Dodaj do ulubionych

Kaponiera po Euro? Mówią nowi radni

28.11.10, 14:43
To jest chyba jakaś paranoja. Przyjedzie do nas wielu kibiców, sporo pociągami, a w drodze na stadion raczej Kaponiery nie ominą, i co? Mają oglądać rozkopy? Bo Panowie z ZDM nie potrafią zaplanować porządnie inwestycji? Uważam, że lepiej się przemęczyć 2 lata nawet kosztem sporych korków niż rozciągać wszystko w czasie i męczyć się 4 lata. I tak będzie paraliż cokolwiek by ZDM nie wymyśliło niezależnie czy zrobimy wszystko za jednym razem czy też nie. Po drugie znając naszych drogowców lepiej, żeby mieli nad sobą "bata" w postaci terminu Euro, bo jak będą kończyć coś po mistrzostwach to ten remont potrwa nie 4 tylko 6 lat.
Obserwuj wątek
  • mean.1 Re: Kaponiera po Euro? Mówią nowi radni 28.11.10, 15:04
   ozywiscie !!! .JUZ to widze po mistrzostwach !---ide o zaklad , rozciagnie sie to do lat dziesieciu !!!....podobnie , jak bylo ze stadionem - ile bylo terminow oddania stadionu ???-niepamietam,trudno zliczyc ! ; nie wiem skad ta "druga" opcja---4 lata !!--- chyba kogos , kto ma pulap za nisko !!!---oczywiscie , lepiej przemeczyc sie dwa lata !!!---- niz babrac dziesiec !!! MAJAC POD UWAGA ---- ZWLASZCZA TE MISTRZOSTWA ! ( KI CHUJ ?-PSU NA BUDE !? ----STADION I TAK BY BYL !!!)
  • mean.1 Kaponiera po Euro? Mówią nowi radni 28.11.10, 15:17
   PROPONUJE SZYBKIE REFERENDUM (NP. INTERNET ) --- ZOBACZYMY ILU BEDZIE ZWOLENNIKOW BABRANIA SIE Z TYM --PO MISTRZOSTWACH --- PRZEZ NP. DZIESIEC LAT !!!---- ZWLASZCZA , ZE JEST TO INWESTYCJA NA "WCZORAJ" ! --- CZY RADNI NIE WIDZA , ZE POZNAN SIE DUSI !!! A W OKOLO --- UNIWERSYTEY:A. MICKIEWICZA , EKONOMICZNY , MUZYCZNY , MEDYCZNY , TARGI POZNANSKIE !!!! ---- CALE POLACZENIE : POLNOC- POLUDNIE , WSCHOD-ZACHOD I DWORCE : KOLEJOWY I AUTOBUSOWY !!!---- Z TYM WSZYSTKIM CHCA SIE PIERDOLIC CZTERY ? (DZIESIEC !) LAT ----- LUDZIE ------ NIE DAJCIE SIE OGLUPIC !!!----- WSZYSTKIE SRODKI NA TO (POZNAN MA JUZ DOSYC PROMOCJII !!! )---- CZAS NAJWYZSZY NA CZYNY !!!
  • www.piatkowo.com.pl Kaponiera po Euro? Mówią nowi radni 28.11.10, 15:26
   Niech się nowi radni wezmą do roboty. Przecież można zebrać wszystkich radnych z Piątkowa i Winograd i wspólnie lobbować a nawet wręcz wymuszać na urzędnikach aby inwestycja została wdrożona jeszcze przed Euro a nie etapowana. Przecież o przedłużeniu PST mówimy już od wielu lat. Jak nie zrobimy tego do Euro to naprawdę już chyba nigdy. Mamy na tę inwestycję pieniądze zewnętrzne więc nie ma na co czekać. (chyba że już ich nie mamy...)Niestety, mieszkańcy znów dadzą się nabrać na piękne bilboardy i zagłosują na Rycha. Czy to jest normalne że podróż z Piątkowa do centrum i dalej na Wildę i Grunwald jest szybsza autem niż tramwajem???
   Wielu poznaniaków przesiądzie się na tramwaj jak wreszcie coś zrobicie panowie i panie radni nieporadni.
  • der-rauber Jaki pan taki kram, dziękujemy panie RG! 28.11.10, 18:47
   Jaki pan taki kram, gorzej że w tym kramie są sami tacy "skuteczni" i egzotyczni jakby nie z Poznania. A miasto od trzech kadencji jedzie w dół na równi pochyłej. Dziękujemy panie RG.
   A jeszcze bardziej dziękuję kilkudziesięciu tysiącom którzy mają klapki na oczach i tak bardzo interesują się losem swojego miasta że tym wyborem "uszczęśliwiły" mieszkańców i pogrążyli miasto na kolejne 4 lata.

   --
   Poznań moim światem. Poznań moją religią. Poznań moim życiem.
  • www.piatkowo.com.pl Jak jest z tą kasą jest czy jej nie ma ??? 28.11.10, 23:11
   Mamy dofinansowanie czy nie.

   INFO z oficjalnej strony Miasta (know how)
   GP.II/0212-12/10
   Lotus: 081110 - 2783
   Sprawozdanie z pracy Urzędu Miasta Poznania
   w okresie od 12 października do 9 listopada 2010 r.
   3.w zakresie Biura Koordynacji Projektów:
   Oddział ds. Obsługi Projektów Inwestycyjnych
   4.Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej oraz złożenie wniosku o dofinansowanie projektu „Przedłużenie trasy Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (PST) do Dworca Zachodniego
   w Poznaniu”, wartość projektu: 95 573 490,00 zł, poziom dofinansowania: 42 780 000,00 zł.

   Bliżej
   powinni się co niektórzy temu przyjrzeć.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka