Dodaj do ulubionych

Petardy, robaki, żałobne wstęgi. Dręczą lokator...

04.07.12, 20:20
Nie macie jakiś namiarów na tych "biznesmenów" , jeżdżą jakimiś autami , żony gdzieś chodzą do fryzjera, kosmetyczki czy na fitness , jadają w jakiś restauracjach... Niech ludzie poznają z jakimi szumowinami mają do czynienia
Edytor zaawansowany
 • mich64 04.07.12, 20:30
  ...stworzenia takiego chorego państwa przyczyniła. Na brak zasad można odpowiedzieć tylko brakiem zasad.
 • Gość: zenek IP: 95.108.105.* 04.07.12, 20:43
  Przyczynili się też do tego cykliści oraz krasnoludki.
  Poprzednio państwo było zdrowe jak rydz, teraz jest zdrowe jak rydzyk.
 • cegla000 05.07.12, 09:11
  bo ktoś im 'grozi' od razu pod domkiem ładnie stoi patrol albo siedzi w samochodzie.
  Zwykłym ludziom widać ochrona od policji nie przysługuje.
 • sovip 04.07.12, 20:32
  Chcesz mieć pewność mieszkania kupe je sobie lub wybuduj, ja też bym nie chciał żeby lokatorzy decydowali o mojej wlasności
 • Gość: pinky IP: *.icpnet.pl 04.07.12, 21:18
  Nasi pseudokapitaliści proszą się o powrót komuny
 • Gość: zxz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:54
  to kup ziemię i wybuduj a potem możesz sprzedawać mieszkania na wolnym rynku.
  Kupiłeś z lokatorami - wiedziałeś co robisz. To nie są ludzie którzy tą kamienicę odziedziczyli z balastem w postaci lokatorów.
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:25
  A gdyby odziedziczyli to byliby lepszymi właścicielami niż ci, co kupili? Dziwny tok myślenia. I oczywiście kupując kamienicę z lokatorami wiemy, co robimy tak samo jak lokatorzy wiedzą, że mieszkają w cudzej własności kogoś, kto chce inaczej zadysponować swoją nieruchomością. Remis. Może nie do końca bo jednak jeszcze się nie zdarzyło,żeby lokatorzy wygrali. Będę powtarzać do znudzenia- zamiana jednego wynajmowanego mieszkania na inne wynajmowane mieszkanie to nie żadna tragedia, to NORMALNA kolej rzeczy. O co te histerie?
 • Gość: zxz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.12, 01:13
  "A gdyby odziedziczyli to byliby lepszymi właścicielami niż ci, co kupili?"
  Trudno odrzucić spadek tylko dlatego że w kamienicy mieszkają lokatorzy (niby z jakiej racji rezygnować). Kupując kamienicę dokonuje się w pełni świadomego wyboru, zawsze można inwestować w coś innego, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ci co kupili wyraźnie idą na skróty, prawo chroniące lokatorów ich nie obchodzi.
 • pixel.universum 04.07.12, 20:35
  Z tego co wiem, to komendant policji Roman Kuster się myli. Od zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom jest policja. Idąc rozumowaniem ko-mendanta, należałoby zlikwidować posterunek przed Konsulatem Rosyjskim czy w innych miastach, przed innymi konsulatami lub ambasadami oraz rozlicznymi budynkami rządowymi.

  Jeśli policja podglądała 24h skłot "Rozbrat" niech zamontuje kamerę na Stolarskiej!
 • Gość: zenek IP: 95.108.105.* 04.07.12, 20:47
  Amatorzy cudzej własności, wrogowie demokratycznych i społecznych zasad, dewastujących ciągle własność prywatną i publiczną, zaczytani w książki o rewolucjonistach z nagantami w dłoni, zastraszający w kominiarkach właścicieli knajp - to jest chyba element któremu NALEŻY się stale przyglądać.
 • Gość: EM IP: *.173.0.95.tesatnet.pl 04.07.12, 23:15
  > Amatorzy cudzej własności, wrogowie demokratycznych i społecznych zasad
  > stach z nagantami w dłoni, zastraszający w kominiarkach właścicieli knajp

  Tak, szczegolnie jednego "wielbiciela" demokracji...
 • Gość: n_harding IP: *.adsl.inetia.pl 05.07.12, 07:43
  @zenek
  Pełna zgoda. Ta sytuacja jest wynikiem patologicznego i wysoce niesprawiedliwego ustawodawstwa, które odbiera właścicielowi prawo do dysponowania swoją nieruchomością. Gdyby nowi właściciele mogli legalnie usunąć niechcianych lokatorów, nie musieli by uciekać się do graniczących z przestępstwem metod.
 • drogowypies 04.07.12, 20:40
  Takich szumowin jak ze Stolarskiej, jest więcej i czekają jak ta sprawa się rozwinie. Jak Policja nic nie zrobi to mieszkańcy wielu innych kamienic mają przechlapane. W nowoczesnym mieście Dr Grobelsa
 • Gość: Mhmmm IP: *.waw-smy.leased-e.ids.pl 04.07.12, 20:43
  Namiary? Proszę bardzo:
  - www.fabrykamieszkan.com/
  - tel. 601 848 207
  - z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50/515
  - Nowowiejskiego 10/18, 61-731 Poznan, Poland601848027 Paweł Żukowski ; 505265777; 618501501, 797944337
  - www.facebook.com/pages/Fabryka-Mieszka%C5%84-i-Ziemi-Sp-z-oo/212780988746585 (no i tu można im narobić największego syfu)

  A swoją drogą, mimo wszystko mieszkańcy trochę jak stado baranów - powinni rzeczywiście się skrzyknąć, wynająć ochronę i po prostu nie wpuszczać tych łajz do kamienicy. Chyba lepsze to niż bezczynne patrzenie jak jakieś gnojki demontują im na klatce okna... Dziwne trochę...
 • Gość: Poznaniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:09
  Hahaha człowieku skrzyknąć się i nie wpuszczać ich do kamienicy?? A przepraszam bardzo ta kamienica jest ich:D?, mają nie wpuszczać pełnomocnika właściciela kamienicy ? Przypominam że to są lokatorzy, wynajmują tam mieszkania płacąc za nie (nie rynkową stawkę paręnaście zł/m2) lub tak jak w przypadku 20% lokatorów tej kamienicy nie płacąc wcale (dziki lokatorzy, brak tytułu prawnego do zajmowanego lokalu). I tak naprawdę to jest prawdziwy powód płaczu... "lokatorzy" nie chcą oddać prawie darmowych mieszkań....

  A "Gazeta" jak zwykle obrońca uciśnionych.... Czy sprawiedliwym jest żeby większość społeczeństwa brała hipoteki na 30lat kupowała mieszkania po 5-10tys/m2, wynajmowała mieszkania po rynkowych cenach, a w tym samym czasie "lokatorzy" za darmo/półdarmo korzystali nie ze swojej własności ???

  Jak jesteście wszyscy tacy hop do przodu to wybudujcie jakiś blok w centrum Poznania za swoje pieniądze i "wynajmijcie" go lokatorom ze "stolarskiej" ale pamiętajcie w obecnych stawkach ze stolarskiej (pewnie 11zł/m2) bo podwyżka będzie nie legalna no i nie wporządku wobec lokatorów......
 • Gość: pinky IP: *.icpnet.pl 04.07.12, 21:26
  A ten pożal się Boże ynwestor sam budował tę kamienicę? Remontował własnymi siłami? Z tego, co pisano, skupił jakieś ułamkowe prawa własności (nie wiadomo, czy większość). Zdaje się, że doskonale wiedział o zamieszkiwaniu tam ludzi - właśnie, ilekolwiek by nie płacili, to są ludzie a nie worki kartofli, o pardon, pyrów. Tak pragniesz, żeby tacy byznesmeni huligani urządzali nam miasto?
 • Gość: Tamara Z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:41
  Nie do końca rozumiem czemu lokatorom nie pasuje remont kamienic? Wymiana okiem, renowacja bramy i wymiana instalacji WOD-KAN (myślę, że dlatego jest problem z wodą) co prawda może trochę potrwać, tym bardziej jeśli wymagane są zgody konserwatora
  ale moim zdaniem dzięki inwestycjom kamieniczników polskie miasta będą piękniały z roku na rok, a wiadomo, że UM najczęściej na remonty nie stać.
  PS Przecież na rynku jest sporo mieszkań do wynajęcia, zawsze można się przeprowadzić tam gdzie się chce.
 • gentool 04.07.12, 22:04
  Poznaniak, frajerze weź już nicków nie zmieniaj, bo te frajerskie wpisy widać z daleka. Czemu uparcie nazywasz rujnowanie kamienicy remontem? Jak ktoś ci na ulicy wybije wszystkie zęby to też powiesz, że ci szczękę wyremontował?
 • Gość: Poznaniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:29
  Gentool: Nie bardzo wiem o co ci chodzi człowieku, jakie zmienianie Nicków ? To nie ja nazywam uparcie, tylko ty bredzisz coś o rujnowaniu... "Na szczęście" Kamienica jest w centrum Poznania więc jest dużo zdjęć obrazujących jej wspaniały stan estetyczny i techniczny przed remontem... poczekajmy aż remont się skończy, zobaczymy efekt końcowy twojego "rujnowania" bo coś podejrzewam że Poznaniacy bardzo by chcieli żeby wszystkie kamienicy w poznaniu były w nie gorszym stanie niż ta "zrujnowana" po zakończeniu remontu kamienica.
 • Gość: hooytasmanski IP: 46.227.241.* 05.07.12, 09:42
  Problem w tym matołku ,że jesteś jedną i tą samą osobą a piszesz z różnych nicków
  Kumasz to ?
  Ile płaci ci śruba od posta ?
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:46
  Jak lokatorzy nie chcą być traktowani jak worki kartofli to niech się sami o siebie zatroszczą (tzn. wynajmą sobie mieszkania w jakiejś miłej, zadbanej kamieniczce czy gdziekolwiek się im zamarzy). Jeśli uważają, że inni dorośli ludzie mają im zapewnić mieszkanie to są jak worki kartofli, sprzedawani razem z kamienicą. Zjeść ciasto i mieć ciasto, marzenie lokatorów. Kupią swoje mieszkanka to nikt ich nie będzie "dręczył", droga wolna. I czemu piszesz obraźliwie "Ynwestor"? Że co, tylko własnoręcznie wybudowana kamienica może być czyjaś? Kupił za ile kupił, guzik cię obchodzi za ile. Jest właścicielem i tyle. Zdawał sobie sprawę, że kupuje z lokatorami i ci z tego? Takich kamienic nie można kupować, czy jak? Teraz chcą sprzedać BEZ lokatorów i to też ci nie pasuje...
 • Gość: zxz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:04
  I kupując oczywiście nie wiedział ze nawet tacy lokatorzy mają swoje prawa i prawne sposoby pozbycia się ich są długotrwałe? To raczej nie niewiedza tylko zła wola, kasa za wszelką cenę to jedyna zasada pewnego typu byzesmenów czy ynwestorów.
 • Gość: B IP: *.centertel.pl 04.07.12, 22:05
  Jak kupujesz kamienice z lokatorami legalnie tam mieszkającymi i chcesz sie ich pozbyc to musisz im zapewnić inny lokal o pdobnym standardzie. TAKIE JEST OBOWIĄZUJĄCE W TYM KRAJU PRAWO. A jak ci się prawo nie podoba to zostań posłem i je zmień. Dziki zachód to był daleko stąd i dawno temu. A teraz przestań pier.dolić farmazony.
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:12
  A skąd wiadomo, czy ci ludzie, którzy tam mieszkają mają jakiekolwiek tytuły prawne?Może dziennikarz " zapomniał" napisać, że już od lat mają orzeczone eksmisje? To tylko "prawda prasowa", często BARDZO daleka od rzeczywistości.
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:19
  Zapewnić lokal o podobnym standarcie? Nie ma sprawy, w każdej chwili mogę wskazać ogłoszenia z ofertami wynajmu porównywalnych mieszkań. Ale czy oni nie woleliby jednak sami wybrać sobie mieszkania, które będą wynajmować dożywotnio, bo jak rozumiem zmiana jednego wynajmowanego na drugie to jakaś kosmiczna tragedia? Ups, ty myslisz, że trzeba im KUPIĆ mieszkania o podobnym standarcie... O ja głupia, że też mogłam się tego nie domyśleć od razu.
 • Gość: B IP: *.centertel.pl 04.07.12, 23:40
  Głupia czy głupi to już bez znaczenia , ale tu się akurat zgadzamy.
  1. Nie mają ŻADNYCH praw do lokalu czyli dzicy lokatorzy. To bierze się policję i robi porządek.
  2. Mają umowy najmu z poprzednim właścicielem, to poprzedni włąsciciel miał obowiązek o tym powiadomic kupującego. Jeżeli jest na czas okreslony to umowa wygasnie i po sprawie. Na czas nieokreslony to jest wypowiedzenie umowy i zwyczajowe 3 miesiące , ALE W TAKICH WARUNKACH JAK DOTYCHCZAS!!! I bez podnoszenia czynszu.
  3.Kamienica była miasta i lokal jest z tzw. zasobów komunalnych i ludzie ci mają "przydział" to nowy właściciel musi im zapewnić lokal zastępczy , nie musi kupowac , moze wynająć od kogoś płacąc koszt najmu , bez czynszu i mediów który będą regulowac lokatorzy , tak jak dotychczas.
  I tak to w skrócie wygląda. A jak jest szemrana firma i ma mafijne metody to wtedy jest robota dla policji i prokuratury. A jak oni mają to w dup/ie to był taki film "życzenie smierci" część chyba 4 lub 5 i tak się załatwia problem , albo podobnie.
  Proste.
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 08:32
  Kolejny naiwny ignorant o nicku B. Jak mały Jasio wyobraża sobie rzeczywistość. Nie, Jasiu, nie możesz usunąć dzikich lokatorów przy pomocy policji. Raczej ty, Jasiu, wylądujesz w więzieniu za "zakłócanie ich miru domowego" Dziki lokator to panisko nie do ruszenia przed upływem kilkunastu lat, jeśli chce się działać legalnie. Myślisz że my, właściciele kamienic, bawilibyśmy się w takie podchody gdyby można było wywalić ich na zbity ryj przy udziale policji? I jak sobie wyobrażasz zapewnienie lokalu zamiennego poprzez wynajęcie od kogoś innego mieszkania i opłacania czynszu przeniesionemu lokatorowi. Pewnie oczekujesz, że DOŻYWOTNIO będziemy utrzymywać kilkanaście mieszkań, płacąc za nie czynsz wolnorynkowy? Skąd się biorą tacy, już nie znajduję innego słowa, idioci? Pojęcia nie mają o czym bełkoczą ale radośnie zaznajamiają ze swoimi przemyśleniami cały świat. Poczytaj sobie lepiej wypowiedzi ludzi którzy się zetknęli z takimi lokatorami to ci oczy wyjdą na wierzch ze zdziwienia, jak bardzo właściciel jest ubezwłasnowolniony.
 • Gość: hooytasmanski IP: 46.227.241.* 05.07.12, 09:44
  Ile płaci ci śruba od twoich debilnych postów matole ?
 • Gość: Poznaniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:59
  Czytanie ze zrozumieniem ciężka rzecz, bezgraniczna wiara w każdą bzdurę napisaną przez dziennikarza jeszcze większy problem. Jak to tylko takie ułamkowe procenty nic nie warte to czemu lokatorzy sami sobie ich nie kupili...? mieli by święty spokój... Nie chcieli to teraz albo akceptują nowe warunki albo zmieniają miejsce zamieszkania... co to jakiś przymus mieszkania tam maja, mamy wolny rynek demokrację nie podoba się to niech się wyprowadzą.... Czemu prywatna osoba ma komuś fundować za darmo mieszkanie ??? a już wiem bo to "lokator" a nie worek kartofli więc mu się należy... a może dlatego że jak kogoś stać na więcej niż jedno mieszkanie np. całą kamienicę to ma wbrew swojej woli za darmo udostępniać jej połowę "lokatorom" w końcu wtedy by było po ludzku prawda...??

  Podobno mamy demokrację i kapitalizm w Polsce więc czemu właściciel kamienicy nie może "przestać wynajmować lokali lokatorom"? ani nie może podnieść czynszy, nie może też jak widać wyremontować swojego obiektu bo to strasznie przeszkadza lokatorom ( Może mi wyjaśnisz jak w jakimś obiekcie wyremontować instalację wodno/kanalizacyjną bez odcięcia wody)?? Czemu "lokatorzy" są nie do ruszenia i zrzucają odpowiedzialność za zapewnienie sobie lokum na innych obywateli i Państwo??
 • Gość: hooytasmanski IP: 46.227.241.* 04.07.12, 22:34
  Sruba nie pie...już farmazonów
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 21:50
  To w czym niby jesteś lepszy od tych ludzi, skoro sam namawiasz innych do przestępstw? W dodatku celujesz w ich żony, co, łatwiej pobić bezbronną kobietę? Czy zniszczyć komuś auto. Rozumiem, tobie wolno ale właścicielowi nic w swojej kamienicy nie wolni.Sam jesteś szumowina, za to jaki dumny ze swoje "odwagi".
 • Gość: B IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:03
  już zaczynasz płaczliwie kwękać...
 • Gość: Łazarzanka IP: *.icpnet.pl 04.07.12, 22:22
  Hola, hola, kto namawia do pobicia bezbronnej kobiety? Czytaj ze zrozumieniem - chodzi o rozpoznanie tych zbirów przez otoczenie i społeczność lokaną.
  Twoje oburzenie jest zdecydowanie na wyrost, jeśli skonfrontujesz ją z bezprawnymi działaniami Śruby i Żukowskiego.
  Jakkolwiek by nie narzekać na prawo dotyczące zapewnienia lokatorom mieszkań zastępczych, to jednak jest prawo. Jeśli Ci się nie podoba, to je zakwestionuj. METODAMI ZGODNYMI Z PRAWEM. Nie sądzę, że osoba mająca pieniądze na tak dużą inwestycję, jaką jest kupno kamienicy w centrum, nie była w stanie zorientować się (sama lub z pomocą prawników), jakie są jej prawa i obowiązki.
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 22:31
  Z tymi bezprawnymi działaniami właścicieli byłabym ostrożna bo jak na razie to jeżeli coś niszczą, to wyłącznie swoją własność a to raczej nie jest karalne. Idiotyczne tłumaczenia, że nie chodzi o podjudzanie do pobicia ich żon stawia cię w jednym szeregu z tymi, którzy czasami zabawnie się tłumaczą ze swoich działań w kamienicy. Prawda, śmieją się czasami w oczy ale do przestępstwa jeszcze daleka droga. Oni przynajmniej nie grożą przemocą fizyczną tylko dają odczyuć niechcianym lokatorom, że, no właśnie, są niechciani. Im szybciej to zrozumieją tym mniej nerwów stracą przy tej, z góry przegranej, walce.
 • Gość: hooytasmanski IP: 46.227.241.* 04.07.12, 22:36
  Sruba z ilu nicków już piszesz ?
  Głupi jesteś czy głupa rżniesz ?
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 23:04
  Wam się wydaje, że tylko p.Śruba ma takich lokatorów i chce mu się tu pisać? Naiwni, takich właścicieli jest dziesiątki i czasem szukają inspiracji, takie fora to dobre miejsce na wymianę doświadczeń. Ta metoda z robakami dobra, kiedyś też zastosuję. Szarfa pożegnalna zabawna ale mało dokuczliwa. Remonty- standart. Petarda - dyskusyjne, to już na granicy prawa. Będę z zainteresowaniem czytać o kolejnych sposobach "dręczenia", ale skoro zwykłe "Dzień dobry, proszę za miesiąc zdać mieszkanie" nie działa...to zadziała coś innego. Byle zgodnego z prawem, bo na to bardzo uważam, nie, żebym sugerowała że w tej kamienicy właściciele go łamią. Wg mnie nie.
 • Gość: hooytasmanski IP: 46.227.241.* 04.07.12, 23:25
  Problem w tym Balbina ,że to nie są lokatorzy Śruby
  A do Pana mu tak daleko z tym świnskim grubym ryjem jak mi do egipskiego ksiecia
 • Gość: kiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 00:22
  Jesteś albo nienormalna, albo tępa i głupia jednocześnie, bo z tego co widzę nic do Ciebie nie dociera...
  Uciążliwi lokatorzy czy nie, wynajmujący ma wobec nich pewne obowiązki i KONIEC!!!
  Jeśli mu nie płacą to załatwia to z policją poprzez eksmisję i KONIEC!!!
  Jeśli nie chce ich w swoim budynku MA OBOWIĄZEK zorganizować im lokal zastępczy w podobnym standardzie z no najmniej 3 miesięcznym wypowiedzeniem i KONIEC!!! A jak mają czas najmu na czas nieokreślony to tym bardziej nie może przyjść i powiedzieć "wypad za miesiąc" - ruszże łbem i zrozum to!!!
  Tego typu działania stosowane przez Śrubkę i Żuczka podchodzą pod NĘKANIE, a to jest już karalne i zgodnie z prawem należy ich za to ukarać. KONIEC!!!

  Jeśli to co napisałem do Ciebie nie trafia to znaczy, że zamiast mózgu masz już zupełną sieczkę, a mózgojad u Ciebie głoduje, bo nawet moja 6 letnia córka to zrozumiała, kiedy jej tłumaczyłem o co chodzi.
 • Gość: A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 08:22
  No nie wierzę, że ktoś może być AŻ tak naiwny, aby napisać, aby napisać, że gdy lokatorzy nie płacą to się sprawę załatwia z policją przez eksmisję i KONIEC. Święta naiwność, po co się wypowiadać, skoro się o temacie nie ma pojęcia!!! Samo otrzymanie eksmisji w sądzie może trwać KILKA lat, w czasie których oczywiście nikt właścicielowi nie płaci czynszu, prawie zawsze taka menda dostaje lokal socjalny bo aby go dostać wystarczy być "obłożnie chorym" (!!!! nie, nie żartuję, takie jest prawo) już nie mówiąc o byciu bezrobotnym, posiadaniu dzieci itp. I dopiero wtedy jest POCZĄTEK, szanowny święcie naiwny internauto. Początek czasami kilkunastoletniego (!!!) oczekiwania na lokal socjalny. Boże, jakby to było cudownie gdyby wszystko się działo z twoim naiwnym wyobrażeniem o rzeczywistości. Ale tak NIE JEST, zrozum to nie i nie pisz więcej bzdur. Jeśli chodzi o nękanie to prędzej bym oskarżyła lokatorów, bo to przeważnie margines społeczny i nękają mnie samym swoim wglądem i okupywaniem mojej kamienicy. W artykule piszą o jakimś profesorze ale to naprawdę wyjątek, większość w takich kamienicach to zaszczane menele.
 • Gość: hooytasmanski IP: 46.227.241.* 05.07.12, 09:46
  Il śruba płaci ci za te wypociny ?
  5 groszy od posta ,10 groszy czy 8 ?
 • Gość: kiel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.12, 11:34
  Sama sobie zaprzeczasz...
  Skoro tak jak mówisz eksmisja może trwać latami, to TYM BARDZIEJ właściciel przez cały ten czas NIE MA PRAWA wywalić lokatora na bruk - zresztą jak sama potwierdzasz TAKIE JEST PRAWO !!! i KONIEC :)) A jak się nie podoba to niech właściciel załatwi lokal zastępczy i sam rozwiąże sobie swój problem.
  Poza tym guzik Cię jako właściciela powinno obchodzić jak wyglądają Twoi lokatorzy, grunt żeby Ci płacili.
  Zresztą - właściciel ślepy nie jest i sam widzi komu wynajmuje mieszkania, więc potem sam sobie jest niestety winny...
 • Gość: Tamara Z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.12, 12:16
  kiel napisał(a):
  > właściciel przez cały ten czas NIE MA PRAWA wywalić lokatora na bruk - zresztą jak sama potwierdzasz TAKIE JEST PRAWO !!! i KONIEC :))
  -zgadzam się w 100%

  tylko ja jako właścicielka mieszkania chcę mieć prawo do robienia w nim co mi się podoba (np.wiercenia, trzymania robaków,kotów,myszy, rozwieszania wstęg żałobnych, robienia kupy na środku pokoju, tańczenia nago itp.-każdy ma swoje upodobania). A lokator może się z tym pogodzić i zaakceptować moje dziwactwa albo jak mu nie pasują to iść gdzie mu wszystko podpasuje przecież nie musi ze mną siedzieć.
 • Gość: Łazarzanka IP: *.icpnet.pl 04.07.12, 22:52
  Słabiutki marketing niejakiej fabryki mieszkań. 10 groszy od postu? Hahaha! Daruj sobie.
 • robokopo 04.07.12, 23:27
  No tak, ale ta "osoba" wolałaby nie mieć obowiązków, wolałaby mieć tylko prawa i dlatego stara się w tak haniebny sposób lokatorów zastraszyć.
 • robokopo 04.07.12, 23:22
  Kapitalizm w pełnej krasie! A ile to się człowiek osłuchał, że to jedyny moralny system społeczno-gospodarczy... "Jeszcze nikt niczego lepszego nie wymyślił" - Głosi ludowe porzekadło, moim zdaniem odprysk z perfidią uprawianej kapitalistycznej propagandy.
 • kownopalka 05.07.12, 00:21
  A co to ma wspólnego z kapitalizmem? Czy byłoby to możliwe np. w Niemczech lub Szwecji?
  Nie, nie byłoby możliwe. Takie gangsterskie postępowanie włascicieli kamienicy świadczy tylko o bezprawiu i słabym, niedorozwiniętym państwie nie umiejącym tworzyć i egzekwować norm społecznego współżycia.
 • rockville 05.07.12, 06:05
  Grobelny ma racje , nieudacznicy nie potrafiacy zarobic sredniej krajowej beda przysparzac Poznaniowi coraz wiecej klopotow.
 • walter69 05.07.12, 07:00
  A kto to taki jakiś nic nie znaczący śruba i żukowski?co to są za odpady społeczne,że nikt nie może z nimi porządku zrobić?Ktoś juz napisał na forum pytanie czy nie mają żon,samochodów,itp?Mój dom moja twierdza,nie znacie tego powiedzenia?Jeden krok obcego do mojego domu i o własnych siłach już nie wyjdzie.Płacę czynsz to wara śrubeczka i żuczek od mojego mieszkania.Śrubka i żuczek-chińskie ostrzeżenie macie.
 • Gość: Tamara Z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.12, 12:13
  Trochę nie chciało mi się wierzyć, że to możliwe żeby posunąć się do takiego chamstwa i rozsypywać ludziom robaki pod drzwiami (myślałam, że może komuś wypadły albo dziennikarz chciał podgrzać atmosferę), ale to rzeczywiście dziwne, że wszystko dzieje się w jednej kamienicy.
  Tylko Te śrubki i żuczki są cwane i same mówią, że działają na granicy prawa -nie przekraczając go. Bo czy kogoś w Polsce wsadzili za zalanie sąsiada albo przecięcie kabla?
  ALE KTO WYTRZYMA? pół roku z lejącą się wodą z sufitu albo bez telewizji?
  walter69 Mój dom moją twierdzą. TAK! tylko niestety mieszkania nie są własnością lokatorów i pod tym względem zarządca ma większe prawa do tych twierdz. (dlatego miasto i Policja mają związane ręce)
 • Gość: x factor IP: *.icpnet.pl 06.07.12, 09:03
  Zapraszam panów Śrubę i Żukowskiego do naszej kamienicy. Tylko najpierw niech sobie sprawią sosnowy garniturek u stolarza :-). Jak już ktoś tutaj wspomniał, mieszkańcy tej kamienicy zachowują się jak stado baranów. Ile jeszcze czasu potrzebują, żeby ostatecznie się przekonać, że Państwo Polskie ma ich w d..ie i trzeba brać sprawy we własne ręce? Gdzie jest okoliczne penerstwo, tak chętne by zaczepiać słabszych od siebie? Nie mają odwagi na dwóch cienkich buców? Wstyd Panowie !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.