Dodaj do ulubionych

Nie mamy własnego Mateusza Morawieckiego..

20.08.19, 10:21

Wielkopolska przegrywa z Dolnym Śląskiem i Wrocławiem. Zero nowych inwestycji. Od czasu Grobelnego zamarły prace na dworcu i lotnisku, nie buduje się nowych tras w Poznaniu. Przeszedłem się Świętym Marcinem. Padł najstarszy sklep futrzarski, który pamiętałem jeszcze z czasów gomułkowskich. Teraz Poznań stał się słynny z gendera LGBT, który poderżnął gardło kukły imitującej biskupa. Czy możemy upaść niżej?

--
Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
Edytor zaawansowany
 • snajper55 20.08.19, 12:30
  Ale wieszanie zdjęć posłów na szubienicach co się podobało. Wyżywienie homo od tęczowej zarazy też. Jak Kuba Bogu...

  S.
  --
  Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
 • qwardian 20.08.19, 20:44
  poznan.naszemiasto.pl/anarchisci-w-poznaniu-na-sklocie-powiesili-grobelnego-i/ar/c8-1931836

  Wieszanie miało miejsce w Poznaniu wcześniej..

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • oszo-lom-z-rm 21.08.19, 18:48
  wyżywienie? a kto homosi żywiŁ i żywi?
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.08.19, 17:23
  qwardian napisał:

  > Czy możemy upaść niżej?

  Jest to jeszcze możliwe.

  www.zachod.pl/127388/zielona-gora-i-gorzow-wysoko-w-niechlubnym-rankingu/
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.08.19, 23:13
  Poznań nie ma Mateusza Morawieckiego, ale ma za to lewicową posłankę do europejskiego parlamentu Sylwię Spurek, która napisała na Twitterze: „Musimy doprowadzić do zmian instytucjonalnych, na przykład poprzez tworzenie nowych praw (…). Musimy sprawić, by produkcja wyrobów odzwierzęcych była trudniejsza i droższa”.

  wpolityce.pl/polityka/460169-spurek-promuje-absurdalny-weganski-pomysl-komentarze

  Jeżeli chodzi o prawa ochrony zwierząt, to warto przypomnieć prawa wprowadzone przez lewicowego przywódcę niemieckiej socjalistycznej partii robotników - Adolfa Hitlera. Już ustawa z 24 listopada 1933 była najbardziej wszechstronną ustawą o ochronie zwierząt na świecie. Wyprzedzała prawo łowieckie z 1934 roku i prawo o ochronie przyrody z 1935 roku, a w 1937 zostały prawnie uregulowane transporty zwierząt. Ustawy budziły podziw na świecie. Już w 1934 roku Adolf Hitler otrzymał złoty medal Eichelberger Humane Award Foundation in Seattle (USA) za szczególne zasługi w ochronie zwierząt. W tym samym roku niemiecki ambasador odebrał dyplom honorowy dla Adolfa Hitlera od jednego z komitetów przeciwko doświadczeniom na zwierzętach. W 1935 roku na zjeździe przyjaciół zwierząt w Brukseli niemieckie prawo ochrony zwierząt było fetowane jako kamień milowy w dziedzinie ochrony zwierząt. Również niemieckie prawo łowieckie uchodziło za najlepsze na świecie. Byli adwokaci reprezentujący prawa zwierząt. Przypadki dręczenia zwierząt należało zgłaszać bezpośrednio na policji. W szczególnych przypadkach można było otrzymać Medal Adolfa Hitlera z napisem: "Adolf Hitler - jestem zdecydowanym przeciwnikiem dręczenia zwierząt".
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.08.19, 23:32
  Sylwia Spurek - lewicowa posłanka do parlamentu EU z Wielkopolski wpisuje się znakomicie w wegetariańskie tradycje europejskiej lewicy. Na przykład narodowych socjalistów.

  Ernst Günther Schenck cytuje Adolfa Hitlera: "Wierzę, że człowiek zszedł na mięso, ponieważ w epoce lodowcowej potrzeba go do tego zmusiła. Równocześnie zaczął gotować, co dziś daje szkodliwe efekty". Na tej podstawie dzisiejsza lewica twierdzi, że wegetarianizm Hitlera był podyktowany jedynie względami zdrowotnymi, a miłość do zwierząt u narodowych socjalistów była jedynie propagandowa.

  Nic bardziej błędnego. Miłość do zwierząt u narodowych socjalistów była równie prawdziwa jak nienawiść rasowa. Ochrona zwierząt i ochrona przyrody nie były obcym ciałem, lecz częścią składową narodowo socjalistycznej polityki. O tym dobitnie świadczą ustawy które wcześniej tu wymieniłem. Zostały one uznane bezspornie za najlepsze ustawy na świecie, które wyprzedzają swoją epokę.

  Prawie wszyscy wielcy narodowi socjaliści sympatyzowali z wegetarianizmem. Goebbels uważał jedzenie mięsa za "perwersję nowoczesnego człowieka". Heß, Himmler i Hitler byli praktykującymi wegetarianami. Himmler zlecił przeprowadzenie w Dachau badań na więźniach z wegetariańskim jedzeniem, aby udowodnić wyższość roślinnego pożywienia. Upodobanie do polowań głównego łowczego Rzeszy Göringa napotykało krytykę towarzyszy. Hitler uznawał polowanie za mord i tolerował polowania jedynie z ekologicznych względów.

  Intensywna oświata szerzona w niemieckim narodzie przez narodowych socjalistów odczuwalna jest nawet dziś na lewicy. Niemiecki związek wegetarian (Vebu) cytuje, np. krytyka kościoła Karlheinz Deschnera "Kto zwierzęta je, stoi poniżej zwierząt", bez refleksji, że takie sformułowanie zawiera narodowo socjalistyczną definicję "podludzi". Albowiem "podludzie" byli stawiani moralnie nie między człowiekiem i zwierzęciem, lecz poniżej zwierząt, a więc mogli być zlikwidowani. Narodowi socjaliści jako "podludzi" określali przede wszystkim "wrogich zwierzętom" Żydów. Obecnie krytyk kościoła Karlheinz Deschner rozszerza definicję narodowych socjalistów na wszystkich jedzących mięso.
 • qwardian 22.08.19, 06:31

  Ach, to ta, którą przyłapano na złamaniu własnych zasad. Miała nie używać żadnych produktów zwierzęcych, a chodzi w skórzanych butach. Odgrażała się, że już nigdy takich nie kupi. Lewica to zadeklarowani psychole.

  --
  Дональд Туск. Наш человек в Варшаве.
  www.gazeta.ru/politics/2008/02/07_a_2627803.shtml
 • Gość: Agacy IP: *.centertel.pl 02.10.19, 22:08
  PIS podjął walkę z własnym narodem. Jeśli w jakimś regionie PIS nie ma zbyt wielu swoich wyborców- to ten region trzeba wziąć głodem- jak średniowieczną twierdzę. Widać to wyraźnie na przykładzie Warszawy, gdzie od zawsze partie typu pisowskiego brały tęgie lanie. Jaka tam była radość, że in ścieki do Wisły się wylały. Sasiny nie mogły powstrzymać radości. Nawet nie popsuła im humoru informacja, że na nie najlepszą jakość robót przy nieszczęsnym kolektorze mogło wpłynąć anulowanie niezbędnego kredytu, gdy tylko prezesem NBP został w poprzednim rządzie pisowski Skrzypek.
  To samo dotknie i nas, jeśli w Poznaniu tradycyjnie skopiemy .adek pisowskiej ekipie. Więc może dla pieniędzy rządowych jednak głosujmy na kandydatów PIS???
  Jak to mówią: dla pieniędzy ksiądz się modli, dla pieniędzy lud się podli
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 03.10.19, 14:34
  Gość portalu: Agacy napisał(a):

  > PIS podjął walkę z własnym narodem.

  Odwrotnie. Zamiast, jak poprzednicy, wypłacać pieniądze polskiego podatnika zagranicznym oszustom kantującym Polskę na zwrotach nienależnego podatku VAT, to rząd PiS dał te pieniądze polskim dzieciom, aby te pieniądze w Polsce nakręcały koniunkturę gospodarczą. Efekt jest taki, że w Polsce wzrost gospodarczy jest ok. 4,5%, a w Niemczech ok. 0,5%, a więc Polska rozwija się gospodarczo dziewięć razy szybciej niż Niemcy.
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.10.19, 21:31
  qwardian napisał:

  > Czy możemy upaść niżej?

  Zastanawia mnie, czy można upaść niżej niż sulęcińska policja i jej liczni zwolennicy na forach internetowych. Na przykład w Słońsku w powiecie sulęcińskim trzech mężczyzn pobiło ojca i jego syna. Syn walczy o życie.

  "Wielu mieszkańców Słońska twierdzi, że ci młodzi ludzie napastnicy nie tylko spożywali alkohol, ale też zażywali narkotyki. I prawdopodobnie w chwili pobicia byli właśnie pod ich wpływem."

  A sulęcińska policja skarży się w internecie (Internetowe Forum Policyjne) i w prasie (Gazeta Lubuska i Gazeta Wyborcza), że ich zwierzchnicy proszą o informację, która może pokazać, że niewiele robią w sprawie zabezpieczania narkotyków.

  "Z pisma wynika, że komenda wojewódzka nie jest zadowolona z wyniku komendy podrzędnej, która zabezpieczyła 635,10 grama narkotyków, czyli wyrobiła tylko 14,05 proc. normy. "(...) polecam Panu Komendantowi podjęcie niezwłocznie stosownych działań zmierzających do osiągnięcia na koniec września 2019 r. satysfakcjonujących wyników w przedmiotowej materii, oczekuję przede wszystkim efektów" ..."

  Nikt z komentujących się nie martwi marnymi wynikami policji sulęcińskiej, a wręcz przeciwnie. Ponad 300 osób komentujących tą informację na różnych forach jest zadowolonych z marnych wyników policji sulęcińskiej. Czy można upaść niżej?
 • Gość: gość IP: *.icpnet.pl 04.10.19, 16:15

  Tia, tego Poznaniowi najbardziej potrzeba...

 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 07.10.19, 22:43
  Mowa jest o premierze Morawieckim, a nie o prezydencie Wałęsie.

  "Międzynarodowe lotnisko w Gdańsku nosi imię L. Wałęsy. Może warto, aby nosiło imię kogoś innego? Lech Wałęsa po śmierci Wojciecha Jaruzelskiego stwierdził, że "odchodzi jeden z wielkich". Ten sam Wałęsa po śmierci Kornela Morawieckiego stwierdził, że "to zdrajca", po czym dostał gromkie brawa od członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej zgromadzonych na konwencji tej partii."

  Może to by było jakieś kompromisowe rozwiązanie problemu:

  "Na wp.pl pojawiło się lotnisko im. TW Bolka"


 • Gość: creative IP: *.dyn.telefonica.de 07.10.19, 23:00
  Z bolka byl taki prezydent jak z koziej piczki fishamonia..

  PS bolek do danuski..Wiesz co,kupilem Rubina..To pewnie duzo wydales..E tam,tylko czterech..
 • Gość: zatroskany IP: *.centertel.pl 08.10.19, 14:12
  Wybory coraz bliżej więc starym obyczajem Pan Antoni został schowany w szafie. Nawet cienia nie widać. A ja się martwię, bo to jednak jeszcze kilka dni i czy on tam do tej szafy dostaje jedzenie i picie. Żal człowieka...
 • Gość: creative IP: *.dyn.telefonica.de 08.10.19, 15:35
  Nie martw sie o Maciarewicza,martw sie o siebie,zebys mial POd dostatkiem pyry z gzikiem,slepe ryby z myrdyrda i fuzlapy..

  PS O plyndze tez zadbaj..
 • Gość: zatroskany IP: *.centertel.pl 08.10.19, 20:05
  Boję się, że przez zamknięcie w szafie ucierpi śledztwo smoleńskie. Nie daj Boże jaka parówka wybuchnie to w szafie skutki mogą być opłakane - to znaczy obryzgane...
 • Gość: nieważne IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.19, 17:29
  Ładnie napisane:

  "Jedno z fundamentalnych pytań na niedzielę: czy zafundujemy sobie i Polsce podróż wehikułem czasu do roku 2015?"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka