Dodaj do ulubionych

chronos developmnet

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.13, 11:33
czy ktos z Was mial do czynienia z tym deweloperem? jakie macie doswiadczenia?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.13, 07:34
    Podbijam.
    Czy ktoś u nich kupował?
  • Gość: Maciej IP: *.icpnet.pl 10.03.14, 21:48
    ja kupiłem właśnie, a ktoś kupował wcześniej ? ;-)
  • dzikowiec54 09.09.16, 10:17
    TRAGEDIA!
    Przed umową ściemnia i pięknie uśmiecha i obiecuje każdy - standard, ale tu to jest PRZEGINKA!
    Oto obiecanki vs rzeczywistość z chronosem:
    1 - Etap miał być zaczynany od strony z moim lokalem - zaczęli od drugiej i miałem ostatni, a co więcej moj dom służył za tymczasowy magazyn sprzętu więc był jeszcze później robiony.
    2 - gaz miał być do zimy. dostaliśmy NA WIOSNĘ!!!! Trzeba było grzać czym się miało!!! Sąsiedzi z niemowlakiem się wprowadzili na jesień i byli "lekko wnerwieni" takim obrotem spraw.
    3- Będzie kostka brukowa za tydzień! taaaa.....Droga to OFF ROAD! bez co najmniej SUV-a lub quada po deszczu czy śniegu nie wjedziesz. Jeden mieszkaniec do rowu się zsunął. Mnie sąsiedzi wypychali z bagna. Przez naszą ulicę wjezdza sie na budowe kolejnych etapów. Zdaniem szanownej pani marty z chronosa "wjazd przesuwamy i bedziecie mieli kostkę za tydzień". Budowlańcy mówią że planowo za...dwa lata wjazd bedzie przesuwany. kolejna ściema.

To są przykładowe rzeczy. Pomijając niekompetencję jednego z kierowników budowy (drugi jest ogarnięty), niedotrzymywanie terminów, kłamstwa "będzie podwójna ściana" czyli wszystko "na gębę"...
    Nie polecam. Czytałem wcześniej o nich opinie i myślałem "piszą tylko rozgoryczeni, wszystkich nie zadowolisz" ale to jest po prostu PRZESADA.
    Do podpisania umowy jak czekałem na odpowiedź na maila dzień to przepraszali nawet za oczekiwanie, a potem na maila w ogóle nie odpisywali a jak wiedzieli po co dzwonię to nie odbierali.
  • zakazany82 01.02.17, 18:24
    b 21/22/23/24 .brak dojazdu do domu offroad brak płotu nie ma nic jedna wielka sraka.Oglądałem kilka innych otwartych domów latem tynki wybiałkowane igiełka gość budowlaniec papierkiem jechał z koksem usuwał jakieś drobne pierdułki a tobie srake wciskają ,no ale jesli dom mokry to nie wyszlifujesz bo papier zamuli mogę podesłac foty co mi chcą oddać .Nie kupujcie i nie wpłacajcie kasy lipa
  • zakazany82 27.04.17, 20:06
    tragedia nie polecam masakra a obsługa ze strony dewelopera,kontakt z nimi na poziomie przedszkola żenią kity itd wysłać komuś zdjęcia z lokalu gotowego do odbioru sami się przekonacie.Pozdrawiamy panią MARTĘ :)
  • karolina_poznan.pl 24.04.19, 09:02
    chronos developmnet- osiedle Gardenia Rokietnica.
    Czy ktoś może kupił tam mieszkanie bądź planuje ?
  • piotras3192 14.05.19, 09:32
    Własnie tez jestem zainteresowany Rokietnica - GARDENIA , czy ktos ma jakie info jak to obecnie wygląda z chornosem ?
  • Gość: 1kap IP: *.icpnet.pl 17.06.19, 12:03
    Kupiłem, jeszcze nie odebrałem, są opóźnienia.
  • Gość: EWEL IP: *.icpnet.pl 18.07.19, 23:45
    Witam,planuje wlasnie i czytajac te wypowiedzi nie wiem co zrobic???/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka