Dodaj do ulubionych

Nie wszyscy studenci dostaną stypendium socjalne

IP: *.dip.t-dialin.net 07.09.04, 10:08
A po co w ogóle w Polsce wyższe uczelnie?
Do zamiatania ulic w Irlandii lub sprzątania mieszkań w Niemczech nie trzeba
być magistrem.
Edytor zaawansowany
  • Gość: 222399944 IP: *.bmj.net.pl / *.bmj.net.pl 07.09.04, 17:44
    Radze isc dalej Ministerstwu Edukacji, panowi premierowi Belce itd

Stworzcie getto dla osob niepelnosprawnych, co prawda istnieja takie getta jak
    szkoly specjalne, w ktorych poziom nauczania jest bardzo niski, bo jak wyjasnic
    ze osoby niepelnosprawne w 80 % przypadkow maja wyksztalcenie podstawowe, lub
    tylko zawodowe, i tylko zaledwie 3 % wyzsze.

A teraz wielcy panowie zabrali stypednum specjalne dla osob niepelnosprawnych,
    ktore pobieralo 2000 osob w calej Polsce, co ciekawe przysluguja stypednia
    unijne osoba z terenow zagrozonych, ale przeciez tam ludzie sa lepiej
    statystycznie wyksztalceni od osob niepelnosprawnych.

Najgorsze jest to ze zabrano te stpypenium przewaznie osoba niepelnosprawnym od
    urodzenia, bo im nic w zasadzie nie przysluguje (chyba ze maja I grupe), bo ci
    co pracowali, a pozniej z wlasnej winny zostali czesto niepelnosprawni, dostaja
    ogromne renty i emerytury.

Panie Belka, zabierz zlodzieja, ale czemu zabralec tym ktorzy najbardziej
    zostali poszkodowani, kiedy przyszli na swiat.

Ale to nie przeszkadza panowi Belce, dawac renty setka tysiecy oszusta, ktorzy
    nie sa niepelnosprawni, ale przyszlo latwo zabrac 2 tys osoba niepelnosprawnym
    z calej Polski, te pieniadze ktore w duzej mierze przeznaczali na wlasne
    zdrowie, itd
  • Gość: Rozżalona IP: 212.33.76.* 16.09.04, 11:01
    To takie niesprawiedliwe. Byłam jedną z najlepszych studentek przez pięć lat
    studiów. Moja średnia ocen nie spadała nigdy poniżej 4,5. A teraz żałuję swojej
    akuratności i wywiązywania się z obowiązków studenta w pierwszych terminach,
    zgodnie z regulaminem studiów. Czyżby znowu się potwierdzało stare twierdzenie,
    że tylko miernoty i cwaniaczki maja szansę w życiu na coś lepszego?!
  • vasconcelos 16.09.04, 18:21
    Gość portalu: Rozżalona napisał(a):

> To takie niesprawiedliwe. Byłam jedną z najlepszych studentek przez pięć lat
    > studiów. Moja średnia ocen nie spadała nigdy poniżej 4,5. A teraz żałuję
    > swojej akuratności i wywiązywania się z obowiązków studenta w pierwszych
    > terminach, zgodnie z regulaminem studiów. Czyżby znowu się potwierdzało stare
    > twierdzenie, że tylko miernoty i cwaniaczki maja szansę w życiu na coś
    > lepszego?!

Zawsze było mi trochę głupio wobec takich studentów jak Ty. Ja zawsze sobie
    wszystko przekładałam na wrzesień (lewe zwolnienia, bardzo wiarygodne) - to był
    mój pierwszy termin. Zawsze też miałam stypendium naukowe, a do tego dochodziło
    socjalne. Cóż. Masz rację - najlepiej wychodzą ci, co kombinują. Trudno, taka
    mentalność.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.