Dodaj do ulubionych

Szukamy najlepszej pizzy w mieście. Pomóżcie nam!

11.03.11, 15:25
"Sesja, środek nocy. Grupa studentów uczy się do jutrzejszego egzaminu. Nagle pada hasło - jeść!" i co ?! Możecie mieć gruby portfel i nic. JEST NOC.
Drogi red. pf - oczekuję weryfikacji artykułu - które z szacownych lokali przyjmą zamówienie w środku nocy ? No chyba że mówimy o apetycie zaraz po Dzienniku Telewizyjnym.
Czyżby tekst był zasponosorowany czyjąś pizzą ?
Na szczęście mało kto szuka pizzy po nocy za pomocą GW - Google jest o niebo bardziej rzetelne.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Cichy IP: 195.8.125.* 11.03.11, 16:00
    Jak widzę nie tylko ja jestem fanem tej pizzerii :) Najlepsza pizza jaką jadłem, składniki dosłownie rozpływają się w ustach.
  • Gość: ja IP: *.ip.maverick.com.pl 11.03.11, 17:42
    a co z www.centerpizza.pl/ najlepsza dla mnie pizza
  • Gość: kwestia gustu IP: 81.56.63.* 11.03.11, 19:42
    świetna do zaklejania dziur w ścianach
  • Gość: yogi IP: *.icpnet.pl 28.06.11, 17:39
    POLECAM !!!
    INFINITY.PIZZA.BISTRO na ul. 3maja 49c
    Mogę z szczerym sercem polecić tą pizzerie nie dość że mają najlepszą pizze w Poznaniu,
    ( ja jestem amatorem pizzy kebab , ta ich pizza to jest poezja dla podniebienia ) to na dodatek chyba również najbogatszy asortyment również oprócz wspaniałej pizzy, namawiam do spróbowania kurczaka po amerykańsku, lub po meksykańsku tego drugiego robią chyba jedyni w Polsce albo i na świecie tel do nich to 61 223 00 73 lub 665 086 255
  • Gość: sickie IP: *.maverick.com.pl 19.03.11, 18:14
    Dlaczego w zestawieniu nie ma GALLIPOLI, która znajduje się na przeciw multikina? Jak dla mnie to najlepsza pizzeria w mieście!
  • Gość: a IP: 195.20.110.* 23.03.11, 08:36
    Dokladnie tak!
  • Gość: sickie IP: *.ip.maverick.com.pl 01.04.11, 14:00
    i nadal nie ma w rankingu!
  • Gość: shimoniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.11, 16:59
    Tylko Gallipoli!!!!!!!! Reszta to szneki z pieczarami :(
  • Gość: Wojtek Łakomy IP: *.icpnet.pl 28.06.11, 17:35
    POLECAM !!!
    Mogę z szczerym sercem polecić tą pizzerie nie dość że mają najlepszą pizze w Poznaniu,
    ( ja jestem amatorem pizzy kebab , ta ich pizza to jest poezja dla podniebienia ) to na dodatek chyba również najbogatszy asortyment również oprócz wspaniałej pizzy, namawiam do spróbowania kurczaka po amerykańsku, lub po meksykańsku tego drugiego robią chyba jedyni w Polsce albo i na świecie tel do nich to 61 223 00 73 lub 665 086 255
  • Gość: wciąż_szukający_pi IP: 95.108.110.* 11.03.11, 18:23
    W Poznaniu trudno o dobrą pizzę. Najlepsza, zbliżona do włoskiego oryginału jest w Da Luigi. Pizza w Sorelli nie ma za dużo wspólnego z pizzą w kwestii ciasta, więcej ma wspólnego z plackiem drożdzowym. A co u góry, to już wybór jedzącego. Najważniejsze jest: ciasto i dobry piec. Jednak wciąż czekam na "tę" pizzę w Poznaniu, co można zjeść w prawie każdej knajpie we Włoszech, ale również w Austrii, we Francji blisko granicy z Włochami.
  • Gość: poole IP: *.echostar.pl 11.03.11, 21:33
    miałem takie zdanie, jak Ty, ale powiem Ci: idź do fidelio na garbarach
  • luma82 11.03.11, 16:35
    normanie napisał:

> "Sesja, środek nocy. Grupa studentów uczy się do jutrzejszego egzaminu. Nagle p
    > ada hasło - jeść!" i co ?! Możecie mieć gruby portfel i nic. JEST NOC.
    > Drogi red. pf - oczekuję weryfikacji artykułu - które z szacownych lokali przyj
    > mą zamówienie w środku nocy ? No chyba że mówimy o apetycie zaraz po Dzienniku
    > Telewizyjnym.
    > Czyżby tekst był zasponosorowany czyjąś pizzą ?

a słyszałeś o "pizzy nocą"?
    > Na szczęście mało kto szuka pizzy po nocy za pomocą GW - Google jest o niebo ba
    > rdziej rzetelne.

--
    taaaa...
  • Gość: kifju :) IP: *.icpnet.pl 11.03.11, 17:22
    Nie wiem czy pizza jest taka tania - żeby się najeść musiałbym kupić dużą za ok. 30 zł, tak samo najem się kebabem za 12 zł (swoją drogą też drogo - kebaby w Warszawie kosztują 8-9 zł)
  • tor-tilla 11.03.11, 18:30
    Nie rozumiem, dlaczego w tym rankingu zabrakło pizzerii Capriciosa na os. Bohaterów II Wojny Światowej.....
    Cudowna, tania pizza a knajpka odwiedzana przez niezliczone rzesze studentów.
    Moim zdaniem (i wielu moich znajomych) - zdecydowanie nr 1 wśród lokali oferujących pizzę w Poznaniu.
  • Gość: MF IP: *.adsl.inetia.pl 12.03.11, 16:34
    1. da Luigi - prawdziwa włoska pizza.
    2. Tivoli, ale tylko na ul. Czesława - mają piec opalany drewnem.
    3. Capriciosa na Boh. II Wojny jeżeli chcemy zjeść bardzo tanio i w miarę smacznie.

Sorella - jeżeli ktoś lubi placek drożdżowy wypiekany w foremce, osobiście nie przepadam, wolę włoską pizzę.
  • Gość: hmm.. IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.11, 21:44
    Sonda ma na celu wyłonienie najlepszej pizzy, nie najtańszy kebab. A co do cen w Warszawie - to chyba nie trzeba komentować...
  • Gość: ziutek IP: *.173.28.85.tesatnet.pl 11.03.11, 18:29
    wcale nie twierdzę, że najlepsza, ale chyba znana bardziej niż wiele wymienionych w ankiecie? dlaczego zabrakło?
  • lady.godiva 11.03.11, 18:43
    Najlepsza jest przecież pizza Da Grasso. Dlaczego nie ma jej w zestawieniu?
  • Gość: Cichy IP: *.aerostrada.com.pl 11.03.11, 19:29
    fakt, Da Grasso lubię zaraz po Sorelli ;)

Capricioza na Boh 2 Wojny to moim zdaniem osiedlowa pizzeria jakich wiele, bez rewelacji. Mieszkałem na AK więc wiem co mówię.
  • Gość: marcinm IP: *.icpnet.pl 13.03.11, 19:38
    DOKLADNIE TO JEST SKANDAL widać ze GLOSOWANIE SPONSOROWANE........
  • Gość: nikita IP: *.icpnet.pl 17.03.11, 21:35
    tyle mniej znanych pizzerii a mojej ulubionej Da Grasso nie ma :(
  • Gość: paulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.11, 15:16
    Też jestem zaskoczona. Szukam i szukam, bo chciałam zagłosować, a tu nie ma. Chyba ze 3 razy listę czytałam ;) Coś mi tu nie pasuje.
  • medenes 11.03.11, 21:20
    Tylko nie Tivoli na Wronieckiej. Byłem tam z całą rodzinką. I co? Stare pieczarki, papryka z puszki ... ciasto mokre. Każda osiedlowa jest lepsza.
  • Gość: Ktoś IP: *.ue.poznan.pl 06.04.11, 13:54
    Musisz być tam bardzo nielubiany albo uprawiasz czarny PR :) Mają bardzo dobre pizze
  • Gość: Mimi IP: *.icpnet.pl 11.03.11, 23:55
    Najlepsza pizza jest w Laluccioli na Głogowskiej 50!
  • jarek.wojtowicz 12.03.11, 00:30
    A mi cały ten artykuł wygląda na napisany jako reklama do tego szuki-puki...
  • Gość: Tomasz IP: *.icpnet.pl 12.03.11, 11:21
    Jak jest Noc to wiadomo że Pizza nocą, a w dzień króluje szybka pizza
  • Gość: yogi IP: *.icpnet.pl 28.06.11, 17:41

POLECAM !!!
  • bimota 12.03.11, 11:26
    Przy okazji znajdzcie najtansza, najlepiej Capriciosse...
  • retrogrrrl 12.03.11, 11:41
    Te wszystkie pizze na telefon mało mają wspólnego z prawdziwą włoską pizzą. Jak jesteście naprawdę zainteresowani najlepszą w mieście to tylko Fidelio na Garbarach.
  • Gość: sachem IP: *.icpnet.pl 14.03.11, 16:26
    Myslalem ze nalezy kierowac sie jakoscia skladnikow i smakiem, niz cena... ale roznie ludzie rozumieja slowo dobra pizza...
  • Gość: karol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.11, 18:54
    To prawda ze w La Luccioli jest najlepsza pizza w Poznaniu!!Ta mala,przytulna knajpka serwuje niezle pysznosci.Jedyne male zastrzezenie to jakosc obslugi telefonicznej(czasem tel odbiera ktos jak w domu-halo???) i niestety non stop zajete stoliki.
  • Gość: Marek.L IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.11, 18:59
    Widzę, że słabo zrobiona sonda Brakuje Najlepszej Pizzeri w Poznaniu PizzaBrothers

Polecam Wszystkim Najlepsza Pizza w Poznaniu Pizza Brothers
  • tomek.wudarski 16.03.11, 21:32
    Ja polecam "Osterię" na Jeżycach. Mała knajpka (również na telefon). Może do najtańszych nie należy ale Pizza pierwsza klasa... www.osteria.poznan.pl/

Dziwię się, że nie zamieścili jej w sondzie?
  • Gość: zołza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.11, 13:52
    Najlepsza Pizza jest w Gościncu Pod Brzozami.. przy ulicy Malwowej 148 w Skórzewie.. Naprawde polecam... pycha....
  • Gość: Admin IP: 194.114.62.* 18.03.11, 12:02
    Reklama Reklama Reklama
    Temat zamykam !! Dobranoc
  • Gość: mimi IP: *.icpnet.pl 20.03.11, 12:13
    kiedy Pan Admin zakonczy glosowanie?
  • Gość: Max IP: *.icpnet.pl 15.12.11, 16:46
    Jak tam, znalazła się jakaś Pizzeria godna polecenia. Jak tak to proszę o jakieś namiary.

Ja czasami (często) jadałem pizze w Auchan (pizza pai czy jakos tak)w Komornikach
    1. niezłe ciasto cienkie a grube raz jadłem ale za dużo ciasta
    2. ser mocarella
    3. moja ulubiona to kiełbasą peperoni
    mojej żony ulubiona to z kawałkami kurczka na takim jakimś białym sosie i papryka (ale b. dobra)
    Minus jest taki że daleko i teraz 30cm jest po 14,9zł a kiedyś była po 11zł

Następną pizzerię którą polecam to
    u benka czy jakoś tak na mickiewicza w dół sie schodzi.
    1.ciasto dobre
    2. dodatki świeże
    3.sosy dobre (mój ulubiony ostry, uwaga b.ostry) czosnkowy taki na 7 na 10.
    4. w dostawie też jest ok. nie oszukują kucharze

Nie polecam pizzy na ulotce mają takiego supermana gdzieś tam z Jeżyc w dostawie to dostałem taki chłam że cho cho. Potem się dowiedziałem że jak nie ma szefowej to kucharze oszukują.

Sorry za błędy napisz coś.
    qlmax@wp.pl
  • sky_is_the_limit 18.03.11, 18:34
    kiedy sie konczy ten beznadziejny konkurs popularności?
  • Gość: I IP: 222.165.130.* 25.03.11, 17:38
    Pizza Poznan :) ziommmmm
  • kolodziejo 30.03.11, 20:58
    A gdzie naprawdę najlepsze, K2 i King's Kebab? :D
    --
    Нaдo прocтo дo 100 дocчитaть и зaбыть...
  • Gość: sssssssss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.11, 15:06
    www.pizzanoca.pl/
  • Gość: Gosc IP: *.adsl.inetia.pl 12.04.11, 10:59
    poprzez taka ankietę. A to wielka róznica. Najlepsza pizza w tym miescie jest w FIDELIO Ristorante, ul. Garbary 50. I nie ma co - niestety - konkurencji. Potem jest długo długo nic.
  • myszek.92 11.04.11, 13:05
    Ja polecam Da grasso przy półwiejskiej....ciasto pycha a dodatki świeże, obsługa bardzo miła :)
  • Gość: lct IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.04.11, 11:52
    choć przyznać muszę, że czasem zamawiałam w Donatello. Po latach poszukiwań trafiłam na przepis na świetne ciasto i od tego czasu robię pizzę w domu. Niestety, nie da się jej zrobić w 30 minut (oczekiwanie na dowóz), bo ciasto musi rosnąć min. 1,5 h.
    Nie zamawiam już pizzy w knajpkach
  • conena 21.04.11, 14:46
    najlepszą pizzę robi mój mąż:-) knajpiane się nie umywają.

--
    Ja do nieba nie chcę wcale, ja niebo mam tu. Choć więcej gabarytów mam i rośnie mi brzuch.
  • Gość: ŁAKOMY WOJCIECH IP: *.icpnet.pl 28.06.11, 17:34
    POLECAM !!!
  • aniuska0107 28.06.11, 17:48
    Najlepsza pizza w poznaniu to zdecydowanie INFINITY.PIZZA BISTRO
    Najlepsza, najsmaczniejsza oraz najbogatszy asortyment POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.