Dodaj do ulubionych

Jak Wam się podoba poznański Szyszko?

19.03.19, 13:06
100 - letnie drzewa muszą z miasta wylecieć. Mozna się tłumaczyć, że ludzie nie zrozumieli słów światłego urzędnika powołanego przez demokratycznie wybranego Prezydenta.
Jednak Szyszko też był z demokratycznych wyborów.
A swoją drogą - najbardziej śmieszy, że czciciele drzew gremialnie na niego głosowali ;) ;) ;)
A tu coś takiego. ;)
--
A poza tym uważam, iż należy wyrzucić ruch samochodowy z Starego Miasta "w murach".
Edytor zaawansowany
 • l.george.l 22.03.19, 00:20
  A może jest w tym jakiś sens? Słyszałeś o oxytree.pl/ ?
 • Gość: Miki IP: *.icpnet.pl 25.03.19, 14:01
  Słyszałem. Oxytree to typowa piramida finasowa. Kup od nas sadzonki drzew, z innej strefy klimatycznej, które regularnie masz przycinać. Im bardziej będziesz je przycinał, tym szybciej będą rosły. Pozyskany materiał nadaje się do wszystkiego, ale właściwie trudno powiedzieć kto go ma kupić. Jeżeli poskarżysz się firmie, że sadzonki nie chcą rosnąć jak w opisie, to dowiesz się o konieczności intensywnego nawożenia owych drzewek. Oczywiście nawóz tylko do kupienia od firmy handlującej oxytree. Generalnie, chcesz utopić pieniądze, to zainwestuj w plantację oxytree.
 • kiks4 27.03.19, 20:18
  Masz rację. Mam takie same podejrzenia. Za bardzo przypomina Amber Gold- inwestujesz w plantacje, których na oczy nie widziałeś, gdzieś na Węgrzech. Powodzenia !
 • Gość: pyrlander IP: *.icpnet.pl 31.03.19, 09:33
  Kiksie, kiedyś miałem w ogrodzie Paulownię. Przepiękne drzewo, po kilku latach nawet zaczęła kwitnąć. Najładniejsze jednak były liście na młodych pędach, wielkie jak od dyni :) Jeden młody pęd, chyba mówią na taki "odziomek", wyrósł jednego roku na 5,2m, przez kilka lat miałem go zasuszonego w ogrodzie na pamiątkę... bo drzewo niestety wymarzło. Chyba 100 letnie sadzone jeszcze przez niemca rosną w Szczecinie przy tzw Czerwonym Ratuszu. Prawie co roku kwitną, co nie jest takie częste w naszych warunkach. Co do plantacji to jak mówią młodzi ludzie - ściema :))), chyba że w Szczecinie :)
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.04.19, 00:04
  Legenda głosi, że feniks siadał jedynie na paulowni, ponieważ paulownia przycięta odradza się jak feniks z popiołu. Mam kilka drzew już kwitnących i trochę doświadczenia z nimi. Jedna paulownia posadzona na glinie w ogóle nie chciała mi rosnąć. Kiepsko się ją przesadzało, gdyż korzenie ma grube jak palec, ale o konsystencji galarety. Gdy się po przesadzeniu ukorzeniła, to teraz przyrosty po przycięciu robią wrażenie. Jest to piękne drzewo, szczególne gdy kwitnie, ale plantacja genetycznie manipulowanej paulowni to jest chyba jakaś powstała na dawnej legendzie współczesna ściema. Nigdy czegoś takiego w ogrodzie bym nie posadził.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka