Dodaj do ulubionych

wiem jak zdławić strajk ZNP

15.04.19, 08:44
Jak to zrobić ? Wystarczy skrzyknąc pare osób i gotowe. Czyli szkolnictwo rownolgle. Ja tak właśnie zrobiłem . Zainteresowanie jest ogromne i dostaje sygnały ze kolejne parafie będą u siebie organizować szkoły .Zajęcia będą się odbywać w jednej z poznańskich parafii na terenie dawnych salek katechetycznych . Udało nam się skompletować nauczycieli . Cześć z nich nie bierze udziału w strąkach cześć z nich to emeryci a reszta to ukraincy albo osoby z uprawnieniami pedagogicznymi ale bez naucZycielskiego doświadczenia zawodowego . Ci bdacuczyc pod okiem emerytowanych .Mamy tez kilku nauczycieli z Ukrainy i jednego repatrianta z kazachstanu od jeż polskiego. Ruszamy po świętach . Bedzie tez tam funkcjonować przedszkole. Kosztami obciążymy ZNP .
Edytor zaawansowany
  • atlass 15.04.19, 10:22
    Nie tylko ZNP strajkuje , ćmoki

Przychodza do szkól takie buble licząc,że nauczyciel wyprodukuje inteligencję z bubla
  • oszo-lom-z-rm 15.04.19, 11:11
    Ten drugi związek tez będzie obciążony
  • snajper55 16.04.19, 15:43
    oszo-lom-z-rm napisał:

> Ten drugi związek tez będzie obciążony

I Tusk też będzie obciążony. Bo to wszystko wina Tuska.

S.
    --
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.