Dodaj do ulubionych

W Poznaniu wygrał kandydat od korków samochodowych

22.10.18, 04:13

QwertyLGBT Jaśkowiak. Sami sobie zgotowaliśmy ten los, więc teraz kłódki na gębę, pomagać sobie jazdą po chodniku, albo pod prąd. Poza tym nie pedalić się, nie ćpać i nie kraść kamienic. Wszyscy dookoła ogłosili zwycięstwo, więc demokracja w naszym kraju ma się dobrze.


Edytor zaawansowany
 • Gość: x IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.10.18, 04:30
  Qwardku..Cos z tym narodem jest nie ten teges..Nie Pojmuje tego..

  POzdrawiam
 • qwardian 22.10.18, 06:14
  Sommerze, co po nas nastąpi nie chciałbym oglądać..

  --
  Drogi Władysławie Frasyniuku! Żeście komunistów pokonali? No nie. Wyście się z nami, k..wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li.

  Włodzimierz Czarzasty
 • Gość: x IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.10.18, 10:19
  Nastepnym krokiem bedzie samounicestwienie - klonica...Jebudu..!!
 • snajper55 22.10.18, 12:34
  qwardian napisał:

  > Sommerze, co po nas nastąpi nie chciałbym oglądać..

  Hitler też nie chciał.

  S
  --
  Modlitwa o wschodzie słońca
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.10.18, 23:21
  snajper55 napisał:

  > Hitler też nie chciał.

  Bzdury piszesz. Hitler chciał. Właśnie dlatego Hitler popełnił samobójstwo, gdyż chciał oglądać jak się historia dalej potoczyła. Przecież Hitler wierzył w reinkarnację. Wierzył, że jest człowiekiem, który stał się Bogiem, a więc jest nieśmiertelny.

  opoka.org.pl/biblioteka/I/IR/reinkarnacja_i_wedrowka_04.html
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.10.18, 23:40
  Gość portalu: x napisał(a):

  > Cos z tym narodem jest nie ten teges..Nie Pojmuje tego..

  Ludzie pracują, nie mają czasu na śledzenie i głębszą analizę polityki. Mają zaufanie do tego, co w gazetach im napiszą, bo przecież to teraz wolne, a nie komunistyczne gazety są, więc można im zaufać. Tymczasem ponad 90% gazet regionalnych w Polsce jest niemieckich, a więc w rzeczywistości to Niemcy dyktują, kogo Polacy mają wybierać.

  naszdziennik.pl/mysl/97233,media-polskie-i-polskojezyczne.html
 • Gość: gość portalu IP: *.icpnet.pl 22.10.18, 05:19

  Normalnie jaja jak berety ;-P

 • qwardian 23.10.18, 09:13

  Liczyliśmy na pieniądze z budżetu, które sfinansują w mieście komunikację. Teraz te pieniądze odpłyną na ścianę wschodnią i świętokrzyskie, gdzie PiS kontroluje sejmiki. Może to dobrze, Polska powinna wyrównywać szanse obywateli we wszystkich województwach zamiast zmuszać ludzi do migracji. Przegrał Poznań i przegrała Wielkopolska, czekają nas kolejne cztery lata chude, które przypominają mi okres rządów Szczęsnego Kaczmarka. No i możemy zapomnieć o remoncie starego Dworca Głównego, to będzie widoczny symbol naszej porażki..
 • Gość: x IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.10.18, 10:55
  Tego nie wyplewisz za jedna kadencje..Choc POznanskie POwiedzenie mowi: gdzie w POlu "pyrz" tam i pyry "tyz"..Smutne to Qwardek - jak leciny PO wykopkach.. :(:(
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.10.18, 22:18
  Gość portalu: x napisał(a):

  > Tego nie wyplewisz za jedna kadencje..

  Mit Geduld und Spucke fängt man eine Mucke.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 23.10.18, 22:47
  Dziękuję mieszkańcom Poznania, że przedkładają interes zdominowanej przez Niemcy EU, ponad interes własnego miasta. Głosując w interesie państwa w którym mieszkam, mieszkańcy Poznania, głosowali też i w moim interesie. Aż mi głupio. Dlatego muszę mieszkańcom Poznania podziękować. Na prawdę nie było to konieczne.
 • atlass 22.10.18, 13:32
  Poznaniacy niekumaci. Dali się zatraszyć antypisowską paranoją. Jaśkowiak wygrał ze strachu przed Groblenym , a teraz ze strachu przed pisem. Fatalny gospodarz. Strasznie nieudolnie zarzadzane miasto.Trzepanie piany ideologicznej
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 26.10.18, 21:41
  atlass napisał:

  > Poznaniacy niekumaci.

  Ogólnie wszyscy Polacy okazali się w tych wyborach bardziej kumaci, niż w poprzednich, o czym świadczą załączone mapki. Jednak trudno zaprzeczyć, że Wielkopolska Zachodnia osiąga w każdych wyborach poziom niekumatych znacznie wyższy od średniej krajowej:

  wpolityce.pl/polityka/418491-dr-zukowski-wyborcza-podmiotowosc-polakow-powieksza-sie

  Wielkopolska Zachodnia jest więc w Polsce tym, czym w Niemczech jest Fryzja Wschodnia.

  Otto Waalkes jest Ostfriese, a nie Adam Riese.

  www.youtube.com/watch?v=h_yjTacutNw

  W południe wita nowo przybyłych turystów skomponowaną przez siebie wschodnio fryzyjską piosenką powitalną:

  www.youtube.com/watch?v=MMFu51L24ho • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.10.18, 10:21
  Już samo tylko położenie toru do peronu wskazuje, że to jest Wschodnia Fryzja.

  www.youtube.com/watch?v=MMFu51L24ho
 • atlass 22.10.18, 13:35
  Poznan wyrósł na najbardziej konserwatywne miasto w Polsce. Nierozwojowe , niechetne zmianom, poprawy sytuacji.
  Wybrano znowu kogos kto w ogole nie nadaje na gospodarza. Tylko dlatego ,ze glosi jakieś poglady kojarzone z antypisowską paranoją. Pomimo tego, że ten sam powiekszył zadlużenie miasta i , oklada licznymi haraczami mieszkancow. Poznań czeka dalsza degradacja, chaos komunikacyjny, afery kolesiowwskie, wyludnianie, fala bankructwa i chwalebne ognisko ideologicznego trzepania piany.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 27.10.18, 13:38
  atlass napisał:

  > Wybrano znowu kogos kto w ogole nie nadaje na gospodarza.
  > Tylko dlatego ,ze glosi jakieś poglady kojarzone z antypisowską paranoją.

  Jak już dawno trafnie zauważył Maciej Rybiński, Polska jest oazą głupoty w Europie i istnieją potężne siły, którym bardzo zależy by tak pozostało.

  Nie po to przyjęto Polskę do EU, aby do Polski dokładać. Polska stanowi rynek dla zachodnich towarów. To prawda, że Polska w EU jest biorcą netto, jeżeli od pomocy dla Polski odejmiemy składkę płaconą przez Polskę. Jenak znacznie większa kwota od tej różnicy wypływała z Polski na zachód z powodu karuzel VAT. Polska zwracała zachodnim firmom podatek VAT, który im się nie należał w znacznie większej kwocie. Czyli w końcowym efekcie, Polska dopłacała do EU. PiS to zmienił, dlatego nie jest wygodny dla EU. Ponadto PiS nie chce przyjąć na obiad uchodźców, których Niemcy potrzebują do pracy. PiS krytykuje niemiecko rosyjski projekt Nord Stream 2, gdyż umożliwi on Rosji zajęcie reszty Ukrainy, tak jak Nord Stream 1 umożliwił zajęcie części Ukrainy. Niemcy przekonują, że Nord Stream 2 to jest projekt wyłącznie gospodarczy.

  Gdyby Kaczyński miał poparcie, jak Orban, ok. 60%, i Polska miała pod dostatkiem ludzi mądrych, jak Węgry, to by była duża nadzieja na zmiany. Ponieważ jednak PiS ma trochę wąską kołderkę, jeżeli chodzi o kadry w terenie (w terenie politycy złodzieje znacznie dominują liczebnie nad politykami uczciwymi, bo tak się lepiej opłaca), oraz w parlamencie europejskim istnieje Targowica, a jeden europoseł z targowicy może Polsce więcej zaszkodzić, niż 100 mądrych polityków PiS pomóc, więc jeszcze nie tak szybko Polska przestanie być oazą głupoty w Europie.

  dorzeczy.pl/kraj/81911/Prof-Nowak-Kaczynski-swiadomie-zrezygnowal-z-walki-o-wielkie-miasta.html
 • Gość: AAA IP: *.adsl.inetia.pl 23.10.18, 20:36
  Wiele wskazuje na manipulację w dużych miastach. W Poznaniu przed wyborami rejestrowano tysiące wyborców spoza miasta. Jednocześnie wielu innych wykreślono, często w ostatniej chwili (wykreślenia ręczne na listach wyborców). Było wiele przypadków gdy osoba, która przyszła do lokalu nie mogła głosować. Było także wiele odrzuceń przez system rejestracji drogą internetową, przy czym niektóre były odrzucane, inne przechodziły... takie mam informacje od osób zaangażowanych w przeprowadzenie wyborów...
  Te prawdopodobne manipulacje mogły w znaczący sposób zmienić skład wyborców...
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 24.10.18, 16:18
  Gość portalu: AAA napisał(a):

  > Wiele wskazuje na manipulację w dużych miastach.

  W małych miastach i wisach o manipulacje jeszcze łatwiej. Czasami o wygranej decyduje kilka głosów. Walka jest szczególnie ostra, tam gdzie do wzięcia są grube miliony euro. W Garbiczu liczącym jedynie ok. 300 mieszkańców, też było ostro:

  plus.gazetalubuska.pl/burmistrz-i-starosta-rozgonili-sprzatajacych-wioske-mieszkancow/ar/13578078
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.10.18, 11:20
  Gość portalu: AAA napisał(a):

  > Te prawdopodobne manipulacje mogły w znaczący sposób zmienić skład wyborców...

  Największą jednak manipulację zorganizowali Niemcy propagując przed wyborami kłamstwa o planowanym przez PiS wyjściu Polski z EU. Ludzie w większości zapomnieli, że Jarosław Kaczyński od zawsze, jeszcze w Porozumieniu Centrum, był za przystąpieniem do Wspólnoty i pozostaniem we Wspólnocie. Jedyną partią przeciwną wstąpieniu Polski do EU była Liga Polskich Rodzin Romana Giertycha, zaciętego przeciwnika partii PiS.

  Niemieckim mediom udało się zasiać strach w znacznej części polskiego społeczeństwa, że PiS chce wyprowadzić Polskę z EU i to w zasadniczym stopniu wpłynęło na wynik wyborów. Pokazuje to, że Niemcy potrafią w znaczącym stopniu wpłynąć na wynik wyborów w Polsce.

  niezalezna.pl/243293-prof-grochmalski-o-mediach-niemcy-przejeli-nasz-jezyk-zmienili-go-by-realizowal-ich-cele-wideo


 • atlass 27.10.18, 16:31
  Trzeba pamietac,ze Jaskowiak otrzymał jakies 127 000 glosów. A więc mniej niz 1/3 ludności Poznania. To dość mizerny mandat w sumie. Nieudolnemu Jaśkowiakowi pomogły debilne rządy pisowskie. Wybuch paniki przed pisowskim aparatczykiem spowodował oddanie glosów na niekompetnetnego lesera. Wieś biedna, byle spokojna.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.10.18, 02:38
  atlass napisał:

  > Trzeba pamietac,ze Jaskowiak otrzymał jakies 127 000 glosów.
  > A więc mniej niz 1/3 ludności Poznania.

  Trzeba też pamiętać, że inni dostali znacznie mniej.

  > To dość mizerny mandat w sumie.

  Wygrana w pierwszej turze, to bardzo silny mandat.

  > Nieudolnemu Jaśkowiakowi pomogły debilne rządy pisowskie.

  Przecież PiS w Poznaniu nie rządził.

  > Wybuch paniki przed pisowskim aparatczykiem
  > spowodował oddanie glosów na niekompetnetnego lesera.

  Przecież Zysk nie należy do partii PiS.

  Kto wie, być może lepszy wynik wyborczy przyniosłoby wystawienie kogoś popularnego należącego do partii PiS? Być może ludzie przyjęliby lepiej kandydaturę za którą stoi najsilniejsza w Polsce partia, niż kandydaturę jedynie popieraną przez PiS? Nie wiem.

  > Wieś biedna, byle spokojna.

  Wyborcy wybrali i będą mieli. Chcesz, to masz. To się nazywa demokracja.
  :)

 • atlass 29.10.18, 10:01
  Zyska wymyslił Kaczysnmi.
  Zysk reprezentowal pis i tak poległ kojarzony z pisem.
  Pisowscy polegli generalnie w duzych miastach.
  Pis osiagnał dno. takiego cyrku nie ogladano od czasu stanu wojennego.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 29.10.18, 20:16
  atlass napisał:

  > Pisowscy polegli generalnie w duzych miastach.

  I w zakładach karnych.

  > Pis osiagnał dno. takiego cyrku nie ogladano od czasu stanu wojennego.

  Chyba sufit, a nie dno?

  34,13% głosów na listę PiS w wyborach do sejmików to tak wielki sukces, jakiego dotychczas nie odniosła żadna inna partia w historii od czasu stanu wojennego! (PiS poprawił dotychczasowy rekord 33% z 1998 roku należący do AWS.) Partia PiS zyskała 2 mln nowych wyborców.

  Celem politycznym i marzeniem partii PiS było pierwsze miejsce 8 województwach, a tymczasem partia PiS znalazła się na pierwszym miejscu w 9 województwach! To wielki i niespodziewany sukces!

  Jeżeli ktoś mówi, że to dno, to sam jest na dnie.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.10.18, 23:42
  "... duże miasta to przestroga, by wystrzegać się triumfalizmu"

  dorzeczy.pl/kraj/82256/Gowin-publikuje-mape-Tu-najlepiej-widac-skale-zwyciestwa.html

  Aby zobaczyć skalę zwycięstwa PiS, trzeba potrafić liczyć jak Adam Riese, a nie liczyć tak jak Ostfriese.

  wpolityce.pl/polityka/419028-az-42-proc-w-wyborach-dla-pis-fakt-ujawnia-analize
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 01.11.18, 14:19
  atlass napisał:

  > Zyska wymyslił Kaczysnmi.
  > Zysk reprezentowal pis i tak poległ kojarzony z pisem.

  Angela Merkel nie reprezentowała PiS i też poległa. Euro jest kojarzone z PO, a nie z PiS, i też w niedługo polegnie. Euro jest kojarzone z PO, gdyż PiS mógł, ale nie wprowadził, a PO nie mogła ze względu na słabe wyniki gospodarcze, ale Tusk bardzo chciał w Polsce euro wprowadzić. Gdyby wtedy PiS wprowadził Polskę do strefy euro, to później Polska byłaby najsłabszym ogniwem strefy euro w miejsce Grecji. Po latach, jak zwykle, się okazało, że wszyscy się mylili, a jedynie Jarosław Kaczyński miał rację.

  To samo z uchodźcami. Donald Tusk bardzo chciał, bo Angela Merkel kazała, a Jarosław Kaczyński wolał dać pieniądze polskim dzieciom i co? Partia Jarosława Kaczyńskiego ma coraz więcej wyborców, a Angeli Merkel nie chcą nawet w jej własnej partii.

  Utrzymanie uchodźców w 2016 roku kosztowało Niemcy ok. 20 mld euro, a Polska w 2016 roku otrzymała z EU niecałe 7 mld euro netto. A więc utrzymanie Polski przez EU kosztuje kilka razy mniej, niż utrzymanie uchodźców przez Niemcy!

  www.morgenpost.de/politik/article207803205/Was-kostet-ein-Fluechtling.html

  www.bpb.de/nachschlagen/zahlen-und-fakten/europa/70580/nettozahler-und-nettoempfaenger
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 30.10.18, 23:26
  qwardian napisał:

  > Sami sobie zgotowaliśmy ten los, ...

  Czy aby na pewno sami?

  vod.gazetapolska.pl/19275-drapiezne-narzedzia-panowania-niemiec-lapowki-w-polsce-rozliczane-jako-uzasadnione-koszty
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 04.11.18, 23:31
  qwardian napisał:

  > Wszyscy dookoła ogłosili zwycięstwo, więc demokracja w naszym kraju ma się dobrze.


  Wytłumaczenie 1.

  Na prowincji, tam gdzie dużo analfabetów, większość wyborców głosowała na PiS. Natomiast w dużych miastach, gdzie mieszkają ludzie potrafiący czytać, przeczytali w gazetach, że na PiS nie wolno głosować, bo PiS chce wyprowadzić Polskę z EU i nie głosowali na kandydatów popieranych przez PiS. Dlatego na prowincji wygrała Polska, a w dużych miastach wygrali Niemcy, którym rządy dbającej o polskie interesy partii PiS nie są na rękę. Zresztą wcale tego nie ukrywają.

  www.bankier.pl/forum/temat_re-niemcy-rzadza-polska-oby-juz-niedlugo,19003429.html

  W Niemczech 95% gazet jest niemieckich i w Polsce też. Dlatego ludzie potrafiący czytać, tak w Niemczech, jak i w Polsce, głosują korzystnie dla interesów Niemiec.

  www.salon24.pl/u/wing2009/318551,w-niemczech-95-gazet-jest-niemieckich-w-polsce-tez

  Jeżeli to wytłumaczenie byłoby prawdziwe, to Polen kaputt.


  Wytłumaczenie 2.

  W miastach mieszka wiele lemingów, którzy mają ciężkie i powolne myślenie, a więc potrzebują dziesięcioleci, aby przemyśleć, w czyim interesie głosować. Powoli, ale IQ polskiego wyborcy rośnie od wyborów do wyborów.

  Jeżeli to wytłumaczenie byłoby prawdziwe, to Polska ma szansę ocaleć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka