Dodaj do ulubionych

Jaśkowiak versus Zysk!

03.05.17, 22:52
Na kogo byście głosowali gdyby był taki wybór?
Ja - może bez wielkiego przekonania - zagłosowałbym na Zyska.
Jaśkowiaka uważam za kompletnie nieporozumienie na fotelu Prezydenta Poznania.
Nie wiem czy PO nadal chce go popierać - ale jeśli tak to traci sporo głosów. Ale jak to mówią - zbyt długie przebywanie przy władzy powoduje uwiąd ..... .
--
A poza tym uważam, iż należy wyrzucić ruch samochodowy z Starego Miasta "w murach".
Edytor zaawansowany
  • Gość: AAA IP: *.adsl.inetia.pl 05.05.17, 13:57
    Drogi Rene, uczciwość wymagałaby, zanim rozpoczniesz kolejny tego typu wątek, byś wytłumaczył się z Jaśkowiaka.
    Przecież to był Twój kandydat, najlepszy owoc ferajny którą przez lata POpierałeś i zapewne popierasz wciąż.

I nie tylko uczciwość, ale zwykła racjonalność, bowiem zanim przystąpimy do szukania następcy po Jaśkowiaku, trzeba przejść proces POwszechnego odczadzenia POznaniaków. W przeciwnym razie każdy kolejny wybór będzie równie zły. Szkoda zachodu...
    Proces odczadzenia należy rozpocząć od swego rodzaju wiwisekcji, czyli znalezieniu u siebie pierwotnych przyczyn takich a nie innych nierozsądnych wyborów.
  • 06.05.17, 00:42
    Tutaj muszę głęboko zaprotestować. Na forum poznańskim Rene od samego początku był bardzo sceptycznie nastawiony do osoby Jacka Jaśkowiaka. Zresztą wewnątrz Platformy kandydatura Jaśkowiaka była przeznaczona do odstrzału, bo Grobelny prowadził we wszystkich sondażach. Ja oczywiście jestem za szerokim ponadpartyjnym poparciem dla powrotu Grobelnego dla dobra naszego miasta, bo kara jaką zapłaciliśmy za zły wybór jest wysoka, a straty nie do odzyskania. Zobaczcie na przykładzie Wrocławia i Dolnego Śląska ile zyskuje ten rejon za sprawą młodego Morawieckiego dzięki inwestycjom. Jaśkowiak natomiast toczy wojnę z PiS...

--
    Niewielu ludzi kieruje się rozsądkiem, niewielu satysfakcjonują aspiracje. Gawiedź kieruje się intencją wymazania z pamięci własnych kłopotów. Kasjodor, Cassiodorus (490 ? 585) Mnich, uczony, kanclerz na dworze ostrogockim, założyciel rzymskiej biblioteki.
  • 06.05.17, 08:16
    Szanowny AAA
    Nigdy nie popierałem i nigdy nie głosowałem na Jaśkowiaka. Zawsze uważałem go i nadal uważam za dość ograniczonego działacza jednej opcji (i nie chodzi o opcję polityczną). To człowiek zafiksowany w kilku hasełkach - bez wizji rozwoju miasta. PO popierając go w wyborach - niestety zdradziło jak mizerną intelektualnie grupę stanowi w Poznaniu.
    natomiast jeśli wymagasz ode mnie bym się z Jaśkowiaka tłumaczył to ja poproszę byś się wytłumaczył z Misiewicza, Tomczaka, Biniendów (oboje) czy Berczyńskiego. Wytłumacz się proszę z PISowskiego TKM przy którym PO to były cienkie Bolki.
    Bez tego wytłumaczenie Twoje teksty jakie nam tu przedstawiasz są mało wiarygodne.
    Zauważ, że pojechałem Twoim tokiem myslenia - a zatem nie oburzaj się.
    Czekam.

--
    A poza tym uważam, iż należy wyrzucić ruch samochodowy z Starego Miasta "w murach".
  • Gość: AAA IP: *.adsl.inetia.pl 09.05.17, 18:47
    Kto POpierał i wciąż POpiera platformę - popiera też wybór Jaśkowiaka. Bo Jąskowiak to szczytowe i JEDYNE osiągnięcie 8 lat PEŁNI władzy platfusuff. Innych osiągnięć nie ma (nie licząc setek afer i demontażu państwa).

Kto twierdzi inaczej, to znaczy że nie odpowiada za własne słowa i przekonania. Ewentualnie jest to "odpowiedzialność" gimbusa. Od Ciebie oczekuję znacznie więcej...

Co do Misiewicza i innych (kto to jest TKM?) - stanowią one zaledwie ułamek obrazu i osiągnięć Pisu (nie 100% jak w przypadku Jaśkowiaka - produktu 8 lat ciężkiej pracy poznańskiej platformy) - więc przykro mi bardzo, że nie potrafisz wznieść się na niebotyczny jak widać poziom stosowania skali i proporcji w ocenie zjawisk społecznych. Przypuszczam nawet że potrafisz - ale to oznacza hipokryzję i obłudę z Twojej strony. Porównanie które tu zaprezentowałeś jest po prostu obłudne...

A tak poza tym - co możesz zarzucić Misiewiczowi i pozostałym? Czy ty także jesteś tak podatny na posowiecką propagandę?

I jeszcze co do Pisu - nigdy nie byłem ich oddanym fanem (o czym już nieraz pisałem na forum), ale uważam tę partię za wysoce pożyteczną ze względu na usuwanie POsowietyzmu w naszej Ojczyznie. To jest proces bezwzględnie konieczny jeśli mamy przetrwać. Na razie nie jest to wcale takie pewne. Pewne jest jedynie to, że POtworna opozycja wciąż liczy na dotrwanie do obcej interwencji...tfu...bratniej POmocy...
  • Gość: gość IP: *.squarenothing.com 10.05.17, 05:50

To pytanie raczej do Prezesa Wszystkich Prezesów tudzież członków jego Wysokiej Komisji, która ustami Joja Brudzińskiego orzekła iż niejaki Misiewicz Bartłomiej nie nadaje się do pełnienia żadnych funkcji państwowych.

No chyba, że nam się wszystkim coś przesłyszało ;-)
  • 06.05.17, 08:20
    Prawdę mówiąć qwardianie to nie widzę powrotu Grobelnego. Czas robi swoje a on i tak ma opinię "wyczerpanego".
    Pytanie tylko czy nasze elity polityczne są w stanie znaleźć kogoś sensownego. I nie widać takich. Poza krzykaczami lewackimi to mamy - na razie - Zyska. PO dało głos jakby chciało poprzeć Jaśkowiaka czyli zafiksowanego lewicowca, który dołuje to miasto.
    Ale do wyborów jeszcze jest czas.

--
  • Gość: Georg von Sommer IP: *.188.103.pools.vodafone-ip.de 06.05.17, 13:43
    Trutniu z Lednogory.."Klape" masz wieksza niz nie 1 silos z Agromy,a efektow zadnych..Wez ty sie wreszcie nierobie za cos konkretnego a nie zeruj na ludzkiej niewiedzy..Cza cza cza...
  • 10.05.17, 00:29
    To jak wybór między przewietrzonym pokojem, a duszną kanciapą, w dodatku z pomnikiem wąchacza butaprenu po środku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.