Dodaj do ulubionych

Komunikacja ciąg dalszy

19.06.13, 08:57
nie dość że tylko do końca czerwca ma obowiązywać umowa z Mobilet na sprzedaż biletów komunikacji miejskiej to właśnie dowiedziałem się, że miasto zerwało umowę z firmą, która prowadziła aplikację Ginger (dla iphon) na komórkę dotyczącą rozkładu jazdy tramwajów i autobusów. czy w tym mieście ktoś może wstrząsnąć urzędnikami, bo na pewno nie nieudolny Prezydent (co się dotknie to niewypał - pokażcie mi inwestycję ukończoną o czasie lub podjęte inne działania ułatwiające mieszkańcom zycie w tym mieście), a jednak tysiące osób korzystało z tych aplikacji w Poznaniu. dodatkowo wygodą był fakt, że aplikacje te działały również w innych dużych miastach Polskich. teraz w innych działają tylko nie w Poznaniu..a to ciekawe, dlaczego??? a może odłączymy się od Polski i wprowadzimy autonomię skoro mamy mieć wszytsko inne niż reszta kraju. proponuję nowe monety z wizerunkiem Grobelnego!!!!! a może zerwanie umów z tymi firmami ma związek coś z nowymi komkartami? przecież niedawno wprowadzano do tramwajów i autobutów nowe biletomaty, na przystankach poustawiano nowy sprzęt, a teraz będziemy go wymieniać. przecież pieniądze w mieście leżą na ziemi. myślę, że za rok też będziemy zmieniać komkartę na jakąś inną....
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka