Dodaj do ulubionych

Biżuteria jako prezent ?

12.05.10, 11:44
jak myślicie czy taki prezent może być dla żony na urodziny ?

www.allegro.pl/item1035866925_naszyjnik_bransoleta_imitujace_perly.html
www.allegro.pl/item1029544657_naszyjnik_z_ceramiki_braz_z_zielenia.html
Edytor zaawansowany
  • groszek-5 12.05.10, 13:36
    Oczywiscie,ze tak.Ale jeszcze musisz zaobserwowac czy zona lubi taka
    bizuterie.Jesli nosi dosc czesto tego rodzaju dodatki to smialo kupuj.
  • nothing.at.all 13.05.10, 15:42
    Nie jestem zwolennikiem dawania biżuterii, chyba, że zna się dobrze
    gust tej osoby. Zakładam, że znasz gust żony, więc może być.
  • krysia400 14.11.10, 22:53
    Ciekawą biżuterię znajdziesz w Galerii Rękodzieła i sklepie z kolczykami
    --
    www.beatex24.pl
    www.sklep-artysty.pl
  • darius_n 28.04.11, 18:02
    oryginalne prezenty zawsze możesz znaleźć na www.Gadzeteo.pl - Prezenty i Gadżety wejdź tutaj i tam znajdziesz biżuterie zwana NeoCube.. jest świetna..:)
  • 25gosiaczek 13.11.17, 20:30
    Jak najbardziej wypada dać żonie na urodziny naszyjnik. Jednak przejrzyj te brylant.net/bizuteria-naszyjniki bo są bardziej stonowane i będą bardziej uniwersalne w noszeniu.
  • hankawanka 11.04.18, 15:46
    Biżuteria jest zawsze dobrym pomysłem na prezent, niezależnie od okazji. Ja jako kobieta bardzo lubię taką dostawać, dlatego też wydaje mi się że większość dziewczyn lubi takie ozdoby.
  • joanna_k91 30.06.18, 20:41
    Biżuteria to jak najbardziej trafiony prezent dla kobiety :) Warto jednak wcześniej wiedzieć jaki rodzaj lub typ biżuterii lubi Twoja żona :)
  • kornela991 14.08.18, 10:14
    ja bardzo lubię dostawać biżuterie, a moi bliscy na szczęście wiedzą jaka biżuteria mi się najbardziej podoba. Osobiście wolę delikatne bransoletki czy łańcuszki niż jakieś ozdobne złote naszyjniki z kamieniami…

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.