Dodaj do ulubionych

Prezent :)

31.03.10, 22:04
Witajcie kobietki ;) mam pytanie czy nie macie jakiegoś pomysłu na prezent
urodzinowy dla znajomej <35latek>
Obserwuj wątek
    • iszaki Re: Prezent :) 01.04.10, 23:26
      Pomysłów jest mnóstwo - zależy co ona lubi, czym się interesuje, jaka jest, co
      sprawia jej przyjemność, jakie jest jej hobby, czy jest aktywna, gdzie mieszka,
      jaką ma sytuację życiową.
      Oraz ile chcesz przeznaczyć na prezent i jak bliska jest to znajoma.

Od typowo kobiecych gadżetów modowych i kosmetycznych można zacząć (jakiś ładny
      dodatek dobrej jakości), idąc przez elementy wyposażenia domu (również ładne,
      nietypowe, ozdobne, gadżeciarskie, przydatne, skarb z giełdy staroci wyszarpany)
      kończąc na czymś, co uzupełni jej zainteresowania (ciekawą książkę, album,
      płytę z muzyką, film, na który poluje, przewodnik turystyczny miejsca, w które
      zamierza jechać), jeśli jest opiekunką roślinek, albo niedawno założyła ogród
      może jakiś ciekawy rzadko spotykany okaz roślinki? Może dobry alkohol, którego
      nie kupuje się samemu?

Generalnie ma to być coś, co w jakiś sposób będzie się odnosiło tylko do niej,
      do jej upodobań, zainteresowań i charakteru. Ty ją znasz, więc sama najlepiej
      ocenisz. Albo zapytaj kogoś, kto jest jej bliższy - męża, siostry, itp.

Ps. ludzie zwykle mówią co lubią i czego by chcieli, tylko mało kto potrafi
      słuchać ze zrozumieniem.
    • kluchucha Re: Prezent :) 29.04.10, 08:57
      dla kobiety można różne rzeczy wymyślić... moim zdaniem, piękny bukiet
      kwiatów już rozwiązuje sprawę, chyba nie ma pani, która nie ucieszyłaby
      się z kwiecia. grunt, że pamiętasz o niej i myślisz jakby ją tu
      uszczęśliwić przy tej okazji :)
    • fan_ta Re: Prezent :) 03.05.10, 20:31
      A może karnet na miły zabieg w spa.. myślę, że nie ma na tej ziemi kobietki, która nie cieszyłaby się z takiej przyjemności:)
      • black.paula89 Re: Prezent :) 05.05.10, 11:44
        fajny pomysł z zabiegiem spa. ja ze swojej strony moge polecić coś co wygląda
        tak: prezentokracja.pl/Zmysly_i_Uroda/katalog.html
        Chyba że chcesz coś bardziej ekstremalnego. W takim razie coś co zapamięta się
        na całe życie:) szybowce, paralotnie, wspinaczka..nie wiem co jeszcze można
        wymyślić. powodzenia w szukaniu i w wybieraniu:)
    • waltana Re: Prezent :) 05.05.10, 11:11
      Trochę mało opowiedziałaś o tym prezencie i osobie… Nie wiemy co znajoma lubi,
      jaka jest, ile możesz wydać na prezent itp.. Więc ciężko coś doradzić, ale
      faktycznie karnet na SPA jest chyba fajnym pomysłem. Ja bym się na pewno
      ucieszyła z takiego prezentu:) Kwiaty są ok, ale to już takie oklepane. Równie
      oklepane, ale bardzo przydatne rzeczy, to jakaś ciekawa książka, ładny wazon czy
      film na dvd. A jak coś mniej oklepanego, to moja koleżanka ostatnio dostała
      karnet na 3 miesiące na portalu matrymonialnym mydwoje:) Oni to nazywają Karnet
      na miłość:p Od dłuższego czasu była singielką, ale szukała kogoś, więc znajomy
      na urodziny kupił jej coś takiego. W sumie ciekawy pomysł, nawet nie wiedziałam,
      że tak można... Tak naprawdę powinnaś jej podarować coś, co będzie pasowało
      akurat do Twojej znajomej. Nam ciężko Ci dobrze podpowiedzieć. Ale powodzenia!:)
    • anna377 Re: Prezent :) 14.03.11, 11:07
      Takim uniwersalnym prezentem są zawsze perfumy, ja kupiłam na perfumytaniej ostatnio dla cioci piękny zapach Euphorie Calvina Kleina, był to strzał w dziesiątkę;) Jeszcze bardzo fajnym prezentem może okazać się portfel lub ciekawa książka!
    • darius_n Re: Prezent :) 28.04.11, 17:58
      zerknij na te pod spodem
      --
      Prezenty na 18 || Prezent na Urodziny
      Prezent dla Chłopaka || Prezent dla Dziewczyny
      Prezent na Mamy || Prezent dla Dziecka
    • nldsgn Re: Prezent :) 22.10.14, 00:05
      Polecam prezent inspirowany naturą ? idealnie skomponowane zestawy herbat w drewnianej skrzyni w otoczeniu eleganckich i subtelnych dekoracji z lnu, juty i drewna. www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent Idealny dla koleżanki :)
    • ewka444 Re: Prezent :) 08.06.16, 10:44
      Polecam Power Bank! Świetnie sprawdza się w podróży :) :)
      www.cieplozklasa.pl/glosuj tutaj można taki wygrać nawet :) Ja Wystarczy ze zagłosujecie na wybraną szkołę przez siebie :) przy okazji możecie pomóc swojej ulubionej szkole wygrać system grzewczy :D
    • agnes.1988 Re: Prezent :) 16.10.16, 21:46
      Ja polecam jednak jakiś fajny zegarek :)
      Widziałam na stronie taki touch ehhh i zamierzam też kupić znajomej na urodziny.
      Jest na każda okazję i ma pulso coś tam że mierzy puls.

www.overmax.eu/product/touch-2-5/
    • modnamadame Re: Prezent :) 09.11.17, 19:25
      Zależy jak dobra to znajoma, bo jak przyjaciółka to warto rozważyć droższy prezent jak na przykład taki zegarek zegarkistyle.pl/zegarki-anne-klein albo ogólnie biżuteria. Zawsze taki prezent się sprawdza.
    • kinga.cherubin Re: Prezent :) 23.02.18, 02:21
      Można tak standardowo podejść do tematu i kupić kosmetyki, perfumy, książkę, bizuterię, ramkę na zdjęcie, albo coś bardziej oryginalnego. Jeśli to bliższa znajoma i masz z nia fajne zdjęcia, możesz zaprojektować np fotokalendarz lub fotoksiązkę ja korzystałam z tej stronki juz kilka razy, www.123drukujty.pl albo jakis kubek, też np z foto.
    • rokitta Re: Prezent :) 25.03.18, 21:22
      Hm, a może jakiś fajny gadżet, o ile takie lubi? Ja proponowałabym na przykład e-notatnik. www.teletorium.pl/notatnik-elektroniczny-lcd-forever/61660/
    • zwinka055 Re: Prezent :) 16.11.19, 16:29
      to zależy, co lubi, ale jak kobieta to zaproszenie na masaż, dzień w SPA, biżuteria, zegarki, akcesoria: torebka, portfel :) to raczej klasyczne propozycje
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka