Dodaj do ulubionych

"Dostarcz wodę na Stolarską" - piknik pod okupo...

30.08.12, 11:49
Czy będzie można spytać pana Roberta Liskika dlaczego wynajmuje gościom targowym dwa mieszkania socjalne?

Czy pan Lisik opowie trochę o warunkach mieszkania w willi w Przeźmierowie?

Pan Chojnacki też się pojawi? Bo jeśli tak to chciałbym się spytać jak to jest nie płacić czynszu, mieć nakaz opuszczenia lokalu i chcieć "negocjować spłatę długu" :-)

Ktoś wie?

--
Dziennikarz - osoba niekompetentna, ale za to w wielu dziedzinach. pokazywarka.pl/przygarnijlokatora
Edytor zaawansowany
 • Gość: gośc IP: *.icpnet.pl 30.08.12, 11:57
  Bardzo chętnie przyjdziemy spotkać się z lokatorami Stolarskiej.
 • Gość: Tofik IP: *.sc.res.rr.com 30.08.12, 14:39
  Chcemy wÓdy!!!

  Lokator to nie TO.....

  MIESZANIE prawem, nie przywilejem.

  Opuście kamienice, idźcie "na ulice".
 • jml13060 30.08.12, 12:16
  10th December: "WORLD PROPERTY DAY"!

  The 10th of December of each year, internationally celebrated as the UN "Human Rights Day", has been declared by UIPI also as World Property Day to remind the world of a basic Human Right, crucial for everybody on this earth, which is usually "forgotten" by the human rights activists worlwide...

  For this reason UIPI organizes at the end of each year, an international event named "World Property Day" in a different country, invited by one of its members.
  2012 - LONDON. For 2012 is planned to take place in London, organized by the National Landlords Association (NLA) and its president David Salusbury.

  Więcej informacji na stronie
  www.uipi.com/modules/news/
  (nie ma tam wirusów komputerowych).

  Również : Poland - Polska Unia Wlaścieli Nieruchomości (PUWN)
  Organisation Address Al. Szucha 16/5
  PL-00-582 Warszawa
  Tel +48-22-629 69 67
  Fax +48-22-628 37 75
  E-mail zrzeszeniewn@poczta.onet.pl, biuro@puwn.pl
  Official site www.puwn.pl/

  POLOGNE, POLEN, POLAND
  President Miroslaw SZYPOWSKI
  Address Al. Szucha 16/5
  PL-00-582 Warszawa
  Tel +48-22-629 69 67
  Fax +48-22-628 27 75
  E-mail zrzeszeniewn@poczta.onet.pl


 • Gość: koles IP: 80.87.36.* 30.08.12, 12:24
  rozumiem ze z powodu tych 2 panow o ktorych piszesz wyzej (o ile to w ogole prawda...) nalezy bez pardonu wyrzucic WSZYSTKICH pozostalych lokatorow? i usprawiedliwiasz bezprawne dzialania wobec reszty lokatorow wobec ktoryh NIE MA wyrokow eksmisyjnych???? Modl sie, zeby w miejscu gdzie mieszkasz ktos nie wynajmowal bezprawnie mieszkania i nie mial w okolicy wyroku eksmisyjnego. Bo moze wtedy jakis wszechwladny wlasciel myslac twoim genialnym schematem bedzie chcial sie hurtowo pozbyc rowniez ciebie !
 • 88pyra 30.08.12, 12:47
  "rozumiem ze z powodu tych 2 panow o ktorych piszesz wyzej (o ile to w ogole pr
  > awda...)"

  Prawda prawda wszelkie dowody masz na stronie stolarska2.blogspot.com/ + wiele innych informacji np. o dziennikarzu gazety

  Oczywiście nie z powodu tych dwóch panów, należy wyrzuć wszystkich. Lokatorzy muszą opuścić stolarską tylko i wyłącznie dlatego że to nie jest ich nieruchomość i obecny właściciel ich sobie tam nie życzy... Wszyscy dostali wypowiedzenia. Powiedz jakie to bezprawne działania były podjęte, jakieś przykłady z dowodami?? Tylko proszę nie opowiadaj o robakach, moczu i petardach to specjalność rozbratu który się tam nielegalnie zagnieździł 2 miesiące temu.... To ich metody i Lisiko-Chojnackich co walczą o swoje złodziejstwo z którego żyli latami..

  Na pikniku Żytnicki, Lisik, Chojnacki mogli by po prostu wytłumaczyć po co kłamali przez 2 miesiące.....

  Ciekawe info się dzisiaj na blogu stolarska2.blogspot.com/ pojawiło o Żytnickim, może dlatego już artykuł nie jest podpisany przez Piotra:D a może nawet nie jest napisany przez Piotra :D:D:D: Panie Piotrze Żytnicki przecież Stolarska to pana temat co się stało ?? Wiem że Pan jest w pracy bo jeszcze wczoraj Pan relacjonował wykurzenie rozbratu przez policję z innej kamienicy :D
 • siljan_2 30.08.12, 13:07
  Lokatorzy maja na wyprowadzkę 3 lata.
 • Gość: jml13060 IP: *.ite.waw.pl 30.08.12, 13:39
  Skąd ta wiedza ? Wszyscy, czy tylko jeden ? Masz dostęp do jakiś dokumentów, czy tylko tak pani Goździkowa mówiła ?
 • siljan_2 30.08.12, 13:46
  Wszyscy. Takie jest obowiązujące prawo.
 • Gość: jml13060 IP: *.ite.waw.pl 30.08.12, 14:21
  Jakie prawo ? Nie wiesz o czym piszesz ? Przecież nie przeczytałeś nawet tej ustawy, a ja ją przerabiałem w praktyce, przed sądem i przeszedłem całą (!) procedurę wywalenia ex-lokatorów. 3-latka dotyczy tylko szczególnego przypadku, kiedy właściciel lub ktoś z jego najbliższej rodziny zamierza zamieszkać w lokalu. Znacznie krócej za zaległości czynszowe, a dzikich to od razu.
 • 88pyra 30.08.12, 14:23
  Nie powinienem ale mam dobry humor to wyprowadzę cię z twojej błogiej nieświadomości. Coś tam słyszałeś, coś tam wiesz, tylko jak zwykle nie do końca :D Zgodnie z obowiązującą ustawą o ochronie praw lokatorów:
  3 letni termin wypowiedzenia przysługuje:
  -osobom ze starym tak zwanym przydziałem, przy zastrzeżeniu że przy braku 3 pełnych wpłat za czynsz + braku uregulowania w ciągu 30dni od otrzymania wezwania umowa może zostać rozwiązana natychmiast.
  Termin wypowiedzenia przy umowach cywilnych jest taki jaki został zawarty w umowie jednak nie krócej niż (chyba miesiąc lub 3miesiące)
  W przypadku braku stosunku prawnego do lokalu 30dni....

  Teraz odnieś to sobie do dokumentów zamieszczonych na stolarska2.blogspot.com/ ...... Co niby zmieniają te zapisy w stosunku do Chojnackiego, który został pozbawiony tytułu prawnego w związku z niepłaceniem + już dawno minęło dane mu 30ni na zdanie lokalu ??? Jak się ma sprawa do Lisika jak nie ma przydziału, tylko umowę cywilną z 3miesięcznym terminem :D? Jak się tak powołujesz na ustawę to chociaż ją przeczytaj, nie bedziesz wtedy błyszczał niewiedzą na forum....
 • 88pyra 30.08.12, 14:06
  "Lokatorzy maja na wyprowadzkę 3 lata. "

  I po co kłamiesz panie ? No powiedz po co ? kto ma 3 lata ? czytałeś umowę Lisika na stolarska2.blogspot.com/2012/08/czy-jedna-osoba-moze-otrzymac-dwa.html ?? widziałeś tam termin 3 lata? Ja tam widziałem "Strony mogą rozwiązać umowę za 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia" i podpis Lisika. Chojnacki ma 3 lata? Ten dziki lokator co przez 20lat zapomniał zapłacić chociaż 1zł ? i już prawie 2 lata temu został wezwany do zdania mieszkania dokumenty na stolarska2.blogspot.com/2012/08/przepis-na-mieszkanie-w-poznaniu.html ? a może pozostałych 2 dzikich lokatorów ???? Dajcie już sobie na luz z tym łganiem na forum. Lokatorzy na Stolarskiej od paru miesięcy nie płacą i sami się do tego przyznają, 3 jest na dziko , 1 nie płaci od 4lat, 3 nielegalnie podnajmuję lokale, kłamią w mediach... Pamiętacie jak Chojnacki mówił w radiu że on zawsze normalnie płacił czynsz:D ? i że nie można powiedzieć że jest tam na dziko :D ? Pamiętacie Lisika jak płakał w tvn24 że pod most będzie musiał iść, a teraz sobie siedzi w swojej wilii w Przeźmierowie :D I takim ludkom przy pomocy kłamczuszka Żytnickiego cała Polska uwierzyła..... Ponoć zadłużenie lokatorów, bez wliczania ostatnich kilku czynszy przekracza 300 000zł fajnie nie :D? 300 000 na 4 lokatorów, naprawdę się dziwicie tym ludziom że taką szopkę odstawiają ? Że się z rozbratem dogadali ? Że petardy i robaczki sobie podrzucali żeby kolega Żytnicki miał co pisać ?

  Dokumenty + wiele ciekawych informacji o żenującym poziomie „dziennikarza” gazety stolarska2.blogspot.com/
 • siljan_2 30.08.12, 14:16
  No ale jest jeszcze ustawa o ochronie lokatorów, Panie. Jeszcze tak.
 • drogowypies 30.08.12, 14:18
  Właściciel kamienicy ma prawo dać lokatorom wypowiedzenie. Ale NORMALNIE, zgodnie z prawem, a nie po bandycku, po śrubowemu.
 • 88pyra 30.08.12, 14:38
  > Właściciel kamienicy ma prawo dać lokatorom wypowiedzenie. Ale NORMALNIE, zgodn
  > ie z prawem, a nie po bandycku, po śrubowemu.

  Lokator, ma prawo zajmować lokal tak długo jak prawo przewiduję i jego umowa, a nie po bandycku okupować na dziko lokal bez płacenia czekając miesiącami/latami aż nieudolne Państwo wywali go na zbity pysk. Toż to chamskie ordynarne bandyckie okradanie i łamanie prawa. Lokator ma prawo do korzystania z wynajmowanego socjalnego loaklu zgodnie z prawem, a nie po złodziejsku je podnajmować bez zgody własciciela.

  Masz jakieś dowody na to że własciciele nie dali wypowiedzeń? Bo ja pamietam nagranie z WTK jak chyba Kozłowska czytała wypowiedzenie? nawet w gw był artykuł o tym...

  !! Niewygodna dla mediów prawda o Stolarskiej, oraz wspaniały "warsztat" dziennikarza Gazety czyli garść informacji o nierzetelnym Piotrze Żytnickim stolarska2.blogspot.com/

 • Gość: jml13060 IP: *.ite.waw.pl 30.08.12, 14:57
  Może być w ten weekend lepsza rozróba przy ul. Stolarskiej. Podobno prawicowa młodzież z Poznania i okolic może się stawić żeby porozmawiać z "rozbratem" o państwie i prawie. Policja też tam będzie i reporterzy z kamerami. Ciekaw jestem poniedziałkowego wydania GW.
 • Gość: gość IP: *.icpnet.pl 30.08.12, 16:39
  Niech się prawicowa młodzież nie pogrąża, bo to jest pokojowa inicjatywa i każda agresja zostanie napiętnowana.
 • zlota66 30.08.12, 16:56
  Kupuję wodę i idę. Jak dotargam pięciolitrową, to pięciolitrową:)
 • jml13060 16.11.12, 09:49
  Jakoś temat konfliktu włascicielsko-lokatorskiego w kamienicy przy ul. Stolarskiej 2 zniknął z pola zainteresowania GW. Dlaczego ? Jesteśmy ciekawi, jak potoczyły sie losy mieszkańaców, właścicieli, czy sąd i władze administracyjne wreszcie zdecydowały się zająć konfliktem, czy pan Śruba nadal ma zakaz zbliżania się do kamienicy, itd, itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka