Dodaj do ulubionych

co rodzicom na 25 rocznice

04.01.07, 16:37
kompletnie nie mam pomysłu na jakiś fajny, oryginalny prezent na 25 rocznice
ślubu moich rodzicow, już robiłam albumy ze zjeciami, ramki ze zdjeciami
ślubnymi, kupywałam bilety do kina..poradźcie coś..
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 05.01.07, 13:34
    Zafunduj razem z rodzeństwem, jeśli je masz, pobyt w sanatorium - wypoczną,
    pobędą razem.
  • 05.01.07, 21:40
    W listopadzie moi rodzice obchodzili Zlote Gody. Razem z siostra zafundowalysmy
    im wlasnie sanatorium. Pojechali w grudniu na 3 tygodnie i wrocili tak
    zachwyceni, ze ida po ciosie i niedlugo beda skladali wniosek na nastepny
    wyjazd.
    Pomysl she8 uwazam wiec za bardzo dobry, bo sprawdzony.
    --
    Forum Krychy, Baby, i moze niedlugo Twoje ulubione?
  • 06.01.07, 17:38
    Rodzice "wątkodawczyni" są ze sobą 25lat. Zapewne chociaż jedno z nich jeszcze
    pracuje więc wyjazd do sanatorium może być problemem (do tego, aby korzystać z
    państwowych dotacji należy mieć podobne schorzenia).Ja bym radziła zafundować
    jubilatom weekend w jakimś pięknym miejscu. Nie trudno jest zarezerwować dni
    n.p. w Krynicy, albo takiej Istebnej czy innym Busku Zdr. Wszystko zależy od
    kasy.
    Taki weekend, jaki opisałam, był dla moich rodziców szczytem przyjemności.
    A my, dzieci cieszyliśmy się podwójnie.
    fidżi
  • 17.02.07, 19:48
    jestem 30 lat mezatka i z pewnoscia nie chcialabym dostac w prezencie wizyty w
    sanatorium,szybciej karnet na basen albo fajny rower, albo kurs tanca
    towarzyskiego,a moze wizyte w salonie odnowy biologicznej...przy wyborze
    prezentu nalezaloby sie zastanowic jakimi typami sa
    rodzice..domatorzy,sportowcy lubiacy wycieczki czy raczej spedzajacy czas w
    towarzystwie ,mozliwosci sa duze..zycze powodzenia
  • 10.01.07, 19:21
    Wyjazd to swietny pomysl. Ja z kolei na obchodzona niedawno 30. rocznice slubu
    kupilam rodzicom piekny welniany dywan do salonu. Byli zachwyceni.
  • 09.02.07, 13:46
    moi dostali w prezencie piekny obraz ale mysle ze zafundowanie wyjazdu chociazby
    na weekend to super pomysl, lub kolacja we dwoje w gustownej restauracji
  • 09.02.07, 21:48
    a do tego coś srebrnego ,bo to przecież srebrne gody!
  • 09.02.07, 23:21
    ja np bym kupiła dwie, porcelanowe eksluzywne filiżanki do kawy, teraz są
    sprzedawane właśnie po dwie, pięknie pakowane w ozdobne kartony lub pudełeczka,
    czasem w zestawach są również imbryczki... moi rodzice uwielbiali poranną
    kawusię, a może Twoi lubią popołudniową herbatkę? bo do herbaty też sa takie
    filiżanki powodzenia w dumaniu :)
  • 18.10.14, 20:12
    A moze fajną wycieczkę (oczywiscie jakąś niedrogą) ;)
  • 12.12.14, 14:18
    Ja kupuję zestaw szkła, ręcznie robione kieliszki z Krosna, 12 do wina, 12 do wódki i karafka
  • 07.02.17, 17:11
    Polecam odlew dłoni na pamiątkę rodzicom :D moi byli zachwyceni oryginalnością prezentu :) zamówić można takie zestawy do odlewów w przystępnych cenach na Ramy czasu :)
  • 19.02.17, 17:52
    Ja bym ufundowała rodzicom jakiś wyjazd na romantyczny weekend :)
  • 07.03.17, 15:14
    Myśle, że tu mogłoby im się spodobać, zawsze to jakaś odskocznia, a miejsce bajeczne, mila obsługa, fajny klimat, zabiegi spa.
    Nie będziesz zawiedziona wybierając Łubinowe Wzgórze - lubinowe.pl
  • 25.04.17, 21:42
    Rodzicom na rocznicę ślubu kupiłam z mężem atrakcyjny zestaw do wykonywania odlewów z dłońmi. Prezent był nieszablonowy i bardzo przypadł im do gustu. Jak ktoś byłby zainteresowany takim pomysłem, to takie zestawy sprzedaje firma Ramy Czasu.
  • 28.04.17, 14:06
    Ja się złożyłam z siostrą i zabukowałam rodzicom wyjazd do spa :D Do tego zrobiłyśmy im taki zestaw: kupiłyśmy fajne, markowe ręczniki, wino, piżamy z firmy Rossli i między to wszystko włożyłyśmy info o wycieczce do spa :) Rodzice lubią takie piżamowo-wypoczynkowe klimaty więc bardzo im się podobał nasz pomysł :)
  • 30.05.17, 14:36
    Witajcie :) Z doświadczenia wiemy, że ciężko jest trafić z jednym prezentem dla obojga rodziców. Dlatego lepszą opcją jest kupno im osobnych prezentów, z których obydwoje będą korzystali. Jeżeli chodzi o tatę, to mamy na to radę. Jesteśmy internetowym sklepem Ombre.pl i specjalizujemy się w modzie męskiej. Znajdziecie u nas całą masę produktów w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie nas -> www.Ombre.pl
    W razie pytań służymy pomocą :)
  • 03.06.17, 12:11
    a może by tam elegancki zestaw sztućców? zobacz sobie jakie ładne komplety mają w Duka dukapolska.com/sztucce
  • 24.07.17, 22:16
    Zaciekawiliście mnie tą firmą Ramyczasu. Też postanowiłam zrobić rodzicom taki prezent. Był to strzał w dziesiątkę! dziękuję Wam za radę!
  • 23.08.17, 16:43
    Odlew dłoni to bardzo oryginalny prezent :D a z opinii w internecie wynika, że www.ramyczasu.pl to firma godna polecenia :) tak więc już wiem co kupię rodzicom! Dzięki!
  • 18.09.17, 12:38
    Temat już stary, ale jednak ja go "odkopałam", bo teraz też stoję przed takim problemem. Zdecydowałam, że zafunduję rodzicom kolację w jakiejś dobrej restauracji a jako upominek dam im wczęsniej wspomniane odlewy z ramczasu.pl.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.