Dodaj do ulubionych

W kontenerze, czyli z grzybem

26.01.11, 08:10
jak im grzyb będzie przeszkadzał, to droga wolna - pod most. Nikt im nie kazał wcześniejszych mieszkań demolować, zakłócać spokoju sąsiadom. Niepłacący czynszu to osobna kategoria i tu widziałbym możliwość indywidualnej oceny każdego z delikwentów.
A tak btw, to 10 takich facetów mieszkających obok siebie - czy miasto chce, żeby się pozabijali? ;)
Edytor zaawansowany
 • rockville 26.01.11, 08:42
  Zamiast kontenerow lepiej zakwaterowac tych ludzi w akademikach i pozwolic im ukonczyc studia . W PRL komuna dawala takim kmiotkom punkty za pochodzenie i przepychala przez studia, i dzisaj wiekszosc tych kmiotkow jest w rzadzie i jakos nie narzekamy, ze zle nami rzadza. Wystarczy dac im szanse !
 • Gość: mkrs IP: 195.2.222.* 26.01.11, 08:58
  A niech się zabijają, będzie mniejszy wydatek na nich. Skandalem jest to, że mieszkanie dostaje śmieć, który nie potrafi uszanować tego co dostał za półdarmo od miasta, a potem miasto nie ma pieniędzy na najważniejsze inwestycje, które mogłyby posłużyć całemu społeczeństwu.
 • Gość: Zdziwiony IP: *.man.poznan.pl 26.01.11, 09:10
  Jeszcze patologia chaty dostaje? To jakieś jaja. Ludzie ambitni po studiach nie moga pracy znaleźć, czasem na kasie w sklepie za 1000zł uda się zahaczyć, a tu chcą z ludzi z kartotekami policyjnymi tworzyć wzorowych pracowników i inwestują w nich grubą kasę?
 • Gość: zenek IP: 95.108.69.* 26.01.11, 09:50
  To jest możliwe jeszcze głębsze wykluczenie?
  Przecież mowa o "dziesięciu mężczyzn z wyrokami eksmisyjnymi, którzy nie płacą czynszów, dewastują mieszkania i zakłócają spokój sąsiadom".

  Ja się domagam, ba, ja nawet żądam, by ich wykluczono ze społeczeństwa, na którego koszt sobie wygodnie żyją i na którego pomoc i zasady tak konsekwentnie plują.
  Fundowanie im kontenerów to moim zdaniem przejaw nadopiekuńczości naszego postsocjalistycznego społeczeństwa.
  Pije, awanturuje się, nie płaci, dewastuje - POD MOST dziada.
  Jedyną szansę jaką bym jeszcze dał tym ludziom to PRZYMUSOWY odwyk i PRZYMUSOWA praca przy sprzątaniu ulic.
  Tych którzy przeszli by okres próby, jak najbardziej trzeba przywrócić społeczeństwu.
 • Gość: cynik IP: *.icpnet.pl 26.01.11, 18:11
  Skoro p. Lewandowski chce "storpedować kontenerowe plany" to może niech sprowadzi tych biednych wykluczonych ludzi w swoje sąsiedztwo?
  Miałem kiedyś takiego sąsiada, gdy w końcu zapił się na śmierć, pół bloku odetchnęło z ulgą...
 • nerwik3 26.01.11, 18:56

  "Wiosną dziesięciu mężczyzn z wyrokami eksmisyjnymi, którzy nie płacą czynszów, dewastują mieszkania i zakłócają spokój sąsiadom ma zamieszkać obok siebie na kontenerowym osiedlu. To dla nich forma kary i ostrzeżenie dla innych."

  Ideał, teraz koledzy do taniego wina będą blisko. Sredzka, dlaczego tak blisko, to śmierdzące jajo lepiej przekazać do Koziegłów, niech oni się martwią.
  W naszym kraju prawo jest do d... Od jutra idę na zasiłek dla bezrobotnych, biorę zasiłek z MOPR-u, dostaję mieszkanie z miasta i żyję jak król.
  RYSIEK pomuśl zanim zakończysz niszczyć moje Miasto, ale widząc twoich zastępców...
  Zaczynam pakować walizki, to miasto GINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Więcej... poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9004388,W_kontenerze__czyli_z_grzybem.html#ixzz1CAH0GCye
 • szabelka_ciach_ciach 26.01.11, 21:55
  Skoro kontenery okazały się potencjalnymi pieczarkarniami, należy oddać we władanie tej elicie naszego grodu Przemysława mieszkania przy Grobli,na Siemiradzkiego, na Wielkiej i może jeszcze na narożniku Wrocławskiej i Gołębiej.
  Więcej empatii, włodarze naszej stolicy Wielkopolski! Trzeba pomóc! Trzeba zrozumieć! Nie wolno wykluczać! Może jeszcze "w pakiecie", jakiś program resocjalizacyjny...???
  Buahahahaha!
  The best is: Weźcie se ich pod swoje dachy, o wielcy empatycy, SLD-owscy radni, nawiedzone psycholożki w rozciągniętych swetrach i fantazyjnych okularach, "mądrzy" z opozycji i tym podobni, pomysłowi obywatele!

  Nie można tworzyć gett, trzeba kompleksowo, programy, reedukacja, integracja, aktywacja, wychowanie przez pracę, dodatki mieszkaniowe, na prąd, na opał, na wodę... (FAKTY!!!)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka