Czy na basenie można kąpać się w burkini? Dodaj do ulubionych

 • drzewko
 • od najstarszego
 • od najnowszego
 • 25.04.13, 18:17
  Cytuj Odpowiedz
  Pewnie na basenie Atlantis kąpała się w burce :)
  Przejdź do zaawansowanego formularza Odpowiedz
  • Czy na basenie można kąpać się w burkini?

   Cytuj Odpowiedz
   25.04.13, 18:22
   ależ te burki niczym się nie róznią od kombinezonów! czego się to lewactwo czepia?
  • a czy polka w bikini może się kąpać w iranie?

   Cytuj Odpowiedz
   25.04.13, 19:43
   przestańcie pisać takie farmazony, muzułmanka jak przyjeżdża tutaj, ma się dostosować, a jak jej się na basenie nie podoba, to niech nie chodzi.
   przebywam właśnie w Szwecji i widzę, do czego ta głupia poprawność polityczna, 'tolerancja' doprowadziła. Takiej gettyzacji to chyba we Francji nawet nie ma, a tutaj dochodzą przeróżne światopoglądowe farmazony, które wszczepiono Szwedom do głowy.
   • Re: a czy polka w bikini może się kąpać w iranie?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: aa IP: *.tbcn.telia.com 25.04.13, 20:10
    Gratuluje "szwedzkich" studiow! Obserwujac sytuacje w tym kraju z pozycji zamiatacza ulic albo czysciciela szyb mozna wysnuc rozne wnioski. Glupich nie sieja.....
    Gettyzacja - chodzilo tobie o J.Paul Getty, etnologu??
    • Re: a czy polka w bikini może się kąpać w iranie?

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: rertylp IP: *.icpnet.pl 25.04.13, 21:37
     @aa

     Ale głupi wpis.
  • Czy u muzułmanów można się kąpać w bikini ?!?

   Cytuj Odpowiedz
   25.04.13, 19:50
   Proponuję odmiennie postawione pytanie. Czy u wyznawców religii pokoju można się kąpać w bikini? Czy można chodzić z krzyżykiem na piersi? Czy można wejść w butach do meczetu ?!? NIE ?!? To sami jedźcie i sprawdźcie skoro tak miłujecie nauki Mahometa.

   A samemu szefowi Agory, panu Michnikowi proponuję kąpiel z jarmułką na głowie na basenie w islamskim kraju. Zobaczymy czy owa eskapada nie zamieni się w rytualny mord.

   Naprawdę polityczna poprawność zlikwidowała wam jakiekolwiek odruchy refleksji.
   • Re: Czy u muzułmanów można się kąpać w bikini ?!?

    Cytuj Odpowiedz
    25.04.13, 22:06
    Niestety polityczna poprawność wyżarła mózgi co po niektórym... Jutro przyjdzie na basen koleś wysmarowany gównem i też powie że mu wyznanie nakazuje tak się kąpać i też będzie git.

    REGULAMIN jest bardzo konkretny i nie można go naginać bo czyjść niewidzialny przyjaciel nakazuje mu robić jakieś totalnie oderwane od rzeczywistości rzeczy.
   • Re: Czy u muzułmanów można się kąpać w bikini ?!?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: inny poznaniak IP: *.icpnet.pl 26.04.13, 11:09
    Ja Arab Bogu, tak Bóg Arabowi (a chrześcijanie muzułmankom na basenach)?
    Gratuluję rozumienia podstaw chrześcijaństwa, które różni się od religii Proroka m.in. takimi niuansami, jak nie akceptowanie odwetu.
    Poza tym, od kiedy to indywidualne preferencje co do stroju to "narzucanie" ich innym?
    • Re: Czy u muzułmanów można się kąpać w bikini ?!?

     Cytuj Odpowiedz
     26.04.13, 11:24
     Wszystko fajnie. Ale nie wiesz jak ta fundamentalistyczna mniejszość potrafi narzucać większości sterroryzowanej przez polityczną poprawność swe własne obyczaje. Zresztą inni bardzo dobrze sprawę rozłożyli na czynniki. Tu nie chodzi do końca o burkini tylko schemat stroju. Skoro dla pani strojem kąpielowym jest burkini to dla mnie strojem kąpielowym jest strój płetwonurka. To mnie też chcecie dyskryminować?!?

     BTW nie wpuszczają na sporo basenów również w szortach. I co, wielki protest? Nie, idzie się w slipach i już. To dlaczego muzułmanie mają być równiejszymi?

     Tu wcale nie chodzi o religię !!! To muzułmanie odwracają kota ogonem i zrzucają nieporozumienie na dyskryminację religijną. A TERROROWI politycznej poprawności mówię zdecydowanie NIE !!!
  • no macie teraz njusa, że hej!

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: autor IP: *.icpnet.pl 25.04.13, 19:52
   do wałkowania przez najbliższe dwa tygodnie - sondaże, wywiady, pogadanki, specjalny dodatek do lokalnej GW o traktowaniu muzułmanów w Polsce, może i Tomek Lis wyświadczy wam przysługę w swoim programie zapraszając tradycyjnie panią Środę, Szczukę i pana Terlikowskiego...
  • Czy na basenie można kąpać się w burkini?

   Cytuj Odpowiedz
   25.04.13, 21:31
   BYLE BYLA FASO... ;)
  • Czy na basenie można kąpać się w burkini?

   Cytuj Odpowiedz
   25.04.13, 22:37
   powiedzmy tam , Polką po naszemu, bikini, czy dwuczęściowy, nie można a my do nich mamy sie dostosowywać, bo to co, na czasie , g..no
  • chory problem

   Cytuj Odpowiedz
   25.04.13, 23:12
   Należało wpuścić, ale można się by tej pani spytać, co by się stało gdyby w jej kraju Polka chciała się wykąpać w bikini. Czy tylko by jej zwrócono uwagę, czy też może ukamienowano?
   • Re: chory problem

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: gdka IP: 95.108.93.* 25.04.13, 23:32
    Prawda jest taka, że na prawie na wszystkich pływalniach publicznych burkini nie są dozwolone, ponieważ wymagany jest strój przylegający do ciała i nie wpuszczają nawet spodenkach kąpielowych, jeśli mają kieszonkę lub nie przylegają do ciała, a co dopiero w burkini, które w całości wygląda tak:
    muslimvoices.org/wp-content/uploads/2010/07/burkini.jpg
    lub w najnowszym fasonie tak:
    www.store-nabira.com/977-3435-large/burkini-bk05.jpg
    Więc jeśli w stroju podobnym do burkini by przyszedł lub przyszła ateistka/chrześcijanin/satanista to by go/jej nie wpuścili. Ja też byłem na basenie sportowym we Wrocławiu i mnie nie wpuścili ze względu na spodenki kąpielowe i na miejscu musiałem kupić slipki. Nikt nie napisał artykułu pt. "Ateista nie może wejść na basen we Wrocławiu", bo wyznanie nie ma tu nic do rzeczy. Ale ponieważ sprawa dotyczy muzułmanki to już nie wypada nie wpuścić, lepiej nagiąć regulamin (który mówi o stroju dwu- lub jednoczęściowym, a burkini to spodnie, kamizelka, tunika, kaptur i wszystko luźne), bo sprawa może się okazać politycznie niepoprawna. I od razu jest też artykuł o ciężkim losie wyznawców Islamu w Polsce. Wg mnie powinni albo zmienić regulamin i pozwolić na noszenie burkini albo postępować zgodnie z regulaminem, czyli nie wpuścić i tyle. Np. we Francji, Holandii czy Włoszech zakazano na części publicznych pływalni noszenia burkini ze względów higienicznych. Niby wydaje się taki zakaz głupotą, bo jeżeli jest to strój specjalnie przeznaczony do pływania, czysty, z odpowiedniego materiału, nikt w nim nie pracuje, nie chodzi na co dzień itp., to czemu nie można go zakładać do kąpieli? Czemu musi być strój przylegający do ciała? Otóż w UK pozwolili i teraz na wielu pływalniach są sesje na których wszystkie kobiety muszą nosić strój, który odkrywa jedynie głowę, stopy oraz dłonie, a mężczyźni muszą pływać oddzielnie:
    www.telegraph.co.uk/news/politics/6034706/Swimmers-are-told-to-wear-burkinis.html
    I obawiam się, że w dalszej perspektywie taki będzie właśnie finał politycznej poprawności. Żeby nie było wątpliwości - nie mam nic przeciwko muzułmanom, meczetom, czy ich szkołom w Europie. Jestem w pełni tolerancyjny, tylko obawiam się, że na tolerancje ze strony bardzo dużej rzeszy europejskich muzułmanów nie można liczyć, a o jakiejkolwiek tolerancji na Półwyspie Arabskim lepiej już w ogóle nie wspominać...
  • Czy na basenie można kąpać się w burkini?

   Cytuj Odpowiedz
   26.04.13, 02:57
   Jako obcokrajowiec, po raz pierwszy tu piszę.

   Nie wiem kto tam pracuje. ale często mają jakiś problem. Powiedziano mi kiedyś, że nie mogłem pływać bo mój kostium był za długi. Kostium zasięgał do kolan a nie do stóp.
  • Mu u nich musimy się dostosować a oni u nas?

   Cytuj Odpowiedz
   26.04.13, 08:03
   Dlaczego jadąc do arabusów muszę uważać na wszystko a nawet za całowanie żony na ulicy mogę zostać ukarany a u nas mamy się przejmować, że jakaś muzułmanka została wyproszona, bo próbuje zmieniać nasze obyczaje.
   • Re: Mu u nich musimy się dostosować a oni u nas?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: aa IP: *.tbcn.telia.com 26.04.13, 08:51
    Caluj wiec kochanke i zostawia cie w spokoju.
    • Re: Mu u nich musimy się dostosować a oni u nas?

     Cytuj Odpowiedz
     26.04.13, 11:26
     Typowa odpowiedź. Nie na temat. Dziękuję.
   • Re: Mu u nich musimy się dostosować a oni u nas?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: prostak IP: *.icpnet.pl 26.04.13, 11:21
    bo nie chcemy być tacy jak oni...
   • Re: Mu u nich musimy się dostosować a oni u nas?

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: basen dla każdego IP: *.icpnet.pl 26.04.13, 11:31
    Ta muzułmanka wcale nie chce "zmieniać naszych obyczajów" i nie chce, by ktoś zmieniał jej własne. Regulamin basenu ma precyzować kwestie bezpieczeństwa, higieny, itp., a nie rozstrzygać spory religijne czy karać nieprawomyślnych. Inaczej powstaną partyjne baseny, katolickie sauny, islamskie dzielnice i żydowskie getta...
    • Re: Mu u nich musimy się dostosować a oni u nas?

     Cytuj Odpowiedz
     Gość: keri IP: 195.20.110.* 26.04.13, 12:57
     Dokładnie jak piszesz. Ona nie została wpuszczona nie dlatego, że jest muzułmanką, tylko z powodu jest stroju. Wyznanie nie ma tu nic do rzeczy. Jak mni nie wpuszczą w szortach na Atlantis, bo nie przylegają do ciała, to wtedy napiszesz "Ateisty nie chcą wpuścić na basen!"?. Ja w sumie byłbym nawet żeby w tym
     www.muslimvoices.org/wp-content/uploads/2010/07/burkini.jpg
     można się było kąpać choć wg mnie to nie wygląda estetycznie (subiektywna opinia). Problemem jest nienarzucanie swoich obyczajów. Właśnie mniejszość muzułmańska swoje obyczaje narzuca większości, także nakazując wszystkim noszenie burkini (np na basenach w Anglii):
     www.telegraph.co.uk/news/politics/6034706/Swimmers-are-told-to-wear-burkinis.html
     Czy to nie są religijne baseny?
     Albo zakazywanie wystawiania w publicznych miejscach choinek świątecznych (co jest raczej symbolem kulturowym niż religijnym):
     www.gatestoneinstitute.org/3479/jihad-christmas-trees
  • Dzisiaj burkini, jutro szybkowar...

   Cytuj Odpowiedz
   Gość: zenek IP: 95.108.81.* 26.04.13, 10:27
   BTW, w Polsce mamy 10 ośrodków dla uchodźców.
   Szczerze współczuje tym ludziom, gdyż niektórym lokalne konflikty zmiotły cały kraj i pozbawiły ich domu.
   Jaką mamy jednak pewność, że ktoś z nich nie wpadnie na pomysł narzucania nam swoich obyczajów z pomocą gwoździ i kulek z łożysk, "rozczarowany" kulturą zachodu?
  • Czy na basenie...

   Cytuj Odpowiedz
   26.04.13, 10:37
   Chwilunia... a na muzułmańskim basenie mogę wykąpać się w bikini?
   No, to ku... mamy chyba jasność w temacie!
   • Re: Czy na basenie...

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: inny poznaniak IP: *.icpnet.pl 26.04.13, 11:18
    Czyli akceptujesz indywidualną zemstę na bogu ducha winnej zniewolonej przez Islam kobiecie? Tak właśnie robią muzułmanie, a nie chrześcijanie. Zmuszajmy innych, by akceptowali nasze niedoskonałe regulacje i nie przejmujmy się tym, że mogą za to zapłacić życiem po powrocie do swojego świata (np. za fotkę w 'regulaminowym' u nas bikini)?
  • Czy na basenie można kąpać się w burkini?

   Cytuj Odpowiedz
   26.04.13, 11:31
   W POLSCE NA KAZDE G. MUSI BYC PRZEPIS I REGULAMIN. URZEDAS NIE BYL BY SOBA, GDYBY NIEWOLNIKOM NIE WPORAWADZIL JAKICHS OGRANICZEN...
  • Burkini to przeciez... stroj kąpielowy!

   Cytuj Odpowiedz
   26.04.13, 11:35
   To strój dla muzułmanek, który pozwala tym dziewczynom cieszyć sie kąpielą, absurdem byłoby niedopuszczanie go na basen. (długie spodenki męskie nie są dopuszczane z uwagi na.... obecność kieszonek, w których często bywały chusteczki).
   Nota bene - od lat jezdze na wakacje do krajów muzułmanskich i kąpię się w bikini, wbrew temu co tu sie pisze (przecież nie jadę do Arabii Saudyjskiej).
   • Re: Burkini to przeciez... stroj kąpielowy!

    Cytuj Odpowiedz
    Gość: dasd IP: 195.20.110.* 26.04.13, 12:25
    Proszę Cię... Nie wiem gdzie jeździsz, ale możesz się kąpać w resortach, basenach hotelowych itp. Udaj się na publiczną plażę lub basen w muzułmańskim kraju w bikini i wtedy napisz, czy rzeczywiście można (o ile będziesz jeszcze w stanie).
    Co do stroju to na wielu basneach nie wpuszczają jeżeli nie przylega strój do ciała. A ten jak to było wcześniej pokazane nie przylega:
    www.muslimvoices.org/wp-content/uploads/2010/07/burkini.jpg
    I na wielu publicznych basneach na zachodzie taki strój jest zakazany, ja w sumie nie mam nic przeciwko. Niech zmienią regulamin i się w tym kąpią. Problem polega na tym, że często takie ustępstwa doprowadzają ostatecznie do narzucania swoich obyczajów przez mniejszość muzułmańską większości. I tak np. w Londynie na niektórych basneach w wyznaczonych godzinach wszystkie kobiety muszą nosić burkini, a mężczyżni muszą się kąpać oddzelnie.
  • Re: Czy na basenie można kąpać się w burkini?

   Cytuj Odpowiedz
   26.04.13, 18:53
   jeżeli burka jest czysta i najlepiej biała, żeby było widać, gdyby pani chciała mocz oddać, to jaki problem????

   Nie rozumiem co komu do kraju stroju kąpielowego?????????????????
 • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.