Dodaj do ulubionych

Pociągiem na pełne morze!

19.06.12, 20:26
Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do ciekawego spędzenia części letniego weekendu. Już w niedzielę 24 czerwca 2012 z dworca głównego w Poznaniu odjedzie specjalny pociąg turystyczny KATAMARAN do Kołobrzegu! KATAMARAN przejedzie trasą przez Krzyż, Stargard Szczeciński i Szczecin, a dalej przez Goleniów, Nowogard i Trzebiatów do Kołobrzegu. Ciekawym elementem podróży będzie możliwość podziwiania stolicy Zachodniego Pomorza zza okien pociągu – pociąg wykona bowiem przejazd trasą okólną wokół Szczecina. Pasażerowie tego nowoczesnego pociągu zestawionego z komfortowych wagonów na codzień kursujących w ekspresowym pociągu do Warszawy i Lublina będą mogli dodatkowo skorzystać z dostępnego w trakcie całej podróży wagonu restauracyjnego, z bogatą ofertą dań obiadowych, słodkich i słonych przekąsek, a także zimnych i gorących napojów oraz ze zorganizowanych atrakcji między innymi w formie konkursów, gier i zabaw dla dzieci, prowadzonych przez specjalnie zaproszonego prawdziwego KAPITANA statku.
Główną atrakcją przejazdu pociągu KATAMARAN będzie godzinny rejs prawdziwym pełnomorskim statkiem, zabierającym na pokład blisko 300 pasażerów, z którego każdy z pasażerów pociągu będzie mógł skorzystać w cenie biletu za przejazd! KATAMARAN, przywiezie pasażerów do samego portu w Kołobrzegu – pasażerowie będą mieli zaledwie kilka metrów do statku, którym będą kontynuować wycieczkę!
Pociąg będzie zestawiony z lokomotywy spalinowej oraz bezprzedziałowych wagonów pociągu RegioEkspres i wagonu restauracyjnego. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.TurKol.pl

Zapraszamy serdecznie
Instytut Rozwoju i Promocji Kolei
Zespół TurKol.pl
Infolinia TurKol.pl 603 366 366
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka