Dodaj do ulubionych

nowy odcinek autostrady A2 - Berlin - Poznań 2godz

18.11.11, 22:02
Zapraszamy mieszkańców Poznania oraz wszystkich mających blisko do A2 do Berlina !!!!!! 1 grudnia otwarty zostanie odcinek autostrady A2 Nowy Tomyśl - Świecko. Oznacza to, że do Berlina będzie można dojechać z Poznania w 2 godziny i to zgodnie z przepisami. Do 21 maja 2012r. przejazd autostradą całkowicie bezpłatnie.
biznes.onet.pl/1-grudnia-kierowcy-pojada-a2-do-swiecka,18496,4911203,1,news-detal
Edytor zaawansowany
  • mapo0 18.11.11, 22:31
    Czy tchórzofretki już jadą na wywczasy? "Dodatkowe płatności to równowartość 40 EUR - jest to koszt obsługi przez rezydenta - wydanie kluczy w apartamencie, pościel, sprzątanie po wyjeździe. Przy wydawaniu kluczy pobieramy kaucję 200 PLN, którą oddajemy Państwu po opuszczeniu mieszkania - najczęściej przelewem bankowym". Niezła cena wydania kluczy i zmiany pościeli :)))))))))))))))
  • www.visitberlin.pl 18.11.11, 22:59
    200pln to kaucja zwrotna. A koszt 40 EUR przy większej ilości noclegów rozkłada się na kilka EUR / dziennie. Proszę porównywać koszty całkowite noclegu u nas i w innych miejscach. Zwłaszcza na osobę - mamy apartamenty, gdzie przyjmujemy nawet 8 osób !!!
  • mapo0 18.11.11, 23:06
    To musi być super apartament w 8 osób :) Ja jakiś czas temu nocowałem w 2 osobowym pokoju w Berlinie w cenie 16 eur od osoby i nie musiałem dopłacać 40 euro za wydanie kluczy :)))))))
  • www.visitberlin.pl 18.11.11, 23:26
    Pewnie są różne oferty - mogę nawet podać takie za 10 EUR od osoby. Proszę jednak zauważyć, że my oferujemy trochę inny standard - przestronne mieszkania, w pełni wyposażone (kuchnia), bezpieczny, prywatny parking, centrum Berlina Zachodniego. Oferta szczególnie polecana dla rodzin z dziećmi lub grup znajomych. To są warunki, których ciężko wymagać od hotelu :)
  • mapo0 18.11.11, 23:39
    Napiszcie jeszcze, że w pokojach śmierdzi tchórzofretką!
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 18.11.11, 23:48
    Szybki jestes koles ! 2 h do Berka i to zgodnie z przepisami ? Czym latasz ? TU-154 ? Gdzie ten Twoj "Hotel" jest ? Jest to moze Kempinski ?
  • www.visitberlin.pl 19.11.11, 00:10
    do Świecka masz teraz 200 km autostradą (od 1 grudnia), a od Świceka do Berlina 90 km. częściowo bez ograniczeń prędkości. Przy dobrych wiatrach do zrobienia w 2 godziny !
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 00:53
    Chyba ze na wysokosci brzozy bez ograniczenia,jak latasz Tutkiem ! W ktorym to miejscu masz bez ograniczen szybkosci ? W POlszy jak sie nie myle mozna na autostradzie max 130 km/h,natomiast PO naszej stronie od przejscia do Berka sa same ograniczenia,wiec prosze,przestan wypisywac glupoty.Moj najlepszy czas to 2:45 z Flughafen Bl.Schönefeld do POznania i to Panamera z 550-oma szkapami POd maska.Ech... jak ja uwielbiam takich marzycieli ! :-))
  • mapo0 19.11.11, 17:12
    W 2 godziny dojedzie do granicy Berlina, potem godzinę będzie jechać na terenie Berlina. Czyli 3 godziny. Autostradą chyba godzinę oszczędzi się. Tak jak mówisz od granicy do Berlina są same ograniczenia do 80, ale może Niemcy w końcu skończą te remonty? Już jakieś 3 lata to trwa.
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 18:35
    Nie Mapcio,do granicy Berka nie dojedziesz w 2 godz. z POzka ! Granica miasta zaczyna sie na Schönefeld i od tego miejsca jest ok.80 km do Swiecka wiec w sumie ca.280 km do POznania.Jadac przepisowo jest to nierealne i niewykonalne ! Znalem takich co robili Berlin w 3 godz. jeszcze stara droga A2 i od 10 lat leza w futerale ! (')
  • mapo0 19.11.11, 18:46
    Jadąc 160 jest to jak najbardziej realne 2 h do Schoenefeld, w Polsce obowiązuje aktualnie ograniczenie do 140, a jak jedziesz 160 to nikt cie nie zlapie na mandat. Tak jak piszesz, Droga Krajowa 92 zebrała tragiczne żniwo, ale teraz będzie można bezpiecznie wyprzedzać na autostradzie. Zresztą - czy to ważne czy dojedzie w 2 czy 3 h? Na pewno podróż do Berlina będzie wygodniejsza i bezpieczniejsza niż dziś, o ile Kulczyk nie będzie zbyt pazerny ze stawkami!
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 19:12
    Jasne,ze to nie istotne w 2 czy 3 godz.Natomiast skoro cos sie PISze,to nalezy byc wiarygodnym i nie miec POlskiej ulanskiej fantazji.Tez jezde szybko,ba... nawet bardzo szybko,ale tam gdzie nalezy,czyli na Hockenheim i tam sie wyzywam przy 300 km/h.W POzostalych przypadkach wyprzedzaja mnie nawet zemsty Honeckera i mam ubaw jak sie ciesza Osiki,ze Panamerka wacha fetor z dwu-suwa. Moze dzieki temu jestem caly i obylo sie bez dzwonu przez 50 lat za kolkiem.Szerokiej drogi i gomowych drzew Mapcio ! :-))
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 19:20
    No i dziadek Schumi dal gummi z guma ! Hihi :-))
  • mapo0 19.11.11, 20:17
    Życz mi raczej dobrych dróg! Dobrze, że jeździsz ostrożnie i bezpiecznie, ja też się staram tak jeździć.
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 20:41
    Sorki,ale w tym zyczeniu nie bylo zadnej zlosliwosc.POnoc PO POlsku tak sie zyczy,wobec tego zycze Ci takich gladkich drog i szerokich jak Autostrada-Slonca.:-))
  • mapo0 19.11.11, 18:53
    Ciekawi mnie jakie znaczenie gospodarcze dla Poznania będzie miało dociągnięcie A2 do Niemiec. Czy pojawią się nowe inwestycje, nowe firmy u nas?
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 19:42
    Nie sadze,aby ta inwestycja miala jakis znaczacy wplyw na rozwoj POlski i POznania.Wiele firm niemieckich przenosi swoja produkcje w inne regiony Europy i Azji,gdzie sila robocza jest duzo tansza i maja wieksze zyski.POlska przestala byc takim regionem i to jest niepokojace z racji nieudolnych wlodarzy i aktualnej sytuacji na rynkach swiatowych.To co zobaczylem wczoraj w Sejmie nie napawa mnie optymizmem i widze to w szarych kolorach.Oby bym sie mylil ! :-))
  • mapo0 19.11.11, 20:16
    To co wczoraj zobaczyłem, też nie napawa mnie optymizmem. Jedyną wizję na Polskę jaką ma Tusk, to podwyższać podatki i zmniejszać emerytury. Żadnej kreatywności, innowacyjności, żadnych oszczędności, optymalizacji!!! Ale Polacy są naiwni i po raz drugi dali się oszukać.
  • Gość: G.Sommer IP: *.pools.arcor-ip.net 19.11.11, 21:05
    Tja... coz tu mozna wiecej dodac ? Jaki pan taki kram i cale jego POplecznictwo ! Jedno jest pewne - pierdykniecie bedzie mocne i soczyste,jak Ananas.Daje mu na maksa dwa lata i padoch ! Mnie wystarczyla jego mina PO ogloszeniu wynikow wyborow 9-tego.Uciekl niczym z POd gilotyny ! :-)) pewnie lepiej tak ((-:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka