Gazeta.pl   Forum   Regionalne   Wielkopolskie   Poznań   Poznań   Po co nowe tramwaje? Le...

Komentarze do artykułu

Mniej nowych tramwajów, za to szybsza jazda

Co roku płacimy co najmniej kilkanaście milionów tylko za to, że tramwaje grzęzną w korkach, czekają długo na światłach albo jeżdżą okrężną trasą. To źródło ogromnych oszczędności. Nie skorzystanie z nich podczas kryzysu byłoby głupotą

Po co nowe tramwaje? Lepiej budujmy nowe trasy

Autor: leszekes 14.02.12, 08:13
Jestem przekonany, że starymi rzęchami jeździć chciałoby coraz mniej ludzi...

Nawet nowe trasy nie zmusiłyby mnie do podróżowania tramwajem w którym nie ma odpowiedniej wentylacji, wygodnych wejść-wyjść, siedzeń a wszystko byłoby odrapane, pomalowane i lepiło się od brudu.
Skutecznie zniechęca również oklejanie reklamami szyb, przez które nic nie widać...
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.