisałem do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami - ciekawe czy coś zrobią, czy tylko zbierają datki na swoją działalność.
Gotów byłbym pokrych połowę kosztów wykupienia tego psiaka, ale obawiam się, że natychmiast jego miejsce zajmie następny. Ja mam psa, więc nie mogę go kupić dla siebie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: f.l.y IP: 192.156.102.* 28.09.10, 16:23
    jaki to pies, tak z ciekawości zapytam i czy szczeniak?

bardzo psiakowi współczuję, nie rozumiem klatek dla psów, kto i po co je wymyslił wmawiając ludziom, że służą do wychowywania psa - kiedyś klatek nie było i z psami też było dobrze..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.