Dodaj do ulubionych

Wypadek na Starołęckiej. Nie żyje motocyklista

12.05.11, 07:51
zaczyna się złoty czas dla transplantologii. Potrwa do późnej jesieni
Edytor zaawansowany
  • Gość: g IP: 150.254.85.* 12.05.11, 08:21
    moze trafi ci sie mozg
  • Gość: Poznaniak IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 08:27
    Jesteś głupi jak para papci. Po co ten tekst?
    Czemu ma służyć? Chcesz pokazać jaki jesteś dowcipny?
  • Gość: Automan IP: *.man.poznan.pl 12.05.11, 09:00
    Nie spinaj się, nie od dziś na takich szaleńców na motorach mówi się "dawcy". To określenie nie dotyczy posiadaczy skuterów rozwożących pizzę z zawrotną prędkością 50km/h.
  • Gość: Poznaniak IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 10:21
    Nie spinam się.
    Sam jeżdżę motocyklem i nie obrażam się na stwierdzenie "dawcy organów"
    To że tak się mówi to nie oznacza, że tak należy czy wypada mówić zawsze i wszędzie.
    Uważam, że akurat ta uwaga była zupełnie nie na miejscu. Ale to moje subiektywne zdanie.
    A swoją drogą użytkownicy skuterów są lepszymi dawcami gdyż jak już się zabiją to ich organy są bardziej przydatne bo mniej zniszczone.
  • zderzacz-hadronow 12.05.11, 20:10
    Masz rację, z delikwenta, który się zabije na ścigaczu przy sporej prędkości, praktycznie nic nie nadaje się "do ponownego użytku".

• Gość: RATAJAN IP: *.icpnet.pl 13.05.11, 07:31
    Ten tekst "Poznaniaku" jest po to żeby debile na motorach jadący m.in. Trasą Hetmańską,szczególnie w godzinach nocnych,z szybkością około 200 km/godz. zrozumieli,że nie są świętymi krowami. Jeżeli chcą się zabijać to na torach wyścigowych. Na poznańskich drogach są,tak jak wszyscy,normalnymi użytkownikami pasa drogowego i muszą przestrzegać przepisów.
    Spolegliwość policji jest zatrważająca. Pole do wystawiania mandatów nieograniczone.
    Kontrola/monitoring/ szybkości ,pomiędzy światłami,bardzo prosta.
    Mieszkam przy tej trasie od 40 lat,niestety nie spotkałem żadnego radaru .
    Czy naprawdę zwykły,płacący na policję podatki Obywatel musi być zaszczuty przez tą bandę!!
  • bimota 13.05.11, 10:25
    Czyli lepiej gdyby jezdzili w dzien ?

Poza tym polecam zapoznac sie ze znaczeniem slowa "spolegliwosc"...
  • Gość: Søren IP: *.atm2-0-5158.hrnxx2.customer.tele.dk 12.05.11, 09:05
    tsuranni napisał:

> zaczyna się złoty czas dla transplantologii. Potrwa do późnej jesieni

Głupi komentarz. Na dodatek nie wiadomo ilu tych 'dawców-motocyklistów' podpisało świstek, że zgadzają się na przekazanie swoich organów jeśli te: a) będą się do czegokolwiek nadawać, b) ktoś będzie ich potrzebował.

Søren
  • Gość: mm IP: *.ip.netia.com.pl 12.05.11, 10:52
    > Na dodatek nie wiadomo ilu tych 'dawców-motocyklistów' podpisa
    > ło świstek, że zgadzają się na przekazanie swoich organów

W Polsce zgoda jest domyślna. To osoba sprzeciwiająca się przekazaniu swoich organów powinna za życia podpisać świstek wyrażający sprzeciw. W Danii jest inaczej?
  • marzenek1234 12.05.11, 09:40
    Do motocyklistów/ale tych szaleńców/!!!
    zanim ruszycie pomyślcie o tym ,że nie każdy użytkownik drogi czy pieszy ma 20 lat i super refleks. Poza tym nikt w mieście nie spodziewa się ,że pojazd w ciągu paru sekund tak
    się rozpędzi i tak szybko zbliży do niego.
    Trochę rozsądku , a wasze rodziny nie będą musiały czytać takich komentarzy jak pod tym artykułem.
  • kiks4 12.05.11, 09:57
    Yamaha- nie Yamacha. U mnie przeglądarka sama pokazuje błąd, dlaczego nie słuchasz maszyny, ona jest mądrzejsza:-)
    --
    Carpe diem
  • kiks4 12.05.11, 10:02
    Popełnianie błędów językowych przez piszących w gazetach ( dziennikarz to jednak zbyt dumne słowo) budzi we mnie złość. Przecież język, słowo pisane to podstawowe narzędzie tych ludzi w ich codziennej pracy. Zwykła, elementarna przyzwoitość nakazuje stałe podnoszenie swoich umiejętności, za które otrzymuje się pensję.
    Wygoniłbym z domu rzemieślnika, gdyby okazało się że stolarz nie umie posłużyć się heblem albo malarz- pędzlem. A tolerujemy
    ":dziennikarzy" sadzących byki.
    --
    Carpe diem
  • bromva 12.05.11, 10:34
    Ja nie toleruję, ale są poza zasięgiem mojego buta.
  • Gość: Do kiksa IP: *.web.vodafone.de 12.05.11, 10:41
    No to ciebie kobita POwinna juz dawno wysiudac z siolowego seraju za ten spartolony murek i dac heblo-kopa na droge (czy strugo-kopa ?) ! PS Projektanta rowniez ! Hihihahabuhaha
  • redakcja_poznan 12.05.11, 10:59
    Popełnić błąd rzeczą ludzką, choć oczywiście nie zwalnia mnie to od odpowiedzialności. Postaram się następnym razem nie potknąć w tym samym miejscu. Merytoryczna krytyka choć boli to cieszy.
    --
  • Gość: Do Petera F. IP: *.web.vodafone.de 12.05.11, 12:25
    Tak to jest Peter,jak sie PISze kaczym piorem a nie gesim i wkradnie sie do tekstu jakas dziennikarska cyranka.POnoc POlacy swoj jezyk maja i jest wszystko POd kontrola ! Tak wiec masz wszelkie predyspozycje,aby zostac nastepnym POLskim Prezydentem PO mysliwym.POczekaj jakis czas, kiksa4 tez dorwiemy na jakims babolu PISmienniczym ! Z "bulem" i "nadziejom" POzdrawiam
  • Gość: mm IP: *.pl 12.05.11, 12:27
    to jeszcze jeden kwiatek ' w nocy ze środy na czwartek', a poniżej napisane, że wypadek zdarzył się o 20.30.
    Pominę fakt, że wypadek zdarzył się 2h wcześniej!
  • bimota 12.05.11, 10:20
    Barierek ci u nas dostatek, podobnie jak drzew, ale niektorym wciaz malo...

Poza tym nie ma informacji o przyczynie. Moze jakas geniuszka w SUVie go zepchnela...
  • Gość: mm IP: *.ip.netia.com.pl 12.05.11, 10:53
    > Poza tym nie ma informacji o przyczynie. Moze jakas geniuszka w SUVie go zepchn
    > ela...

Gdyby tak było, to byłoby to wspomniane w artykule.
  • bimota 12.05.11, 13:50
    Jasne...

Tak jak ladnie podali czas wypadku... Ciekawe kto na to zwrocil uwage... ;)
  • Gość: nick IP: *.icpnet.pl 12.05.11, 11:52
    Jesteś głupi, pogadaj z tymi z karetek, części ciała od motocyklistów są nic nie warte - jedna wielka miazga.
  • Gość: sruanani magik IP: 95.108.98.* 12.05.11, 12:40
    i jest zwolennikiem rozwijania miasta przez zapraszanie Zydow Magikow co potrafia rozdzka namierzac groby.

SRunani na magika!
  • Gość: kiks IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.11, 16:00
    Mam nadzieje, że nie sprawiłem panu zbyt wielkiej przykrości, nie było to w każdym razie moim zamiarem. Nie pisałem tych paru cierpkich słów pod pańskim adresem a ogólnie- w kierunku ludzi pióra nie szanujących języka polskiego. Niestety pokolenie ludzi ery internetu za nic ma zasady gramatyki czy ortografii, za nic ma słownictwo. Liczy się szybkość i wygoda.
    Jeśli do grona tych niechlujów językowych dołączają dziennikarze- to robi mi się bardzo smutno.
    Pozdrawiam i życzę sukcesów
  • Gość: Pół_liter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.11, 21:23
    Wypie...j, kupo gówna!
    Bo Cię opluję!
  • Gość: znajomaAdama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 18:08
    jak byś coś wiedział o tym wypadku to byś nie pier****ł,akurat jechał około 50/h bo jechało auto za autem... a na barierki wpadł bo ktoś przed nim nagle zechciał sobie skręcić,zginął bo miał wielkiego pecha gdyż jedno złamane żebro przebiło mu płuco a drugie złamane żebro śledzionę....a propo godziny to była 18:20. Adamie na zawsze w naszych sercach [*]
  • Gość: antyfetorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 20:12
    50 km/h .... Taaaa..... Ktoś chciał skręcić ....
    Żal kolegi, ale kupy się Twój wywód nie trzyma, ni dudu...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka