Dodaj do ulubionych

Od rana wsiadają faceci do tramwaju i mówią:...

10.02.12, 12:23
gmclan.org/uploader/5860/109947_alutka.jpg
Obserwuj wątek
    • kamil.aleksy Elektroniczny system informacji pasażerskiej 10.02.12, 12:50
      Ile jeszcze musi wody w Warcie upłynąć nim dotrze do Poznania dobrodziejstwo elektronicznego systemu informacji pasażerskiej? Specjalne tablice montowane na przystankach i informujące faktycznie za ile minut przyjedzie pojazd są już od wielu lat w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie a nawet w Zielonej Górze, a my? Europejskie miasto? Guzik!
    • as1048 Od rana wsiadają faceci do tramwaju i mówią:... 10.02.12, 15:40
      Wprost mnie przeraża to, jak "zabawnie" i z ogromnym poczuciem kabaretowego humoru imć dziennikarz zażartyowywuje sie z fantastycznej prześmiesznej sytuacji ...
      Rzecz w tytm, że ja tam byłem, z powodu wypadku (WYPADKU _ DZIENNIKASRZU!) zmuszony byłem pieszo podążać na dworze PKP, by zdążyć na peron przed odjazdem pociągu. Zatem panie dziennikarzu: w tym wyśmiewanym przez pana wypadku udział brały dwie karetki pofotowia, cztery wozy straży pożarnej (protestującej), pojaddy policji i mpk: w sumie spory tłum ludzi ... jakież to dla pana redaktora musi być zabawne. No i "od rana wsiadają faceci do tramwaju i mówią ...": daleji jestem od zachwytu naszym MPK, ale gdy ujrzałem tych facetów dwóch na skrzyżowaniu z Towarową, to odetchnąłem z ulgą: od tego momentu przestały tramwaje wjeżdżać w kierunku wypadku i nie doszło do blokady ...
      No ale to wszystko takie śmieszne!
      I pomyśleć, że ta Gazeta to niby jest normalna gazeta ...
    • emissarius Od rana wsiadają faceci do tramwaju i mówią:... 10.02.12, 18:20
      Brawo MPK! Nie dość, że docenili wagę właściwego poinformowania pasażerów, to jeszcze zrobili to tak skutecznie, że nawet w Gazecie o tym napisali... Co z tego, że może przesadzili, skoro być może dzięki temu kilka osób uniknęło przymusowego spacerku na mrozie?

Pewnie można by to zrobić drogą elektroniczną, ale jeśli ten elektroniczny system miałby być tak samo skuteczny, jak nasz pono najnowocześniejszy w Polsce system sygnalizacji świetlnej - to ja chyba wolę pana z Nadzoru Ruchu obwieszczającego złe nowiny werbalnie. ;-)

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka