Dodaj do ulubionych

Opluta rodzina: "Dzieci boją się chodzić na mecze"

• wzgardzony Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych barwach 29.01.11, 10:38
      ...Ale zaraz dodaje: - Chcielibyśmy wiedzieć jednak, czy ze strony tej pani też nie było jakiejś prowokacji.....
      powiedział to:
      Andrzej Pleszkun, wiceszef "Wiary Lecha":
      pozostawiam bez komentarza

Więcej... poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,9022764,Opluli_rodzine__bo_byla_w_bialo_czerwonych_barwach.html#ixzz1CPoivz28
    • fixer88 Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych barwach 29.01.11, 10:41
      Przeciez ten kibol prawie sie wyj... jak go ta laska odepchnela.Stawiam,ze jakby byl sam spuscilaby mu niezly lomot.Markowiczowi polecam wizyte u lekarza by sprawdzil czy chlopak nie ma anemii,nastepnie u logopedy(plucie przy mowieniu moze utrudnic zycie),no a potem prosto do paczki.W kazdym badz razie czlowiek mocno sie osmieszyl i pewnie bedzie obiektem zartow na stadionach,a to moze go"ukluc" mocniej niz kolega z celi.
    • szyjarek Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych barwach 29.01.11, 10:41
      Niewyobrażalny skandal. Bandyckie zachowanie eliminujące możliwość uczestnictwa normalnych kibiców na stadionie. Prawdziwi kibice Lecha powinni zrobić wszystko by wyeliminować tego typu patologie. Na stadionie jak i w każdym innym miejscu istnieją te same prawa.
      Osoby na zdjeciach powinny dostac natychmiatowo zakaz wstepu na stadion.
      Pozdrawiam prawdziwych (normalnych ludzi) kibicow
      • emissarius Re: Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych ba 29.01.11, 16:39
        szyjarek napisał:

> Niewyobrażalny skandal. Bandyckie zachowanie eliminujące możliwość uczestnictwa
        > normalnych kibiców na stadionie. Prawdziwi kibice Lecha powinni zrobić wszystk
        > o by wyeliminować tego typu patologie. Na stadionie jak i w każdym innym miejsc
        > u istnieją te same prawa.

Coś w tym jest. To, co się stało na szczęście nie jest nieodwracalne i można to częściowo naprawić - zapraszając tę rodzinę do luksusowej restauracji na obiad, wręczając paniom kwiaty z przeprosinami, karnet na cały rok do strefy VIP i co tam jeszcze.

Prawdziwy problem jednak leży gdzie indziej...

Będzie teraz bardzo trudno przełamać stereotyp kibica - chuligana, damskiego boksera plującego kobietom w twarz [bez powodu]. Dla wielu ludzi przekaz tej informacji jest bardzo jednoznaczny: stadion to zdecydowanie nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

Dlatego też "normalni" kibice powinni zdecydowanie odżegnać się od tego gościa, jak i tego typu skrajnie niedopuszczalnych zachowań [bez względu na wszelkie okoliczności zajścia]. Ale jak widzę są i tacy, którzy jeszcze go bronią.
    • foton30 Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych barwach 29.01.11, 10:42
      Jeżeli tak się zachowuje przedstawiciel kibiców Lecha Poznań to jest mi żal, że umiejętnie potrafił zniszczyć wizerunek tego klubu i stadionu jako przyjaznego dla innych i tych kibiców, którzy wielokrotnie pokazywali się z dobrej strony, tworząc świetne widowisko. Niestety takie rzeczy zapadają na długo w pamięci, dlatego zarówno klub jak i władze Poznania powinny takiego człowieka ukarać, chyba że chcą utrwalić wizerunek klubu i miasta, w którym tolerowane jest takie postępowanie. Nie wiem czy rodziny z dziećmi odważą się przyjechać na mecz piłkarski na stadion Lecha, jeżeli taki coś będzie tolerowane.
    • Gość: Gosc-UK Re: Opluta rodzina: "Dzieci boją się chodzić na m IP: *.6-3.cable.virginmedia.com 29.01.11, 10:44
      I to jest glowny powod, ze nie wroce do Polski, NIESTETY.
      Zbyt wiele chamstwa, prostactwa i wiary w silowe rozwiazania, zbyt wiele.
      A policja ... szkoda gadac. Przestepcy maja wiecej praw niz ofiary.
      Dodac do tego mozna media/polityke: tysiace Polskich obywateli, setki oficerow
      Polskiej armi zostalo wymordowanych w Katyniu, ale od roku tylko mowi
      sie o tym ze rozbil sie samolot z prezydentem. Moim zdaniem tylko i wylacznie
      przez debilizm. Ofiar 21768 do 96, jakie to porownanie.
      Od ostatniej wizyty w Polsce, juz nawet nie chce wracac do miejsca w ktorym
      sie urodzilem. I musze przyznac, ze jest to poprostu SMUTNE.
      SMUTNE, SMUTNE, SMUTNE.
      Mam nadzieje, ze polskie spoleczenstwo sie zmieni.
      Niestety chyba nie za mojego zycia.
      A mamy tyle do zaoferowania. WIELKA SZKODA
    • panbies Niezły żart 29.01.11, 10:45
      Niezły żarcik jest w tym artykule:D
      Ależ się uśmiałem:DD
      Domagają się kar dla szefa kibiców! Ale chłopaki mają humor by czegoś takiego się domagać:D
      --
      ~Przypadkowa przechadzka po szpitalu wariatów pokazuje, że wiara nie dowodzi niczego.
      • panbies Re: Opluta rodzina: "Dzieci boją się chodzić na m 29.01.11, 10:54
        Gość portalu: safian napisał(a):

> a ja sie kur...wa pytam, gdzie do ch...ja w tym czasie byla ochrona!!??
        > czy w ogole byla podjeta jakas interwencja "z urzędu"...na co czekali. Spałowac
        > jeba...nego dresa, zakuc i wywiezc w suce do lasu. Tam kolejny wpier...dol, tl
        > uc tak dlugo az zsinieje. Moze debil czegos by sie nauczyl!

Przecież on jest ochroną:D
        Opiniuje papiery dotyczące bezpieczeństwa:D

--
        ~Przypadkowa przechadzka po szpitalu wariatów pokazuje, że wiara nie dowodzi niczego.
          • adam81w Re: Opluta rodzina: "Dzieci boją się chodzić na m 29.01.11, 12:08
            Gość portalu: safian napisał(a):

> Na miejscu tej rodziny...pomyslalbym o zmianie narodowosci. Bo co to za panstwo
            > , ktore ma w dupie spokojnych obywateli, a promuje troglodytów!

Nie przesadzaj, co? Nie wiemy o co poszło. Gw trochę wyolbrzymia ale nawet jakby to była prawda to to nie jest powód do zdradzania Polski.
            --
            www.polskaflaga.pl/
            o ruchach ślązakowskich
            poradziMy sobie!
            • Gość: Ojciec Też mnie wyrzucali na Koronie IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.01.11, 13:01
              Byłem w podobnej sytuacji na meczu Korony. Byłem z 9 letnim synem, a gnój w dresie przyszedł i zawiesił transparent na barierce (siedzieliśmy na balkonie na najdroższej trybunie, z dala od zachlanych debili którzy mają czelność nazywać się kibicami) przed oczami dziecka, na moją prośbę by zawiązał go na niższej belce (ok. 15cm.) odbełkotał, że mogę wyp.....ć jak mi się nie podoba. Wstałem i przewiesiłem niżej, ale gnój mnie obserwował i wracał już ze swojego "zwierzyńca" z dwoma kumplami żeby mnie "pouczyć"! Na moje szczęście (bo byłem na serio spietrany) gnoje były mizernych rozmiarów i mocno zchlane... po kilku przepychankach widząca to ochrona wyprosiła ciemniaków z górnej trybuny, ale daję słowo gdyby któryś mnie opluł to bez sekundy zastanowienia i bez względu na konsekwencje lałbym w mordę.
              Co musi się wydarzyć, żeby klub jako organizator nie poddawał się terrorystom i nie wpuszczał dziczy na stadion. Jest monitoring, numerowane miejsca, wszystko jak na tacy!
    • alfalfa Re: Opluta rodzina: "Dzieci boją się chodzić na m 29.01.11, 11:03
      to jest przykład zachowania, które większość "młodych wykształconych" oczywiście zbulwersuje, bo zachownie jest chamskie bez dwóch zdań. Problem w tym, że na stadionach praktycznie zawsze jest taki sektor w którym "rządzą miejscowi kibole". Nikt normalny się na taki sektor nie pcha bo może się spotkac z agresją. Gdy na stadionie w Anglii w sektorze przeznaczonym dla miejscowych zjawił się przyjezdny (wyświetlił sie tym, że nieopacznie ucieszył się zbyt entuzjastycznie z akcji swojej drużyny) to od razu został wyprowadzony ze stadionu przez ochronę/stewarda. Nie na inny sektor - wywalili go ze stadionu i cześć. Tu powinno być tak samo - piknik nie jest z założenia wpuszczany na sektor wiary lecha i po problemach.
      A.
        • alfalfa Re: nie kumaty?? 29.01.11, 12:47
          co piszę? opisuję sytuację, do kotła im sprzedano bilet kolego i są konsekwencje, to powinna ochrona regulować, z WL się dogadać itp. i nie ma znaczenia czy to reprezentacja gra czy lech, na stadionach na całym świecie są takie tematy. Nie skumałeś przykładu z Anglii? Tobie się od razu włącza jakaś agresja i pokrzykujesz. Nie oplułeś monitora czasem?...
          A.
      • slbm Re: Opluta rodzina: "Dzieci boją się chodzić na m 29.01.11, 13:03
        > akcji swojej drużyny) to od razu został wyprowadzony ze stadionu przez ochronę
        > /stewarda. Ni

O właśnie. Nawet jeśli tak jest, to przez OCHRONĘ. Rozumiesz różnicę? Nie samosądy, nie plucie w twarz, nie bijatyki, tylko ochrona rozwiązuje problemy.

> tak samo - piknik nie jest z założenia wpuszczany na sektor wiary lecha i po p
        > roblemach.

Co to znaczy z założenia? Po pierwsze ani to był mecz Lecha, ani stadion Lecha. Stadion jest miejski, zbudowany za publiczne pieniądze (nb. bez pytania czy społeczeństwo istotnie uznaje ten cel za godny finansowania w pierwszej kolejności). Po drugie ten stadion ma regulamin. Po trzecie transakcja kupna-sprzedaży biletu na mecz jest zawarciem określonej umowy. Mam gdzieś w tym momencie co się dzieje w Anglii, bo nie znam ani prawa brytyjskiego, ani regulaminu jakiegoś "stadionu w Anglii", natomiast zgodnie z prawem polskim kibic kupujący bilet ma prawo oczekiwać, że na stadionie będą obecne siły porządkowe czuwające nad przestrzeganiem regulaminu.

Co więcej nie przyjmuję do wiadomości, że na obiekcie publicznym, wybudowanym za publiczne pieniądze jest miejsce gdzie "nikt NORMALNY się nie pcha", jak to ładnie ująłeś.
        --
        Plus ratio quam vis
    • Gość: Wrestling Football to Wrestling IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.11, 11:12
      Jak ma być inaczej gdy FIFA, UEFA działa ponad prawem. Na EURO 2012 dla VIP-ów jakieś darmowe najlepsze hotele, żarcie, no i chyba bunga bunga. Nie ma co się dziwić, że PZPN jest nie do ruszenia. Kibole to nie jakieś przygłupy jak się niektórym wydaje. Dobrze wiedzą, że piłka nożna to jeden wielki przekręt. Rządzi pieniądz. Wielki pieniądz.

Zawodnicy są traktowani jak gladiatorzy, sprzedawani jak niewolnicy. Dzisiaj w tym, jutro w innym klubie.
      Brak zawodników wychowanych w Poznaniu, czy w Wielkopolsce. Orliki mają to zmienić, ale nie zmienią tego co jest istotą sportu, pasja, przyjemność z grania, a nie tylko liczenie kasy przez menagerów, bo zawodnikowi niewiele zostaje.

Jeśli spojrzy się na Football jak na wielki biznes działający w w show biznesie, to widać, że podobieństwo do walk w amerykańskich zapasów Wrestling jest bardzo duże. Opium dla mas.

Chamstwo jest wszędzie nie tylko na stadionach, wystarczy wyjść na ulicę
    • ggargi Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych barwach 29.01.11, 11:18
      Wykopać gnoja ze stadionu .... niech nie ma prawa wchodzić na stadion jeśli ta "wiara, srala" lecha go popiera to znaczy jedno że w dupie mają własny klub, swój stadion i kibiców.
      Wywalić na zbity pysk gnoja i po kłopocie ... jak jest takim wielkim kibicem to niech na telebimie sobie ogląda mecze ....
      • Gość: matizz Re: Opluli rodzinę, bo była w biało-czerwonych ba IP: *.dynamic.chello.pl 29.01.11, 11:59
        Amica Poznań i tyle w temacie. Jak zwykle na mecze reprezentacji przychodzi się w dresach klubu i udaje bossa w grupie to później tak jest. Jeśli sytuacja wyglądała tak jak została przedstawiona w artykule to ten pan powinie dostać zakaz stadionowy do końca sezonu na mecze dawnej Amiki:D( Oni o jakimś honorze mówią: Amica Wronki>KKS Lech Poznań.)
        P.S. Też mówię trąbieniu STOP tylko prawdziwy doping a nie jakieś gwizdki.
    • za2ra Bydło, na dodatek rozpasane 29.01.11, 11:23
      Kiboli się w Polsce rozpieszcza, dopieszcza, lub w ostateczności przymyka oko, a tymczasem to jest zwykłe bydło, które trzeba mocno chwycić za twarz, tak jak zrobiono to np. w Anglii. W niektórych krajach, jak chociażby USA czy Niemcy kibole traktowani są na równi z terrorystami.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka