Dodaj do ulubionych

PO drwi sobie z wielopolskiego bastionu

16.03.19, 13:16
Bo czymże jest jak nie kpina wystawieniem nz jedyncetu u nas E Kopacz specjalistki od zucsnia przez ludzi kamieniami s dinozaury ? A w częściej tu na jedynkę przymierzano Bronka Stodole Komorowskiego speca lotów na drzwiach od stodoły ? Ale czym ja się przejmuje? Nie mój cyrk i nie moje małpy ..
Edytor zaawansowany
  • Gość: niewazne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.03.19, 19:04
    Ze by tylko podrwila,ale jak pszekopie pyrlandie na 1m glemboko to pyry nie wzejdom i kamieniami nietszeba bendzie zucac w dinozaury bo z glodu zdechnom..
  • qwardian 17.03.19, 14:37

Smutne, jak traktowane jest nasze miasto. Ale nie da się zaprzeczyć, że na to zasłużyliśmy..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
  • Gość: Miki IP: *.icpnet.pl 18.03.19, 16:26
    Za to Krasnodębskim, Lichocką i Możdżanowską PIS nas nobilituje...
  • qwardian 17.03.19, 21:41
    - Wydawało mi się, że ponieważ jak wiadomo w instytucjach unijnych posługujemy się językiem innym niż polski, że dobrze by było żebyśmy podyskutowali po angielsku lub niemiecku. Bardzo panią premier zapraszam do takiej dyskusji. Na pewno będzie to dyskusja prowadzona fair, po dżentelmeńsku, podzielimy się opiniami - powiedział Radiu Poznań prof. Krasnodębski.

--
  • Gość: x IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.03.19, 22:20
    Jestem pewien,ze byla premierzyca zna tylko 3 obce jezyki..Tzn kaczy (kwa kwa kwa) byczy (muuuuu) i indyczy (gul gul gul) - innych ni panimaju..Czego dowodem byla jej wizyta w Berlinie..Szla w szpaler ludzi jak przecinak w maslo a biedna Merkelowa nie wiedziala w jakim jezyku ja przywolac na dyplomatyczne tory..Tuman do POtegi entej..

• qwardian 18.03.19, 20:26
    Jak zdrowie Sommerze? U mnie praca w ogródku, ale dwie piły trafiły do naprawy i jestem trochę uziemiony. Borówka i wino podsypane nawozem. Powoli budzę się z zimowego snu..

--
  • Gość: x IP: *.dip0.t-ipconnect.de 18.03.19, 21:29
    Qwardku..Jak widac na zalaczonej fotce w pelni sprawny umyslowo i fizycznie..Czego i Tobie w nadchodzacych latach zycze - z calego serducha..Uroki zycia POkazuja,ze jak sie cos nie POpsuje to nie ma swietego spokoju na wlosciach..Co tam zawsze POgrzebie,zmodernizuje i szukam tego co robote stworzyl..:)

PS Wszystkie dinozaury ukatrupilem kamolami - zeby przezyc.. :)

POzdrawiam wiosennie..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.