Dodaj do ulubionych

Poznań twierdzą liberałów i lewactwa

02.08.19, 08:04
www.zeit.de/politik/ausland/2019-07/european-election-municipalities-eu-states-results-analysis-map
jak najedziecie na Poznań to zobaczycie że
Edytor zaawansowany
  • oszo-lom-z-rm 02.08.19, 08:06
    lewica liczona razem tj Biedroń +SLD + osobna Razem = 23,3% co jest najlepszym wynikiem w kraju.. wstyd i poruta..i pomyśleć że przed wojną Poznań był endecki..serce się kraje...
    www.zeit.de/politik/ausland/2019-07/european-election-municipalities-eu-states-results-analysis-map
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.08.19, 10:28
    oszo-lom-z-rm napisał:

> i pomyśleć że przed wojną Poznań był endecki

W Wielkopolsce wielkie gratulacje należą się Kukizowi i Konfederacji. Wspólnie udało im się odebrać ok. 9% głosów wyborców partii PiS i dlatego zamiast kogoś z PiS do parlamentu dostała się kandydatka z partii Wiosna. W całej Polsce jedynie w trzech okręgach do parlamentu EU dostał się ktoś z partii Wiosna. Wielkopolska posłanka z partii Wiosna już wykazała się pracowitością. Interweniowała w sprawie większego wyboru potraw wegetariańskich w stołówce dla parlamentarzystów w parlamencie EU. Gratulacje!
  • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.08.19, 21:12
    oszo-lom-z-rm napisał:

> lewica liczona razem tj Biedroń +SLD + osobna Razem = 23,3%
    > co jest najlepszym wynikiem w kraju..

No proszę. W czymś Poznań jednak przoduje. Socjaliści Hitlera i później socjaliści Stalina sprawili, że Poznań teraz tęskni za socjalizmem. I to są jaja.

"Ten, kto nie pamięta przeszłości, będzie skazany na to, że ją przeżyje powtórnie." - George Santayana - "Myślę, więc jestem…" - oprac. Czesława i Joachim Glenskowie, str. 293.
  • qwardian 02.08.19, 15:10
    Trudno jednoznacznie stwierdzić, ja głosowałem na Annę Bryłkę z Konfederacji, ale korciło mnie, żeby wrzucić głos na posła Samoobrony, Leszka Millera..

--
    Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
    www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka